cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
  • Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna, Hawana
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna
star 3

Kuba: Hawana
Ocena wycieczki objazdowej Kuba Kompletna:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kuba Kompletna w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Kubie?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:
Hotele *** kategorii lokalnej. Pokoje: skromne, 2 - osobowe z łazienką. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna). W Guardalavaca, na Cayo Santa Maria oraz w Varadero zakwaterowanie w hotelach **** (kategorii lokalnej) w wersji all inclusive.
Wyżywienie:
Śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza Camaguey (tam tylko śniadania). W Guardalavaca, na Cayo Santa Maria oraz w Varadero all inclusive.

Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu w Hawanie, kolacja, nocleg.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany, w programie między innymi: Plac Rewolucji, Muzeum Rewolucji, cmentarz Kolumba, spacer po starówce - tu znajdziemy miejsca związane z Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos i bar Bodequita del Medio), plac św. Franciszkaz barokową katedrą. Następnie zwiedzanie muzeum/fabryki rumu - Bocoy. Opcjonalnie lunch (za dopłatą ok. 20 EUR). Przejazd przez dzielnice Miramar i Cubanacan (przed rewolucją dzielnice bogaczy). Kolacja. Wieczorem dla chętnych i za dodatkową opłatą rewia (ok. 80 EUR).
Dzień 3
Po śniadaniu dzień wolny w Hawanie - czas na samodzielne zwiedzanie miasta. Dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 75 EUR) wycieczka do Pinar del Rio i Valle de Vinales: zwiedzanie miasta plantatorów tytoniu(wizyta w fabryce cygar lub na plantacji tytoniu), parku narodowego z gigantycznymi i malowniczymi wapiennymi ostańcami Mogotes, Indiańskiej Groty (odkrytej w 1951 r),naskalnych malowideł oraz farmy orchidei. Lunch w cenie wycieczki.Powrót do hotelu w Hawanie na kolacje i nocleg. Wieczorem chętnym i za dodatkową opłatą (ok. 35 EUR) proponujemy występ lokalnych muzyków grających utwory legendarnej grupy Buena Vista Social Club. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 4
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Hawanie. Przelot do Santiago de Cuba (zazwyczajlinią lotniczą Cubana de Aviacion, limit bagażowy 20 kg+5 kg) po przylocie zwiedzanie miasta: Sanktuarium Maryjne - Virgen de la Cardid del Cobre - patronki Kuby, forteca San Pedro de la Roca, dom Diego Valasqueza (najbardziej zasłużonego kolonizatora Kuby), katedra, calle Pedro Pico - schody łączące dolne i górne miasto, cmentarz Santa Efigenia (z grobami zasłużonych mieszkańców, m.in. Jose Marti, rodzina Bacardi) i słynne koszary Moncada - miejsce nieudanego ataku rewolucjonistów pod wodzą młodego Fidela Castro. Podczas zwiedzania opcjonalnie lunch (za dodatkową opłatą ok. 15 EUR). Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg. Uwaga! W zależności od godzin przelotu w tym dniu może nie być śniadania lub obiadokolacji.
Dzień 5
Po śniadaniu wyjazd z Santiago de Cuba do Baracoa, przejazd wzdłuż strefy zmilitaryzowanej Guantanamo. Nocleg i kolacja w hotelu w Baracoa. (Trasa ok. 250 km)
Dzień 6
Po śniadaniu krótki spacer po malowniczo położonym nad Atlantykiem miasteczku będącym kiedyś pierwszą stolicą hiszpańskiej kolonii. Następnie przejazd do Parku Humboldta, wpisanego w 2001 roku na listę UNESCO, w którym - ze względu na panującą w nim dużą wilgotność - można spotkać endemiczne dla Kuby gatunki roślin. Transfer na północne wybrzeże wyspy, po drodze wizyta w Biran, gdzie znajduje się dom rodzinny Fidela Castro. Przyjazd do Guardalavaca i zakwaterowanie w hotelu 4* (All inclusive). (Trasa ok. 330 km)
Dzień 7 - 8
Wypoczynek w hotelu (All Inclusive). Guardalavaca to niewielki, ale urokliwy kurort, doceniany przez Klientów ze względu właśnie na jego kameralny charakter, piękne plaże i ciepłe wody Oceanu Atlantyckiego. Opcjonalnie wizyta w wiosce indiańskiej Chorro de Maita (ok. 25 EUR).
Dzień 9
Po śniadaniu wyjazd do Holguin, a następnie do Camaguey. W Holguin wizyta na Wzgórzu Krzyża, gdzie znajduje się postawiony w 1790 roku krzyż symbolizujący chrześcijaństwo na Kubie i miejsce do którego pielgrzymują mieszkańcy wyspy. Po przyjeździe do Camaguey zwiedzanie: między innymi główny plac San Juan de Dios, domy kupieckie, kościół Nuestra Senora. Nocleg w hotelu w okolicach Camaguey - kolacja za dodatkową opłatą. (Trasa ok. 270 km).
Dzień 10
Po śniadaniu przejazd na Cayo Santa Maria. Po drodze odwiedzimy Santi Spiritus oraz urocze miasteczko Remedios - chwila czasu na filiżankę kawy na głównym placu miasta. Przejazd do hotelu **** na Cayo Santa Maria (All Inclusive). (Trasa ok. 300 km)
Dzień 11
Wypoczynek na Cayo Santa Maria (All Inclusive). Chętnym proponujemy wycieczką katamaranem na jedną z wysp archipelagu Jardines del Rey (możliwość snorkelowania) - cena do potwierdzenia przez pilota wycieczki na miejscu.
Dzień 12
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Santa Clara - wizyta w mieście, od którego zdobycia przez Che Guevarę zaczęła się kubańska rewolucja, zwiedzimy Guevara Memorial (osobiste rzeczy Che) i "rewolucyjny" pociąg pancerny. Lunch za dodatkową opłatą (ok. 15 EUR). Następnie zwiedzanie najbardziej typowego i najlepiej zachowanego kolonialnego miasta Kuby - Trynidadu (miasto wpisane na listę UNESCO): brukowane uliczki miasta, Plaza Mayor, klasztor franciszkanów, pałace "baronów cukrowych" - obecnie budynki użyteczności publicznej, Canchanchara - tawerna słynna z lokalnego trunku - mieszanki miodu, cytryny i rumu! Lunch za dopłatą. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Cienfuegos.(Trasa ok. 300 km)
Dzień 13
Po śniadaniu zwiedzanie Cienfuegos - miasta często nazywanego kubańską "Perłą Południa," które dzięki swojej świetnie zachowanej kolonialnej architekturze stanowi jedną z najpiękniejszych atrakcji turystycznych wyspy. Zobaczymy historyczne centrum Pueblo Nuevo, Parque Jose Marti, katedrę, Palacio de Valle oraz Paseo del Prado - najdłuższy deptak na Kubie.W programie panoramiczny rejs po zatoce Cienfuegos.Przejazd do Playa Giron i Guama. Zwiedzanie farmy krokodyli, opcjonalnie lunch (dodatkowo płatny ok. 15 EUR). Następnie przejazd do Varadero i zakwaterowanie w hotelu ****(All Inclusive).(Trasa ok. 270 km)
Dzień 14
Wypoczynek w Varadero (All Inclusive).
Dzień 15
Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoju. Transfer na lotnisko w Varadero. Wylot do Polski - przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni).
Dzień 16
Przylot do Polski.
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Wizy
Paszport i wiza
Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej
daty wjazdu
na Kubę.
Karta Turysty
Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. Karty Turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.
Świadczenia
Cena obejmuje:
przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni), przelot wewnętrzny Hawana - Santiago de Cuba lub Holguin, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w programie, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.
Cena podstawowa nie obejmuje
: biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 170 EUR - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.
Inne
Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni), przelot wewnętrzny Hawana - Santiago de Cuba lub Holguin, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w programie, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie.
Cena podstawowa nie obejmuje
: biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 170 EUR - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.

Inne

Przelot
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport i wiza
Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej
daty wjazdu
na Kubę.
Karta Turysty
Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. Karty Turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.

Wizy

Paszport i wiza
Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej
daty wjazdu
na Kubę.
Karta Turysty
Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. Karty Turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/kuba-kompletna/zakwaterowanie-kbs


Opis hotelu Kuba Kompletna według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele *** kategorii lokalnej. Pokoje: skromne, 2 - osobowe z łazienką. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza noclegiem w Camaguey (w Camaguey tylko śniadanie, kolacja dodatkowo płatna). W Guardalavaca, na Cayo Santa Maria oraz w Varadero zakwaterowanie w hotelach **** (kategorii lokalnej) w wersji all inclusive. Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje (zazwyczaj w formie bufetu) poza Camaguey (tam tylko śniadania). W Guardalavaca, na Cayo Santa Maria oraz w Varadero all inclusive.

Program

Dzień 1 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godz. przed wylotem samolotu. Przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie odprawa paszportowa i spotkanie z pilotem, następnie transfer do hotelu w Hawanie, kolacja, nocleg. Dzień 2 Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Kuby - Hawany, w programie między innymi: Plac Rewolucji, Muzeum Rewolucji, cmentarz Kolumba, spacer po starówce - tu znajdziemy miejsca związane z Ernestem Hemingwayem (hotel Ambos Mundos i bar Bodequita del Medio), plac św. Franciszkaz barokową katedrą. Następnie zwiedzanie muzeum/fabryki rumu - Bocoy. Opcjonalnie lunch (za dopłatą ok. 20 EUR). Przejazd przez dzielnice Miramar i Cubanacan (przed rewolucją dzielnice bogaczy). Kolacja. Wieczorem dla chętnych i za dodatkową opłatą rewia (ok. 80 EUR). Dzień 3 Po śniadaniu dzień wolny w Hawanie - czas na samodzielne zwiedzanie miasta. Dla chętnych za dodatkową opłatą (ok. 75 EUR) wycieczka do Pinar del Rio i Valle de Vinales: zwiedzanie miasta plantatorów tytoniu(wizyta w fabryce cygar lub na plantacji tytoniu), parku narodowego z gigantycznymi i malowniczymi wapiennymi ostańcami Mogotes, Indiańskiej Groty (odkrytej w 1951 r),naskalnych malowideł oraz farmy orchidei. Lunch w cenie wycieczki.Powrót do hotelu w Hawanie na kolacje i nocleg. Wieczorem chętnym i za dodatkową opłatą (ok. 35 EUR) proponujemy występ lokalnych muzyków grających utwory legendarnej grupy Buena Vista Social Club. (Trasa ok. 350 km). Dzień 4 Śniadanie. Transfer na lotnisko w Hawanie. Przelot do Santiago de Cuba (zazwyczajlinią lotniczą Cubana de Aviacion, limit bagażowy 20 kg+5 kg) po przylocie zwiedzanie miasta: Sanktuarium Maryjne - Virgen de la Cardid del Cobre - patronki Kuby, forteca San Pedro de la Roca, dom Diego Valasqueza (najbardziej zasłużonego kolonizatora Kuby), katedra, calle Pedro Pico - schody łączące dolne i górne miasto, cmentarz Santa Efigenia (z grobami zasłużonych mieszkańców, m.in. Jose Marti, rodzina Bacardi) i słynne koszary Moncada - miejsce nieudanego ataku rewolucjonistów pod wodzą młodego Fidela Castro. Podczas zwiedzania opcjonalnie lunch (za dodatkową opłatą ok. 15 EUR). Przejazd do hotelu, kolacja i nocleg. Uwaga! W zależności od godzin przelotu w tym dniu może nie być śniadania lub obiadokolacji. Dzień 5 Po śniadaniu wyjazd z Santiago de Cuba do Baracoa, przejazd wzdłuż strefy zmilitaryzowanej Guantanamo. Nocleg i kolacja w hotelu w Baracoa. (Trasa ok. 250 km) Dzień 6 Po śniadaniu krótki spacer po malowniczo położonym nad Atlantykiem miasteczku będącym kiedyś pierwszą stolicą hiszpańskiej kolonii. Następnie przejazd do Parku Humboldta, wpisanego w 2001 roku na listę UNESCO, w którym - ze względu na panującą w nim dużą wilgotność - można spotkać endemiczne dla Kuby gatunki roślin. Transfer na północne wybrzeże wyspy, po drodze wizyta w Biran, gdzie znajduje się dom rodzinny Fidela Castro. Przyjazd do Guardalavaca i zakwaterowanie w hotelu 4* (All inclusive). (Trasa ok. 330 km) Dzień 7 - 8 Wypoczynek w hotelu (All Inclusive). Guardalavaca to niewielki, ale urokliwy kurort, doceniany przez Klientów ze względu właśnie na jego kameralny charakter, piękne plaże i ciepłe wody Oceanu Atlantyckiego. Opcjonalnie wizyta w wiosce indiańskiej Chorro de Maita (ok. 25 EUR). Dzień 9 Po śniadaniu wyjazd do Holguin, a następnie do Camaguey. W Holguin wizyta na Wzgórzu Krzyża, gdzie znajduje się postawiony w 1790 roku krzyż symbolizujący chrześcijaństwo na Kubie i miejsce do którego pielgrzymują mieszkańcy wyspy. Po przyjeździe do Camaguey zwiedzanie: między innymi główny plac San Juan de Dios, domy kupieckie, kościół Nuestra Senora. Nocleg w hotelu w okolicach Camaguey - kolacja za dodatkową opłatą. (Trasa ok. 270 km). Dzień 10 Po śniadaniu przejazd na Cayo Santa Maria. Po drodze odwiedzimy Santi Spiritus oraz urocze miasteczko Remedios - chwila czasu na filiżankę kawy na głównym placu miasta. Przejazd do hotelu **** na Cayo Santa Maria (All Inclusive). (Trasa ok. 300 km) Dzień 11 Wypoczynek na Cayo Santa Maria (All Inclusive). Chętnym proponujemy wycieczką katamaranem na jedną z wysp archipelagu Jardines del Rey (możliwość snorkelowania) - cena do potwierdzenia przez pilota wycieczki na miejscu. Dzień 12 Po śniadaniu wyjazd w kierunku Santa Clara - wizyta w mieście, od którego zdobycia przez Che Guevarę zaczęła się kubańska rewolucja, zwiedzimy Guevara Memorial (osobiste rzeczy Che) i "rewolucyjny" pociąg pancerny. Lunch za dodatkową opłatą (ok. 15 EUR). Następnie zwiedzanie najbardziej typowego i najlepiej zachowanego kolonialnego miasta Kuby - Trynidadu (miasto wpisane na listę UNESCO): brukowane uliczki miasta, Plaza Mayor, klasztor franciszkanów, pałace "baronów cukrowych" - obecnie budynki użyteczności publicznej, Canchanchara - tawerna słynna z lokalnego trunku - mieszanki miodu, cytryny i rumu! Lunch za dopłatą. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Cienfuegos.(Trasa ok. 300 km) Dzień 13 Po śniadaniu zwiedzanie Cienfuegos - miasta często nazywanego kubańską "Perłą Południa," które dzięki swojej świetnie zachowanej kolonialnej architekturze stanowi jedną z najpiękniejszych atrakcji turystycznych wyspy. Zobaczymy historyczne centrum Pueblo Nuevo, Parque Jose Marti, katedrę, Palacio de Valle oraz Paseo del Prado - najdłuższy deptak na Kubie.W programie panoramiczny rejs po zatoce Cienfuegos.Przejazd do Playa Giron i Guama. Zwiedzanie farmy krokodyli, opcjonalnie lunch (dodatkowo płatny ok. 15 EUR). Następnie przejazd do Varadero i zakwaterowanie w hotelu ****(All Inclusive).(Trasa ok. 270 km) Dzień 14 Wypoczynek w Varadero (All Inclusive). Dzień 15 Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoju. Transfer na lotnisko w Varadero. Wylot do Polski - przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni). Dzień 16 Przylot do Polski. Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Wizy Paszport i wiza Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Karta Turysty Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. Karty Turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie. Świadczenia Cena obejmuje: przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni), przelot wewnętrzny Hawana - Santiago de Cuba lub Holguin, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w programie, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie. Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 170 EUR - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych. Inne Przelot Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot do Varadero samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni), przelot wewnętrzny Hawana - Santiago de Cuba lub Holguin, opłaty lotniskowe, program turystyczny jw. w tym przejazdy klimatyzowanym autokarem lub minibusem, zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych), wyżywienie jak w programie, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, Kartę Turysty, ubezpieczenie TU Europa (w wersji standard: CP, NNW, KL i bagaż) oraz opiekę miejscowego przewodnika i polskiego pilota na Kubie, obsługę przedstawiciela Rainbow podczas odprawy w Warszawie. Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i napiwków w części objazdowej (około 170 EUR - opłata obligatoryjna), wycieczek lokalnych i innych wydatków osobistych.

Inne

Przelot Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/kuba-kompletna/zakwaterowanie-kbs

Wizy

Paszport i wiza Przy przekraczaniu granicy wymagany jest 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od planowanej daty wjazdu na Kubę. Karta Turysty Obywatele Polski udający się na Kubę w celach turystycznych zobowiązani są do posiadania tzw. Karty Turysty (Tarjeta de Turista), która jest wliczona w cenę imprezy - do odbioru przed odprawą na lotnisku w Warszawie.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Polecamy Wycieczki objazdowe w Hawana (Kuba)
Zdjęcia lokalizacji (Kuba / Hawana)
Hawana, miasto Hemingwaya, cygara, wakacje na Kubie
Wakacje w Varadero, palmy, rajskie plaże
Wakacje w Cayo Coco, flamingi, salsa
Santaigo de Cuba z Placem Rewolucji
Mohito to symbol Kuby
Holguin zachwyca pięknymi i długimi plażami
Kurort Cayo Santa Maria z długą 11 km plażą i luksusowymi resortami
Trinidad to obowiązkowy punkt podczas zwiedzania Kuby

Opinie o wycieczce objazdowej Kuba Kompletna

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Kuba Kompletna? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00