cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
 • Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych, Austria
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
11.04 - 15.04
już od 991 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
24.10 - 28.10
już od 865 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych
star 2

Austria
Ocena wycieczki objazdowej Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 11 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 24 października 2019

Wycieczka objazdowa Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele *** - położone zazwyczaj na obrzeżach miast - (3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicy: Budapesztu - 1, Wiednia - 2).
Pokoje: 1-, 2- i 3 - osobowe z łazienką, TV.
Do dyspozycji gości:

w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja
Wyżywienie:

śniadania w formie bufetu
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy. Po drodze planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w Budapeszcie ok. 21:30. Zakwaterowanie, nocleg. (Trasa od granic Polski ok. 450 km).
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do centrum stolicy Węgier. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem, podczas którego zobaczymy najważniejsze dla miasta obiekty takie jak: parlament, Wzgórze Zamkowe i pełne uroku mosty spinające dwie części miasta. Następnie wjazd na Wzgórze Zamkowe, skąd rozpoczniemy spacer dziedzińcami Pałacu Królewskiego oraz uliczkami starówki budańskiej. Na uwagę zasługuje Kościół Macieja i Baszty Rybackie, skąd rozciąga się przepiękny widok na część nizinną miasta - Peszt. Przerwa na kawę w jednej z licznych kawiarni. Następnie krótkie zwiedzanie Pesztu, podczas którego zobaczymy Plac Bohaterów wraz ze słynną ulicą bohatera narodowego-Andrassyego oraz zamek Vajdahunyad. Po południu dla chętnych (dodatkowo płatny ok. 32 EUR/os.) przejazd do dzielnicy Budafok, słynącej z piwnic i najdłuższych na świecie "korytarzy winnych", których długość wynosi ok. 120 km. W programie wizyta u znanej, węgierskiej rodziny winiarzy, która od pokoleń zajmuje się uprawą winorośli, posiada swoje winnice w słynnych, winiarskich regionach Węgier: Pakozd oraz Szekszard. Podczas zwiedzania piwnic, zapoznamy się z tradycją upraw winorośli na Węgrzech, skosztujemy doskonałych win oraz przysmaków kuchni węgierskiej. Klientom nie korzystającym z programu piwnic winnych, proponujemy spędzenie czasu wolnego w na deptaku Vaci wśród licznych kafejek, restauracji i sklepików z pamiątkami lub przy nadbrzeżu dunajskim. Wyjazd z Budapesztu ok. 19:00. Wieczorem ok. 22:30 przyjazd do Wiednia, zakwaterowanie, nocleg (Trasa ok. 250 km).
Dzień 3
Po śniadaniu zwiedzanie Wiednia rozpoczniemy od objazdu autokarem staromiejskiego bulwaru, zwanego Ringiem". Podczas objazdu zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego oraz Opery Wiedeńskiej. Poznamy także inną stronę Wiednia z nowoczesnymi elementami architektury, znajdującymi się nad Dunajem m.in. budynek Organizacji Narodów Zjednoczonych. Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt,przy której mieszkał niegdyś Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben,przy której znajduje się Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Zobaczymy również rezydencję zimową Habsburgów - Hofburg, spacerując najważniejszymi dziedzińcami. Zwiedzimy katedrę św. Szczepana, słynną z kolorowych dachówek. Zajrzymy również do Opery Wiedeńskiej - jednej z najbardziej znanych scen operowych świata (lub Musikverein - Towarzystwa Przyjaciół Muzyki, skąd transmitowany jest Koncert Noworoczny). Przejazd na wzgórze Kahlenberg, znane każdemu Polakowi jako miejsce Odsieczy Wiedeńskiej i "bitwy pod Wiedniem" dowodzonej przez króla Polski Jana III Sobieskiego. Dla chętnych regionalna kolacja w gospodzie Heuriger, w dawnej wsi Neustift (dodatkowo płatna ok. 29 EUR/os.). Powrót do hotelu w Wiedniu, nocleg. (Trasa ok. 100 km).
Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Tego dnia odwiedzimy pełne barw i niezwykłej architektury miejsce- Dom Hundertwassera, architekta, który twierdził, że linia prosta jest niemoralna. Ta krzywa, kolorowa i niesymetryczna kamienica wyróżniająca się na tle pozostałych budynków jest dziś jedną z największych atrakcji miasta. Następnie przejazd do barokowej budowli - Belwedere. Pałac ten należał niegdyś do wybitnego wodza Austrii Księcia Eugeniusza Sabaudzkiego. Krótki spacer wśród zabytkowych budynków. Przejazd do dawnej letniej, barokowej rezydencji Habsburgów Schoenbrunn. Zwiedzając pałac poznamy historię rodu Habsburgów, podziwiając pełne przepychu komnaty cesarskie. Czas wolny w pięknie urządzonych ogrodach kompleksu. W Parku Miejskim zobaczymy pomnik "Króla Walca" - Straussa syna. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna ok. 26 EUR/os.). Wyjazd z Wiednia ok. 19:00. Przejazd przez Czechy. Wieczorny postój w Znojmie. (Trasa do granic Polski ok. 360 km).
Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 01:00-02:00).
Uwagi do programu
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza w obiektach muzealnych.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota.
Cena podstwowa nie obejmuje:
orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok.90 EUR/os.: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa przewodników lokalnych w Wiedniu, rejs statkiem w Budapeszcie, TOUR GUIDE SYSTEMoraz dodatkowo taksa klimatyczna ok.7 EUR/os. Dodatkowo płatne (fakultatywnie): 1 obiadokolacja w Wiedniu - 26 EUR/os., obiadokolację w gospodzie Heuriger w Neustift - 29 EUR/os., piwnice winne z obiadokolacją w Budapeszcie 32 EUR/os.
Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.7/6. Sprawdź opinie:
META Description

Wzgórze Gellerta i panorama Budapesztu • rejs statkiem w Budapeszcie • piwnice winne Budafok i doskonałe wina węgierskie • Starówka i pełne przepychu ulice Graben i Kohlmarkt • Schönbrunn - letnia rezydencja cesarska i malownicze ogrody • Wzgórze Kahlenberg • wieczór w gospodzie - Heuriger • przejazd do Wiednia w trakcie dnia•


Opis hotelu Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele ***- położone zazwyczaj na obrzeżach miast - (3 rozpoczęte doby hotelowe w okolicy: Wiednia - 2, Budapesztu - 1). Pokoje: 1-, 2- i 3 - osobowe z łazienką, TV. Do dyspozycji gości: w hotelu zazwyczaj restauracja, bar oraz recepcja Wyżywienie: śniadania w formie bufetu Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy. Po drodze planowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicy Wiednia ok. 21:30. Zakwaterowanie, nocleg. (Trasa od granic Polski ok. 350 km) Dzień 2 Po śniadaniu przejazd do centrum stolicy Austrii. Zwiedzanie Wiednia rozpoczniemy od objazdu autokarem staromiejskiego bulwaru, zwanego "Ringiem". Podczas objazdu zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego oraz Opery Wiedeńskiej. Poznamy także inną stronę Wiednia z nowoczesnymi elementami architektury, znajdującymi się nad Dunajem m.in. budynek Organizacji Narodów Zjednoczonych. Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt, na której mieszkał kiedyś Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben, na której znajduje się Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Zobaczymy również rezydencję zimową Habsburgów- Hofburg, spacerując najważniejszymi dziedzińcami. Zwiedzimy katedrę św. Szczepana, słynną z kolorowych dachówek. Zajrzymy również do Opery Wiedeńskiej - jednej z najbardziej znanych scen operowych świata (lub Musikverein - Towarzystwa Przyjaciół Muzyki, skąd transmitowany jest Koncert Noworoczny). Przejazd na wzgórze Kahlenberg, znane każdemu Polakowi jako miejsce Odsieczy Wiedeńskiej i "bitwy pod Wiedniem" dowodzonej przez Króla Polski Jana III Sobieskiego. Dla chętnych regionalna kolacja w gospodzie Heuriger, w dawnej wsi Neustift (dodatkowo płatna 28 EUR). Powrót do hotelu we Wiedniu, nocleg. (Trasa ok. 100 km). Dzień 3 Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Odwiedzimy pełne barw i niezwykłej architektury miejsce- Dom Hundertwassera, architekta, który twierdził, że linia prosta jest niemoralna. Ta krzywa, kolorowa i niesymetryczna kamienica wyróżniająca się na tle pozostałych budynków jest dziś jedną z największych atrakcji miasta. Następnie przejazd do barokowej budowli-Belwedere. Pałac ten należał niegdyś do wybitnego wodza Austrii Księcia Eugeniusza Sabaudzkiego. Krótki spacer wśród zabytkowych budynków. Przejazd do dawnej letniej, barokowej rezydencji Habsburgów Schoenbrunn. Zwiedzając pałac poznamy historię rodu Habsburgów, podziwiając pełne przepychu komnaty cesarskie. Czas wolny w pięknie urządzonych ogrodach kompleksu. W Parku Miejskim zobaczymy pomnik "Króla Walca"- Straussa syna. Dla chętnych obiadokolacja w restauracji w centrum (dodatkowo płatna 26 EUR). Wyjazd do Budapesztu ok. 19:00. Wieczorem ok. 22:30 przyjazd do Budapesztu. Miasto przywitamy ze Wzgórza Gellerta, skąd roztacza się bajkowa nocna panorama Budapesztu. Przyjazd do hotelu w okolicy Budapesztu, zakwaterowanie, nocleg (Trasa ok. 250 km). Dzień 4 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do centrum Budapesztu. Zwiedzanie rozpoczniemy od rejsu statkiem, podczas którego zobaczymy najważniejsze dla miasta obiekty takie jak: parlament, Wzgórze Zamkowe i pełne uroku mosty spinające dwie części miasta. Następnie wjazd na Wzgórze Zamkowe, skąd rozpoczniemy spacer dziedzińcami Pałacu Królewskiego oraz uliczkami starówki budańskiej. Na uwagę zasługuje Kościół Macieja i Baszty Rybackie, skąd rozciąga się przepiękny widok na część nizinną miasta - Peszt. Przerwa na kawę w jednej z licznych kawiarni. Następnie krótkie zwiedzanie Pesztu, podczas którego zobaczymy Plac Bohaterów wraz ze słynną ulicą bohatera narodowego-Andrassyego oraz zamek Vajdahunyad. Po południu dla chętnych (dodatkowo płatny 30 EUR) przejazd do dzielnicy Budafok, słynącej z piwnic i najdłuższych na świecie "korytarzy winnych", których długość wynosi ok. 120 km. W programie wizyta u znanej, węgierskiej rodziny winiarzy, która od pokoleń zajmuje się uprawą winorośli, posiada swoje winnice w słynnych, winiarskich regionach Węgier: Pakozd oraz Szekszard. Podczas zwiedzania piwnic, zapoznamy się z tradycją upraw winorośli na Węgrzech, skosztujemy doskonałych win oraz przysmaków kuchni węgierskiej. Klientom nie korzystającym z programu piwnic winnych, proponujemy spędzenie czasu wolnego w na deptaku Vaci wśród licznych kafejek, restauracji i sklepików z pamiątkami lub przy nadbrzeżu dunajskim. Wyjazd z Budapesztu ok. 19:00. Przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy. Na terenie Słowacji wieczorny postój. (Trasa do granic Polski ok. 500 km) Dzień 5 Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 01:00-02:00). Uwagi do programu - Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza w obiektach muzealnych. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstwowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 80 EUR/os.: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa przewodników lokalnych we Wiedniu, rejs statkiem w Budapeszcie, TOUR GUIDE SYSTEM (system bezprzewodowego oprowadzania grup oraz dodatkowotaksa klimatyczna ok. 6 EUR. Dodatkowo płatne (fakultatywnie): 1 obiadokolacja we Wiedniu - 26 EUR, obiadokolację w gospodzie Heuriger w Neustift - 28 EUR, piwnice winne z obiadokolacją w Budapeszcie 30 EUR, . Inne NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 3 rozpoczęte doby hotelowe, 3 śniadania ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstwowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania - ok. 80 EUR/os.: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługa przewodników lokalnych we Wiedniu, rejs statkiem w Budapeszcie, TOUR GUIDE SYSTEM (system bezprzewodowego oprowadzania grup oraz dodatkowotaksa klimatyczna ok. 6 EUR. Dodatkowo płatne (fakultatywnie): 1 obiadokolacja we Wiedniu - 26 EUR, obiadokolację w gospodzie Heuriger w Neustift - 28 EUR, piwnice winne z obiadokolacją w Budapeszcie 30 EUR, .

Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wieden-i-budapeszt-perly-dunaju-dla-wygodnych/zakwaterowanie-vbxHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych

Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych - możliwości zakwaterowania:

1 os. standard
2 os. standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Wiedeń i Budapeszt - Perły Dunaju dla wygodnych? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00