cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!, Tanzania
  • Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!, Tanzania
  • Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!, Tanzania
  • Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!, Tanzania
  • Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!, Tanzania
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa!

Tanzania
Ocena wycieczki objazdowej Uhehe Udzungwa!:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Uhehe Udzungwa! w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Tanzanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tanzania / Tanzania

Opis oferty:

Park Narodowy Selous - Park Narodowy Mikumi - Park Narodowy Gór Udzungwa Dzika przyroda i nieskończone możliwości spotkań z egzotycznymi zwierzętami to powody, dla których tak chętnie do Tanzanii przybywają pasjonaci "bezkrwawych łowów". Trasa safari prowadzi od parku Selous, przez Mikumi do Parku Narodowego Gór Udzungwa, gdzie można spotkać tytułową małpkę. Wycieczka kończy się wypoczynkiem na słynnych plażach Zanzibaru. Trasa w Tanzanii: ok. 700 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Zanzibar. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na lotnisko na Zanzibarze. Przelot do Dar Es Salaam. Przejazd do PARKU NARODOWEGO SELOUS, położonego niedaleko Dar es Salaam, w południowo-wschodniej Tanzanii. Obiad w lodży. Wyjazd na safari po parku Selous, największym afrykańskim rezerwacie, zajmującym ok. 50 000 km² i stanowiącym 5% powierzchni całej Tanzanii. Przecinają go dwie rzeki: Ruaha i Rufigi, po których można pływać łódką. Główną atrakcją są tu słonie (w Selous schronienie znajduje 70% populacji wszystkich zamieszkujących Tanzanię słoni), hipopotamy i krokodyle. Można też podziwiać lwy, antylopy i jedne z ostatnich ocalałych czarnych nosorożców. Kolacja i nocleg w lodży.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na safari, obiad w lodży. Popołudniowe safari w Parku Narodowym Selous. Kolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd do PARKU NARODOWEGO MIKUMI, czwartego co do wielkości parku narodowego Tanzanii. Obiad w formie pikniku. Po krótkim odpoczynku powrót do bajkowej scenerii afrykańskiego buszu w parku Mikumi. Występują tu baobaby, akacje i nieliczne palmy. Kolejna okazja by obserwować słonie, nosorożce, lwy, bawoły, zebry i wiele innych zwierząt w naturalnym środowisku. Kolacja w lodży, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GÓR UDZUNGWA, najbardziej rozległego pasma górskiego w Tanzanii, powstałego co najmniej 100 milionów lat temu. Do największych atrakcji można zaliczyć 10 gatunków naczelnych, z których 3 to małpy endemiczne: Uhehe Iringa czerwony Columbus, Matunda Galago i Sanje czubaty Mangabey. Ostatnia z nich jest wśród 25 najbardziej zagrożonych naczelnych. Można tutaj odnaleźć ponad 400 gatunków ptaków, endemiczne rośliny z gatunków fiołków afrykańskich, jak również wiele gatunków płazów, gadów i pięknych motyli. Spacer po lesie tropikalnym, wśród strumieni i wodospadów. Kolacja i nocleg w lodży.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Dar es Salaam. Transfer na lotnisko. Przelot na Zanzibar, transfer do hotelu.

7.-10. DZIEŃ.

Czas wolny na wybrzeżu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu).

11. DZIEŃ.

Transfer na lotnisko na Zanzibarze. Wylot do Polski.  

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów: 4 w lodżach podczas safari (lodże - hotele *** wygodne, często budowane w lokalnym stylu), położone bezpośrednio na terenie parków narodowych lub w ich pobliżu, można obserwować zwierzęta z pokoju lub tarasu hotelowego, przy lodżach często budowane są wodopoje, do których przychodzą zwierzęta); 2- lub 3-os. pokoje z łazienką, wentylatorem i moskitierą, do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, często ogród, basen i sklepik z pamiątkami; 6 noclegów w hotelu na Zanzibarze • wyżywienie zgodnie z programem: 10 śniadań, 4 obiady, 10 kolacji • przelot: Warszawa-Zanzibar-Warszawa • transfery na Zanzibarze  • podczas safari przejazd jeepem 4x4 • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Wizy: opłata wizowa na Zanzibar: ok. 50 USD.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do parków narodowych i lokalny przewodnik, napiwki: ok. 450 USD, przelot: Zanzibar-Dar es Salaam: 180 USD.Podatek turystyczny: obowiązkowa opłata pobierana od Klienta (dotyczy także dzieci) przy zakwaterowaniu w hotelu: 1 USD/os./dzień.


Opis hotelu Uhehe Udzungwa! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tanzania / Tanzania

Opis oferty:

Park Narodowy Selous • Park Narodowy Mikumi • Park Narodowy Gór UdzungwaDzika przyroda i nieskończone możliwości spotkań z egzotycznymi zwierzętami to powody, dla których tak chętnie do Tanzanii przybywają pasjonaci "bezkrwawych łowów". Trasa safari prowadzi od parku Selous, przez Mikumi do Parku Narodowego Gór Udzungwa, gdzie można spotkać tytułową małpkę. Wycieczka kończy się wypoczynkiem na słynnych plażach Zanzibaru. Trasa w Tanzanii: ok. 700 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Zanzibar. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny w hotelu na wybrzeżu. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na lotnisko na Zanzibarze. Przelot do Dar Es Salaam. Przejazd do PARKU NARODOWEGO SELOUS, położonego niedaleko Dar es Salaam, w południowo-wschodniej Tanzanii. Obiad w lodży. Wyjazd na safari po parku Selous, największym afrykańskim rezerwacie, zajmującym ok. 50 000 km² i stanowiącym 5% powierzchni całej Tanzanii. Przecinają go dwie rzeki: Ruaha i Rufigi, po których można pływać łódką. Główną atrakcją są tu słonie (w Selous schronienie znajduje 70% populacji wszystkich zamieszkujących Tanzanię słoni), hipopotamy i krokodyle. Można też podziwiać lwy, antylopy i jedne z ostatnich ocalałych czarnych nosorożców. Kolacja i nocleg w lodży.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na safari, obiad w lodży. Popołudniowe safari w Parku Narodowym Selous. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd do PARKU NARODOWEGO MIKUMI, czwartego co do wielkości parku narodowego Tanzanii. Obiad w formie pikniku. Po krótkim odpoczynku powrót do bajkowej scenerii afrykańskiego buszu w parku Mikumi. Występują tu baobaby, akacje i nieliczne palmy. Kolejna okazja by obserwować słonie, nosorożce, lwy, bawoły, zebry i wiele innych zwierząt w naturalnym środowisku. Kolacja w lodży, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GÓR UDZUNGWA, najbardziej rozległego pasma górskiego w Tanzanii, powstałego co najmniej 100 milionów lat temu. Do największych atrakcji można zaliczyć 10 gatunków naczelnych, z których 3 to małpy endemiczne: Uhehe Iringa czerwony Columbus, Matunda Galago i Sanje czubaty Mangabey. Ostatnia z nich jest wśród 25 najbardziej zagrożonych naczelnych. Można tutaj odnaleźć ponad 400 gatunków ptaków, endemiczne rośliny z gatunków fiołków afrykańskich, jak również wiele gatunków płazów, gadów i pięknych motyli. Obiad w formie pikniku. Spacer po lesie tropikalnym, wśród strumieni i wodospadów. Kolacja i nocleg w lodży.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Dar es Salaam. Transfer na lotnisko. Przelot na Zanzibar, transfer do hotelu. Kolacja, nocleg.

8.-11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wybrzeżu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Kolacja i nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Transfer na lotnisko na Zanzibarze. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów: 4 w lodżach podczas safari (lodże-hotele*** wygodne, często budowane w lokalnym stylu), położone bezpośrednio na terenie parków narodowych lub w ich pobliżu, można obserwować zwierzęta z pokoju lub tarasu hotelowego, przy lodżach często budowane są wodopoje, do których przychodzą zwierzęta); 2- lub 3-os. pokoje z łazienką, wentylatorem i moskitierą, do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, często ogród, basen i sklepik z pamiątkami; 7 noclegów w hotelu na Zanzibarze • wyżywienie zgodnie z programem: 11 śniadań, 4 obiady, 11 kolacji • przelot: Warszawa-Zanzibar-Warszawa • transfery na Zanzibarze • podczas safari przejazd jeepem 4x4 • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Wizy: opłata wizowa na Zanzibar: ok. 50 USD.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do parków narodowych i lokalny przewodnik, napiwki: ok. 450 USD, przelot: Zanzibar-Dar es Salaam: 180 USD.Podatek turystyczny: obowiązkowa opłata pobierana od Klienta (dotyczy także dzieci) przy zakwaterowaniu w hotelu: 1 USD/os./dzień.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Itaka R

Szukasz wakacji do Tanzanii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Tanzania / Tanzania

Opis oferty:

Park Narodowy Selous • Park Narodowy Mikumi • Park Narodowy Gór UdzungwaDzika przyroda i nieskończone możliwości spotkań z egzotycznymi zwierzętami to powody, dla których tak chętnie do Tanzanii przybywają pasjonaci "bezkrwawych łowów". Trasa safari prowadzi od parku Selous, przez Mikumi do Parku Narodowego Gór Udzungwa, gdzie można spotkać tytułową małpkę. Wycieczka kończy się wypoczynkiem na słynnych plażach Zanzibaru. Trasa w Tanzanii: ok. 700 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Zanzibar. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny w hotelu na wybrzeżu. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na lotnisko na Zanzibarze. Przelot do Dar Es Salaam. Przejazd do PARKU NARODOWEGO SELOUS, położonego niedaleko Dar es Salaam, w południowo-wschodniej Tanzanii. Obiad w lodży. Wyjazd na safari po parku Selous, największym afrykańskim rezerwacie, zajmującym ok. 50 000 km² i stanowiącym 5% powierzchni całej Tanzanii. Przecinają go dwie rzeki: Ruaha i Rufigi, po których można pływać łódką. Główną atrakcją są tu słonie (w Selous schronienie znajduje 70% populacji wszystkich zamieszkujących Tanzanię słoni), hipopotamy i krokodyle. Można też podziwiać lwy, antylopy i jedne z ostatnich ocalałych czarnych nosorożców. Kolacja i nocleg w lodży.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na safari, obiad w lodży. Popołudniowe safari w Parku Narodowym Selous. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd do PARKU NARODOWEGO MIKUMI, czwartego co do wielkości parku narodowego Tanzanii. Obiad w formie pikniku. Po krótkim odpoczynku powrót do bajkowej scenerii afrykańskiego buszu w parku Mikumi. Występują tu baobaby, akacje i nieliczne palmy. Kolejna okazja by obserwować słonie, nosorożce, lwy, bawoły, zebry i wiele innych zwierząt w naturalnym środowisku. Kolacja w lodży, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GÓR UDZUNGWA, najbardziej rozległego pasma górskiego w Tanzanii, powstałego co najmniej 100 milionów lat temu. Do największych atrakcji można zaliczyć 10 gatunków naczelnych, z których 3 to małpy endemiczne: Uhehe Iringa czerwony Columbus, Matunda Galago i Sanje czubaty Mangabey. Ostatnia z nich jest wśród 25 najbardziej zagrożonych naczelnych. Można tutaj odnaleźć ponad 400 gatunków ptaków, endemiczne rośliny z gatunków fiołków afrykańskich, jak również wiele gatunków płazów, gadów i pięknych motyli. Obiad w formie pikniku. Spacer po lesie tropikalnym, wśród strumieni i wodospadów. Kolacja i nocleg w lodży.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Dar es Salaam. Transfer na lotnisko. Przelot na Zanzibar, transfer do hotelu. Kolacja, nocleg.

8.-11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wybrzeżu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Kolacja i nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Transfer na lotnisko na Zanzibarze. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów: 4 w lodżach podczas safari (lodże-hotele*** wygodne, często budowane w lokalnym stylu), położone bezpośrednio na terenie parków narodowych lub w ich pobliżu, można obserwować zwierzęta z pokoju lub tarasu hotelowego, przy lodżach często budowane są wodopoje, do których przychodzą zwierzęta); 2- lub 3-os. pokoje z łazienką, wentylatorem i moskitierą, do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, często ogród, basen i sklepik z pamiątkami; 7 noclegów w hotelu na Zanzibarze • wyżywienie zgodnie z programem: 11 śniadań, 4 obiady, 11 kolacji • przelot: Warszawa-Zanzibar-Warszawa • transfery na Zanzibarze • podczas safari przejazd jeepem 4x4 • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Wizy: opłata wizowa na Zanzibar: ok. 50 USD.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do parków narodowych i lokalny przewodnik, napiwki: ok. 450 USD, przelot: Zanzibar-Dar es Salaam: 180 USD.Podatek turystyczny: obowiązkowa opłata pobierana od Klienta (dotyczy także dzieci) przy zakwaterowaniu w hotelu: 1 USD/os./dzień.


Opis hotelu Uhehe Udzungwa! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Tanzania / Tanzania

Opis oferty:

Park Narodowy Selous • Park Narodowy Mikumi • Park Narodowy Gór UdzungwaDzika przyroda i nieskończone możliwości spotkań z egzotycznymi zwierzętami to powody, dla których tak chętnie do Tanzanii przybywają pasjonaci "bezkrwawych łowów". Trasa safari prowadzi od parku Selous, przez Mikumi do Parku Narodowego Gór Udzungwa, gdzie można spotkać tytułową małpkę. Wycieczka kończy się wypoczynkiem na słynnych plażach Zanzibaru. Trasa w Tanzanii: ok. 700 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Przelot na Zanzibar. Transfer do hotelu, kolacja, nocleg.

2. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny w hotelu na wybrzeżu. Kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na lotnisko na Zanzibarze. Przelot do Dar Es Salaam. Przejazd do PARKU NARODOWEGO SELOUS, położonego niedaleko Dar es Salaam, w południowo-wschodniej Tanzanii. Obiad w lodży. Wyjazd na safari po parku Selous, największym afrykańskim rezerwacie, zajmującym ok. 50 000 km² i stanowiącym 5% powierzchni całej Tanzanii. Przecinają go dwie rzeki: Ruaha i Rufigi, po których można pływać łódką. Główną atrakcją są tu słonie (w Selous schronienie znajduje 70% populacji wszystkich zamieszkujących Tanzanię słoni), hipopotamy i krokodyle. Można też podziwiać lwy, antylopy i jedne z ostatnich ocalałych czarnych nosorożców. Kolacja i nocleg w lodży.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd na safari, obiad w lodży. Popołudniowe safari w Parku Narodowym Selous. Kolacja, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wyjazd do PARKU NARODOWEGO MIKUMI, czwartego co do wielkości parku narodowego Tanzanii. Obiad w formie pikniku. Po krótkim odpoczynku powrót do bajkowej scenerii afrykańskiego buszu w parku Mikumi. Występują tu baobaby, akacje i nieliczne palmy. Kolejna okazja by obserwować słonie, nosorożce, lwy, bawoły, zebry i wiele innych zwierząt w naturalnym środowisku. Kolacja w lodży, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wycieczka do PARKU NARODOWEGO GÓR UDZUNGWA, najbardziej rozległego pasma górskiego w Tanzanii, powstałego co najmniej 100 milionów lat temu. Do największych atrakcji można zaliczyć 10 gatunków naczelnych, z których 3 to małpy endemiczne: Uhehe Iringa czerwony Columbus, Matunda Galago i Sanje czubaty Mangabey. Ostatnia z nich jest wśród 25 najbardziej zagrożonych naczelnych. Można tutaj odnaleźć ponad 400 gatunków ptaków, endemiczne rośliny z gatunków fiołków afrykańskich, jak również wiele gatunków płazów, gadów i pięknych motyli. Obiad w formie pikniku. Spacer po lesie tropikalnym, wśród strumieni i wodospadów. Kolacja i nocleg w lodży.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do Dar es Salaam. Transfer na lotnisko. Przelot na Zanzibar, transfer do hotelu. Kolacja, nocleg.

8.-11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na wybrzeżu, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych (za dodatkową opłatą na miejscu). Kolacja i nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Transfer na lotnisko na Zanzibarze. Wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

11 noclegów: 4 w lodżach podczas safari (lodże-hotele*** wygodne, często budowane w lokalnym stylu), położone bezpośrednio na terenie parków narodowych lub w ich pobliżu, można obserwować zwierzęta z pokoju lub tarasu hotelowego, przy lodżach często budowane są wodopoje, do których przychodzą zwierzęta); 2- lub 3-os. pokoje z łazienką, wentylatorem i moskitierą, do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar, często ogród, basen i sklepik z pamiątkami; 7 noclegów w hotelu na Zanzibarze • wyżywienie zgodnie z programem: 11 śniadań, 4 obiady, 11 kolacji • przelot: Warszawa-Zanzibar-Warszawa • transfery na Zanzibarze • podczas safari przejazd jeepem 4x4 • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Wizy: opłata wizowa na Zanzibar: ok. 50 USD.Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu do parków narodowych i lokalny przewodnik, napiwki: ok. 450 USD, przelot: Zanzibar-Dar es Salaam: 180 USD.Podatek turystyczny: obowiązkowa opłata pobierana od Klienta (dotyczy także dzieci) przy zakwaterowaniu w hotelu: 1 USD/os./dzień.