cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
 • Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce, Węgry
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
24.05 - 26.05
już od 699 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
28.06 - 30.06
już od 699 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce

Węgry
Ocena wycieczki objazdowej Eger - Koszyce:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 24 maja 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 28 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Eger - Koszyce w ofercie Biura podróży:

Marco

Szukasz wakacji na Węgry?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

Wycieczka

Region

Węgry

Program wycieczki

KOSZYCE - MISZKOLC - DIOSGYOR - TOKAJ - EGER

1 dzień

Bielsko-Biała - - Koszyce - Eger wyjazd z Bielska-Białej o godz. 7.30, przejazd do Koszyc, miasta, które zachowało węgierski charakter, mimo, że dziś położone jest na terenie Słowacji. Zwiedzanie, w programie m.in. Herb miejski Koszyc, najstarszy herb miejski w Europie, Katedra św. Elżbiety węgierskiej z grobowcem Franciszka II Rakoczego oraz Kaplicą św. Michała, Wieża Urbana, Park z "grającą fontanną" i "grającym drzewem", Teatr Państwowy, Krzyż Morowy, kamienica, w której znaleziono Skarb Koszycki. Następnie przejazd do Egeru. Zwiedzanie winnicy lokalnego producenta wina, zapoznanie się z historią Egri Bikaver, degustacja win połączona z obiadokolacją. Nocleg w hotelu.

2 dzień

Eger - Miszkolc - Diosgyor - Tokaj - Eger po śniadaniu przejazd do Miszkolca. Zwiedzanie dzielnicy Diosgyor, w programie - wspaniały XIV-wieczny zamek królowych węgierskich, wybudowany na rozkaz króla Polski Ludwika Węgierskiego - Sala Rycerska, Kaplica Zamkowa pod wezwaniem św. Jadwigi z relikwią Królowej Polski, Sala Królów oraz Królowych, Sala Wiedzy, Świat Przypraw i Alchemii, Multimedialna Panorama 3D. Kąpiele w dzielnicy Tapolca, uzdrowiskowej części Miszkolca. Termy zlokalizowane są w naturalnych jaskiniach skalnych. Następnie przejazd do Tokaju, nazywanego węgierską Toskanią, miasta położonego u zbiegu rzek Bodrog i Cisy, u podnóży wulkanicznej góry Tokaj. Wizyta w jednej z eleganckich winiarni, degustacja lokalnych win. Powrót do Egeru. Obiadokolacja przy muzyce w Dolinie Pięknej Pani. Nocleg w hotelu.

3 dzień

Eger - Bielsko-Biała po śniadaniu zwiedzanie Egeru, w programie m.in. Plac Istvana Dobo, Kościół Ojców Franciszków z relikwiami królowej Jadwigi, Błogosławionej Jolanty i św. Kingi, Bazylika, Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Pałac Arcybiskupi, Zamek Egerski z XIII w., Minaret Turecki z XVII w. Czas wolny na kawę po turecku w prawdziwym osmańskim namiocie. W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Słowację do Polski. Powrót do Bielska-Białej około godz. 20.00.

Uwaga

Uczestnicy sami pokrywają koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz degustacji win w Tokaju i Egerze (około 13.000 HUF) oraz zestawu słuchawkowego (około 5 EUR). Zaleca się zabrać strój kąpielowy. Powyższy program jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Połączenia z innymi miastami wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Transport komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, WC) Zakwaterowanie 2 noclegi w hotelach *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) Wyżywienie 2 śniadania, 2 obiadokolacje w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo) Ubezpieczenie KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP Opieka pilota Obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (naliczana przy zakładaniu rezerwacji). PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.


Opis hotelu Eger - Koszyce według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

Wycieczka

Region

Węgry

Program wycieczki

EGER - MISZKOLC - DIOSGYOR - TOKAJ - KOSZYCE

1 dzień

Bielsko-Biała - Eger wyjazd z Bielska-Białej o godz. 7.30, przejazd przez Słowację, Węgry do Egeru. Zwiedzanie, w programie m.in. Plac Istvana Dobo, Kościół Ojców Franciszkanów z relikwiami królowej Jadwigi, Błogosławionej Jolanty i Św. Kingi, Bazylika, Wyższa Szkoła Pedagogiczna, Pałac Arcybiskupi, Zamek Egerski z XIII w., Minaret Turecki z XVII w. Następnie zwiedzanie winnicy lokalnego producenta wina, zapoznanie się z historią Egri Bikaver, degustacja win. Przejazd do hotelu w Egerze, obiadokolacja. Nocleg w hotelu.

2 dzień

Eger - Miszkolc - Diosgyor - Tokaj - Eger po śniadaniu przejazd do Miszkolca, zwiedzanie dzielnicy Diosgyor, w programie wspaniały XIV-wieczny zamek królowych węgierskich, wybudowany na rozkaz Króla Polski Ludwika Węgierskiego - Sala Rycerska, Kaplica Zamkowa pod wezwaniem Św. Jadwigi z relikwią Królowej Polski, Sala Królów oraz Królowych, Sala Wiedzy, Świat Przypraw i Alchemii, Multimedialna Panorama 3D. Następnie przejazd do Tokaju, nazywanego węgierską Toskanią, miasta położonego u zbiegu rzek Bodrog i Cisy, u podnóży wulkanicznej góry Tokaj. Zwiedzanie miasteczka, w programie m.in. Plac Kossutha z fontanną Bachusa, piwnica Rakoczego z 600-letnią historią, regionalne Muzeum Wina. Następnie wizyta w jednej z eleganckich winiarni, degustacja lokalnych win. Powrót do Egeru. Obiadokolacja przy muzyce w Dolinie Pięknej Pani. Nocleg w hotelu.

3 dzień

Eger - Koszyce - Bielsko-Biała po śniadaniu przejazd do Koszyc, miasta, które zachowało węgierski charakter, mimo, że dziś położone jest na terenie Słowacji. Zwiedzanie, w programie m.in. Herb miejski Koszyc, najstarszy herb miejski w Europie, Katedra Św. Elżbiety węgierskiej z grobowcem Franciszka II Rakoczego oraz Kaplicą Św. Michała, Wieża Urbana, Park z grającą fontanną i "grającym drzewem", Teatr Państwowy, Krzyż Morowy, kamienica, w której znaleziono Skarb Koszycki. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przejazd przez Słowację do Polski. Powrót do Bielska-Białej około godz. 20.00.

Uwaga

Uczestnicy sami pokrywają koszty biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz degustacji win w Egerze i Tokaju (około 9.500 HUF). Powyższy program jest programem ramowym. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Połączenia z innymi miastami wg rozkładu jazdy.

Świadczenia

Transport komfortowy autokar (klimatyzacja, video, barek, WC) Zakwaterowanie 2 noclegi w hotelach *** (pokoje 2, 3-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) Wyżywienie 2 śniadania, 2 obiadokolacje w restauracji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo) Ubezpieczenie KL + NW + bagaż, nie obejmuje CP Opieka pilota obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny PREZENTOWANE CENY UWZGLĘDNIAJĄ OBOWIĄZUJĄCE RABATY I PROMOCJE.