cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
 • Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu, Francja
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu

Francja
Ocena wycieczki objazdowej Ferie w Paryżu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Ferie w Paryżu w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Francja / Francja

Opis oferty:

Paryż - DisneylandZnakomite połączenie: zwiedzanie Paryża i aktywny wypoczynek na feriach. Niezapomniane, wypełnione intensywnym programem dni pełne wrażeń. Wspólne odkrywanie najpiękniejszych miejsc Paryża i czas na relaks i dobrą zabawę. W programie m.in.: Miasteczko Nauki i Przemysłu, Aquapark oraz Disneyland - fantastyczny bajkowy świat, miejsce, gdzie spełniają się sny i marzenia, do zabawy zapraszają postacie ze słynnych kreskówek, tematyczne parki, przedstawienia i parady zachwycą osoby w każdym wieku. Dobry pomysł na ferie. Trasa we Francji: 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

2. DZIEŃ.

Przyjazd do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd sławnym paryskim metrem (RER) do centrum PARYŻA na plac Charles'a de Gaulle'a. Łuk Triumfalny - symbol Francji i spacer Champs Elysées cieszącej się sławą najpiękniejszej ulicy świata na imponujący Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na Place de la Madeleine i zwiedzanie neoklasycznego kościoła St. Madeleine. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Rejs statkiem po Sekwanie. Dla chętnych wjazd lub wejście na wieżę Eiffla z możliwością jazdy na łyżwach. Następnie w programie: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Wizyta w la Cité des Sciences et de l'Industrie - wspaniałym "mieście" Nauki i Przemysłu. Na ogromnej przestrzeni powstało centrum łączące dobrą zabawę i naukę. Wybór atrakcji jest ogromny, m.in.: wystawy motoryzacji czy lotnictwa, planetarium, łódź podwodna i wiele innych. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Paryża i zwiedzanie katedry Notre-Dame na wyspie La Cité. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: Sorbona - jeden z najstarszych uniwersytetów Europy i Panteon - miejsce spoczynku wielu sławnych Francuzów i Francuzek. Wizyta w Muséum National d'Histoire Naturelle, z ciekawymi wystawami przedstawiającymi m.in. historię ewolucji czy szkielety dinozaurów. Przejazd do Aquaboulevard - wodnego parku rozrywki, z wieloma atrakcjami: baseny, zjeżdżalnie, squash i wiele innych. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do DISNEYLANDU. Całodzienny pobyt w krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje. Kolacja, Wyjazd w do Polski.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 4 kolacje w restauracjach FLUNCH (typu self-service) zgodnie z programem • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: dorośli - ok. 160 EUR,  dzieci do 11 lat - ok. 145 EUR.


Opis hotelu Ferie w Paryżu według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Francja / Francja

Opis oferty:

Znakomite połączenie: zwiedzanie Paryża i aktywny wypoczynek na feriach. Niezapomniane, wypełnione intensywnym programem dni pełne wrażeń. Wspólne odkrywanie najpiękniejszych miejsc Paryża, czas na relaks i dobrą zabawę. W programie m.in.: Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej, Wielka Galeria Ewolucji oraz Disneyland - fantastyczny bajkowy świat, miejsce, gdzie spełniają się sny i marzenia, do zabawy zapraszają postacie ze słynnych kreskówek, a tematyczne parki, przedstawienia i parady zachwycą osoby w każdym wieku. Dobry pomysł na ferie. Trasa we Francji: 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

2. DZIEŃ.

Przyjazd do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd sławnym paryskim metrem (RER) do centrum PARYŻA na plac Charles'a de Gaulle'a. Łuk Triumfalny - symbol Francji i spacer po Champs Elysées uważanej za najpiękniejszą ulicę świata na imponujący Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na Place de la Madeleine i zwiedzanie neoklasycznego kościoła St. Madeleine. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Rejs statkiem po Sekwanie. Z pokładu statku zobaczyć można m.in.: fasadę Muzeum d'Orsay, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, katedrę Notre-Dame, budynek Conciergerie i Grand Palais. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Następnie w programie: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Wizyta w Le Musée de l'Air et de l'Espace - znajdującym się na terenie lotniska w Bourget jednym z najstarszych muzeów lotnictwa i przestrzeni kosmicznej na świecie. W swoich zbiorach posiada m.in ponad 400 samolotów. W muzeum dostępne są następujące animacje (2 do wyboru): forfait avions - zwiedzanie pokładów samolotów, planetarium, planete pilote (dla dzieci 6-12 lat) i symulator lotów. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Paryża i zwiedzanie katedry Notre-Dame na wyspie La Cité. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: Sorbona - jeden z najstarszych uniwersytetów Europy i zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku wielu sławnych Francuzów i Francuzek. Wizyta w Muséum National d'Histoire Naturelle (Wielka Galeria Ewolucji), z ciekawymi wystawami przedstawiającymi m.in. historię ewolucji czy szkielety dinozaurów. Zgromadzona kolekcja liczy 7000 okazów przedstawiających świat przyrody od najdawniejszych czasów. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Disneylandu. Całodzienny pobyt w krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje. Kolacja. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 4 kolacje w restauracjach FLUNCH (typu self-service) • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: dorośli - ok. 140 EUR, dzieci do 11 lat - ok. 120 EUR.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Itaka R

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Francja / Francja

Opis oferty:

Znakomite połączenie: zwiedzanie Paryża i aktywny wypoczynek na feriach. Niezapomniane, wypełnione intensywnym programem dni pełne wrażeń. Wspólne odkrywanie najpiękniejszych miejsc Paryża, czas na relaks i dobrą zabawę. W programie m.in.: Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej, Wielka Galeria Ewolucji oraz Disneyland - fantastyczny bajkowy świat, miejsce, gdzie spełniają się sny i marzenia, do zabawy zapraszają postacie ze słynnych kreskówek, a tematyczne parki, przedstawienia i parady zachwycą osoby w każdym wieku. Dobry pomysł na ferie. Trasa we Francji: 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

2. DZIEŃ.

Przyjazd do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd sławnym paryskim metrem (RER) do centrum PARYŻA na plac Charles'a de Gaulle'a. Łuk Triumfalny - symbol Francji i spacer po Champs Elysées uważanej za najpiękniejszą ulicę świata na imponujący Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na Place de la Madeleine i zwiedzanie neoklasycznego kościoła St. Madeleine. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Rejs statkiem po Sekwanie. Z pokładu statku zobaczyć można m.in.: fasadę Muzeum d'Orsay, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, katedrę Notre-Dame, budynek Conciergerie i Grand Palais. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Następnie w programie: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Wizyta w Le Musée de l'Air et de l'Espace - znajdującym się na terenie lotniska w Bourget jednym z najstarszych muzeów lotnictwa i przestrzeni kosmicznej na świecie. W swoich zbiorach posiada m.in ponad 400 samolotów. W muzeum dostępne są następujące animacje (2 do wyboru): forfait avions - zwiedzanie pokładów samolotów, planetarium, planete pilote (dla dzieci 6-12 lat) i symulator lotów. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Paryża i zwiedzanie katedry Notre-Dame na wyspie La Cité. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: Sorbona - jeden z najstarszych uniwersytetów Europy i zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku wielu sławnych Francuzów i Francuzek. Wizyta w Muséum National d'Histoire Naturelle (Wielka Galeria Ewolucji), z ciekawymi wystawami przedstawiającymi m.in. historię ewolucji czy szkielety dinozaurów. Zgromadzona kolekcja liczy 7000 okazów przedstawiających świat przyrody od najdawniejszych czasów. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Disneylandu. Całodzienny pobyt w krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje. Kolacja. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 4 kolacje w restauracjach FLUNCH (typu self-service) • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: dorośli - ok. 140 EUR, dzieci do 11 lat - ok. 120 EUR.


Opis hotelu Ferie w Paryżu według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Francja / Francja

Opis oferty:

Znakomite połączenie: zwiedzanie Paryża i aktywny wypoczynek na feriach. Niezapomniane, wypełnione intensywnym programem dni pełne wrażeń. Wspólne odkrywanie najpiękniejszych miejsc Paryża, czas na relaks i dobrą zabawę. W programie m.in.: Muzeum Lotnictwa i Przestrzeni Kosmicznej, Wielka Galeria Ewolucji oraz Disneyland - fantastyczny bajkowy świat, miejsce, gdzie spełniają się sny i marzenia, do zabawy zapraszają postacie ze słynnych kreskówek, a tematyczne parki, przedstawienia i parady zachwycą osoby w każdym wieku. Dobry pomysł na ferie. Trasa we Francji: 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Francji.

2. DZIEŃ.

Przyjazd do hotelu na przedmieściach Paryża, zakwaterowanie. Po krótkim odpoczynku przejazd sławnym paryskim metrem (RER) do centrum PARYŻA na plac Charles'a de Gaulle'a. Łuk Triumfalny - symbol Francji i spacer po Champs Elysées uważanej za najpiękniejszą ulicę świata na imponujący Place de la Concorde z obeliskiem z różowego marmuru i ośmioma posągami kobiet, symbolizującymi największe miasta Francji. Przejście na Place de la Madeleine i zwiedzanie neoklasycznego kościoła St. Madeleine. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Rejs statkiem po Sekwanie. Z pokładu statku zobaczyć można m.in.: fasadę Muzeum d'Orsay, Pont Neuf - najstarszy most Paryża, katedrę Notre-Dame, budynek Conciergerie i Grand Palais. Następnie wjazd na wieżę Eiffla, uważaną za symbol Paryża. Następnie w programie: bazylika Sacré-Coeur wzniesiona na szczycie wzgórza Montmartre, Place du Tertre - jeden z najbardziej malowniczych zakątków Paryża. Wizyta w Le Musée de l'Air et de l'Espace - znajdującym się na terenie lotniska w Bourget jednym z najstarszych muzeów lotnictwa i przestrzeni kosmicznej na świecie. W swoich zbiorach posiada m.in ponad 400 samolotów. W muzeum dostępne są następujące animacje (2 do wyboru): forfait avions - zwiedzanie pokładów samolotów, planetarium, planete pilote (dla dzieci 6-12 lat) i symulator lotów. Kolacja. Powrót do hotelu i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Paryża i zwiedzanie katedry Notre-Dame na wyspie La Cité. Spacer po Dzielnicy Łacińskiej: Sorbona - jeden z najstarszych uniwersytetów Europy i zwiedzanie Panteonu - miejsca spoczynku wielu sławnych Francuzów i Francuzek. Wizyta w Muséum National d'Histoire Naturelle (Wielka Galeria Ewolucji), z ciekawymi wystawami przedstawiającymi m.in. historię ewolucji czy szkielety dinozaurów. Zgromadzona kolekcja liczy 7000 okazów przedstawiających świat przyrody od najdawniejszych czasów. Kolacja. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Disneylandu. Całodzienny pobyt w krainie bajek Walta Disneya. Niezapomniane spacery m.in. po krainie marzeń, miasteczku przyszłości i krainie piratów. Na ogromnym terenie parku czekają liczne atrakcje: postacie z filmów Disneya, słynne parady na Main Street, rekonstrukcja miasteczka z Dzikiego Zachodu, sklepy, bary i restauracje. Kolacja. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** na przedmieściach Paryża; 2-os. pokoje (możliwość 2 dostawek) z łazienkami • wyżywienie: 3 śniadania, 4 kolacje w restauracjach FLUNCH (typu self-service) • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, rejs po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej i taksa klimatyczna: dorośli - ok. 140 EUR, dzieci do 11 lat - ok. 120 EUR.