Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary, Francja
1/5
Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary, Francja
2/5
Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary, Francja
3/5
Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary, Francja
4/5
Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary, Francja
5/5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary

Francja
Ocena wycieczki objazdowej Paryż - Normandia - Dolina Loary:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Paryż - Normandia - Dolina Loary w ofercie Biura podróży:

Logos Tour

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

FRANCJA

FRANCJA (Paryż – Normandia – Dolina Loary)

Paryż z Wieżą Eiffla i katedrą Notre Dame. Niezwykły wieczór w dzielnicy Montmartre. Ogród Claude’a Moneta w Giverny. Nadmorskie kurorty Honfleur i Deauville. Szlak bitwy o Normandię. Mont-Saint-Michel - opactwo zwane cudem Zachodu. Dolina Loary z królewskimi zamkami w Chenonceaux i Chambord. Olśniewająca rezydencja Ludwika XIV w Wersalu.

Dzień 1

PARYŻ (Wielkie Bulwary)Zbiórka w na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Paryża. Panoramiczny objazd centrum miasta. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po Wielkich Bulwarach, na trasie zabytkowa opera Garnier z niezwykle dekoracyjną fasadą, hotel Grand z historyczną Café de La Paix, sala koncertowa Olympia, kościół św. Magdaleny, luksusowe sklepy z truflami i na koniec najbardziej wytworny plac Paryża – Vendome, ze słynnym hotelem Ritz.

Dzień 2

PARYŻ (Wyspa Cite – Dzielnica Łacińska – Pola Elizejskie)Wejście na Wieżę Eiffla, skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta i okolic, a spacerując po kondygnacjach podziwiać można geniusz konstruktorów. Rejs po Sekwanie, podczas którego statek opływa wyspę Cité i Wyspę św. Ludwika; trasa wiedzie pod najwspanialszymi paryskimi mostami Aleksandra III i Pont Neuf. Spacer po wyspie Cite, zwanej kolebką Paryża, gdzie znajduje się najsłynniejsza francuska katedra Notre Dame, która była natchnieniem dla Wiktora Hugo do napisania słynnego Dzwonnika z Notre Dame (zamknięta na czas remontu po pożarze w roku 2019) Pałac Sprawiedliwości z gotycką Świętą Kaplicą i więzieniem Conciergerie (z zewnątrz). Następnie spacer po Dzielnicy Łacińskiej. Bulwar Saint-Michel, Sorbona - pierwszy francuski uniwersytet, Panteon, miejsce spoczynku najbardziej zasłużonych Francuzów oraz Marii Skłodowskiej-Curie. Przejście pod Pałac Luksemburski, wybudowany dla Marii Medycejskiej, dziś siedziba Senatu, otoczony pięknymi ogrodami w stylu francuskim. Wieczorny spacer najpiękniejszą ulicą Francji – Polami Elizejskimi od Łuku Triumfalnego do placu Concorde.

Dzień 3

GIVERNY – ROUEN –  DEAUVILLEWyjazd na wybrzeże Normandii. Po drodze wizyta w Giverny. Zwiedzanie domu, w którym mieszkał i tworzył, przez większość swojego życia, wybitny impresjonista Claude Monet. Można tu też podziwiać piękny ogród, ze słynnym stawem z liliami wodnymi oraz japońskim mostkiem, otoczonym azaliami, który wielokrotnie był źródłem inspiracji artysty. Przejazd do Rouen, miasta, gdzie w 1431 r. spalono na stosie bohaterkę narodową Francji – Joannę D’Arc. Zwiedzanie katedry Notre Dame, której witraże uwiecznił na płótnie Claude Monet. Na koniec dnia przyjazd do słynnego Deauville, zwanego 21. dzielnicą Paryża. W pierwszej połowie XX wieku był to jeden z najbardziej znanych kurortów na świecie, goszczący wiele znanych osobistości, m.in. królową Elżbietę II, Winstona Churchila, hinduskich maharadżów, artystów, a do dziś jest to mekka filmowców.  Zakwaterowanie w hotelu. Spacer wzdłuż nadmorskiej promenady Les Planches, zwanej normandzkimi Polami Elizejskimi. Spacerując po białych deskach, mija się kabiny kąpielowe oznaczone nazwiskami ich symbolicznych właścicieli, gwiazd filmu i reżyserów m.in. Liz Taylor, Clint Eastwood, Steven Spielberg, a przy promenadzie można podziwiać zabytkowe budynki kasyna, hoteli Normandy i Royal oraz port jachtowy.

Dzień 4

OMAHA BEACH – MONT-SAINT-MICHELPierwsza część dnia będzie poświęcona normandzkim plażom, na których przeprowadzono w 1944 roku, w dniu D-Day wielką operację desantu wojsk alianckich, pod kryptonimem Overlord. Wizyta na plaży Omaha, najkrwawszym sektorze desantu. Przejazd do Colleville-sur-Mer, chwila zadumy na Amerykańskim Cmentarzu Wojskowym, gdzie spoczywa 9.387 żołnierzy amerykańskich. Następnie przejazd do Mont Saint-Michel, gdzie znajduje się opactwo św. Michała. Zwane jest ono cudem Zachodu, ze względu na przepiękną architekturę i położenie na cyplu, który dwa razy na dobę odcinany jest od stałego lądu falami przypływu pozostawiając dostęp do wyspy jedynie przez wąską dwukilometrową groblę. Zwiedzanie zespołu klasztornego, który obejmuje kościół opactwa Benedyktynów, opactwo w stylu romańskim i arcydzieło architektury gotyckiej - słynny XIII-wieczny klasztor La Merveille. Nocleg w okolicy Mont-Saint-Michel.

Dzień 5

DOLINA LOARY (Ambois – Chenonceaux – Blois)Wyjazd w Dolinę Loary, zwaną sercem Francji. Znajduje się tu kilkaset zabytków historii, w tym imponujących zamków królewskich, położonych wzdłuż biegu rzeki. Były one świadkami wielu wielkich wydarzeń w historii Francji, gościły królów Francji, papieży i przywódców europejskich potęg. Są one jednocześnie wspaniałymi przykładami francuskiego renesansu, który właśnie tu się narodził. Przejazd do Amboise, gdzie mieszkał i zmarł Leonardo da Vinci. Wizyta w Clos Luce, posiadłości słynnego artysty, w której zgromadzone są jego ostatnie projekty, prototypy maszyn latających i wojennych oraz inne cenne pamiątki.  Zwiedzanie najpopularniejszego po Wersalu zamku we Francji – Chenonceaux. Pałac przerzucony malowniczo nad rzeką Cher, zwany „zamkiem 6 dam”, szczyci się wspaniale wyposażonymi wnętrzami, francuskimi ogrodami Diany i Katarzyny oraz skansenem z warzywnikiem i winnicą. Zakwaterowanie w hotelu w Blois. Wieczorny spacer po pięknej starówce u podnóża zamku królewskiego.

Dzień 6

DOLINA LOARY (Chambord) – WERSAL – PARYŻZwiedzanie zamku Chambord – największego po Wersalu pałacu we Francji, wybudowanego na rozkaz króla Franciszka I. Zamek posiada ponad 440 pomieszczeń, dziesiątki kominów, tarasów i schodów. Jak podają niektóre źródła, autorem projektu niezwykłych spiralnych schodów zwieńczonych latarnią w holu głównym - był sam Leonardo da Vinci. Zamek otaczają olbrzymie tereny łowieckie. Dla chętnych degustacja i zakup regionalnych przysmaków i win tureńskich (płatne indywidualnie).Przejazd do Wersalu. Zwiedzanie pałacu, wybudowanego na polecenie Ludwika XIV. Trasa zwiedzania prowadzi m.in. przez apartamenty króla i królowej, olśniewającą blaskiem kandelabrów i zwierciadeł salę lustrzaną, sypialnię Marii Antoniny, galerie malarstwa. Spacer po słynnych wersalskich ogrodach, gdzie oprócz starannie wypielęgnowanych klombów i trawników znajdują się liczne fontanny i rzeźby. Centralną ozdobą ogrodów jest liczący 1670 m Le Grand Canal – sztuczny kanał projektu Andre Le Notre. Ogrody można również zobaczyć podczas przejażdżki specjalną kolejką (płatna osobno). Zakwaterowanie w hotelu w Paryżu, nocleg.

Dzień 7

PARYŻ (Wieża Eiffla – Luwr / D’Orsay – Montmartre)Wizyta w Muzeum Sztuki w Luwrze. Można w nim podziwiać m.in. słynną Mona Lisę – najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci, Wenus z Milo – grecki wzór kobiecego piękna oraz niezwykle bogato wyposażone skrzydło Richelieu, czyli odrestaurowane wnętrza pałacowe Napoleona III lub zwiedzanie Muzeum D’Orsay, mieszczące się w odrestaurowanym, zabytkowym budynku dworca kolejowego. Zgromadzono tu największą na świecie kolekcję dzieł impresjonistów, m.in. Moneta, Renoira, Toulouse-Lautreca, Degasa, Van Gogha. Przejazd do dzielnicy Montmartre. Podziwianie bazyliki Sacre-Coeur, zwanej perełką Paryża. Ze schodów prowadzących do bazyliki roztacza się wspaniały widok na miasto i okolice. Plac du Tertre, miejsce oddające artystyczną atmosferę z czasów słynnych impresjonistów i kubistów. Mieszkali tu m.in. Toulouse-Lautrec, Monet, Picasso, Salvador Dali, Hemingway. Wieczorny objazd miasta, na trasie m.in. plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge, opera Garnier, Luwr, plac Concorde, Pola Elizejskie. Pożegnanie z Paryżem na placu Trocadero z widokiem na rozświetloną Wieżę Eiffla.

Dzień 8

Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

I RATA

2000 PLN płatna przy zapisie

II RATA

płatna na 35 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

przeloty międzynarodowe rejsowymi lub tanimi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,przejazdy klimatyzowanym autokarem/busem turystycznym, 7 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osob., dopłata do pokoju 1-osob 1550 PLN,7 śniadań, dopłata do 7 kolacji 1550 PLN, opiekę polskiego pilota, który realizuje program,ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, bagaż).

UWAGA !

Zgodnie z Warunkami uczestnictwa do ceny imprezy zostanie doliczona składka na TFG - 10 PLN oraz składka na TFP - 10 PLN.Na bilety wstępu wymienione w programie, rejs statkiem, przewodników muzealnych, przejazdy metrem, opłaty wjazdowe, taksy hotelowe należy mieć obowiązkowo 220 EUR, na napiwki należy przeznaczyć ok 30 EUR (wg cen na dzień 01.11.2022).Zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejności podpisywania umów.Kolejność zwiedzania w Paryżu może się zmienić ze względu na dostępność obiektów muzealnych i przewodników.Uprzejmie informujemy, że więcej informacji o składkach na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, dostępnych jest na naszym blogu we wpisie zatytułowanym Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Terminy

07.10 - 14.10.2023, 7590.00 PLN


Opis hotelu Paryż - Normandia - Dolina Loary według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

FRANCJA

FRANCJA (Paryż – Normandia – Dolina Loary)

Paryż z Wieżą Eiffla i katedrą Notre Dame. Niezwykły wieczór w dzielnicy Montmartre. Ogród Claude’a Moneta w Giverny. Nadmorskie kurorty Honfleur i Deauville. Szlak bitwy o Normandię. Mont-Saint-Michel - opactwo zwane cudem Zachodu. Dolina Loary z królewskimi zamkami w Chenonceaux i Chambord. Olśniewająca rezydencja Ludwika XIV w Wersalu.

Dzień 1

PARYŻ (Wielkie Bulwary)Zbiórka w na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Paryża. Panoramiczny objazd centrum miasta. Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po Wielkich Bulwarach, na trasie zabytkowa opera Garnier z niezwykle dekoracyjną fasadą, hotel Grand z historyczną Café de La Paix, sala koncertowa Olympia, kościół św. Magdaleny, luksusowe sklepy z truflami i na koniec najbardziej wytworny plac Paryża – Vendome, ze słynnym hotelem Ritz.

Dzień 2

PARYŻ (Wyspa Cite – Dzielnica Łacińska – Pola Elizejskie)Wejście na Wieżę Eiffla, skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta i okolic, a spacerując po kondygnacjach podziwiać można geniusz konstruktorów. Rejs po Sekwanie, podczas którego statek opływa wyspę Cité i Wyspę św. Ludwika; trasa wiedzie pod najwspanialszymi paryskimi mostami Aleksandra III i Pont Neuf. Spacer po wyspie Cite, zwanej kolebką Paryża, gdzie znajduje się najsłynniejsza francuska katedra Notre Dame, która była natchnieniem dla Wiktora Hugo do napisania słynnego Dzwonnika z Notre Dame (zamknięta na czas remontu po pożarze w roku 2019) Pałac Sprawiedliwości z gotycką Świętą Kaplicą i więzieniem Conciergerie (z zewnątrz). Następnie spacer po Dzielnicy Łacińskiej. Bulwar Saint-Michel, Sorbona - pierwszy francuski uniwersytet, Panteon, miejsce spoczynku najbardziej zasłużonych Francuzów oraz Marii Skłodowskiej-Curie. Przejście pod Pałac Luksemburski, wybudowany dla Marii Medycejskiej, dziś siedziba Senatu, otoczony pięknymi ogrodami w stylu francuskim. Wieczorny spacer najpiękniejszą ulicą Francji – Polami Elizejskimi od Łuku Triumfalnego do placu Concorde.

Dzień 3

GIVERNY – ROUEN –  DEAUVILLEWyjazd na wybrzeże Normandii. Po drodze wizyta w Giverny. Zwiedzanie domu, w którym mieszkał i tworzył, przez większość swojego życia, wybitny impresjonista Claude Monet. Można tu też podziwiać piękny ogród, ze słynnym stawem z liliami wodnymi oraz japońskim mostkiem, otoczonym azaliami, który wielokrotnie był źródłem inspiracji artysty. Przejazd do Rouen, miasta, gdzie w 1431 r. spalono na stosie bohaterkę narodową Francji – Joannę D’Arc. Zwiedzanie katedry Notre Dame, której witraże uwiecznił na płótnie Claude Monet. Na koniec dnia przyjazd do słynnego Deauville, zwanego 21. dzielnicą Paryża. W pierwszej połowie XX wieku był to jeden z najbardziej znanych kurortów na świecie, goszczący wiele znanych osobistości, m.in. królową Elżbietę II, Winstona Churchila, hinduskich maharadżów, artystów, a do dziś jest to mekka filmowców.  Zakwaterowanie w hotelu. Spacer wzdłuż nadmorskiej promenady Les Planches, zwanej normandzkimi Polami Elizejskimi. Spacerując po białych deskach, mija się kabiny kąpielowe oznaczone nazwiskami ich symbolicznych właścicieli, gwiazd filmu i reżyserów m.in. Liz Taylor, Clint Eastwood, Steven Spielberg, a przy promenadzie można podziwiać zabytkowe budynki kasyna, hoteli Normandy i Royal oraz port jachtowy.

Dzień 4

OMAHA BEACH – MONT-SAINT-MICHELPierwsza część dnia będzie poświęcona normandzkim plażom, na których przeprowadzono w 1944 roku, w dniu D-Day wielką operację desantu wojsk alianckich, pod kryptonimem Overlord. Wizyta na plaży Omaha, najkrwawszym sektorze desantu. Przejazd do Colleville-sur-Mer, chwila zadumy na Amerykańskim Cmentarzu Wojskowym, gdzie spoczywa 9.387 żołnierzy amerykańskich. Następnie przejazd do Mont Saint-Michel, gdzie znajduje się opactwo św. Michała. Zwane jest ono cudem Zachodu, ze względu na przepiękną architekturę i położenie na cyplu, który dwa razy na dobę odcinany jest od stałego lądu falami przypływu pozostawiając dostęp do wyspy jedynie przez wąską dwukilometrową groblę. Zwiedzanie zespołu klasztornego, który obejmuje kościół opactwa Benedyktynów, opactwo w stylu romańskim i arcydzieło architektury gotyckiej - słynny XIII-wieczny klasztor La Merveille. Nocleg w okolicy Mont-Saint-Michel.

Dzień 5

DOLINA LOARY (Ambois – Chenonceaux – Blois)Wyjazd w Dolinę Loary, zwaną sercem Francji. Znajduje się tu kilkaset zabytków historii, w tym imponujących zamków królewskich, położonych wzdłuż biegu rzeki. Były one świadkami wielu wielkich wydarzeń w historii Francji, gościły królów Francji, papieży i przywódców europejskich potęg. Są one jednocześnie wspaniałymi przykładami francuskiego renesansu, który właśnie tu się narodził. Przejazd do Amboise, gdzie mieszkał i zmarł Leonardo da Vinci. Wizyta w Clos Luce, posiadłości słynnego artysty, w której zgromadzone są jego ostatnie projekty, prototypy maszyn latających i wojennych oraz inne cenne pamiątki.  Zwiedzanie najpopularniejszego po Wersalu zamku we Francji – Chenonceaux. Pałac przerzucony malowniczo nad rzeką Cher, zwany „zamkiem 6 dam”, szczyci się wspaniale wyposażonymi wnętrzami, francuskimi ogrodami Diany i Katarzyny oraz skansenem z warzywnikiem i winnicą. Zakwaterowanie w hotelu w Blois. Wieczorny spacer po pięknej starówce u podnóża zamku królewskiego.

Dzień 6

DOLINA LOARY (Chambord) – WERSAL – PARYŻZwiedzanie zamku Chambord – największego po Wersalu pałacu we Francji, wybudowanego na rozkaz króla Franciszka I. Zamek posiada ponad 440 pomieszczeń, dziesiątki kominów, tarasów i schodów. Jak podają niektóre źródła, autorem projektu niezwykłych spiralnych schodów zwieńczonych latarnią w holu głównym - był sam Leonardo da Vinci. Zamek otaczają olbrzymie tereny łowieckie. Dla chętnych degustacja i zakup regionalnych przysmaków i win tureńskich (płatne indywidualnie).Przejazd do Wersalu. Zwiedzanie pałacu, wybudowanego na polecenie Ludwika XIV. Trasa zwiedzania prowadzi m.in. przez apartamenty króla i królowej, olśniewającą blaskiem kandelabrów i zwierciadeł salę lustrzaną, sypialnię Marii Antoniny, galerie malarstwa. Spacer po słynnych wersalskich ogrodach, gdzie oprócz starannie wypielęgnowanych klombów i trawników znajdują się liczne fontanny i rzeźby. Centralną ozdobą ogrodów jest liczący 1670 m Le Grand Canal – sztuczny kanał projektu Andre Le Notre. Ogrody można również zobaczyć podczas przejażdżki specjalną kolejką (płatna osobno). Zakwaterowanie w hotelu w Paryżu, nocleg.

Dzień 7

PARYŻ (Wieża Eiffla – Luwr / D’Orsay – Montmartre)Wizyta w Muzeum Sztuki w Luwrze. Można w nim podziwiać m.in. słynną Mona Lisę – najsłynniejszy obraz Leonarda da Vinci, Wenus z Milo – grecki wzór kobiecego piękna oraz niezwykle bogato wyposażone skrzydło Richelieu, czyli odrestaurowane wnętrza pałacowe Napoleona III lub zwiedzanie Muzeum D’Orsay, mieszczące się w odrestaurowanym, zabytkowym budynku dworca kolejowego. Zgromadzono tu największą na świecie kolekcję dzieł impresjonistów, m.in. Moneta, Renoira, Toulouse-Lautreca, Degasa, Van Gogha. Przejazd do dzielnicy Montmartre. Podziwianie bazyliki Sacre-Coeur, zwanej perełką Paryża. Ze schodów prowadzących do bazyliki roztacza się wspaniały widok na miasto i okolice. Plac du Tertre, miejsce oddające artystyczną atmosferę z czasów słynnych impresjonistów i kubistów. Mieszkali tu m.in. Toulouse-Lautrec, Monet, Picasso, Salvador Dali, Hemingway. Wieczorny objazd miasta, na trasie m.in. plac Pigalle, kabaret Moulin Rouge, opera Garnier, Luwr, plac Concorde, Pola Elizejskie. Pożegnanie z Paryżem na placu Trocadero z widokiem na rozświetloną Wieżę Eiffla.

Dzień 8

Transfer na lotnisko. Wylot do Polski.

I RATA

2000 PLN płatna przy zapisie

II RATA

płatna na 35 dni przed wyjazdem

Cena obejmuje

przeloty międzynarodowe rejsowymi lub tanimi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,przejazdy klimatyzowanym autokarem/busem turystycznym, 7 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osob., dopłata do pokoju 1-osob 1550 PLN,7 śniadań, dopłata do 7 kolacji 1550 PLN, opiekę polskiego pilota, który realizuje program,ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, bagaż).

UWAGA !

Zgodnie z Warunkami uczestnictwa do ceny imprezy zostanie doliczona składka na TFG - 10 PLN oraz składka na TFP - 10 PLN.Na bilety wstępu wymienione w programie, rejs statkiem, przewodników muzealnych, przejazdy metrem, opłaty wjazdowe, taksy hotelowe należy mieć obowiązkowo 220 EUR, na napiwki należy przeznaczyć ok 30 EUR (wg cen na dzień 01.11.2022).Zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejności podpisywania umów.Kolejność zwiedzania w Paryżu może się zmienić ze względu na dostępność obiektów muzealnych i przewodników.Uprzejmie informujemy, że więcej informacji o składkach na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, dostępnych jest na naszym blogu we wpisie zatytułowanym Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Terminy

03.06 - 10.06.2023, 7590.00 PLN12.08 - 19.08.2023, 7590.00 PLN09.09 - 16.09.2023, 7590.00 PLN07.10 - 14.10.2023, 7590.00 PLNWycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Logos Tour, które w ciągu ponad 30 lat swojej działalności zdobylo mnóstwo doświadczenia w organizacji podrózy i wypraw w najodleglejsze zakątki świata. Biuro Podróży Logos Tour oferuje interesujące programy wycieczek objazdowych po wszystkich kontynentach dla klientów oczekujących indywidualnego podejścia, szukających unikalnych atrakcji i wyjątkowej jakości usług.

Każdy program zwiedzania przygotowywany jest w oparciu o dotychczasowe doświadczenie i opinie turystów, a jego realizacja przebiega na najwyższym poziomie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Indywidualne podejście do klienta, niewielkie grupy, programy szyte na miarę i stawianie bezpieczeństwa i dobre klientów na pierwszym miejscu gwarantuje wypoczynek na najwyższym poziomie.

Wykwalifikowani piloci i przewodnicy czuwają nad realizacją każdej wycieczki. Wszystkie programy są bardzo urozmaicone i pokazują wszystko co najlepsze w danym regionie – od atrakcji przyrodniczych, wspaniałych zabytków historycznych, spotkań z egzotyczną miejscową ludnością, uczestnictwo w wyjątkowych festiwalach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych, po poznawanie lokalnych obrzędów i tradycji.