cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
 • Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!, Serbia
1 / 18
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
26.04 - 06.05
już od 2001 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
04.10 - 14.10
już od 1700 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku!
star 2

Serbia
Ocena wycieczki objazdowej Po Bałkańsku!:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 26 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 04 października 2019

Wycieczka objazdowa Po Bałkańsku! w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Serbii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

  Hotele **/ *** (8 noclegów: w Macedonii -3, w Serbii - 4, w Bułgarii - 1).
Na terenie Macedonii minimum 2 noclegi nad Jeziorem Ochrydzkim max. 0-200 m od jeziora. Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, często z balkonami.
Do dyspozycji gości: na miejscu recepcja, bar, restauracja
Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje
Naszym zdaniem: świetna lokalizacja hoteli w Macedonii, nad Jeziorem Ochrydzkim pozwoli na chwile relaksu i odpoczynku po zwiedzaniu. Możliwość kąpieli w jeziorze Kategoria lokalna: **/***

Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii, nocleg tranzytowy przy granicy na terenie Węgier lub Serbii. Po drodze planowane są postoje, między innymi na kolację, która jest w tym dniu we własnym zakresie.
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do Nowego Sadu, stolicy Wojwodiny - autonomicznego okręgu na północy Serbii. Krótki spacer po mieście oraz Twierdza Petrovaradin na drugim brzegu Dunaju. Dalsza droga w kierunku Żelaznych Wrót - skalnego przełomu Dunaju przez Karpaty. Przejazd największym kanionem Dunaju (ok. 100 km). Po drodze miniemy Zamek Golubac strzeże on wejścia do przełomu dziewięcioma białymi wieżami. To tutaj zginął w walce najsłynniejszy polski rycerz - Zawisza Czarny. Po drodze odwiedzimy Lepenski Vir - prastarą osadę kultury doby mezolitu (8 tys. lat p.n.e.), pięknie położoną nad Dunajem. Zakwaterowanie w hotelu we wschodniej części Serbii. Obiadokolacja i nocleg.
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Bułgarii. W drodze do stolicy Bułgarii zatrzymamy się w mieście Belogradczik, które słynie z fantastycznych formacji skalnych. Te niezwykłe strzeliste skały pomarańczowo-żółtego piaskowca, układają się w przeróżne kształty, z którymi związanych jest wiele legend. Skał strzeże antyczna forteca. Sofia położona jest w samym centrum Płw. Bałkańskiego, w kotlinie, pięknie otoczona górami. Spacerując po mieście zobaczymy między innymi sobór Aleksandra Newskiego stojący na ogromnym placu oraz pobliską cerkiew św. Zofii, patronki miasta, rotundę św. Jerzego, meczet Bania Baszi, a także łaźnie tureckie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Monastiru Rilskiego przepięknie położonego w masywie górskim Riła. Założony przez Iwana z Riły, uważany jest za najwspanialszy symbol wiary prawosławnej w Bułgarii. Monastyr Rilski to połączenie unikatowej architektury z fascynującymi freskami. Zobaczymy cerkiew klasztorną, wieżę Chreliu oraz wyjątkowe dzieło sztuki snycerskiej - krzyż Rafaiła. Po południu odwiedzimy najmniejsze miasto Bułgarii -- Melnik, który słynie nie tylko z zabytkowej architektury, ale przede wszystkim z tradycji winiarskich. Zobaczymy m.in. zabytkowy Dom Kordopułowa - bogatego kupca, gdzie dziś mieści się muzeum oraz piwnice winne. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu przejazd widokową trasą wiodącą m. in. przez przełom Wardaru (głównej rzeki Macedonii) do regionu winiarskiego Demir Kapija lub Tikves. Degustacja najlepszych macedońskich win u producenta. Następnie malowniczą trasą, przez otoczoną wysokimi górami, równinę Pelagonia udamy się do ruin starożytnej Heraclaei Lincestis (po drodze wspaniałe widoki na góry w Parku Narodowym Pelister i najrozleglejszą kotlinę Pelagonia). Przejazd do hotelu nad Jeziorem Ochrydzkim, zakwaterowanie. Czas wolny, relaks nad jeziorem. Dla chętnych wieczór z folklorem (ok, 20 euro).Wieczorem obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu zwiedzanie Ochrydy, miasta wpisanego na listę UNESCO. Podczas spaceru zobaczymy m.in. antyczny teatr, zwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z cennymi freskami oraz wzgórze Plaosnik. Dla chętnych wejście na mury Twierdzy cara Samuila górującej nad miastem. Zwiedzanie zakończymy "Pozdrowieniami z Ochrydy" , widokiem cerkiewki św. Jovana Kaneo, usytuowanej na wysokim klifie ponad wodami jeziora. Ponadto odwiedzimy warsztat tradycyjnego czerpania papieru, gdzie można własnoręcznie wykonać pamiątkową kartę. Popołudnie wolne na kąpiel w szmaragdowym Jeziorze Ochrydzkim, a dla chętnych wycieczka - rejs statkiem do monastyru św. Nauma (koszt ok. 35 euro). Zwiedzimy prehistoryczną osadę na wodzie w Zatoce Kości. Monastyr św. Nauma to mistyczne miejsce, gdzie według legendy przykładając ucho do grobowca można usłyszeć bicie serca świętego. Następnie udamy się na relaksacyjny rejs po źródłach rzeki Czarny Drim. To niesamowite miejsce, gdzie słychać jedynie odgłosy przyrody. Nie zabraknie też degustacji miejscowych specjałów. Będzie można również dowiedzieć się, jak powstają słynne perły ochrydzkie. Nocleg w tym samym hotelu, obiadokolacja.
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd na północ przez malowniczy Park Narodowy Mavrovo do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu stolicy, Skopje. Rejs łódkami, zwiedzanie jaskini oraz dla chętnych cerkwi św. Mikołaja z XIII w. Następnie przejazd w kierunku Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.
Dzień 8
Po śniadaniu, kierując się na zachód dotrzemy do kanionu Uvca. Rzeka Uvac to główny dopływ rzeki Lim, tworzący jeden z najciekawszych kanionów rzecznych, jej meandry są podobne do śladu węża. Teren ten to nie tylko niesamowite widoki na wijącą się rzekę, ale bogactwo kamiennych formacji, równin krasowych, schronisk skalnych i jaskiń. W rezerwacie obejmującym ten teren zamieszkuje ponad 100 gatunków ptaków, między innymi sępy białogłowe i sępy płowe. Dalsza podróż, zakwaterowanie, obiadokolacja w ciekawym, zabytkowym hotelu należącym do kolei serbskich (Mokra Gora).
Dzień 9
Po śniadaniu przejazd najsłynniejszą w Europie kolejką wąskotorową Sargańską Osmicą, której trasa prowadzi przez trudny, górski teren oraz 22 tunele. Podczas przejazdu (ok. 2 godz.) przepiękne górskie widoki oraz nieodparte wrażenie, ze jesteśmy częścią filmu ,"Zivot je cudo" w którego fabuła rozgrywa się w tym miejscu. Wizyta w wiosce słynnego serbskiego filmowca Emira Kusturicy, skansenie, zbudowanym początkowo tylko dla potrzeb filmu. Urocze, drewniane domy, cerkiew z dzwonnicą, restauracje, bank, sklepy, łaźnia turecka, więzienie, biblioteka, galeria oraz liczne gadżety prosto z planu filmowego, np. czarna wołga, czy różowy cadilac. Często można tu spotkać samych artystów, filmowców, którzy corocznie uczestniczą w festiwalu filmowym lub właśnie odwiedzają samego mistrza Kusturicę, (mieszka tutaj i jeśli jest na miejscu, chętnie popija kawę w restauracji). Swoje ulice mają tu Fellini, Bergman, czy Bruce Lee. Wioska się rozrasta i każdego roku pojawiają się nowe ciekawostki. Spacer po wiosce, przerwa na kawę lub lunch, zakup pamiątek (tradycyjne wyroby rękodzielnicze wykonywane na miejscu). Następnie przejedziemy przez kanion rzeki Zachodnia Morawa, z licznymi monastyrami (Ovcarsko-Kablarska Klisura). Wyjazd do kraju.
Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice, godz. 13:00). (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 3800 km - liczone od granic Polski).
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia głowy (wejście do cerkwi/meczetu). - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania (8) i obiadokolacje(7), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje:
kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide) - ok. 115 EUR/os płatne obligatoryjnie pilotowi na miejscu.
Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie:
META Description

Żelazne Wrota i Zawisza Czarny • Sofia - bałkańska królowa • Riła - duchowa perła Bułgarów • Melnik i Tikves - najlepsze wina • Ochryd - miasto światła • Kanion Matka - najpiękniejszy w Macedonii • Sarganska Osmica - bliskie spotkanie z Kusturicą • chwila wytchnienia nad J. Ochrydzkim


Opis hotelu Po Bałkańsku! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Hotele **/ *** (8 noclegów: w Macedonii -3, w Serbii - 4,  w Bułgarii - 1). Na terenie Macedonii minimum 2 noclegi nad Jeziorem Ochrydzkim max. 0-200 m od jeziora. Pokoje: wszystkie 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami, wc, często z balkonami. Do dyspozycji gości: na miejscu recepcja, bar, restauracja Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje Naszym zdaniem: świetna lokalizacja hoteli w Macedonii, nad Jeziorem Ochrydzkim pozwoli na chwile rekaksu i odpoczynku po zwiedzaniu. Możliwość kąpieli w jeziorze Kategoria lokalna: **/***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii, nocleg tranzytowy przy granicy na terenie Węgier lub Serbii. Po drodze planowane są postoje, między innymi na kolację, która jest w tym dniu we własnym zakresie. Dzień 2 Po śniadaniu przejazd do Nowego Sadu, stolicy Wojwodiny- autonomicznego okręgu na północy Serbii. Krótki spacer po mieście oraz Twierdza Petrovaradin na drugim brzegu Dunaju. Dalsza droga w kierunku Żelaznych Wrót- skalnego przełomu Dunaju przez Karpaty. Przejazd największym kanionem Dunaju (ok. 100 km). Zamek Golubac strzeże wejścia do przełomu dziewięcioma białymi wieżami. To tutaj zginął w walce najsłynniejszy polski rycerz - Zawisza Czarny. Przy źródełku upamiętnia to wydarzenie kamienna tablica. Po drodze zobaczymy Lepenski Vir- prastarą osadę kultury doby mezolitu (8 tys. lat p.n.e.), pięknie położoną nad Dunajem. Zakwaterowanie w hotelu we wschodniej części Serbii. Obiadokolacja i nocleg. Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do Bułgarii. W drodze do stolicy Bułgarii zatrzymamy się w mieście Bełogradczik, które słynie z fantastycznych formacji skalnych. Te niezwykłe strzeliste skały pomarańczowo-żółtego piaskowca, układają się w przeróżne kształty, z którymi związanych jest wiele legend. Skał strzeże antyczna forteca. Sofia położona jest w samym centrum Płw. Bałkańskiego, w kotlinie, pięknie otoczona górami. Spacerując po mieście zobaczymy między innymi sobór Aleksandra Newskiego stojący na ogromnym placu oraz pobliską cerkiew św. Zofii, patronki miasta, rotundę św. Jerzego, meczet Bania Baszi, a także łaźnie tureckie. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do Monastiru Rilskiego przepięknie położonego w masywie górskim Riła. Założony przez Iwana z Riły, uważany jest za najwspanialszy symbol wiary prawosławnej w Bułgarii. Monastyr Rilski to połączenie unikatowej architektury z fascynującymi freskami. Zobaczymy cerkiew klasztorną, wieżę Chreliu oraz wyjątkowe dzieło sztuki snycerskiej -krzyż Rafaiła. Po południu odwiedzimy najmniejsze miasto Bułgarii -- Melnik, który słynie nie tylko z zabytkowej architektury, ale przede wszystkim z tradycji winiarskich. Zobaczymy m.in. zabytkowy Dom Kordopułowa - bogatego kupca, gdzie dziś mieści się muzeum oraz piwnice winne. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg. Dzień 5 Po śniadaniu przejazd widokową trasą wiodącą m. in. przez przełom Wardaru (głównej rzeki Macedonii) do regionu winiarskiego Demir Kapija lub Tikves. Degustacja najlepszych macedońskich win u producenta. Następnie malowniczą trasą, przez otoczoną wysokimi górami, równinę Pelagonia udamy się do ruin starożytnej Heraclaei Lincestis (po drodze wspaniałe widoki na góry w Parku Narodowym Pelister i najrozleglejszą kotlinę Pelagonia). Przejazd do hotelu nad Jeziorem Ochrydzkim, zakwaterowanie. Czas wolny, relaks nad jeziorem. Wieczorem obiadokolacja, nocleg. Dzień 6 Po śniadaniu zwiedzanie Ochrydu, miasta wpisanego na listę UNESCO. Podczas spaceru zobaczymy m.in. antyczny teatr, zwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z cennymi freskami oraz wzgórze Plaosnik. Dla chętnych wejście na mury Twierdzy cara Samuila górującej nad miastem. Zwiedzanie zakończymy "Pozdrowieniami z Ochrydu" , widokiem cerkiewki św. Jovana Kaneo, usytuowanej na wysokim klifie ponad wodami jeziora. Ponadto odwiedzimy warsztat tradycyjnego czerpania papieru, gdzie można własnoręcznie wykonać pamiątkową kartę. Popołudnie wolne na kąpiel w szmaragdowym Jeziorze Ochrydzkim, a dla chętnych wycieczka - rejs statkiem do monastyru św. Nauma (koszt ok. 35 euro). Zwiedzimy prehistoryczną osadę na wodzie w Zatoce Kości. Monastyr św. Nauma to mistyczne miejsce, gdzie według legendy przykładając ucho do grobowca można usłyszeć bicie serca świętego. Następnie udamy się na relaksacyjny rejs po źródłach rzeki Czarny Drim. To niesamowite miejsce, gdzie słychać jedynie odgłosy przyrody. Nie zabraknie też degustacji miejscowych specjałów. Będzie można również dowiedzieć się, jak powstają słynne perły ochrydzkie. Dla chętnych wieczór z folklorem (ok, 20 euro). Nocleg w tym samym hotelu, obiadokolacja. Dzień 7 Po śniadaniu przejazd na północ przez malowniczy Park Narodowy Mavrovo do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu stolicy, Skopje. Rejs łódkami, zwiedzanie jaskini oraz dla chętnych cerkwi św. Mikołaja z XIII w. Następnie przejazd w kierunku Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg. Dzień 8 Po śniadaniu, kierując się na zachód dotrzemy do kanionu Uvca. Rzeka Uvac to główny dopływ rzeki Lim, tworzący jeden z najciekawszych kanionów rzecznych, jej meandry są podobne do śladu węża. Teren ten to nie tylko niesamowite widoki na wijącą się rzekę, ale bogactwo kamiennych formacji, równin krasowych, schronisk skalnych i jaskiń. W rezerwacie obejmującym ten teren zamieszkuje ponad 100 gatunków ptaków, między innymi sępy białogłowe i sępy płowe. Dalsza podróż, zakwaterowanie, obiadokolacja w ciekawym, zabytkowym hotelu należącym do kolei serbskich (Mokra Gora). Dzień 9 Po śniadaniu przejazd najsłynniejszą w Europie kolejką wąskotorową Sargańską Osmicą, której trasa prowadzi przez trudny, górski teren oraz 22 tunele. Podczas przejazdu (ok. 2 godz.) przepiękne górskie widoki oraz nieodparte wrażenie, ze jesteśmy częścią filmu ,"Zivot je cudo" w którego fabuła rozgrywa się w tym miejscu. Wizyta w wiosce słynnego serbskiego filmowca Emira Kusturicy, skansenie, zbudowanym początkowo tylko dla potrzeb filmu. Urocze, drewniane domy, cerkiew z dzwonnicą, restauracje, bank, sklepy, łaźnia turecka, więzienie, biblioteka, galeria oraz liczne gadżety prosto z planu filmowego, np. czarna wołga, czy różowy cadilac. Często można tu spotkać samych artystów, filmowców, którzy corocznie uczestniczą w festiwalu filmowym lub właśnie odwiedzają samego mistrza Kusturicę, (mieszka tutaj i jeśli jest na miejscu, chętnie popija kawę w restauracji). Swoje ulice mają tu Fellini, Bergman, czy Bruce Lee. Wioska się rozrasta i każdego roku pojawiają się nowe ciekawostki. Spacer po wiosce, przerwa na kawę lub lunch, zakup pamiątek (tradycyjne wyroby rękodzielnicze wykonywane na miejscu). Następnie przejedziemy przez kanion rzeki Zachodnia Morawa, z licznymi monastyrami (Ovcarsko-Kablarska Klisura). Podziwiając widoki zatrzymamy się w jednym z nich. Wyjazd do kraju. Dzień 10 Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice, godz. 13:00). (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 3800 km - liczone od granic Polski). Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Panie są proszone o wzięcie chusty do nakrycia głowy (wejście do cerkwi/meczetu). - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)! Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania (8) i obiadokolacje(7), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide) - ok. 112 EUR. Inne NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (wc, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (8 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania (8) i obiadokolacje(7), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu i przewodników (łącznie z systemem Tour Guide) - ok. 112 EUR.

Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/po-balkansku/zakwaterowanie-csbHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Po Bałkańsku!

Po Bałkańsku! - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Po Bałkańsku!? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00