cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
 • Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma, Birma
1 / 17
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma
star 4

Birma
Ocena wycieczki objazdowej Egzotyczna Birma:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Egzotyczna Birma w ofercie Biura podróży:

Air Tours Club

Szukasz wakacji do Birmy?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Trasa

WARSZAWA-DUBAJ - RANGUN - BAGAN - HEHO - INLE - THANDWE - NGAPALI BEACH - RANGUN - DUBAJ/WARSZAWA 

Opis kraju / atrakcji

Yangon (kiedyś zwany Rangoon), największe miasto Myanmar, jeszcze do niedawna był stolicą Myanmaru. Główną atrakcją Yangon jest niewątpliwie Shwedagon Paya, ale nie jest ona jedyną świątynią wartą odwiedzenie. Maha Wizaya Paya, Sule Paya (podobno mająca 2000 lat) i wiele innych nie są może aż tak imponujące, ale na pewno warte odwiedzenia. Jezioro Inle należy do największych atrakcji Myanmar. Jest malowniczo położone, ma 22 kilometry długości, 11 kilometrów w najszerszym miejscu, jest bardzo płytkie i ze wszystkich stron otoczone jest górami. Nad jeziorem oraz wśród licznych okolicznych kanałów znajduje się kilka czarujących wiosek z małymi drewnianymi świątyniami i kolorowymi targami. Najciekawsze są wioski wybudowane dosłownie nad taflą jeziora, domy stojące na palach, szkoły, świątynie, sklepy, wszystko metr nad wodą. A przed domami zamiast rowerów stoją zaparkowane łodzie. Ngapali -to miasto charakteryzujące sie turkusową wodą, białym piaskiem, zielonymi palmami, czyli wszystko, czego można oczekiwać po tropikalnej plaży. Amatorzy pustych, dzikich plaż będą się czuć jak w raju. W wolnych chwilach można pokręcić się po okolicznych wioskach, albo wynająć łódź i zwiedzić pobliskie wyspy.

Program ramowy

Oferta grupowa - min. 10 osób z polskim pilotem

1 dzień

Warszawa - Dubaj Odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie; Wylot do Dubaju; Przylot do Dubaju (czasu lokalnego); Możliwość noclegu w hotelu na lotnisku - za dodatkową opłatą.

2 dzień

Rangun Wylot do Rangun. Przylot do Rangun (czasu lokalnego), powitanie na lotnisku przez lokalnego przewodnika i transfer do hotelu - zakwaterowanie w hotelu Yasmin Palace 4*.

3 dzień

Rangun Śniadanie w hotelu; Wyjazd na zwiedzania miasta, w programie  panoramiczny objazd miasta i okolic , przystanek na zrobienie pamiątkowych zdjęć nad jeziorem królewskim Kandawgyi i przy pozłacanej królewskiej barce Karaweik, przejazd do świątyni Chaukhtatgyi z posągiem 70-metrowego leżącego Buddy, którego stopy są pokryte rzeźbionymi symbolami.  Następnie przejazd na zwiedzanie pozłacanej pagody Shwe Dagon - najważniejszej i najpiękniejszej świątyni Birmy liczącej ponad 2500 lat, mieszkają tu mnisi w tradycyjnych pomarańczowo-czerwonych strojach, Nastrojowe modlitwy wiernych, kadzidełka, liczne ołtarze tworzą niezapomnianą atmosferę tego miejsca. Powrót do hotelu.  

4 dzień

Rangun - Bagan Śniadanie, transfer na lotnisko, przelot do Bagan, transfer do hotelu i zakwaterowanie. Następnie zwiedzanie najpopularniejszych zabytków i miejsc Baganu: Targ Nyaung Oo Market, charakterystycznych pagód m.in. Schwezigon - prototyp późniejszych stup, Wetkyi-in-Gubyaukgyi - świątynia z XIII wieku z pięknymi freskami, Ananda Pagoda - jedna z największych i najlepiej zachowanych pagód Starego Baganu, Ananda Ok Kyaung, czyli Ceglany Klasztor Anandy - jedna z niewielu budowli pochodzących z wczesnego okresu rozwoju Baganu. Następnie wycieczka do muzeum Thanaka, które poświęcone jest korze i korzeniom drzewa Thanaka, używanego do produkcji białych past stosowanych przez Birmańczyków w celu ochrony przed słońcem ale również w celu poprawy urody. Zobaczymy proces produkcji tkhanaki oraz  poznamy możliwości stosowania. Powrót do hotelu, nocleg w Bagan w hotelu Thiripyitsaya  Resort 4*.

5 dzień

Bagan Wcześnie rano o wschodzie słońca  fakultatywnie możliwość przelotu balonem nad tysiącami świątyń starożytnego Baganu, czas przelotu ok 50 min, podziwianie pagód i krajobrazów z rzeką Irawadi i pasmami górskimi. Śniadanie w hotelu. Wyjazd na zwiedzanie okolic Baganu, wizyta w kilku wioskach lokalnych, w ktorych gościnni Birmańczy zapraszają do swoich domostw, zapoznanie sie z codziennym życiem mieszkańców. Powrót do Baganu. Przejażdżka powozem konnym wśród  pagód do przystani na rzece Irawadi. Rejs o zachodzie słońca tradycyjną łodzią wzdłuż Irawadi.

6 dzień

Bagan - Heho - Inle Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko.  Przelot do Heho o godz. 08.30. Transfer z lotniska do przystani skąd wypływa się czółnem w rejs po magicznym jeziorze Inle, położonym ok. 900 metrów nad poziomem morza. Zwiedzanie słynnej pagody Paung Daw Oo, gdzie znajdują się słynne wizerunki Buddy (cztery z nich prowadzone w wielkiej ceremonii wokół jeziora podczas festiwalu Paung Daw Oo), zwiedzanie pobliskiej  Inpawkhone - wsi, gdzie, w domach na palach, można zobaczyć proces tkania jedwabiu i przetwarzania kwiatów lotosu. Możliwość zobaczenia wiosek lokalnych plemion oraz podejrzenia rybaków przy pracy, którzy stojąc jedna nogą na rufie czółna drugą nogą napierają na środkową część czółna w taki sposób, że daje to efekt zwykłego ręcznego wiosłowania.  Przerwa na obiad w lokalnej restauracji a następnie podziwianie pływających ogrodów, Klasztoru Skaczących Kotów oraz pagody Phaungdaw. Przejazd i zakwaterowanie w hotelu Amata Garden Resort 4*. 

7 dzień

Inle Lake Po śniadaniu wyprawa płytką wąską zatoką do XVI - wiecznych pagód oraz postój przy słynnych targach na wodzie.  Podczas rejsu mozliwość zobaczenia kąpiących się bawołów. Popołudniu przerwa na lunch. Następnie przpepłyjęcie do wsi Ywama aby zobaczyć tradycyjny proces produkcji papieru oraz rzemieślników przy pracy. Odwiedzimy także miejscowość Laeshae, aby zobaczyc jak powstają wizerunki Buddy z suszonych kwiatów. Powrót do hotelu, nocleg.

8 dzień

Inle - Thandwe - Ngapali Beach Po śniadaniu wyprawa płytką wąską zatoką do XVI - wiecznych pagód oraz postój przy słynnych targach na wodzie. Podczas rejsu możliwość zobaczenia kąpiących się bawołów. Popołudniu przerwa na lunch. Następnie przepłynięcie do wsi Ywama aby zobaczyć tradycyjny proces produkcji papieru oraz rzemieślników przy pracy. Odwiedzimy także miejscowość Laeshae, aby zobaczyż jak powstają wizerunki Buddy z suszonych kwiatów. Przejazd na lotnisko, przelot do Thandwe. Transfer z lotniska do hotelu  Amazing Ngapali Resort 4* na plaży w Ngapali. Zakwaterowanie na 5 noclegów ze śniadaniami.

9 - 11 dzień

Ngapali Beach Codzienne śniadania w hotelu, czas na odpoczynek na plaży. 

12 dzień

Ngapali Beach - Rangun Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie z hotelu; Transfer na lotnisko - po południu przelot do Rangun; Kolacja pożegnalna w lokalnej restauracji; Przed północą transfer na lotnisko.

13 dzień

Rangun - Dubaj - Warszawa Odprawa paszportowo biletowa na lotnisku; Wylot z Rangun do Dubaju; Przylot do Dubaju; Wylot do Warszawy; Przylot do Warszawy.

Cena zawiera

* Przeloty na trasie Warszawa - Dubaj - Rangun - Dubaj - Warszawa liniami lotniczymi EMIRATES; * Przeloty wewnętrzne; * Zakwaterowanie na 9 noclegów w hotelach 4* zgodnie z programem; * Śniadania; * Transfery zgodnie z programem; * Opieka polskeigo pilota na calej trasie; * Opieka angielskojęzycznego przewodnika w każdym ze zwiedzanych miejsc - oprócz plażowania; * Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna; * Opiekę przedstawiciela lokalnego biura podróży w  j. angielskim.

Cena nie zawiera

* Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 250 USD; * Zwyczajowych napiwków dla bagażowych i przewodników lokalnych; * Wizy do Birmy - koszt  180 PLN  + 60 PLN opłata manipulacyjna *; * Noclegu na lotnisku w Dubaju - koszt ok. 200 USD za pokój; * Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 3,9% łącznej wartości umowy.

Uwagi

* Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 23 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego; * Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl *Należy dostarczyć do biura kolorowy skan paszportu (strona ze zdjęciem), skan zdjęcia (3,8 cm x 4,6 cm w formacie JPG), wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty wyjazdu z Birmy oraz 2 wolne strony miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.