cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
 • Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala, Meksyk
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala

Meksyk
Ocena wycieczki objazdowej Meksyk - Gwatemala:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Meksyk - Gwatemala w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji do Meksyku?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Meksyk

Opis hotelu

MEXICO CITY - PUEBLA - OAXACA - SAN CRISTOBAL - PANAJACHEL - QUETZALTENANGO - CHICHICASTENANGO - ANTIGUA - FLORES - TIKAL - BETEL - ECHEVERRIA - PALENQUE - CEMPECHE - UXMAL - MERIDA - CHICHEN ITZA - CANCUN

Dzień 1: Warszawa - Mexico City. Wylot z Warszawy. Przylot do Mexico City w godzinach wieczornych i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 2: Mexico City. Po śniadaniu zwiedzanie Mexico City, jednej z największych aglomeracji miejskich świata, wzniesionej na gruzach prastarego Tenochtitlan - stolicy Azteków. W programie Aleja Juarez (Alameda Central, Pałac Sztuk Pięknych), ulica Madero (zabytki z okresu kolonialnego, centra handlu złotem i drogimi kamieniami), Plac Zocalo wraz z Katedrą, Pałacem Narodowym oraz ruinami świątyni azteckiej (Templo Mayor). Następnie przejazd do Narodowego Muzeum Antropologii i Historii o najbogatszej w Ameryce łacińskiej kolekcji eksponatów archeologicznych i etnograficznych, dotyczących różnych plemion Indian meksykańskich. Po południu, wizyta w Xochimilco - prehiszpańskiej Dzielnicy Kwiatów. Rejs łodziami po dawnych kanałach azteckich, wśród pływających niegdyś pól uprawnych, zwanych chinampas. Obiadokolacja w stylu meksykańskim, na łodziach. Późnym popołudniem powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3: Teotihuacan - Oaxaca. Po śniadaniu wyjazd do największego Sanktuarium Maryjnego na świecie - Bazyliki Matki Bożej z Guadalupe, gdzie jest przechowywany święty wizerunek odbity w 1531 r. na szacie Indianina, Juana Diego. Następnie przejazd do Teotihuacan - miasta z czasów preazteckich, opuszczonego w tajemniczych i po dziś dzień niewyjaśnionych okolicznościach - od 1987 r. na liście UNESCO. Zwiedzanie dawnego centrum administracyjno-ceremonialnego Indian Teotihuacanos z początku naszej ery: Cytadela z Piramidą Pierzastego Węża, Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Pałac Quetzal-Papalotla, malowidła naścienne. Następnie wyjazd do Oaxaca - najbardziej indiańskiego ze stanów Meksyku. Kolacja i nocleg w mieście Oaxaca - stolicy stanu o tej samej nazwie.

Dzień 4: Oaxaca - Tula - Mitla - Monte Alban. Po śniadaniu przejazd do miejscowości Santa María del Tule, gdzie zobaczymy najpotężniejsze na świecie drzewo - mający ponad 2 tysiące lat cyprys Sabino. Wizyta w pobliskiej strefie archeologicznej Mitla - “Mieście Zmarłych” Indian Mixteków, znanych ze swej kunsztownej sztuki złotniczej. Następnie przejazd do Monte Alban, strategicznie położonej na wzgórzach stolicy dawnego państwa Indian Zapoteków. Znajdujące się tu kamienne tablice z tajemniczymi “tancerzami” stanowią do dziś nierozwiązaną archeologiczną zagadkę. W drodze powrotnej do miasta Oaxaca przystanek w jednej z licznych destylarni, gdzie poznamy proces produkcji mezcalu - słynnego alkoholu z agawy, serwowanego z poczwarką w butelce. W Oaxaca spacer po mieście, wizyta w pięknym barokowym kościele św. Dominika. Wieczorem kolacja połączona z Guelaguetza - barwnym spektaklem folklorystycznym o tradycjach prehiszpańskich. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 5: Oaxaca - Kanion Sumidero - San Cristobal. Wyjazd do kanionu Sumidero i dwugodzinna przejażdżka motorowymi łodziami rzeką Grijalva, wśród kilkusetmetrowych skalnych ścian. Możliwość obserwacji miejscowej fauny, w tym krokodyli, małp i licznych gatunków ptaków. Następnie pojedziemy do położonego wysoko w górach indiańskiego miasteczka San Cristobal de las Casas, wtopionego w malowniczy krajobraz stanu Chiapas. Nocleg w hotelu.

Dzień 6: San Cristobal - San Juan de Chamula - Zinacatan. Po śniadaniu wyprawa do indiańskich wiosek zamieszkałych przez plemię Tzotzili słynące z rzemieślniczej produkcji barwnych tekstyliów. Wizyta w synkretycznym kościele św. Jana Chrzciciela, gdzie mają miejsce niezwykłe ceremonie uzdrawiania w tajemniczym obrządku łączącym tradycje indiańskie z wiarą katolicką. Wizyta w indiańskim muzeum etnograficznym. Powrót do San Cristobal, spacer po mieście, wizyta w Muzeum Bursztynu, z pięknymi eksponatami pochodzącymi z miejscowych kopalń. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 7: San Cristobal - Panajachel. Po śniadaniu wyjazd w kierunku Gwatemali. Po przekroczeniu granicy, przejazd malowniczą drogą do miejscowości Panajachel, położonej nad pięknym jeziorem Atitlan, otoczonym majestatycznymi szczytami wulkanów. Rejon jeziora jest zamieszkały przez potomków Majów, z plemion Cachikel i Tzutujil. Kolacja i nocleg w Panajachel.

Dzień 8: Quetzaltenango - Panajachel. śniadanie w hotelu. Następnie rejs statkiem po jeziorze Atitlan, uważanym za najpiękniejsze w Ameryce Centralnej. Malownicze jezioro, które jakby płynęło na niebie, razem z górującymi nad nim trzema wulkanami, było przez miejscowych Indian nazywane "miejscem gdzie tęcza nabiera kolorów". Zobaczymy również wioskę indiańską Santiago Atitlan - kolebkę ludu Tzutujil. Jest ona źródłem kultu tajemniczego bożka Maksimona - "tego który jest związany", który nawiązuje do pogańskiej legendy o uratowaniu miejscowych Indian przed siłami zła. Wieczorem kolacja, nocleg.

Dzień 9: Panajachel - Chichicastenango - Antigua. Po śniadaniu przejazd do Chichicastenango. Wizyta na największym w Ameryce Centralnej targowisku, gdzie handluje się indiańskimi wyrobami. Czas wolny na zakupy barwnych pamiątek. Następnie wyjazd do Antigua - kulturalnej stolicy Gwatemali, jednego z pierwszych miast wpisanych na światową Listę Dziedzictwa Ludzkości UNESCO. W mieście, w którym zachował się charakterystyczny dla miast kolonialnych układ ulic, krzyżujących się pod kątem prostym, odnaleźć można wiele zachowanych budowli w stylu baroku kolonialnego z XVII i XVIII wieku. Świadectwem silnych trzęsień ziemi, które zniszczyły miasto pod koniec XVIII wieku, są ruiny licznych kościołów. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 10: Antigua - Guatemala City - Flores - Tikal. Po śniadaniu przejazd do Gwatemala City, stolicy kraju, bogatej w zabytki prehiszpańskie i kolonialne. Spacer po mieście, a następnie transfer na lotnisko i przelot do Flores. Wycieczka do antycznego miasta Tical, jednego z głównych ośrodków kulturalnych cywilizacji Majów. W programie świątynia Wielkiego Jaguara, Piramida Księżyca, Świątynia Wielkiego Kapłana, Świątynia Dwugłowego Węża. Powrót do Flores. Kolacja i nocleg w hotelu.

Dzień 11: Flores - Betel - Echeverria - Palenque. śniadanie w postaci suchego prowiantu. Wyjazd w kierunku granicy Meksyku. W drodze do Palenque wizyta w antycznym mieście Bonampak (w jęz. Majów "Malowane Mury"). To ukryte w puszczy Lakandońskiej stanowisko archeologiczne jest znane z doskonale zachowanych malowideł z VIII wieku n.e. w tzw. Świątyni Fresków. Możliwość obserwacji małp - obdarzonych potężnym głosem wyjców - wydających dźwięki zbliżone do ryku jaguara. Następnie przejazd do Palenque. Kolacja i nocleg.

Dzień 12: Palenque - Campeche. Po śniadaniu zwiedzanie Palenque - słynnego prehiszpańskiego miasta Majów położonego pośród bujnej dżungli, opuszczonego przez mieszkańców ok. 783 r. n. e. W Palenque zwanym "Miejscem, Gdzie Codziennie Umiera Słońce", zobaczymy światynię Inskrypcji, Świątynię Czerwonej Królowej, tzw. Kompleks Krzyży, Pałac, Obserwatorium, boisko do gry w pelotę. Możliwość przyjrzenia się Indianom leśnym, tzw. Lacandonom, których społeczność liczy już tylko 300 osób. Wyjazd w kierunku wybrzeża Zatoki Meksykańskiej. Przejazd do Campeche, kolacja i nocleg.

Dzień 13: Campeche - Uxmal - Merida. Po śniadaniu przejazd do Uxmal, jednego z najważniejszych ośrodków ceremonialno-mieszkalnych dawnych Majów Północnych. W programie zwiedzania świątynia Wróżbity, Czworobok Mniszek, Pałac Władcy, Dom żółwi, Wielka Piramida. Spotkanie z bogatym światem przyrody Jukatanu, którego godnymi przedstawicielami są ogromne iguany. Przejazd do stolicy stanu, „białego miasta” Merida. Czas świetności miasta przypada na XIX wiek, kiedy produkcja i eksport sizalu spowodował dynamiczny wzrost bogactwa całego Jukatanu. Z tego okresu pochodzą XIX-wieczne rezydencje plantatorów i miejscowych notabli. Spacer po starówce, wizyta w Pałacu Gubernatora. Kolacja i nocleg w mieście Merida.

Dzień 14: Merida - Chichen Itza - Cancun - Warszawa. Po wczesnym śniadaniu przejazd do strefy archeologicznej Chichen-Itza - ruin największego i najważniejszego miasta Majów Północnych, umieszczonej na liście światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. W programie Piramida Kukulcana, uznana za jeden ze współczesnych Cudów Świata, Święta Cenota, boisko do gry w pelotę, Świątynia Wojowników. Możliwość zakupu pamiątek indiańskich oraz Xtabentun - tajemniczego “napoju bogów”. Przejazd do Cancun. Transfer na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski lub transfer do wybranego hotelu w Cancun lub wybrzeżu Riviera Maya.

Dzień 15: Warszawa. Lądowanie na lotnisku Chopina w Warszawie.

Uwagi:

Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładów lotów i kolejności zwiedzania. Przeloty uczestników wyjazdów grupowych mogą być realizowane różnymi połączeniami lotniczymi. Pilot spotyka się z grupą w kraju rozpoczęcia imprezy. Liczba miejsc w ofercie ograniczona. Z uwagi na ograniczoną pojemność transportu lądowego w Meksyku, prosimy o ograniczenie bagażu do max. 23 kg bagażu głównego oraz max. 5 kg bagażu podręcznego.Cena zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Mexico City, Cancun - Warszawa z przesiadkami

- opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW

- noclegi w na trasie zwiedzania, w hotelu 3 *** w pokojach 2 osobowych,

- wyżywienie - śniadania, obiadokolacje za dopłatą

- lokalny transport klimatyzowanym autokarem lub minibusem

- serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota

Cena nie zawiera:

- dopłaty do zakwaterowania w pokoju jednoosobowy, albo do tańszej opcji „podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana

- dopłaty do obiadokolacji

- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów - 75 USD/os. platne na miejscu pilotowi

- zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników - ok. 2 USD/os. na dzień, płatne na miejscu pilotowi

- dopłaty do biletu lotniczego na trasie Gwatemala City - Flores - ok. 215 USD/os. płatne na miejscu pilotowi

- opłat granicznych na granicy z Gwatemalą - ok. 25 USD/os.

Wizy:

Wizy do Meksyku i Gwatemali nie są wymagane, podstawą wjazdu jest polski paszport ważny min. 6 miesięcy.

Uwaga: część lotów międzykontynentalnych z Europy do Meksyku (m. in. Mexico City, Cancun) może odbywać się z przesiadką w USA - tzw. tranzyt. Dla tych przelotów od pasażera w tranzycie wymagane jest posiadanie ważnej wizy USA. Klientów posiadających ważne wizy USA prosimy o informację, czy w ich przypadku Ecco Holiday może proponować przeloty przez USA.

Obsługa:

w jęz. polskim

Standard

***


Opis hotelu Meksyk - Gwatemala według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KRAJ

MEKSYK GWATEMALA

MEKSYK - GWATEMALA 2017Dzień 1Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Meksyku. Przylot do Mexico City. Transfer do hotelu i zakwaterowanie.TEOTIHUACAN (Meksyk)Dzień 2Przejazd do Teotihuacan. Zwiedzanie pozostałości monumentalnego, antycznego miasta zbudowanego przez jedną z najpotężniejszych kultur prekolumbijskich – Quetzalcoatl; Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Świątynia Pierzastego Węża. Po drodze wizyta w najważniejszym sanktuarium Meksyku i całej Ameryki Środkowej – bazylice Matki Boskiej z Guadalupe, patronki obu Ameryk. Powrót do Mexico City.MEXICO CITY - CIUDAD GUATEMALA (Gwatemala)Dzień 3Zwiedzanie Mexico City. Stare miasto – plac Zócalo, katedra, pałac prezydencki z oryginalnymi malowidłami Diego Rivery, ilustrującymi historię Meksyku. Wizyta w Muzeum Antropologicznym z bogatymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej – Olmeków, Majów, Azteków i innych. Transfer na lotnisko. Wylot do stolicy Gwatemali – Ciudad Guatemala. Po przylocie transfer do hotelu.CHICHICASTENANGO - PANAJACHELDzień 4Wyjazd do Chichicastenango. Spacer po barwnym, indiańskim targu, na który dwa razy w tygodniu przybywają mieszkańcy okolicznych wiosek, aby sprzedać swoje towary. Zwiedzanie kościoła św. Tomasza, będącego doskonałym przykładem kolonialnej architektury. Lokalni szamani do dziś wykorzystują wnętrze kościoła do swoich tajemniczych obrzędów. Czas wolny na zakupy. Po południu przejazd na nocleg do Panajachel, pięknie położonego nad jeziorem Atitlan.PANAJACHEL - ANTIGUADzień 5Rejs łodzią po malowniczym jeziorze Atitlan do jednego z indiańskich miasteczek zbudowanych na przeciwległym brzegu jeziora – Santiago Atitlan. Jest ono zamieszkane przez Indian z ludu Tz’utujil. Powrót łodzią do Panajachel. Po południu przejazd do Antigua – najpiękniejszego miasta Gwatemali. ANTIGUADzień 6Przed południem zwiedzanie kolonialnej, barokowej zabudowy miasta Antigua – dawnej stolicy kraju, zniszczonej w trzęsieniu ziemi w 1773 roku. Obecnie jest w dużej mierze odbudowane. Spacer zabytkowymi uliczkami krzyżującymi się, zgodnie z kolonialnymi kanonami zabudowy, pod kątem prostym. Wizyta w katedrze, w kościele La Merced oraz w muzeum Casa Santo Domingo. Po południu czas wolny na chłonięcie atmosfery tego niezwykłego miasta. CIUDAD GUATEMALA - QUIRIGUADzień 7Rano przejazd do Ciudad Guatemala. Krótkie zwiedzanie stolicy Gwatemali – Plaza Central z katedrą i pałacem prezydenckim (z zewnątrz). Następnie przejazd do Quiriguá, stanowiska archeologicznego położonego w dolinie rzeki Motagua. Był to w przeszłości ważny ośrodek kultury Majów, istniejący w okresie III-IX w. n.e. Zachowały się tu ogromne ołtarze oraz stele pokryte inskrypcjami i płaskorzeźbami. Zobaczyć można również wielkie monolityczne rzeźby z piaskowca. Przejazd nad Rio Dulce na nocleg. RIO DULCE - TIKALDzień 8Rano krótki rejs łodzią po rzece Rio Dulce w poszukiwaniu specyficznej, lokalnej fauny i flory. Oglądanie ptactwa wodnego, jaszczurek, czasem żółwi. Przejazd do Tikal – jednego z największych ośrodków kultury Majów, którzy mieszkali na tym obszarze między VI w p.n.e. a X w. n.e. Naukowcy uważają, że była to stolica tego ludu. Zwiedzanie wymarłego miasta oraz zagubionych w dżungli unikalnych piramid. Spacer między kultowymi budowlami emanującymi tajemniczym urokiem. Przejazd do Flores na nocleg.YAXCHILAN - BONAMPAK (Meksyk)Dzień 9Wyjazd w kierunku granicy z Meksykiem. Rejs łodzią po rzece Usumacinta do Yaxchilan, jednego z licznych w tym rejonie dawnych miast-państw Majów, odnalezionych w dżungli dopiero w latach 40. XX w. Przekroczenie łodzią granicy Gwatemali z Meksykiem. Formalności graniczne. Przejazd i zwiedzanie Bonampak, słynącego z fresków wykonanych przed wiekami przez Majów. Przejazd do Palenque na nocleg.PALENQUE - SAN CRISTOBALDzień 10Zwiedzanie jednego z najsłynniejszych w świecie odkryć archeologicznych, miasta Majów – Palenque. Odnalezione w tropikalnym lesie, urzeka formą piramid i świątyń, porośniętych tropikalną roślinnością. Następnie przejazd do 30-metrowego wodospadu Misol Ha oraz Agua Azul z ponad 300 kaskadami i progami wodnymi. Kontynuacja podróży do kulturalnej i duchowej stolicy stanu Chiapas (najbardziej indiańskiego stanu w Meksyku) – San Cristobal de las Casas. Po przyjeździe, podczas wieczornego spaceru zwiedzanie miasta, m.in. olśniewający barokowymi złoceniami kościół dominikanów Santo Domingo. KANION SUMIDERO - VILLAHERMOSADzień 11Przejazd do kanionu Sumidero. Podziwianie głębokiego (do 1000 m) kanionu z pokładu łodzi. Przejazd do stolicy stanu Tabasco – Villahermosa. Zwiedzanie najciekawszych zabytków kultury Olmeków w muzeum na wolnym powietrzu Parque-Museo La Venta.CAMPECHEDzień 12Wyjazd do kolonialnego Campeche leżącego na półwyspie Jukatan, nad Zatoką Meksykańską. W mieście do dziś zachowały się fragmenty murów i fortyfikacji chroniących je niegdyś przed piratami. Spacer po starówce. UXMAL - KABAH - MERIDADzień 13Wyjazd na zwiedzanie ważnego miasta Majów – Uxmal (m.in. Dom Kapłanek z bogatymi zdobieniami rzeźbiarskimi na fasadach) oraz pobliskiego Kabah. Następnie przejazd do Meridy. Popołudniowe zwiedzanie tego kolonialnego miasta, Zócalo – katedra, spacer uliczkami starego miasta. Wieczór na tętniącym życiem placu centralnym.CHICHEN ITZA - CANCUNDzień 14Wyjazd do Chichen Itzá – pozostałości miasta Majów na półwyspie Jukatan, jednego z najlepiej zachowanych. Podziwianie Piramidy Schodkowej (Castillo), Świętej Studni (Cenote), świątyń, obserwatorium astronomicznego (Caracol). Po południu przejazd do Cancún. Zakwaterowanie w hotelu (na 3 noce).CANCUNDzień 15 - 16 Wypoczynek w okolicach Cancun, najmodniejszym kurorcie Meksyku. Gorące karaibskie plaże, ciepłe, lazurowe morze, bary z latynoskimi rytmami i tequilą. Możliwość skorzystania z fakultatywnych atrakcji, np.;-wycieczka do jedynej nadmorskiej twierdzy Majów w Tulúm, położonej w urzekającej scenerii, na wysokim klifie oraz do parku rozrywki Ixcaret – 150 USD;-wizyta w parku tematycznym Ixcaret, obfitującym w atrakcje, np. pływanie z delfinami – 110 USD.Dzień 17Transfer na lotnisko w Cancún. Wylot do Europy.Dzień 18Przylot do Warszawy.I RATA2000 PLN - płatna przy zapisieII RATApłatna na 35 dni przed wyjazdemUWAGA !* Przy wpłacie II raty należy złożyć kserokopię paszportu.* Cena wycieczki nie obejmuje gwatemalskiej opłaty granicznej oraz opłat lotniskowych – ok. 30 USD.* Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć ok. 50 USD.Terminy

09.11 - 26.11.2017, 13640.00 PLN23.11 - 10.12.2017, 12990.00 PLNWycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.


Opinie o wycieczce objazdowej Meksyk - Gwatemala

Meksyk - Gwatemala - możliwości zakwaterowania:

Pokój 2 osobowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Meksyk - Gwatemala? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00