cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
  • Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja, Macedonia
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja
star 2

Macedonia
Ocena wycieczki objazdowej Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Macedonii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:
Hotele **/*** - położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem, część hoteli z basenem, (7 noclegów). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją. Śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji. Kategoria lokalna: B, C
Uwaga!
Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na Riwierze Olimpijskiej lub Chalkidiki w wybranym przez Państwa hotelu.
Wyżywienie:
śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji

Program

Saloniki - księżniczka zatoki Thermaikos • Vergina • Ajgaj - najstarsza stolica starożytnej Macedonii • Jezioro Ochrydzkie - najstarsze w Europie • Ochryd - perła nad jeziorem • Czas na plażowanie nad jeziorem Ochrydzkim • Skopje • Stambuł w miniaturze • wioska Galicznik - esencja macedońskiego folkloru • Kuklice - skamieniałe wesele • Kratovo - na kraterze wulkanu • Demir Kapija - kraina wina!
Dzień 1
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Salonik w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu, położonego w okolicach Salonik.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie Salonik, drugiego co do wielkości miasta Grecji, nazywanego często grecką stolicą mody. Zobaczymy słynną Białą Wieżę, plac Arystotelesa, Łuk Galeriusza. Przez miasto wiedzie arteria, która w starożytności stanowiła część słynnej Via Egnatia. Czas wolny na spacer po salonickiej promenadzie, zakupy i wyśmienitą kawę po grecku. Przejazd do Werginy (lista UNESCO), gdzie zobaczymy niesamowity kurhan-muzeum, kryjący w sobie królewskie grobowce władców Macedonii, między innymi Filipa II oraz jednej z jego żon, pochodzące z IV w p.n.e. Niebanalna forma tego podziemnego muzeum i zachwycające zbiory wyróżniają to miejsce. Najcenniejszymi znaleziskami są nie tylko groby kopułowe, ale również bogactwo przedmiotów, z którymi chowano zmarłych oraz liczne malowidła zdobiące ściany kurhanu. Następnie udamy się w kierunku Macedonii, przekroczymy granicę i dotrzemy do Ochrydu. Nocleg w Ochrydzie.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu, nastepnie spacer po Ochrydzie - najsłynniejszym macedońskim mieście na Bałkanach, którego niezliczone cenne zabytki i niesamowite widoki na jezioro będą nam towarzyszyły do wczesnego popołudnia. Odwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z przepięknymi i doskonale zachowanymi freskami, antyczny teatr oraz Plaosznik, niezwykle miejsce, ważne dla Słowian, gdzie powstał pierwszy uniwestytet w Europie. Wizyta w pracowni papieru czerpanego. Zwiedzanie zakończymy podziwianiem cerkiewki św. Jovana Kaneo, usytuowanej na wysokim klifie, ponad wodami jeziora. Po południu czas wolny, plażowanie, kąpiel w J. Ochrydzkim. Dla chętnych możliwość skorzystania z propozycji fakultatywnej (dodatkowo płatnej, ok. 35 EUR) - wycieczki statkiem po Jeziorze Ochrydzkim do Świętego Nauma. W bogatym programie wycieczki zaproponujemy między innymi: zwiedzanie cerkwi, której budowę rozpoczął sam św. Naum w 900 r., prezentacja znanych na całym świecie ochrydzkich pereł i oryginalnego sposobu ich powstawania (możliwość zakupu) oraz degustacja miejscowych specjałów. Na zakończenie wycieczki relaks w rezerwacie przyrody rzeki Czarny Drim, po źródłach której przepłyniemy łódkami. Powrót do hotelu, nocleg.
Dzień 4
Dzień wolny na odpoczynek i plażowanie nad jeziorem. Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Parku Narodowego Galicica i nad Jezioro Prespańskie, gdzie będziemy mieli czas na relaks nad wodą, a przy odrobinie szczęścia zobaczymy mieszkające tam pelikany. W Bitoli odwiedzimy cerkiew św. Dimitrija ze słynnym rzeźbionym w drewnie ikonostasem, Główną ulicą Szirok Sokak, przejdziemy do placu z pomnikiem Filipa II Macedońskiego z wieżą zegarową i meczetami z XVI w. (Evi i Isak) zwiedzimy także dawne greckie miasto Heraclaea Lincaestis z fragmentami świątyń oraz pięknymi mozaikami, odwiedzimy też etno muzeum Podmocani, gdzie zaskoczy nas niesamowita i bogata prywatna kolekcja strojów ludowych (cena ok. 37 EUR z tradycyjnym lunchem). Nocleg w Ochrydzie.
Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu przejazd do wsi Galicznik - położonej wysoko w górach Parku Narodowego Mavrovo. Położona na zboczach górskich wieś słynie nie tylko z niezwykłych, malowniczych krajobrazów, ale także z organizowanej tutaj macedońskiej "svadby", czyli wesela. W ten jedyny dzień w roku muzyka niesie się z gór, aż po Jezioro Ochrydzkie. To również tutaj wyrabia się "belo sirenje" - najsłynniejszy macedoński ser wciąż produkowany domowym sposobem. Dla nas będzie to dzień pełen aktywności na świeżym powietrzu - sami wydoimy kozę, zrobimy słynny, biały ser według wskazówek mieszkańca Galicznika. Ponadto odwiedzimy lokalne muzeum, gdzie zapoznamy się z tradycją lokalnych wesel, strojami ludowymi i lokalnym rzemiosłem. Dla chętnych przejażdżka na koniu po dziewiczych terenach (dodatkowo płatne, ok. 25 EUR). Na koniec wizyty zaproponujemy posiłek w plenerze, który będzie szczególną okazją do spróbowania zdrowej, lokalnej kuchni - delikatnego jagnięcego mięsa, lokalnego sera, tradycyjnego jogurtu, sałatki ze wspaniałymi macedońskimi pomidorami i miejscowej, wyśmienitej rakiji. Wieś znajduje się w górach, więc mogą wystąpić wahania temperatury. W kwietniu i maju wieś może być niedostępna ze względu na długo utrzymujące się śniegi, w tych terminach zamiennie wybierzemy się do wsi Vevcani słynącej z proklamowania samozwańczej "republiki", hucznego karnawału oraz malowniczego wodospadu. Widokową trasą wzdłuż Kanionu rzeki Czarny Drim wjedziemy w granice Parku Narodowego Mavrovo, gdzie znajduje się kompleks klasztorny św. Jovana Bigorskiego. Po południu przejazd do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu Skopje. Rejs łódkami, zwiedzanie jaskini oraz dla chętnych cerkwi św. Mikołaja z XIII w. Nocleg w Skopje.
Dzień 6
Po śniadaniu spojrzymy na stolicę Macedonii - Skopje, z góry! Wjazd kolejką linową na wzgórze Vodno, na szczycie którego stoi największy chrześcijański krzyż na świecie. Piękna panorama pozwoli nam zapoznać się z topografią miasta, którego zwiedzanie rozpoczniemy później od twierdzy Kale. W przeszłości była to prawdopodobnie siedziba Justyniana I. Następnie przejazd na największą czarsziję w Europie, gdzie w labiryncie uliczek zobaczymy orientalne budowle z okresu panowania tureckiego, takie jak meczet Mustafy Paszy, największy w kraju oraz karawanseraj Suli An. Podziwiać będziemy również rezultat projektu "Skopje 2014" - współczesnej aranżacji nowej części centrum miasta. Zobaczymy połączenie historycznych elementów, takich jak Kamienny Most, z nowymi budynkami stylizowanymi na klasyczne oraz pomniki symbolizujące postaci i zdarzenia znaczące dla historii Macedonii. Skopje to również miasto rodzinne Matki Teresy, zobaczymy Dom Pamięci jej powięcony. Zwiedzanie obejmie także Muzeum Miejskie, w którym zobaczymy najstarszy odnaleziony w Macedonii i jeden z najstarszych na świecie artefakt - Adama z Govrlevo. Jego wiek szacuje się na ponad 7000 lat. Po południu przejazd do Kuklic, magicznego miejsca, gdzie jak mówi legenda dawno temu na orszak ślubny została rzucona klątwa, która zamieniła wszystkich w kamienne posągi… Miejsce chronione przez Ministerstwo Środowiska jako unikatowe, bo powstałe w wyniku milionów lat erozji. Przejazd do Kratova. Nocleg w Kratovie.
Dzień 7
Po śniadaniu zwiedzanie Kratova, miasta położonego na kraterze wygasłego wulkanu, dawnego centrum wydobycia złota i srebra. Kratovo słynie ze swych mostów i wież oraz oryginalnej architektury. Wciąż jeszcze nieskomercjalizowane, cieszy swoją naturalnością i oryginalnością. W Stobi zwiedzimy stanowisko archeologiczne, ukazujące pozostałości miasta, które pełniło ważną funkcję handlową i militarną, położone w miejscu, gdzie rzeka Crna wpada do Wardaru. Znaleźć tu można niezwykłe mozaiki, pałace, kasyno, bazyliki, synagogę i więzienie. Następnie udamy się w kierunku regionu Demir Kapija, słynącego w Macedonii i na całych Bałkanach z wyśmienitych, światowej klasy win. Degustacja doskonałych trunków z tego regionu w miejscowej winiarni to obowiązkowy punkt programu. Powrót do Grecji. Popołudniem zakwaterowanie w hotelu nad morzem lub z basenem.
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer: - dla Klientów powracających do kraju - na lotnisko, - dla Klientów, którzy wybrali pobyt na Chalkidiki lub Riwierze Olimpijskiej- do hotelu. (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 1850 km).
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.Zachecamy do zabrania ciepłych ubrań (polar, kurtka). Podczas zwiedzania Galicznika można spodziewać się wahań temperatur.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym do/z Salonik, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), za dopłatą obiadokolacje (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i systemu Tour Guide - ok. 117 EUR. Dodatkowa opłata, taksa klimatyczna - ok. 1 EUR/dzień/os.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/co-nas-laczy-co-nas-dzieli/zakwaterowanie-gma


Opis hotelu Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele **/*** - położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem, część hoteli z basenem, (7 noclegów). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją. Śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji. Kategoria lokalna: B, C Uwaga! Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu na Riwierze Olimpijskiej lub Chalkidiki w wybranym przez Państwa hotelu. Wyżywienie: śniadania kontynentalne, wzmocnione. Obligatoryjna dopłata do obiadokolacji

Program

Saloniki - księżniczka zatoki Thermaikos • Vergina • Ajgaj - najstarsza stolica starożytnej Macedonii • Jezioro Ochrydzkie - najstarsze w Europie • Ochryd - perła nad jeziorem • Czas na plażowanie nad jeziorem Ochrydzkim • Skopje • Stambuł w miniaturze • wioska Galicznik - esencja macedońskiego folkloru • Kuklice - skamieniałe wesele • Kratovo - na kraterze wulkanu • Demir Kapija - kraina wina! Dzień 1 Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Salonik w Grecji samolotem charterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu, położonego w okolicach Salonik. Dzień 2 Po śniadaniu zwiedzanie Salonik, drugiego co do wielkości miasta Grecji, nazywanego często grecką stolicą mody. Zobaczymy słynną Białą Wieżę, plac Arystotelesa, Łuk Galeriusza. Przez miasto wiedzie arteria, która w starożytności stanowiła część słynnej Via Egnatia. Czas wolny na spacer po salonickiej promenadzie, zakupy i wyśmienitą kawę po grecku. Przejazd do Werginy (lista UNESCO), gdzie zobaczymy niesamowity kurhan-muzeum, kryjący w sobie królewskie grobowce władców Macedonii, między innymi Filipa II oraz jednej z jego żon, pochodzące z IV w p.n.e. Niebanalna forma tego podziemnego muzeum i zachwycające zbiory wyróżniają to miejsce. Najcenniejszymi znaleziskami są nie tylko groby kopułowe, ale również bogactwo przedmiotów, z którymi chowano zmarłych oraz liczne malowidła zdobiące ściany kurhanu. Następnie udamy się w kierunku Macedonii, przekroczymy granicę i dotrzemy do Ochrydu. Nocleg w Ochrydzie. Dzień 3 Śniadanie w hotelu, nastepnie spacer po Ochrydzie - najsłynniejszym macedońskim mieście na Bałkanach, którego niezliczone cenne zabytki i niesamowite widoki na jezioro będą nam towarzyszyły do wczesnego popołudnia. Odwiedzimy cerkiew św. Bogurodzicy Perivlepta z przepięknymi i doskonale zachowanymi freskami, antyczny teatr oraz Plaosznik, niezwykle miejsce, ważne dla Słowian, gdzie powstał pierwszy uniwestytet w Europie. Wizyta w pracowni papieru czerpanego. Zwiedzanie zakończymy podziwianiem cerkiewki św. Jovana Kaneo, usytuowanej na wysokim klifie, ponad wodami jeziora. Po południu czas wolny, plażowanie, kąpiel w J. Ochrydzkim. Dla chętnych możliwość skorzystania z propozycji fakultatywnej (dodatkowo płatnej, ok. 35 EUR) - wycieczki statkiem po Jeziorze Ochrydzkim do Świętego Nauma. W bogatym programie wycieczki zaproponujemy między innymi: zwiedzanie cerkwi, której budowę rozpoczął sam św. Naum w 900 r., prezentacja znanych na całym świecie ochrydzkich pereł i oryginalnego sposobu ich powstawania (możliwość zakupu) oraz degustacja miejscowych specjałów. Na zakończenie wycieczki relaks w rezerwacie przyrody rzeki Czarny Drim, po źródłach której przepłyniemy łódkami. Powrót do hotelu, nocleg. Dzień 4 Dzień wolny na odpoczynek i plażowanie nad jeziorem. Dla chętnych wycieczka fakultatywna do Parku Narodowego Galicica i nad Jezioro Prespańskie, gdzie będziemy mieli czas na relaks nad wodą, a przy odrobinie szczęścia zobaczymy mieszkające tam pelikany. W Bitoli odwiedzimy cerkiew św. Dimitrija ze słynnym rzeźbionym w drewnie ikonostasem, Główną ulicą Szirok Sokak, przejdziemy do placu z pomnikiem Filipa II Macedońskiego z wieżą zegarową i meczetami z XVI w. (Evi i Isak) zwiedzimy także dawne greckie miasto Heraclaea Lincaestis z fragmentami świątyń oraz pięknymi mozaikami, odwiedzimy też etno muzeum Podmocani, gdzie zaskoczy nas niesamowita i bogata prywatna kolekcja strojów ludowych (cena ok. 37 EUR z tradycyjnym lunchem). Nocleg w Ochrydzie. Dzień 5 Po wczesnym śniadaniu przejazd do wsi Galicznik - położonej wysoko w górach Parku Narodowego Mavrovo. Położona na zboczach górskich wieś słynie nie tylko z niezwykłych, malowniczych krajobrazów, ale także z organizowanej tutaj macedońskiej "svadby", czyli wesela. W ten jedyny dzień w roku muzyka niesie się z gór, aż po Jezioro Ochrydzkie. To również tutaj wyrabia się "belo sirenje" - najsłynniejszy macedoński ser wciąż produkowany domowym sposobem. Dla nas będzie to dzień pełen aktywności na świeżym powietrzu - sami wydoimy kozę, zrobimy słynny, biały ser według wskazówek mieszkańca Galicznika. Ponadto odwiedzimy lokalne muzeum, gdzie zapoznamy się z tradycją lokalnych wesel, strojami ludowymi i lokalnym rzemiosłem. Dla chętnych przejażdżka na koniu po dziewiczych terenach (dodatkowo płatne, ok. 25 EUR). Na koniec wizyty zaproponujemy posiłek w plenerze, który będzie szczególną okazją do spróbowania zdrowej, lokalnej kuchni - delikatnego jagnięcego mięsa, lokalnego sera, tradycyjnego jogurtu, sałatki ze wspaniałymi macedońskimi pomidorami i miejscowej, wyśmienitej rakiji. Wieś znajduje się w górach, więc mogą wystąpić wahania temperatury. W kwietniu i maju wieś może być niedostępna ze względu na długo utrzymujące się śniegi, w tych terminach zamiennie wybierzemy się do wsi Vevcani słynącej z proklamowania samozwańczej "republiki", hucznego karnawału oraz malowniczego wodospadu. Widokową trasą wzdłuż Kanionu rzeki Czarny Drim wjedziemy w granice Parku Narodowego Mavrovo, gdzie znajduje się kompleks klasztorny św. Jovana Bigorskiego. Po południu przejazd do Kanionu Matka - najpiękniejszego w Macedonii, utworzonego na rzece Treska w pobliżu Skopje. Rejs łódkami, zwiedzanie jaskini oraz dla chętnych cerkwi św. Mikołaja z XIII w. Nocleg w Skopje. Dzień 6 Po śniadaniu spojrzymy na stolicę Macedonii - Skopje, z góry! Wjazd kolejką linową na wzgórze Vodno, na szczycie którego stoi największy chrześcijański krzyż na świecie. Piękna panorama pozwoli nam zapoznać się z topografią miasta, którego zwiedzanie rozpoczniemy później od twierdzy Kale. W przeszłości była to prawdopodobnie siedziba Justyniana I. Następnie przejazd na największą czarsziję w Europie, gdzie w labiryncie uliczek zobaczymy orientalne budowle z okresu panowania tureckiego, takie jak meczet Mustafy Paszy, największy w kraju oraz karawanseraj Suli An. Podziwiać będziemy również rezultat projektu "Skopje 2014" - współczesnej aranżacji nowej części centrum miasta. Zobaczymy połączenie historycznych elementów, takich jak Kamienny Most, z nowymi budynkami stylizowanymi na klasyczne oraz pomniki symbolizujące postaci i zdarzenia znaczące dla historii Macedonii. Skopje to również miasto rodzinne Matki Teresy, zobaczymy Dom Pamięci jej powięcony. Zwiedzanie obejmie także Muzeum Miejskie, w którym zobaczymy najstarszy odnaleziony w Macedonii i jeden z najstarszych na świecie artefakt - Adama z Govrlevo. Jego wiek szacuje się na ponad 7000 lat. Po południu przejazd do Kuklic, magicznego miejsca, gdzie jak mówi legenda dawno temu na orszak ślubny została rzucona klątwa, która zamieniła wszystkich w kamienne posągi… Miejsce chronione przez Ministerstwo Środowiska jako unikatowe, bo powstałe w wyniku milionów lat erozji. Przejazd do Kratova. Nocleg w Kratovie. Dzień 7 Po śniadaniu zwiedzanie Kratova, miasta położonego na kraterze wygasłego wulkanu, dawnego centrum wydobycia złota i srebra. Kratovo słynie ze swych mostów i wież oraz oryginalnej architektury. Wciąż jeszcze nieskomercjalizowane, cieszy swoją naturalnością i oryginalnością. W Stobi zwiedzimy stanowisko archeologiczne, ukazujące pozostałości miasta, które pełniło ważną funkcję handlową i militarną, położone w miejscu, gdzie rzeka Crna wpada do Wardaru. Znaleźć tu można niezwykłe mozaiki, pałace, kasyno, bazyliki, synagogę i więzienie. Następnie udamy się w kierunku regionu Demir Kapija, słynącego w Macedonii i na całych Bałkanach z wyśmienitych, światowej klasy win. Degustacja doskonałych trunków z tego regionu w miejscowej winiarni to obowiązkowy punkt programu. Powrót do Grecji. Popołudniem zakwaterowanie w hotelu nad morzem lub z basenem. Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer: - dla Klientów powracających do kraju - na lotnisko, - dla Klientów, którzy wybrali pobyt na Chalkidiki lub Riwierze Olimpijskiej- do hotelu. (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 1850 km). Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.Zachecamy do zabrania ciepłych ubrań (polar, kurtka). Podczas zwiedzania Galicznika można spodziewać się wahań temperatur.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do/z Salonik, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, śniadania (7), za dopłatą obiadokolacje (7), opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, dodatkowych posiłków, wycieczek fakultatywnych oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, przewodników i systemu Tour Guide - ok. 117 EUR. Dodatkowa opłata, taksa klimatyczna - ok. 1 EUR/dzień/os.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/co-nas-laczy-co-nas-dzieli/zakwaterowanie-gmaHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Co nas łączy, co nas dzieli - Macedonia, Grecja? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00