cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok, Tajlandia
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Przyczajony tygrys, ukryty wok:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Przyczajony tygrys, ukryty wok w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Phuket • Phromthe Cape • Phi Phi • Khao Lak • Wyspy Similan • Park Narodowy Khao Sok Największa wyspa Tajlandii - Phuket i Khao Lak. Dwa regiony pozwalające odkryć różnorodność magicznej Tajlandii, wakacyjny raj Phuket to wyspa o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, jest tu 25 plaż, kilkaset hoteli i intensywne nocne życie. Khao Lak to miasteczka z piaszczystymi plażami, region zorientowany na spokojny wypoczynek. W programie jest także egzotyczny Park Narodowy Khao Sok z fascynującym jeziorem Cheow Larn i rejs na wyspy Similan. Warto wybrać się na wycieczki fakultatywne: na słynne wyspy Phi Phi i do dżungli. Trasa w Tajlandii: ok. 500 km. 

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Krabi. Transfer do hotelu w okolicy Phuket, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.     

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie najważniejszych atrakcji wyspy PHUKET. Przejazd na punkt widokowy PHROMTHE CAPE - najdalej wysunięty punkt na wyspie, skąd roztacza się spektakularny widok. Następnie przejazd do miasta PHUKET z ciekawą architekturą kolonialną, łączącą cechy portugalskie i chińskie. Zwiedzanie największej świątyni buddyjskiej na wyspie Phuket. Pokaz wyrobów lokalnego rękodzieła jubilerskiego. Nocleg.        

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do największego i doskonale urządzonego parku, na terenie którego znajduje się amfiteatr w stylu architektury Khmerskiej. Udział w przedstawieniu opowiadającym o mitach i historii Tajlandii. W pokazie bierze udział 400 aktorów, 50 słoni, 10 tygrysów i niezliczona ilość egzotycznych ptaków. Nocleg.  

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.      

6. DZIEŃ.

Śniadanie Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na słynne wyspy PHI PHI. Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don: zakupy na miejscowym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Powrót do hotelu, nocleg.      

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Khao Lak. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.     

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na targ, gdzie można zobaczyć życie codzienne mieszkańców, a także poznać egzotyczne owoce, warzywa i owoce morza. Lekcja kuchni tajskiej prowadzona przez profesjonalnego kucharza. Wspólna nauka i przygotowanie posiłku w przyjaznej tajskiej atmosferze oraz degustacja potraw. Czas wolny. Nocleg.     

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do dżungli. Podczas wędrówki przejażdżka na słoniu w otoczeniu tropikalnej przyrody. Absolutnymi władcami tego rejonu są słonie, małpy i ptaki. Trasa prowadzi obok słynnego wodospadu KHAO LAK. Czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.       

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyprawa w stronę dziewięciu granitowych WYSP SIMILAN. Można tu podziwiać zjawiskowe piękno tajskiej fauny i flory, białe piaszczyste plaże i turkusową wodę, której przejrzystość pozwala obserwować podwodny świat nawet na głębokość 30 metrów. Postój przy jednej z wysp - czas na snurkowanie. Lunch na wyspie Ko Miang. Kolejnym przystankiem są rajskie plaże wyspy Ko Similan. Powrót do hotelu. czas wolny. Nocleg.     

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK o powierzchni ok. 740 km². Można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałkami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.  

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Nocleg.         

13. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.     

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów w hotelach***/**** (w Tajlandii nie obowiązuje oficjalna standaryzacja hoteli; aby ułatwić orientację co do klasy hotelu oznaczyliśmy hotele gwiazdkami, wynikającymi z naszej oceny) na trasie wycieczki, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki); wyżywienie: 11 śniadań, 1 obiad; przelot; transfery i przejazdy zgodnie z programem; opieka pilota; lokalny przewodnik; ubezpieczenie KL i NW      

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i przewodnicy: ok. 60 EUR, napiwki: ok. 2 USD/dzień.Opłaty fakultatywne: rejs na wyspy Phi Phi: ok. 90 EUR, przejażdżka na słoniu: ok. 39 EUR, Park Narodowy Khao Sok: ok. 80 EUR.  


Opis hotelu Przyczajony tygrys, ukryty wok według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Phuket • Phromthe Cape • Phi Phi • Khao Lak • Wyspy Similan • Park Narodowy Khao Sok Największa wyspa Tajlandii - Phuket i Khao Lak. Dwa regiony pozwalające odkryć różnorodność magicznej Tajlandii, wakacyjny raj Phuket to wyspa o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, jest tu 25 plaż, kilkaset hoteli i intensywne życie nocne. Khao Lak to miasteczka z piaszczystymi plażami, region zorientowany na spokojny wypoczynek. W programie jest także egzotyczny Park Narodowy Khao Sok z fascynującym jeziorem Cheow Larn i rejs na wyspy Similan. Warto wybrać się na wycieczki fakultatywne: na słynne wyspy Phi Phi i do dżungli. Trasa w Tajlandii: ok. 500 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Tajlandii. Transfer do hotelu w okolicy Phuket, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie najważniejszych atrakcji wyspy PHUKET. Przejazd na punkt widokowy PROMTHEP CAPE - najdalej wysunięty punkt na wyspie, skąd roztacza się spektakularny widok. Następnie przejazd do miasta PHUKET z ciekawą architekturą kolonialną, łączącą cechy portugalskie i chińskie. Zwiedzanie jednego z największych wizerunków Buddy w Tajlandii znajdującego się w świątyni Chalong na wyspie Phuket. Wizyta na pełnym barw i aromatów targu w Phuket. Pokaz wyrobów lokalnego rękodzieła jubilerskiego. Nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas na wypoczynek. Przejazd do największego i doskonale urządzonego parku, na terenie którego znajduje się amfiteatr w stylu architektury Khmerskiej. Udział w 3-godzinnym przedstawieniu opowiadającym o mitach i historii Tajlandii, inspirowanym tajskim bogactwem i egzotycznym dziedzictwem. Ukazuje nie tylko wdzięk i piękno Tajlandii - to teatralny styl Las Vegas połączony z nowoczesną technologią i efektami specjalnymi. W pokazie bierze udział 400 aktorów, 50 słoni, 10 tygrysów i niezliczona ilość egzotycznych ptaków. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na słynne wyspy PHI PHI. Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don: zakupy na miejscowym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Doskonałe miejsce na odpoczynek oraz pływanie i nurkowanie - wyspy otacza piękna rafa koralowa. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Khao Lak. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Jednodniowy kurs tajskiej kuchni prowadzony przez profesjonalnego kucharza. Wyjazd na targ, gdzie można poznać tajskie przyprawy, egzotyczne owoce, warzywa i owoce morza. Doskonała okazja do poznania receptur najbardziej znanych, tajskich przysmaków. Wspólna nauka i przygotowanie posiłku w przyjaznej tajskiej atmosferze oraz degustacja potraw. Kursy są przygotowane również dla wegetarian. Czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do dżungli. Podczas wędrówki przejażdżka na słoniu w otoczeniu tropikalnej przyrody. Absolutnymi władcami tego rejonu są słonie, małpy i ptaki. Trasa prowadzi obok słynnego wodospadu KHAO LAK. Czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyprawa w stronę dziewięciu granitowych WYSP SIMILAN. Można tu podziwiać zjawiskowe piękno tajskiej fauny i flory, białe piaszczyste plaże i turkusową wodę, której przejrzystość pozwala obserwować podwodny świat nawet na głębokość 30 metrów. Postój przy jednej z wysp - czas na snurkowanie. Lunch na wyspie Ko Miang. Kolejnym przystankiem są rajskie plaże wyspy Ko Similan. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK o powierzchni ok. 740 km². Można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałkami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***/**** (w Tajlandii nie obowiązuje oficjalna standaryzacja hoteli; aby ułatwić orientację co do klasy hotelu oznaczyliśmy hotele gwiazdkami, wynikającymi z naszej oceny) na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki); wyżywienie: 10 śniadań, 1 obiad; przelot; transfery i przejazdy zgodnie z programem; opieka pilota; lokalny przewodnik; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i przewodnicy: ok. 60 EUR, napiwki: ok. 2 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs na wyspy Phi Phi: ok. 90 EUR, przejażdżka na słoniu: ok. 39 EUR, Park Narodowy Khao Sok: ok. 80 EUR.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Itaka R

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Phuket • Phromthe Cape • Phi Phi • Khao Lak • Wyspy Similan • Park Narodowy Khao Sok Największa wyspa Tajlandii - Phuket i Khao Lak. Dwa regiony pozwalające odkryć różnorodność magicznej Tajlandii, wakacyjny raj Phuket to wyspa o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, jest tu 25 plaż, kilkaset hoteli i intensywne życie nocne. Khao Lak to miasteczka z piaszczystymi plażami, region zorientowany na spokojny wypoczynek. W programie jest także egzotyczny Park Narodowy Khao Sok z fascynującym jeziorem Cheow Larn i rejs na wyspy Similan. Warto wybrać się na wycieczki fakultatywne: na słynne wyspy Phi Phi i do dżungli. Trasa w Tajlandii: ok. 500 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Tajlandii. Transfer do hotelu w okolicy Phuket, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie najważniejszych atrakcji wyspy PHUKET. Przejazd na punkt widokowy PROMTHEP CAPE - najdalej wysunięty punkt na wyspie, skąd roztacza się spektakularny widok. Następnie przejazd do miasta PHUKET z ciekawą architekturą kolonialną, łączącą cechy portugalskie i chińskie. Zwiedzanie jednego z największych wizerunków Buddy w Tajlandii znajdującego się w świątyni Chalong na wyspie Phuket. Wizyta na pełnym barw i aromatów targu w Phuket. Pokaz wyrobów lokalnego rękodzieła jubilerskiego. Nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas na wypoczynek. Przejazd do największego i doskonale urządzonego parku, na terenie którego znajduje się amfiteatr w stylu architektury Khmerskiej. Udział w 3-godzinnym przedstawieniu opowiadającym o mitach i historii Tajlandii, inspirowanym tajskim bogactwem i egzotycznym dziedzictwem. Ukazuje nie tylko wdzięk i piękno Tajlandii - to teatralny styl Las Vegas połączony z nowoczesną technologią i efektami specjalnymi. W pokazie bierze udział 400 aktorów, 50 słoni, 10 tygrysów i niezliczona ilość egzotycznych ptaków. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na słynne wyspy PHI PHI. Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don: zakupy na miejscowym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Doskonałe miejsce na odpoczynek oraz pływanie i nurkowanie - wyspy otacza piękna rafa koralowa. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Khao Lak. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Jednodniowy kurs tajskiej kuchni prowadzony przez profesjonalnego kucharza. Wyjazd na targ, gdzie można poznać tajskie przyprawy, egzotyczne owoce, warzywa i owoce morza. Doskonała okazja do poznania receptur najbardziej znanych, tajskich przysmaków. Wspólna nauka i przygotowanie posiłku w przyjaznej tajskiej atmosferze oraz degustacja potraw. Kursy są przygotowane również dla wegetarian. Czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do dżungli. Podczas wędrówki przejażdżka na słoniu w otoczeniu tropikalnej przyrody. Absolutnymi władcami tego rejonu są słonie, małpy i ptaki. Trasa prowadzi obok słynnego wodospadu KHAO LAK. Czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyprawa w stronę dziewięciu granitowych WYSP SIMILAN. Można tu podziwiać zjawiskowe piękno tajskiej fauny i flory, białe piaszczyste plaże i turkusową wodę, której przejrzystość pozwala obserwować podwodny świat nawet na głębokość 30 metrów. Postój przy jednej z wysp - czas na snurkowanie. Lunch na wyspie Ko Miang. Kolejnym przystankiem są rajskie plaże wyspy Ko Similan. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK o powierzchni ok. 740 km². Można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałkami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***/**** (w Tajlandii nie obowiązuje oficjalna standaryzacja hoteli; aby ułatwić orientację co do klasy hotelu oznaczyliśmy hotele gwiazdkami, wynikającymi z naszej oceny) na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki); wyżywienie: 10 śniadań, 1 obiad; przelot; transfery i przejazdy zgodnie z programem; opieka pilota; lokalny przewodnik; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i przewodnicy: ok. 60 EUR, napiwki: ok. 2 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs na wyspy Phi Phi: ok. 90 EUR, przejażdżka na słoniu: ok. 39 EUR, Park Narodowy Khao Sok: ok. 80 EUR.


Opis hotelu Przyczajony tygrys, ukryty wok według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tajlandia / Tajlandia

Opis oferty:

Phuket • Phromthe Cape • Phi Phi • Khao Lak • Wyspy Similan • Park Narodowy Khao Sok Największa wyspa Tajlandii - Phuket i Khao Lak. Dwa regiony pozwalające odkryć różnorodność magicznej Tajlandii, wakacyjny raj Phuket to wyspa o wspaniale rozwiniętej infrastrukturze turystycznej, jest tu 25 plaż, kilkaset hoteli i intensywne życie nocne. Khao Lak to miasteczka z piaszczystymi plażami, region zorientowany na spokojny wypoczynek. W programie jest także egzotyczny Park Narodowy Khao Sok z fascynującym jeziorem Cheow Larn i rejs na wyspy Similan. Warto wybrać się na wycieczki fakultatywne: na słynne wyspy Phi Phi i do dżungli. Trasa w Tajlandii: ok. 500 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wylot do Tajlandii.

2. DZIEŃ.

Przylot do Tajlandii. Transfer do hotelu w okolicy Phuket, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie najważniejszych atrakcji wyspy PHUKET. Przejazd na punkt widokowy PROMTHEP CAPE - najdalej wysunięty punkt na wyspie, skąd roztacza się spektakularny widok. Następnie przejazd do miasta PHUKET z ciekawą architekturą kolonialną, łączącą cechy portugalskie i chińskie. Zwiedzanie jednego z największych wizerunków Buddy w Tajlandii znajdującego się w świątyni Chalong na wyspie Phuket. Wizyta na pełnym barw i aromatów targu w Phuket. Pokaz wyrobów lokalnego rękodzieła jubilerskiego. Nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas na wypoczynek. Przejazd do największego i doskonale urządzonego parku, na terenie którego znajduje się amfiteatr w stylu architektury Khmerskiej. Udział w 3-godzinnym przedstawieniu opowiadającym o mitach i historii Tajlandii, inspirowanym tajskim bogactwem i egzotycznym dziedzictwem. Ukazuje nie tylko wdzięk i piękno Tajlandii - to teatralny styl Las Vegas połączony z nowoczesną technologią i efektami specjalnymi. W pokazie bierze udział 400 aktorów, 50 słoni, 10 tygrysów i niezliczona ilość egzotycznych ptaków. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs na słynne wyspy PHI PHI. Jest to niewielki archipelag niezwykle malowniczych wysepek, wiele z nich połączonych jest mierzejami, które tworzą jedne z najpiękniejszych plaż Tajlandii. Czas wolny na Phi Phi Don: zakupy na miejscowym rynku lub czas na plażowanie. Obiad. Niewielka Phi Phi Leh, której strome skalne ściany kryją w sobie przepiękną lagunę z niewiarygodnie turkusowo-zieloną wodą urzeka niepowtarzalnym klimatem oraz krajobrazem. Czas wolny na plażowanie na słynnej plaży Maya, gdzie nakręcono film "Niebiańska Plaża" z Leonardo di Caprio. Doskonałe miejsce na odpoczynek oraz pływanie i nurkowanie - wyspy otacza piękna rafa koralowa. Powrót do hotelu, nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Khao Lak. Zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Jednodniowy kurs tajskiej kuchni prowadzony przez profesjonalnego kucharza. Wyjazd na targ, gdzie można poznać tajskie przyprawy, egzotyczne owoce, warzywa i owoce morza. Doskonała okazja do poznania receptur najbardziej znanych, tajskich przysmaków. Wspólna nauka i przygotowanie posiłku w przyjaznej tajskiej atmosferze oraz degustacja potraw. Kursy są przygotowane również dla wegetarian. Czas wolny. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do dżungli. Podczas wędrówki przejażdżka na słoniu w otoczeniu tropikalnej przyrody. Absolutnymi władcami tego rejonu są słonie, małpy i ptaki. Trasa prowadzi obok słynnego wodospadu KHAO LAK. Czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu. Czas wolny na wypoczynek. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyprawa w stronę dziewięciu granitowych WYSP SIMILAN. Można tu podziwiać zjawiskowe piękno tajskiej fauny i flory, białe piaszczyste plaże i turkusową wodę, której przejrzystość pozwala obserwować podwodny świat nawet na głębokość 30 metrów. Postój przy jednej z wysp - czas na snurkowanie. Lunch na wyspie Ko Miang. Kolejnym przystankiem są rajskie plaże wyspy Ko Similan. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na plażowanie lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wyprawa do PARKU NARODOWEGO KHAO SOK o powierzchni ok. 740 km². Można tu zobaczyć pozostałości dziewiczego lasu tropikalnego, pokrywającego w przeszłości cały Półwysep Malajski. Las zamieszkuje wiele gatunków zwierząt, m.in. słonie, gibony, jelenie, tapiry. Jego centralną częścią jest jezioro Cheow Larn. Wycieczka łodziami po malowniczym jeziorze otoczonym stromymi wapiennymi skałkami wyrastającymi do 500 m nad poziom wody. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***/**** (w Tajlandii nie obowiązuje oficjalna standaryzacja hoteli; aby ułatwić orientację co do klasy hotelu oznaczyliśmy hotele gwiazdkami, wynikającymi z naszej oceny) na trasie wycieczki; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki); wyżywienie: 10 śniadań, 1 obiad; przelot; transfery i przejazdy zgodnie z programem; opieka pilota; lokalny przewodnik; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu i przewodnicy: ok. 60 EUR, napiwki: ok. 2 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: rejs na wyspy Phi Phi: ok. 90 EUR, przejażdżka na słoniu: ok. 39 EUR, Park Narodowy Khao Sok: ok. 80 EUR.