cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Buenos Aires, Argentyna
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Buenos Aires

Argentyna
Ocena wycieczki objazdowej Buenos Aires:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Buenos Aires w ofercie Biura podróży:

PrestigeTours

Szukasz wakacji do Argentyny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KATEGORIA

wycieczka objazdowa

REGION

ARGENTYNA

SZLAK

Argentyna Buenos Aires Hotel 3* - 6 DNI

Główne atrakcje

- pokochasz Buenos Aires - poczujesz atmosferę wolności artystycznej w La Boca - poznasz magię tanga - będziesz raczyć się wyśmienitym winem i doskonałą wołowiną - pospacerujesz najszerszą ulicą miejską świata - rozsmakujesz się w miejscowych restauracjach i barach - zachwycisz się nocnym życiem Buenos

O wycieczce

Stolica Argentyny to miasto, które hipnotyzuje swoim charakterem. Doskonałe połączenie europejskiego dziedzictwa imigrantów i latynoskiego stylu życia przyciąga jak magnes ludzi z całego świata. Przyciąga i zatrzymuje przy stole z doskonałą wołowiną i winem, które dojrzewa u podnóża Andów. Zatrzymuje przy tangu - tańcu najbiedniejszych, który szturmem zdobył salony Paryża, aby potem podbić bale na całym świecie. Zatrzymuje przy dziedzictwie gauchos - argentyńskich kowboi, którzy są ucieleśnieniem duszy i umiłowania wolności obywateli współczesnej Argentyny. Zatrzymuje w końcu przy pięknej architekturze - jakby znanej z europejskich metropolii, a jednocześnie takiej innej. Buenos Aires - to po hiszpańsku "dobre powietrze". Gwarantujemy, że po kilku dniach spędzonych w tym "boskim" mieście znajdzie się co najmniej kilka rzeczy, które są "buenos".

KIEDY NAJLEPIEJ

Wyjazdy proponujemy przez cały rok. Argentyńskie lata są gorące i temperatura dochodzi do 30 st. C, natomiast zimy (czyli nasze lato) zwykle ciepłe i łagodne, ale temperatura może spaść poniżej 10 st. C.

Dzień 1

Przylot do Buenos Aires. Na wskazanym lotnisku w Buenos Aires będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu. Zakwaterowanie w pokoju zwykle jest możliwe ok. godz. 15. Ewentualna wcześniejsza godzina zakwaterowania zależy od dostępności miejsc i hotelu. W przypadku późnego przylotu poniższy program zwiedzania zostanie przeniesiony na dzień 4 lub 5. Po krótkim odpoczynku czeka Was pierwszy spacer po centrum miasta z lokalnym przewodnikiem. Idziecie na Plac Majowy, przy którym stoją najważniejsze gmachy w mieście. Między innymi Casa Rosada - siedziba prezydenta Argentyny. Zwiedzacie katedrę, w której przez lata urzędował obecny papież Franciszek. Spacerujecie również po Calle Florida, która jest handlowym centrum miasta oraz odwiedzacie "argentyński Broadway", bo tak bywa nazywana pełna teatrów Avenida Corrientes. Idziecie również pod gmach Teatro Colon - prawdziwej świątyni sztuki operowej i teatralnej. Jest również czas abyście zrobili sobie zdjęcia na Placu Republiki pod słynnym obeliskiem, który stoi w samym sercu najszerszej ulicy miejskiej świata. Wieczorem czas wolny. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 2

Dalsze zwiedzanie pięknego Buenos Aires. Kilkugodzinna wycieczka prywatnym transportem z przewodnikiem. Jedziecie do dzielnicy artystów La Boca. Ta dawna dzielnica biednych robotników portowych jest dziś modną i barwną częścią miasta. Kolorowe domy dzielnicy znajdują się w wielu albumach dotyczących miasta. Innym ciekawym punktem Waszej wycieczki będzie niezwykły cmentarz Recoleta, gdzie pochowano Evitę Peron będącą bożyszczem tłumów. Recoleta przypomina raczej niezwykłe miasteczko, a nie zwykły cmentarz. Przejeżdżacie przez północne, eleganckie dzielnice miasta, gdzie swoje siedziby mają ambasady. Zwieńczeniem zwiedzania będzie San Telmo - najstarsza dzielnica miasta pełna sklepów, restauracji i kawiarni. Znana przede wszystkim z tradycyjnego targu. Po południu czas wolny. Wieczorem udajecie się na pokaz tańca i muzyki tango na najwyższym poziomie. Pokaz jest połączony z kolacją, podczas której można zwykle spróbować słynnej argentyńskiej wołowiny. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 3

Tego dnia czeka Was wyjazd za miasto na hacjendę położoną na argentyńskiej pampie. Tam poznajecie kulturę gauchos, czyli argentyńskich kowboi. To właśnie na hacjendach zrodziło się wiele zwyczajów i świadomość narodowa Argentyńczyków. Będziecie podziwiać popisy gauchos, ich obycie z końmi i zręczność. Zjecie lunch składający się zwykle z doskonałej wołowiny i lokalnego wina. Późnym popołudniem powrót do Buenos Aires. Wieczorem czas wolny. Namawiamy, by wyjść do klubu i samemu spróbować swoich sił w tańczeniu lub przynajmniej popatrzeć, jak tango tańczą Argentyńczycy. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 4

Czas wolny w Buenos Aires. Dzień można wykorzystać na samodzielne poznawanie miasta lub wykupienie dodatkowej wycieczki. To miasto nigdy się nie znudzi! Możliwość zamówienia następujących wycieczek (na zapytanie w biurze) - wycieczka do Lujan - najważniejszego sanktuarium maryjnego Argentyny - wycieczka do Colonia del Sacramento w Urugwaju Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 5

Czas wolny w Buenos Aires. Nocleg w hotelu w centrum Buenos Aires.

Dzień 6

Wykwaterowanie z pokoju najpóźniej ok. godz. 12.00. W zależności od godziny lotu powrotnego o określonej godzinie będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was na lotnisko lub w inne wskazane miejsce w Buenos Aires.

Płatność

I rata - 30% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu II rata - płatność do 100% - 30 dni przed datą wyjazdu Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

WASZ HOTEL

Castelar Hotel & SPA (3*) Obiekt ten położony jest w centrum miasta przy Avenida de Mayo, nazywanej Polami Elizejskimi Buenos Aires. Hotel jest doskonale skomunikowany z resztą metropolii i łatwo dostępny również dla osób lubiących długie spacery. Wnętrza hotelu jednoznacznie przypominają o latach 20 XX w., kiedy miasto przeżywało swój rozkwit. Pokoje w hotelu są klasycznie wyposażone, wygodne i zapewniające komfort w czasie pobytu. Śniadania są serwowane w formie smacznego bufetu.

http

//www.castelarhotel.com.ar/

ŚWIADCZENIA

- 5 noclegów ze śniadaniami w hotelu 3* - prywatny transport klimatyzowanymi samochodami lub busami - kierowcy/przewodnicy lokalni (język angielski) - koszty wycieczek wraz z biletami wstępów - pokaz tanga wraz z kolacją i dojazdem - obiad w czasie wizyty w hacjendzie - ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, - opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) - Informator Przedwyjazdowy w języku polskim - dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim

CENA NIE OBEJMUJE

- biletów lotniczych - wyżywienia poza śniadaniami i posiłkami podanymi w programie - zwyczajowych napiwków (ich orientacyjna wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym) - ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny) - ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.)

UWAGI

WYJAZD INDYWIDUALNY. Wizy dla obywateli RP nie są wymagane. Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu. Nie ma obowiązkowych szczepień. Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pakiet "ARGENTYNA Buenos Aires" można połączyć z pakietem "BRAZYLIA - ARGENTYNA Wodospady Iguazu" lub "BRAZYLIA Rio de Janeiro".