cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
 • Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro, Panama
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro
star 3

Panama
Ocena wycieczki objazdowej Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Panamy?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele o standardzie *** - (10 lub 11rozpoczętych dób hotelowych w zależności od terminu). Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.

Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na3 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Panamy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek i plażowanie. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Kanału Panamskiego. Kanał posiada 3 pary śluz o imponujących wymiarach 33,5 na 305 metrów. Niektóre z nich posiadają centra obserwacyjne: Gatun, Agua Clara i Miraflores. Zatrzymamy się przy śluzie Miraflores, aby zobaczyć jak przez to wąskie gardło przeprawiają się ogromne statki. Śluza wraz z centrum dla odwiedzających oraz muzeum obrazują historię powstania i eksploatacji kanału, aspekty techniczne i plany rozbudowy Kanału Panamskiego. Następnie przejazd do miasteczka Gamboa, skąd rozpocznie się rejs po jeziorze Gatun położonym w Parku Narodowym Chagres. Stworzenie Parku pozwoliło zachować naturalne lasy tropikalne, rzeki i jeziora, w szczególności jezioro Alajuela, które reguluje poziom wody w Kanale Panamskim. Po południu zwiedzanie Panama City - spacer kolonialnymi uliczkami Casco Viejo (starego miasta Panamy, założonego w 1519 roku) wpisanego na listę UNESCO - wąskie uliczki, niska zabudowa, budynki sakralne pozwolą Państwu przenieść się w czasy kolonii hiszpańskiej. Kontrastu dodaje nowa część miasta, z licznymi ponad 300-metrowymi biurowcami ze szkła i stali. Kolacja i nocleg w Panamie. (Trasa ok. 90 km).
Dzień 3
Po śniadaniu całodzienna wyprawa do Parku Narodowego Chagres, który zamieszkiwany jest przez Indian Embera Drua. Skupisko liczące kilkanaście rodzin żyje w skromnych domkach na palach, zbudowanych z liści palmowych guagara i palmy chunga. W przeszłości Indianie Embera byli wojownikami i koczownikami. Z czasem poszczególne ich grupy osiedlały się w pobliżu rzek. Wojownicze plemiona stopniowo przekształcały się w rolników. Dzisiaj zajmują się rybołówstwem, polują, uprawiają kukurydzę, ryż i fasolę. Kultywują tradycje swoich przodków, malują ciała, wykonują specyficzne stroje. Tradycję widać także w tańcu i obrzędach. Indianie budują swoje czółna z drzewa espave, cedru lub żółtej sosny. Poznamy kulturę oraz życie codziennie Indian, zobaczymy pokaz tańców, a następnie spróbujemy tradycyjnego posiłku - ryby z dodatkiem pieczonych lub gotowanych batatów. Czas na zakup pamiątek - wyrób rękodzieła to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy przez mieszkańców wioski. Następnie przepłyniemy do pobliskiego wodospadu, czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu w Panamie, kolację i nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 4
Po śniadaniu, transfer na lotnisko i lot na rajskie wyspy - Bocas del ToroJest to idealne miejsce do wypoczynku na pięknych, piaszczystych plażach, nurkowania w krystalicznie czystym morzu, podziwiania raf koralowych i życia podwodnego. Wyspy palmowe i tropikalne lasy, bogaty ekosystem archipelagu oraz tradycyjne indiańskie wioski tworzą niebywały klimat. Niesamowite bogactwo kulturowe i architektoniczne, mili ludzie, lokalna wyśmienita kuchnia sprawiają, że jest to miejsce niezwykłe. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele słoneczne i morskie. Kolacja i nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu śniadanie wycieczka łodzią do Crawl Cay i plaży Czerwonej Żaby na wyspie Bastimentos. Crawl Cay jest znane, jako jedno z najatrakcyjniejszych i kolorowych miejsc na wyspach, gdzie cisza, czysta woda i tropikalna roślinność tworzą idealne warunki do wypoczynku oraz snurkowania. Miejsce to otoczone jest rafami koralowymi Old Point i The Zapatillas, które służą, jako ochrona przed falami otwartego oceanu. Wody są spokojne i jasne przez cały rok, a kolorowe rafy znajdują się w płytkich wodach. Z kolei plaża Czerwonej Żaby, nazwę i sławę swą zawdzięcza niewielkiej, endemicznej żabie, którą znaleźć można tylko na wzgórzu nieopodal plaży. Łatwo jest je wypatrzyć, jako że wydają z siebie dość głośny, ochrypły dźwięk. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 6-9 lub 6-10
Czas na wypoczynek, plażowanie i kąpiele w turkusowych wodach Morza Karaibskiego. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, np.: wizyta w Ogrodzie Botanicznym Finca Los Monos (ufundowany przez prywatnego inwestora ogród, ukazuje faunę i florę wysp Bocas del Toro), rejsy na inne wyspy i plaże archipelagu Bocas del Toro (Dolphin Bay, plaża rozgwiazd, Bird Island, Mimitimbi), zajęcia jogi prowadzone przez jogina, kurs nurkowania PADI (z certyfikatem). Pełna oferta zostanie zaproponowana na miejscu przez pilota wycieczki. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje.
Dzień 11 lub 12
Śniadanie. W zależności od wybranego terminu, transfer na lotnisko, przelot do Panamy i dzień wolny na odpoczynek (możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, np.: wizyta w miasteczku Anton Valley z kąpielą w leczniczych basenach termalnych. Pełną listę poda plot wycieczki na miejscu.) lub transfer na lotnisko, przelot do Panama City i lot powrotny do Polski. Dokładne godziny zbiórki poda pilot Rainbow na miejscu.
Dzień 12 lub 13
Przylot do Warszawy na lotnisko im. F. Chopina.
Uwagi do programu
- Podczas zwiedzania parków narodowych, stref ekologicznych i innych miejsc położonych w lasach deszczowych prosimy mieć zakryte buty, koszule z długimi rękawami oraz repelenty. Może się przydać lekka kurtka przeciwdeszczowa. Ze względu na dużą wilgotność prosimy odpowiednio zabezpieczyć dokumenty podróż, a także np. aparaty i kamery. Sugerujemy zabranie lornetki. - Niektóre parki narodowe mogą być nieczynne w poniedziałki. W tej sytuacji pilot na miejscu zaproponuje Państwu zwiedzanie innej atrakcji lub, o ile będzie to możliwe, zmodyfikuje program tak by zwiedzanie danego parku przełożyć na inny dzień. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Wizy
Nie jest wymagane posiadanie wizy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski.
Świadczenia
Cena obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy (od 25.12, w terminach wcześniejszych przelot samolotem rejsowym z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu) oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach lub pousadach jw. (8, 9, 10, 11 lub 12 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Panamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.150 USD.
Inne
Wyloty
Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy (od 25.12, w terminach wcześniejszych przelot samolotem rejsowym z przesiadką w Amsterdamie lub Paryżu) oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach lub pousadach jw. (8, 9, 10, 11 lub 12 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Panamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.150 USD.

Inne

Wyloty
Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Wizy

Nie jest wymagane posiadanie wizy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski.


Opis hotelu Tu nikt czasu nie liczy - Bocas del Toro według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele o standardzie *** - (10 lub 11rozpoczętych dób hotelowych w zależności od terminu). Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje.

Program

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na3 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Panamy, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek i plażowanie. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km). Dzień 2 Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Kanału Panamskiego. Kanał posiada 3 pary śluz o imponujących wymiarach 33,5 na 305 metrów. Niektóre z nich posiadają centra obserwacyjne: Gatun, Agua Clara i Miraflores. Zatrzymamy się przy śluzie Miraflores, aby zobaczyć jak przez to wąskie gardło przeprawiają się ogromne statki. Śluza wraz z centrum dla odwiedzających oraz muzeum obrazują historię powstania i eksploatacji kanału, aspekty techniczne i plany rozbudowy Kanału Panamskiego. Następnie przejazd do miasteczka Gamboa, skąd rozpocznie się rejs po jeziorze Gatun położonym w Parku Narodowym Chagres. Stworzenie Parku pozwoliło zachować naturalne lasy tropikalne, rzeki i jeziora, w szczególności jezioro Alajuela, które reguluje poziom wody w Kanale Panamskim. Po południu zwiedzanie Panama City - spacer kolonialnymi uliczkami Casco Viejo (starego miasta Panamy, założonego w 1519 roku) wpisanego na listę UNESCO - wąskie uliczki, niska zabudowa, budynki sakralne pozwolą Państwu przenieść się w czasy kolonii hiszpańskiej. Kontrastu dodaje nowa część miasta, z licznymi ponad 300-metrowymi biurowcami ze szkła i stali. Kolacja i nocleg w Panamie. (Trasa ok. 90 km). Dzień 3 Po śniadaniu całodzienna wyprawa do Parku Narodowego Chagres, który zamieszkiwany jest przez Indian Embera Drua. Skupisko liczące kilkanaście rodzin żyje w skromnych domkach na palach, zbudowanych z liści palmowych guagara i palmy chunga. W przeszłości Indianie Embera byli wojownikami i koczownikami. Z czasem poszczególne ich grupy osiedlały się w pobliżu rzek. Wojownicze plemiona stopniowo przekształcały się w rolników. Dzisiaj zajmują się rybołówstwem, polują, uprawiają kukurydzę, ryż i fasolę. Kultywują tradycje swoich przodków, malują ciała, wykonują specyficzne stroje. Tradycję widać także w tańcu i obrzędach. Indianie budują swoje czółna z drzewa espave, cedru lub żółtej sosny. Poznamy kulturę oraz życie codziennie Indian, zobaczymy pokaz tańców, a następnie spróbujemy tradycyjnego posiłku - ryby z dodatkiem pieczonych lub gotowanych batatów. Czas na zakup pamiątek - wyrób rękodzieła to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy przez mieszkańców wioski. Następnie przepłyniemy do pobliskiego wodospadu, czas na orzeźwiającą kąpiel. Powrót do hotelu w Panamie, kolację i nocleg. (Trasa ok. 150 km). Dzień 4 Po śniadaniu, transfer na lotnisko i lot na rajskie wyspy - Bocas del ToroJest to idealne miejsce do wypoczynku na pięknych, piaszczystych plażach, nurkowania w krystalicznie czystym morzu, podziwiania raf koralowych i życia podwodnego. Wyspy palmowe i tropikalne lasy, bogaty ekosystem archipelagu oraz tradycyjne indiańskie wioski tworzą niebywały klimat. Niesamowite bogactwo kulturowe i architektoniczne, mili ludzie, lokalna wyśmienita kuchnia sprawiają, że jest to miejsce niezwykłe. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na kąpiele słoneczne i morskie. Kolacja i nocleg. Dzień 5 Po śniadaniu śniadanie wycieczka łodzią do Crawl Cay i plaży Czerwonej Żaby na wyspie Bastimentos. Crawl Cay jest znane, jako jedno z najatrakcyjniejszych i kolorowych miejsc na wyspach, gdzie cisza, czysta woda i tropikalna roślinność tworzą idealne warunki do wypoczynku oraz snurkowania. Miejsce to otoczone jest rafami koralowymi Old Point i The Zapatillas, które służą, jako ochrona przed falami otwartego oceanu. Wody są spokojne i jasne przez cały rok, a kolorowe rafy znajdują się w płytkich wodach. Z kolei plaża Czerwonej Żaby, nazwę i sławę swą zawdzięcza niewielkiej, endemicznej żabie, którą znaleźć można tylko na wzgórzu nieopodal plaży. Łatwo jest je wypatrzyć, jako że wydają z siebie dość głośny, ochrypły dźwięk. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg. Dzień 6-9 lub 6-10 Czas na wypoczynek, plażowanie i kąpiele w turkusowych wodach Morza Karaibskiego. Dla chętnych możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, np.: wizyta w Ogrodzie Botanicznym Finca Los Monos (ufundowany przez prywatnego inwestora ogród, ukazuje faunę i florę wysp Bocas del Toro), rejsy na inne wyspy i plaże archipelagu Bocas del Toro (Dolphin Bay, plaża rozgwiazd, Bird Island, Mimitimbi), zajęcia jogi prowadzone przez jogina, kurs nurkowania PADI (z certyfikatem). Pełna oferta zostanie zaproponowana na miejscu przez pilota wycieczki. Wyżywienie śniadania i obiadokolacje. Dzień 11 lub 12 Śniadanie. W zależności od wybranego terminu, transfer na lotnisko, przelot do Panamy i dzień wolny na odpoczynek (możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, np.: wizyta w miasteczku Anton Valley z kąpielą w leczniczych basenach termalnych. Pełną listę poda plot wycieczki na miejscu.) lub transfer na lotnisko, przelot do Panama City i lot powrotny do Polski. Dokładne godziny zbiórki poda pilot Rainbow na miejscu. Dzień 12 lub 13 Przylot do Warszawy na lotnisko im. F. Chopina. Uwagi do programu - Podczas zwiedzania parków narodowych, stref ekologicznych i innych miejsc położonych w lasach deszczowych prosimy mieć zakryte buty, koszule z długimi rękawami oraz repelenty. Może się przydać lekka kurtka przeciwdeszczowa. Ze względu na dużą wilgotność prosimy odpowiednio zabezpieczyć dokumenty podróż, a także np. aparaty i kamery. Sugerujemy zabranie lornetki. - Niektóre parki narodowe mogą być nieczynne w poniedziałki. W tej sytuacji pilot na miejscu zaproponuje Państwu zwiedzanie innej atrakcji lub, o ile będzie to możliwe, zmodyfikuje program tak by zwiedzanie danego parku przełożyć na inny dzień. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Wizy Nie jest wymagane posiadanie wizy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski. Świadczenia Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach lub pousadach jw. (10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Panamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.150 USD. Inne Wyloty Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Panamy oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach lub pousadach jw. (10 lub 11 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Panamie, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek opcjonalnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napojów oraz innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu), w tym bilety wstępu, podatki wylotowe, przewodnicy, napiwki wynosi ok.150 USD.

Inne

Wyloty Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Wizy

Nie jest wymagane posiadanie wizy. Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu. Informacja dotyczy obywateli Polski.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.