cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
  • Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty, Oman
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty
star 3

Oman
Ocena wycieczki objazdowej Sułtanaty i Emiraty:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Sułtanaty i Emiraty w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Omanu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Położenie:
Zakwaterowanie:
Hotele o standardzie odpowiadającym ***/**** w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych).
Do dyspozycji gości:
na terenie hotelu najczęściej: restauracja, bar, recepcja, sejf.
Pokoje:
2-osobowe wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie:
Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych) napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Program

Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Omanu (lotnisko w Salali). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Salali. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Salali lub okolicy (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji).
Dzień 2
Po śniadaniu udamy się na wschód, do krainy kadzidła. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w mieście Takab, niegdyś wiosce utrzymującej się z handlu sardynkami, dziś malowniczo położonej nad Oceanem Indyjskim miejscowości, ponad którą dominuje świetnie zachowana twierdza. Po spacerze przejedziemy do Chor Rori, w którym znajdują się ruiny Samharamu - dawnej stolicy, słynącej od Lewantu po Orient z handlu kadzidłem. Po drodze do kolejnego punktu będziemy mijać wspaniałe krajobrazy gór schodzących do morza, raz po raz przecinających koryta rzek okresowych. Okolicę porastają liczne drzewa kadzidłowca oraz baobaby. Dojedziemy wreszcie do Mirbatu, kiedyś głównego ośrodka miejskiego regionu Dhofar, w którym zachował się labirynt uliczek i wspaniałe przykłady starej zabudowy. Następnie wrócimy do Salali, gdzie zatrzymamy się na zdjęcia przy architektonicznej ikonie miasta - meczecie Sułtana Kabusa, do którego dojedziemy mijając bujne ogrody miejskie. Miniemy także pałac Al Husn oraz zajrzymy na orientalny, bajecznie kolorowy targ - souk Al Haffah. Powrót do hotelu w Salali lub okolicy, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa ok. 140 km)
Dzień 3
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy na plażę Mughsail, na której nie tylko sfotografujemy spektakularną panoramę skał stromo wyrastających z Oceanu Indyjskiego, ale i będzie okazja zobaczenia niezwykłych gejzerów wybijających morską wodę. Następnie powrót do Salali, gdzie (jeśli czas na to pozwoli - w zależności od godziny wylotu samolotu do Dubaju) będziemy mieli czas wolny na bazarze Al Haffah. Następnie przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Dubaju. Zakwaterowanie w hotelu w Dubaju (lub okolicy), nocleg. (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji). (Trasa ok. 150 km)
Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo na miejscu ok. 25 USD). Kolejno udamy się na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest luksusowy hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim gigantyczne akwarium "Lost Chambers" zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać panoramę wyspy " The Palm" i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla, nieoficjalnie 7-gwaizdkowy hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Przejedziemy wreszcie do Dubai Mall, największego centrum handlowego świata, w którym przespacerujemy się obok jego największych atrakcji: m.in. akwarium, szkieletu dinozaura, wodospadu ze skoczkami, zobaczymy także słynne dubajskie "tańczące" fontanny oraz wjedziemy na taras widokowy najwyższego wieżowca świata - Burdż Chalify. Następnie wyruszymy w drogę do położonego na granicy emiracko-omańskiej Al Ain. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa ok. 220 km)
Dzień 5
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy na granicę emiracko - omańską. Po odbyciu odprawy granicznej, ruszymy przez pustynny region Zahira. Dojedziemy do Bahli, w której znajduje się olbrzymi fort, jeden z najstarszych w Omanie, pieczołowicie odrestaurowany dzięki UNESCO. Odwiedzimy także doskonale zachowany fort w Dżibrinie, pięciopoziomowy kolos o wspaniałej architekturze i bogatych zdobieniach, w którym dowiemy się jak wyglądało niegdyś życie w tego typu obiektach. Na koniec dojedziemy do Nizwy, miasta-oazy położonego pośród niekończących się gajów palm daktylowych. Nizwa słynie z potężnego zamku, jak również z ciekawego targu, oferującego towary od owoców i innych artykułów spożywczych po rękodzieło. Przyjazd do hotelu w Nizwie lub okolicy, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa około 300 km)
Dzień 6
Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy w kierunku stolicy kraju, Maskatu. Po drodze odwiedzimy malowniczą wieś Birkat al Mauz z zachowaną dawną zabudową z suszonej gliny i słomy palmowej, której sielska atmosfera sprawia, że czas wydaje się stać w miejscu. W stolicy Omanu przejedziemy przepięknymi dzielnicami miasta do Wielkiego Meczetu Sułtana Qabusa - centrum religijnego miasta i jednego z najpiękniejszych na Półwyspie Arabskim obiektów architektury islamu (przy wejściu do meczetu obowiązuje skromny strój, nakrycie głowy oraz długie spodnie i zakryte ramiona). Sfotografujemy także słynną Operę Królewską, najlepszą tego typu instytucję w regionie. Następnie przeniesiemy się do jednej z najładniejszych dzielnic Maskatu - Muttrah, przejdziemy tam promenadą, przy której zlokalizowane są największe butiki i markowe sklepy, po czym udamy się na lokalny souk, obfitujący w rozmaite produkty od warzyw, owoców i przypraw po biżuterię, perfumy i dywany. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Starym Mieście - po drodze obejrzymy z zewnątrz portugalskie forty Dżalali i Mirani, podejdziemy też pod Pałac Sułtana Kasr Al-Alam. Następnie odwiedzimy słynne muzeum Bait Al-Zubair ze zbiorami przedstawiającymi kulturę i dziedzictwo Omanu. Czas wolny na spacery promenadą lub indywidualne zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie i nocleg w Maskacie lub okolicy obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 200 km)
Dzień 7
Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd na lotnisko w Maskacie, przelot do Salali. Przyjazd do hotelu zakwaterowanie obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 50 km) Następnie czas wolny lub możliwość skorzystania z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych.
Dzień 8
Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) transfer na lotnisko w Salali, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Warszawy na lotnisko Okęcie. Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o tygodniowy pobyt w hotelach w Salali. Opisy hoteli w sekcji "Wypoczynek Oman" i w systemie rezerwacyjnym.
Uwagi!
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na R.pl/rozklady. - Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). - Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera. - Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet - Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość). - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W Omanie obowiązują wizy, które wystawiane są po przylocie na lotnisku. W Dubaju nie są wymagane wizy dla obywateli polskich.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje:
opłaty lotniskowe, przeloty samolotem czarterowym: Warszawa - Salala - Warszawa oraz Salala - Dubaj i Maskat - Salala, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na lotnisku w Salali - wiza do Omanu na mniej niż 10 dni ok. 17 USD, powyżej 10 dni 57 USD oraz opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych przy przekroczeniu granicy lądowej Emiraty - Oman - ok. 25 USD (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA) obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 245 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej płatne obligatoryjnie na miejscu) i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
opłaty lotniskowe, przeloty samolotem czarterowym: Warszawa - Salala - Warszawa oraz Salala - Dubaj i Maskat - Salala, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na lotnisku w Salali - wiza do Omanu na mniej niż 10 dni ok. 17 USD, powyżej 10 dni 57 USD oraz opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych przy przekroczeniu granicy lądowej Emiraty - Oman - ok. 25 USD (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA) obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 245 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej płatne obligatoryjnie na miejscu) i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).

Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W Omanie obowiązują wizy, które wystawiane są po przylocie na lotnisku. W Dubaju nie są wymagane wizy dla obywateli polskich.


Opis hotelu Sułtanaty i Emiraty według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Położenie: Zakwaterowanie: Hotele o standardzie odpowiadającym ***/**** w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych). Do dyspozycji gości: na terenie hotelu najczęściej: restauracja, bar, recepcja, sejf. Pokoje: 2-osobowe wyposażone w łazienki z wc, klimatyzację, często TV. Wyżywienie: Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych) napoje do kolacji dodatkowo płatne.

Program

Dzień 1 Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Omanu (lotnisko w Salali). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Salali. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Salali lub okolicy (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji). Dzień 2 Po śniadaniu udamy się na wschód, do krainy kadzidła. Zwiedzanie zaczniemy od wizyty w mieście Takab, niegdyś wiosce utrzymującej się z handlu sardynkami, dziś malowniczo położonej nad Oceanem Indyjskim miejscowości, ponad którą dominuje świetnie zachowana twierdza. Po spacerze przejedziemy do Chor Rori, w którym znajdują się ruiny Samharamu - dawnej stolicy, słynącej od Lewantu po Orient z handlu kadzidłem. Po drodze do kolejnego punktu będziemy mijać wspaniałe krajobrazy gór schodzących do morza, raz po raz przecinających koryta rzek okresowych. Okolicę porastają liczne drzewa kadzidłowca oraz baobaby. Dojedziemy wreszcie do Mirbatu, kiedyś głównego ośrodka miejskiego regionu Dhofar, w którym zachował się labirynt uliczek i wspaniałe przykłady starej zabudowy. Następnie wrócimy do Salali, gdzie zatrzymamy się na zdjęcia przy architektonicznej ikonie miasta - meczecie Sułtana Kabusa, do którego dojedziemy mijając bujne ogrody miejskie. Miniemy także pałac Al Husn oraz zajrzymy na orientalny, bajecznie kolorowy targ - souk Al Haffah. Powrót do hotelu w Salali lub okolicy, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa ok. 140 km) Dzień 3 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy na plażę Mughsail, na której nie tylko sfotografujemy spektakularną panoramę skał stromo wyrastających z Oceanu Indyjskiego, ale i będzie okazja zobaczenia niezwykłych gejzerów wybijających morską wodę. Następnie powrót do Salali, gdzie (jeśli czas na to pozwoli - w zależności od godziny wylotu samolotu do Dubaju) będziemy mieli czas wolny na bazarze Al Haffah. Następnie przejazd na lotnisko, odprawa i przelot do Dubaju. Zakwaterowanie w hotelu w Dubaju (lub okolicy), nocleg. (w tym dniu nie ma opcjonalnej obiadokolacji). (Trasa ok. 150 km) Dzień 4 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy do nowych części Dubaju. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Dla chętnych możliwość rejsu jachtem kanałami pomiędzy drapaczami chmur - najlepsza sposobność do podziwiania tej dzielnicy (płatne dodatkowo na miejscu ok. 25 USD). Kolejno udamy się na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest luksusowy hotel Atlantis. Odwiedzimy w nim gigantyczne akwarium "Lost Chambers" zamieszkiwane przez około 65000 zwierząt. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać panoramę wyspy " The Palm" i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla, nieoficjalnie 7-gwaizdkowy hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy także kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Przejedziemy wreszcie do Dubai Mall, największego centrum handlowego świata, w którym przespacerujemy się obok jego największych atrakcji: m.in. akwarium, szkieletu dinozaura, wodospadu ze skoczkami, zobaczymy także słynne dubajskie "tańczące" fontanny oraz wjedziemy na taras widokowy najwyższego wieżowca świata - Burdż Chalify. Następnie wyruszymy w drogę do położonego na granicy emiracko-omańskiej Al Ain. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa ok. 220 km) Dzień 5 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejedziemy na granicę emiracko - omańską. Po odbyciu odprawy granicznej, ruszymy przez pustynny region Zahira. Dojedziemy do Bahli, w której znajduje się olbrzymi fort, jeden z najstarszych w Omanie, pieczołowicie odrestaurowany dzięki UNESCO. Odwiedzimy także doskonale zachowany fort w Dżibrinie, pięciopoziomowy kolos o wspaniałej architekturze i bogatych zdobieniach, w którym dowiemy się jak wyglądało niegdyś życie w tego typu obiektach. Na koniec dojedziemy do Nizwy, miasta-oazy położonego pośród niekończących się gajów palm daktylowych. Nizwa słynie z potężnego zamku, jak również z ciekawego targu, oferującego towary od owoców i innych artykułów spożywczych po rękodzieło. Przyjazd do hotelu w Nizwie lub okolicy, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg. (Trasa około 300 km) Dzień 6 Po śniadaniu i wykwaterowaniu wyruszymy w kierunku stolicy kraju, Maskatu. Po drodze odwiedzimy malowniczą wieś Birkat al Mauz z zachowaną dawną zabudową z suszonej gliny i słomy palmowej, której sielska atmosfera sprawia, że czas wydaje się stać w miejscu. W stolicy Omanu przejedziemy przepięknymi dzielnicami miasta do Wielkiego Meczetu Sułtana Qabusa - centrum religijnego miasta i jednego z najpiękniejszych na Półwyspie Arabskim obiektów architektury islamu (przy wejściu do meczetu obowiązuje skromny strój, nakrycie głowy oraz długie spodnie i zakryte ramiona). Sfotografujemy także słynną Operę Królewską, najlepszą tego typu instytucję w regionie. Następnie przeniesiemy się do jednej z najładniejszych dzielnic Maskatu - Muttrah, przejdziemy tam promenadą, przy której zlokalizowane są największe butiki i markowe sklepy, po czym udamy się na lokalny souk, obfitujący w rozmaite produkty od warzyw, owoców i przypraw po biżuterię, perfumy i dywany. Zwiedzanie zakończymy spacerem po Starym Mieście - po drodze obejrzymy z zewnątrz portugalskie forty Dżalali i Mirani, podejdziemy też pod Pałac Sułtana Kasr Al-Alam. Następnie odwiedzimy słynne muzeum Bait Al-Zubair ze zbiorami przedstawiającymi kulturę i dziedzictwo Omanu. Czas wolny na spacery promenadą lub indywidualne zwiedzanie miasta. Zakwaterowanie i nocleg w Maskacie lub okolicy obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 200 km) Dzień 7 Po śniadaniu i wykwaterowaniu przejazd na lotnisko w Maskacie, przelot do Salali. Przyjazd do hotelu zakwaterowanie obiadokolacja (opcjonalnie). (Trasa ok. 50 km) Następnie czas wolny lub możliwość skorzystania z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych. Dzień 8 Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) transfer na lotnisko w Salali, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Warszawy na lotnisko Okęcie. Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o tygodniowy pobyt w hotelach w Salali. Opisy hoteli w sekcji "Wypoczynek Oman" i w systemie rezerwacyjnym. Uwagi! - Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na R.pl/rozklady. - Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD). - Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera. - Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet - Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość). - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów. - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. Wizy Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W Omanie obowiązują wizy, które wystawiane są po przylocie na lotnisku. W Dubaju nie są wymagane wizy dla obywateli polskich. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przeloty samolotem czarterowym: Warszawa - Salala - Warszawa oraz Salala - Dubaj i Maskat - Salala, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na lotnisku w Salali - wiza do Omanu na mniej niż 10 dni ok. 17 USD, powyżej 10 dni 57 USD oraz opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych przy przekroczeniu granicy lądowej Emiraty - Oman - ok. 25 USD (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA) obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 245 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej płatne obligatoryjnie na miejscu) i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przeloty samolotem czarterowym: Warszawa - Salala - Warszawa oraz Salala - Dubaj i Maskat - Salala, transfery klimatyzowanym autobusem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie: śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych na lotnisku w Salali - wiza do Omanu na mniej niż 10 dni ok. 17 USD, powyżej 10 dni 57 USD oraz opłat administracyjnych obowiązkowo płatnych przy przekroczeniu granicy lądowej Emiraty - Oman - ok. 25 USD (wiza do Omanu, opłata wyjazdowa z ZEA) obsługi lokalnych przewodników biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych oraz napiwków dla obsługi (razem ok. 245 USD/os. bez wycieczek fakultatywnych i wizy omańskiej płatne obligatoryjnie na miejscu) i innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje płatne dodatkowo).

Wizy

Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W Omanie obowiązują wizy, które wystawiane są po przylocie na lotnisku. W Dubaju nie są wymagane wizy dla obywateli polskich.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Oman)
Orientalne i luksusowe hotele w Salalah w Omanie
Bajeczne plaże Omanu zachęcają do błogiego lenistwa
Muskat w Omanie
Słynna plaża Mughsail, zachwyca wysokimi klifami
Plaże w okolicach Salalah zachwycają drobnym piaskiem
Pustynia Rub Al Khali w Omanie
Dolina Wadi w Omanie
Jedna z propozycji wycieczek fakultatywnych w Omanie do Fortu Taqah

Opinie o wycieczce objazdowej Sułtanaty i Emiraty

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Sułtanaty i Emiraty? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00