cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga, Czechy
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 30.04
już od 749 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
27.04 - 30.04
już od 749 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga
star 2

Czechy
Ocena wycieczki objazdowej Nie tylko Praga:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa Nie tylko Praga w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji do Czech?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

Kutna Hora - Karlowe Wary - Praga - Plac Wacława i Most Karola - Królewska dzielnica - Hradczany - Złota Uliczka jak nowa - Rejs po Wełtawie - Kutna Hora - skarbiec królestwa - Karlowe Wary - perła uzdrowisk

Program

1 dzień Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przyjazd do Kutnej Hory, miasteczka nazywanego w średniowieczu "skarbcem królestwa", wpisanego na listę UNESCO. Spacer i zwiedzanie m.in. Dworu Włoskiego - dawnej mennicy królewskiej z kolekcją słynnych monet (w tym groszy praskich) i siedziby króla Wacława II oraz kościoła św. Barbary - jednego z najpiękniejszych w Europie Środkowej unikatowego dzieła architektury gotyckiej. Czas wolny. Przejazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 2 dzień Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Czech klasztor Strachowski z Muzeum Miniatur, kompleks pałacowo - zamkowy na Hradczanach, katedra św. Wita, Złota Uliczka. Podziwianie przepięknej Lorety - kompleksu barokowych budynków sakralnych. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd do Karlowych Warów - najsłynniejszego czeskiego uzdrowiska (dawny Karlsbad). Spacer po kurorcie, gdzie na uwagę zasługują barokowy kościół świętej Magdaleny i Teatr im. Vitezslava. Zwiedzanie Muzeum Becherovki - wspaniałego ziołowego likieru, o którym mówi się, że to trzynaste źródło Karlowych Warów. Czas wolny - możliwość "degustacji" pozostałych 12 wód leczniczych. Kolacja w restauracji. Powrót do hotelu na nocleg. 3 dzień Po śniadaniu dokończenie zwiedzania stolicy Czech Mała Strana - dzielnica ambasad, położona u stóp wzgórza zamkowego, której uroku dodają piękne i bogato zdobione barokowe pałace i kamienice. Udamy się do wnętrza kościoła św. Mikołaja. Spacer przez piękny Most Karola, a następnie przejście do dzielnicy żydowskiej tzw. Josefowa, gdzie mieszczą się synagogi i cmentarz żydowski. Starymi uliczkami dotrzemy do ratusza ze słynnym zegarem "Orloj". Spacer ulicą Celetną, Brama Prochowa, Obecni Dum. Przejście w kierunku nowego miasta na słynny Plac Wacława. Czas wolny. Rejs statkiem wycieczkowym po Wełtawie, kolacja w restauracji w centrum Pragi. Wieczorem możliwość uczestnictwa w spektaklu "Światło, Woda, Dźwięk" - Krizikova Fontanna. Powrót do hotelu, nocleg. 4 dzień Po śniadaniu dokończenie zwiedzania Pragi, czas wolny. Około południa wyjazd do kraju. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** poza centrum Pragi. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Wyżywienie: 3 śniadania w formie bufetu, 3 kolacje serwowane. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Informacje praktyczne

Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd Katowice - Praga (430 km) - ok. 7 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 750 km.

Uwagi

Cena podstawowa nie zawiera - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt ok. 1.200 CZK, - programu fakultatywnego rejs po Wełtawie ok. 200 CZK, spektakl Krizikova Fontanna ok. 220 CZK. - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Gliwic i Opola. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.


Opis hotelu Nie tylko Praga według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

CZECHY

Opis

Kutna Hora - Karlowe Wary - Praga - Plac Wacława i Most Karola - Królewska dzielnica - Hradczany - Złota Uliczka jak nowa - Rejs po Wełtawie - Kutna Hora - skarbiec królestwa - Karlowe Wary - perła uzdrowisk

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przyjazd do Kutnej Hory, miasteczka nazywanego w średniowieczu „skarbcem królestwa”, wpisanego na listę UNESCO. Spacer i zwiedzanie m.in. Dworu Włoskiego - dawnej mennicy królewskiej z kolekcją słynnych monet (w tym groszy praskich) i siedziby króla Wacława II oraz kościoła św. Barbary - jednego z najpiękniejszych w Europie Środkowej unikatowego dzieła architektury gotyckiej. Czas wolny. Przejazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 2 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Czech: klasztor Strachowski, kompleks pałacowo - zamkowy na Hradczanach, katedra św. Wita, Złota Uliczka. Podziwianie przepięknej Lorety – kompleksu barokowych budynków sakralnych. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd do Karlowych Warów - najsłynniejszego czeskiego uzdrowiska (dawny Karlsbad). Spacer po kurorcie, gdzie na uwagę zasługują barokowy kościół świętej Magdaleny i Teatr im. Vitezslava. Zwiedzanie Muzeum Becherovki - wspaniałego ziołowego likieru, o którym mówi się, że to trzynaste źródło Karlowych Warów. Czas wolny - możliwość „degustacji” pozostałych 12 wód leczniczych. Kolacja w restauracji. Powrót do hotelu na nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu dokończenie zwiedzania stolicy Czech: Mała Strana - dzielnica ambasad, położona u stóp wzgórza zamkowego, której uroku dodają piękne i bogato zdobione barokowe pałace i kamienice. Udamy się do wnętrza kościoła św. Mikołaja. Spacer przez piękny Most Karola, a następnie przejście do dzielnicy żydowskiej tzw. Josefowa, gdzie mieszczą się synagogi i cmentarz żydowski. Starymi uliczkami dotrzemy do ratusza ze słynnym zegarem „Orloj”. Spacer ulicą Celetną, Brama Prochowa, Obecni Dum. Przejście w kierunku nowego miasta na słynny Plac Wacława. Czas wolny. Rejs statkiem wycieczkowym po Wełtawie, kolacja w restauracji w centrum Pragi. Wieczorem możliwość uczestnictwa w spektaklu „Światło, Woda, Dźwięk” - Krizikova Fontanna. Powrót do hotelu, nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu dokończenie zwiedzania Pragi, czas wolny. Około południa wyjazd w drogę powrotną do kraju. Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

Program fakultatywny

- rejs po Wełtawie ok. 250 CZK - spektakl Krizikova Fontanna ok. 230 CZK

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** poza centrum Pragi. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

3 śniadania w formie bufetu, 3 kolacje serwowane.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt: ok. 1.400 CZK, - programu fakultatywnego: rejs po Wełtawie ok. 250 CZK, spektakl Krizikova Fontanna ok. 230 CZK, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Gliwic i Opola. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd: Katowice - Praga (430 km) - ok. 7 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 1200 km. Filmy: