cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Panorama Salzburga, Bad Gastein
  • Wycieczka objazdowa Panorama Salzburga, Bad Gastein
  • Wycieczka objazdowa Panorama Salzburga, Bad Gastein
1 / 3
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Panorama Salzburga

Austria: Bad Gastein
Ocena wycieczki objazdowej Panorama Salzburga:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Panorama Salzburga w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

Linz - Salzburg - St. Gilgen - St. Wolfgang - Bad Ischl - Hallstatt - Salzburg - skarbiec architektury - Wspaniałe ogrody wodne Hellbrunn - Bad Ischl - ulubiony kurort cesarza - Hallstatt - najpiękniejszy region świata - Rejs po jeziorze Wolfgangsee

Program

1 dzień Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy do austriackiego miasteczka Linz - pięknie usytuowanego po dwóch stronach Dunaju. Historyczna starówka leży na prawym brzegu rzeki, a rozległy Hauptplatz uchodzi za jeden z najpiękniejszych zwartych kompleksów architektonicznych Austrii. Spacer z przewodnikiem lokalnym po centrum Linzu, przejazd w okolice Salzburga, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. 2 dzień Po śniadaniu przejedziemy do Salzburga - jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście, które w 1996 r. zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Udamy się do ogrodu, gdzie zobaczymy pałac arcybiskupi Mirabell, przejdziemy Getreidegasse - najstarszą i najpiękniejszą uliczką miasta (pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta), Rezidenzplatz z pomnikiem Mozarta oraz przez dziedziniec Opactwa św. Piotra, wejdziemy także do katedry św. Ruperta (XVII wiek).Czas wolny. Zwiedzimy ogrody wodne - Pałac Hellbrunn, otoczony rozległym parkiem, zaliczany do najpiękniejszych przykładów architektury manierystycznej na północ od Alp, który jest unikatem w całej Europie. Słynne ogrody z wodotryskami, zaprojektowane w 1618 roku zachwycają zwiedzających po dziś dzień. Następnie wjazd kolejką na górującą nad miastem Twierdzę Salzburg - skąd rozpościera się przepiękna panorama miasta. Powrót do hotelu na nocleg. 3 dzień Po śniadaniu przejazd malowniczą trasą do St. Gilgen - miejsca urodzenia matki Mozarta, rejs statkiem po jeziorze Wolfgangsee do St. Wolfgang. Krótki spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do Bad Ischl, ulubionej miejscowości wypoczynkowej Franciszka Józefa, spacer po kurorcie, gdzie zwiedzimy willę cesarską, położoną w pięknym, ogromnym parku. Luksusowe sklepy, eleganckie restauracje, kawiarnie i cukiernie wpisują miasto w poczet ciekawych, choć kosztownych miejsc w Austrii. Następnie przejazd do Hallstatt - uroczego miasteczka wpisanego na listę UNESCO, tarasowo położonego na wysokości 508 m n.p.m. i w niezwykły sposób wciśniętego między strome skaliste stoki i taflę jeziora Hallstattersee. Powrót do hotelu, nocleg. 4 dzień Po śniadaniu, wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/*** w okolicy Salzburga. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Wyżywienie: 3 śniadania w formie bufetu. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Informacje praktyczne

W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowane przez pilota - cena posiłku ok. 15 EUR. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd Katowice - Salzburg (ok. 750 km) - ok. 12 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1500 km.

Uwagi

Cena podstawowa nie zawiera - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt ok. 70 EUR, - programu fakultatywnego koncert muzyki klasycznej w Pałacu Mirabell dorośli 31 EUR, uczniowie i studenci 18 EUR, dzieci do 10 lat 12 EUR https//www.salzburger-schlosskonzerte.at/de/index_programm.htm https//www.youtube.com/watch?v=IYWuFkkf_Kk https//www.youtube.com/watch?v=kbGRwg-DOuA https//www.youtube.com/watch?v=ezrW_bI6mWY - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych i Bielska-Białej. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.


Opis hotelu Panorama Salzburga według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

AUSTRIA

Opis

Linz - Salzburg - St. Gilgen - St. Wolfgang - Bad Ischl - Hallstatt - Linz nad Dunajem - Salzburg - skarbiec architektury - Wspaniałe ogrody wodne Hellbrunn - Bad Ischl - ulubiony kurort cesarza - Hallstatt - urocze miasteczko - Rejs po jeziorze Wolfgangsee

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy do austriackiego miasteczka Linz – pięknie usytuowanego po dwóch stronach Dunaju. Historyczna starówka leży na prawym brzegu rzeki, a rozległy Hauptplatz uchodzi za jeden z najpiękniejszych zwartych kompleksów architektonicznych Austrii. Spacer z przewodnikiem lokalnym po centrum Linzu, przejazd w okolice Salzburga, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. 2 dzień: Po śniadaniu przejedziemy do Salzburga - jednego z najpiękniejszych miast Austrii. Spacer z przewodnikiem po Starym Mieście, które w 1996 r. zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Udamy się do ogrodu, gdzie zobaczymy pałac arcybiskupi Mirabell, przejdziemy: Getreidegasse - najstarszą i najpiękniejszą uliczką miasta (pod nr 9 znajduje się Dom Mozarta), Rezidenzplatz z pomnikiem Mozarta oraz przez dziedziniec Opactwa św. Piotra wejdziemy także do katedry św. Ruperta (XVII wiek). Czas wolny. Zwiedzimy ogrody wodne - Pałac Hellbrunn, otoczony rozległym parkiem, zaliczany do najpiękniejszych przykładów architektury manierystycznej na północ od Alp, który jest unikatem w całej Europie. Słynne ogrody z wodotryskami, zaprojektowane w 1618 roku zachwycają zwiedzających po dziś dzień. Następnie wjazd kolejką na górującą nad miastem Twierdzę Salzburg – skąd rozpościera się przepiękna panorama miasta. Powrót do hotelu na nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu przejazd malowniczą trasą do St. Gilgen – miejsca urodzenia matki Mozarta, rejs statkiem po jeziorze Wolfgangsee do St. Wolfgang. Krótki spacer po urokliwym miasteczku. Przejazd do Bad Ischl, ulubionej miejscowości wypoczynkowej Franciszka Józefa, spacer po kurorcie, gdzie zwiedzimy willę cesarską, położoną w pięknym, ogromnym parku. Luksusowe sklepy, eleganckie restauracje, kawiarnie i cukiernie wpisują miasto w poczet ciekawych, choć kosztownych miejsc w Austrii. Następnie przejazd do Hallstatt – uroczego miasteczka wpisanego na listę UNESCO, tarasowo położonego na wysokości 508 m n.p.m. i w niezwykły sposób wciśniętego między strome skaliste stoki i taflę jeziora Hallstättersee. Powrót do hotelu, nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu, wyjazd w drogę powrotną. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Program fakultatywny

- koncert muzyki klasycznej w Pałacu Mirabell: dorośli ok. 31 EUR, uczniowie i studenci ok. 18 EUR, dzieci do 10 lat ok. 12 EUR program koncertu 16.06.2017 http://www.schlosskonzerte-salzburg.at/konzert-3010-schlosskonzert-am-16-06-2017

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/*** w okolicy Salzburga. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

3 śniadania w formie bufetu.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, video i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt: ok. 75 EUR, - programu fakultatywnego: koncert muzyki klasycznej w Pałacu Mirabell: dorośli ok. 31 EUR, uczniowie i studenci ok. 18 EUR, dzieci do 10 lat ok. 12 EUR - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych i Bielska-Białej. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowane przez pilota – cena posiłku ok. 15 EUR. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd: Katowice - Salzburg (ok. 750 km) - ok. 12 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1700 km. Filmy: