cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię!, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię!, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię!, Chorwacja
 • Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię!, Chorwacja
1 / 4
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 06.05
już od 1621 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
18.05 - 27.05
już od 1599 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię!
star 2

Chorwacja
Ocena wycieczki objazdowej W drodze na Istrię!:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 18 maja 2019

Wycieczka objazdowa W drodze na Istrię! w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Chorwacji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych) położone w miejscowościach turystycznych, minimum 4 noclegi nad morzem.
Przykładowy hotel: Zagreb w Karlobagu ***

Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje.
Dzień 2
W godzinach porannych przyjazd do Plitvic - zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki, znajduje się 16 turkusowych tarasowo położonych jezior na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Teren ten został ukształtowany przez wodę, która wyrzeźbiła przepiękną dolinę, pełną progów, zapór i innych fantazyjnych kształtów. Największy wodospad Veliki Slap spada z wysokości 78 m. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu, obiadokolacja.
Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd do Dalmacji Północnej i zwiedzanie Zadaru, najważniejszego miasta regionu - antyczne Forum, rotunda św. Donata, najcenniejszy sakralny zabytek Zadaru, romańska katedra św. Anastazji, spacer wybrzeżem, którym spacerował między innymi Alfred Hitchcock. Posłuchamy również wyjątkowego dźwięku organów morskich, jednej z największych atrakcji miasta. Następnie popłyniemy w niezapomniany rejs statkiem do Parku Narodowego Kornati, archipelagu ponad 140 wysp i wysepek, co stanowi najliczniejsze i najgęstsze skupisko wysp na Adriatyku. Archipelag jest wymarzonym miejscem dla żeglarzy, nurków i miłośników krystalicznie czystego morza oraz osób ceniących ciszę i spokój, gdyż wyspy są niemal bezludne. Podczas rejsu załoga zaprosi nas na obiad rybny, zatrzymamy się również na jednej z wysp na kąpiel. W przypadku niesprzyjającej pogody zrealizujemy wycieczkę do Szybenika. Przejazd do hotelu, obiadokolacja.
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd na wyspę Pag. Proponujemy podziwianie całej gamy krajobrazów, część wyspy to prawie księżycowy obraz nagich gór, druga to piękne plaże (Zrce, Strasko, czy Planjka należą do najatrakcyjniejszych nad Adriatykiem), wiecznie zielone drzewa oliwne i pomarańczowe, drzewa laurowe, figi i mnóstwo aromatycznych ziół. Rośliny aromatyczne są podstawą karmienia owiec, stąd właśnie pochodzi słynny paski ser. Charakterystycznym zjawiskiem dla wyspy są badania UFO-logów nad słynnym paskim trójkątem. Na podstawie badań geologicznych, stwierdzono, że kamienie wewnątrz trójkąta paskiego są jaśniejszego koloru niż kamienie na zewnątrz trójkąta, jak również pod wpływem promieniowania ultrafioletowego emitują czerwone światło. Przejazd do stolicy wyspy, miasta Pag, gdzie zwiedzimy pałac dworski, pałac biskupi i kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z XV wieku. Zobaczymy bardzo ciekawe muzeum solarstwa z pokazem odzyskiwania soli. Świetną pamiątką z Pagu są koronki, miejscowe wyroby są porównywane do brukselskich. Przejazd do hotelu na nocleg, obiadokolacja.
Dzień 5-6
Dni wolne, czas na wypoczynek i plażowanie.
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd (mostem) na Wyspę Krk, największą i najbardziej rozwiniętą wyspę na chorwackim wybrzeżu. Na wyspie zobaczymy dużą różnorodność krajobrazu, od skalistych pustkowi i klifów, po zielone, kwitnące promenady, zatoki ukryte w skale i urocze, małe wioski. Odwiedzimy miasto KRK, którego historia sięga czasów plemion iliryjskich. Zobaczymy między innymi romańską katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz średniowieczny kasztel rodziny Frankopan. Zwiedzanie zakończymy spacerem pełnymi klimatu, wąskimi uliczkami miasta. Następnie przejedziemy do Vrbnika, słynącego przede wszystkim z wina, zaskakującego nawet prawdziwych koneserów, chlubą tutejszych winnic jest szczep winogron, z którego wytwarzana jest Vrbnička žlahtina. W centrum miasta znajduje się wiele winiarni, gdzie można skosztować tego szlachetnego trunku, udamy się więc do jednej z nich na degustację.
Dzień 8
Po śniadaniu zwiedzanie malowniczego Rovinja - ulubionego miasta artystów, nazywanego chorwackim Saint Tropez (między innymi kościół św. Eufemii, ratusz, wieża zegarowa). Przejazd do Porecza. Po drodze zobaczymy Limski Kanal, wrzynającą się w ląd długą zatokę, geomorfologiczny fenomen, obecnie miejsce hodowli małż i ostryg. Zwiedzanie Porecza - bazylika Eufrazjana, jedna z najpiękniejszych wczesno-bizantyjskich budowli w Europie, wpisana na listę UNESCO, barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 9
Po śniadaniu przejazd do urokliwej stolicy Słowenii - Lublany. Spacer po mieście, podczas którego zobaczymy katedrę św. Mikołaja, Trójmostowie, plac France Preszerena. Następnie przejedziemy do miejscowości Bled, położonej nad jeziorem o tej samej nazwie. Bled to jedna z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Słowenii. Gorące źródła, szmaragdowozielona tafla jeziora, kościółek na wyspie oraz średniowieczny zamek dostarczą niezapomnianych widoków. Przy dobrej pogodzie zobaczymy stąd najwyższe szczyty Słowenii Triglav i Stol. Bled był letnią rezydencją jugosłowiańskiej rodziny królewskiej. Powrót do Polski przez Słowenię, Austrię, Czechy - po drodze planowane krótkie postoje.
Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00). (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 3000 km - liczone od granic Polski).
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)!
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje, program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - około 152 EUR/os, płatne obligatoryjnie u pilota na miejscu.
Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
META Description

Lublana i Bled w Słowenii • Plitwickie Jeziora - różne odcienie turkusu • piękno chorwackich wysp - Krk i Pag • malowniczy Porecz i miasto z artystyczną duszą Rovinj • Zadar i rejs na wyspy Kornati •
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.6/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu W drodze na Istrię! według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele*** (7 rozpoczętych dób hotelowych) położone w miejscowościach turystycznych, minimum 5 noclegów nad morzem. Najszczęściej korzystamy z hotelu Zagreb w Karlobagu *** http://www.hotelzagreb.hr/ Pokoje: funkcjonalnie wyposażone 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i w większości hoteli z TV.Część pokoi posiada balkon. Do dyspozycji gości: wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację, część z nich posiada basen Wyżywienie w dniach 5,6 -All inclusive: śniadania (07.00-10.00), lunche (12.00-14.00) i kolacje (19.00-21.00) w formie bufetu oraz napoje bezalkoholowe i lokalne alkoholowe podczas posiłków oraz we wszystkich barach (10.00-23.00). Wpozostałych dniach:śniadania typu bufet i obiadokolacje (wybór z 2 zestawów lub bufet w zależności od hotelu) Naszym zdaniem: świetna lokalizacja hotelu nad morzem daje doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki, a jednocześnie możliwość relaksu po zwiedzaniu Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski wg rozkładu. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię. Po drodze planowane są krótkie postoje. Dzień 2 W godzinach porannych przyjazd do Plitvic - zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez buki, jodły, świerki i klony, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo na długości 8 km i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Teren ten został ukształtowany przez wodę, która wyrzeźbiła przepiękną dolinę, pełną progów, zapór i innych fantazyjnych kształtów. Największy wodospad Veliki Slap spada z wysokości 78 m. Turkusowa, bardzo przejrzysta woda odkrywa bogactwo ryb jakie się tu znajdują. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Dzień 3 Po śniadaniu wyjazd do Dalmacji Północnej i zwiedzanie Zadaru, najważniejszego miasta regionu - antyczne Forum, rotunda św. Donata, najcenniejszy sakralny zabytek Zadaru, romańska katedra św. Anastazji, spacer wybrzeżem, którym spacerował między innymi Alfred Hitchcock. Posłuchamy również wyjątkowego dźwięku organów morskich, jednej z największych atrakcji miasta. Następnie popłyniemy w niezapomniany rejs statkiem do Parku Narodowego Kornati, archipelagu ponad 140 wysp i wysepek, co stanowi najliczniejsze i najgęstsze skupisko wysp na Adriatyku. Archipelag jest wymarzonym miejscem dla żeglarzy, nurków i miłośników krystalicznie czystego morza oraz osób ceniących ciszę i spokój, gdyż wyspy są niemal bezludne. Podczas rejsu załoga zaprosi nas na obiad rybny, zatrzymamy się również na jednej z wysp na kąpiel. W przypadku niesprzyjającej pogody zrealizujemy wycieczkę do Szybenika. Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Dzień 4 Po śniadaniu przejazd na wyspę Pag. Proponujemy podziwianie całej gamy krajobrazów, część wyspy to prawie księżycowy obraz nagich gór, druga to piękne plaże (Zrce, Strasko, czy Planjka należą do najatrakcyjniejszych nad Adriatykiem), wiecznie zielone drzewa oliwne i pomarańczowe, drzewa laurowe, figi i mnóstwo aromatycznych ziół. Rośliny aromatyczne są podstawą karmienia owiec, stąd właśnie pochodzi słynny paski ser. Charakterystycznym zjawiskiem dla wyspy są badania UFO-logów nad słynnym paskim trójkątem. Na podstawie badań geologicznych, stwierdzono, że kamienie wewnątrz trójkąta paskiego są jaśniejszego koloru niż kamienie na zewnątrz trójkąta, jak również pod wpływem promieniowania ultrafioletowego emitują czerwone światło. Przejazd do stolicy wyspy, miasta Pag, gdzie zwiedzimy pałac dworski, pałac biskupi i kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny z XV wieku. Zobaczymy bardzo ciekawe muzeum solarstwa z pokazem odzyskiwania soli. Świetną pamiątką z Pagu są koronki, miejscowe wyroby są porównywane do brukselskich. Przejazd do hotelu na nocleg, obiadokolacja. Dzień 5-6 Dni wolne w Karlobagu na all inclusive. Czas na wypoczynek i plażowanie. Dzień 7 Po śniadaniu przejazd (mostem) na Wyspę Krk, największą i najbardziej rozwiniętą wyspę na chorwackim wybrzeżu. Na wyspie zobaczymy dużą różnorodność krajobrazu, od skalistych pustkowi i klifów, po zielone, kwitnące promenady, zatoki ukryte w skale i urocze, małe wioski. Odwiedzimy miasto KRK, którego historia sięga czasów plemion iliryjskich. Zobaczymy między innymi romańską katedrę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny oraz średniowieczny kasztel rodziny Frankopan. Zwiedzanie zakończymy spacerem pełnymi klimatu, wąskimi uliczkami miasta. Czas wolny, polecamy skosztowanie wina Żlahtina, chluby wyspy, w jednej z miejscowych winiarni. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dzień 8 Po śniadaniu zwiedzanie malowniczego Rovinja - ulubionego miasta artystów, nazywanego chorwackim Saint Tropez (między innymi kościół św. Eufemii, ratusz, wieża zegarowa). Przejazd do Porecza. Po drodze zobaczymy Limski Kanal, wrzynającą się w ląd długą zatokę, geomorfologiczny fenomen, obecnie miejsce hodowli małż i ostryg. Zwiedzanie Porecza - bazylika Eufrazjana, jedna z najpiękniejszych wczesno-bizantyjskich budowli w Europie, wpisana na listę UNESCO, barokowy kościół św. Marii, gotyckie domy przy ulicy Decumanum. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Dzień 9 Po śniadaniu przejazd do urokliwej stolicy Słowenii - Lublany. Spacer po mieście, podczas którego zobaczymy katedrę św. Mikołaja, Trójmostowie, plac France Preszerena. Następnie przejedziemy do miejscowości Bled, położonej nad jeziorem o tej samej nazwie. Bled to jedna z najbardziej znanych miejscowości uzdrowiskowych w Słowenii. Gorące źródła, szmaragdowozielona tafla jeziora, kościółek na wyspie oraz średniowieczny zamek dostarczą niezapomnianych widoków. Przy dobrej pogodzie zobaczymy stąd najwyższe szczyty Słowenii Triglav i Stol. Bled był letnią rezydencją jugosłowiańskiej rodziny królewskiej. Powrót do Polski przez Słowenię, Austrię, Czechy - po drodze planowane krótkie postoje. Dzień 10 Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Katowice ok. 13.00). (Realizacja programu obejmuje przejazd ok. 3000 km - liczone od granic Polski). Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Pilot nie oprowadza po miastach i obiektach muzealnych. - Realizacja tej wycieczki może odbywać się na podstawie dowodu osobistego lub paszportu (dokumenty powinny być ważne min. 3 m-ce od daty powrotu)! Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje (podczas zwiedzania, 5 dni), all inclusive (podczas pobytu, 2 dni), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - około 140 EUR. Inne Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie j.w. (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje (podczas zwiedzania, 5 dni), all inclusive (podczas pobytu, 2 dni), program turystyczny j.w., ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż) oraz opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów miejscowych przewodników, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, systemu Tour Guide, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimat.) - około 140 EUR.

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.5/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/dobro-došli-u-hrvatsku/zakwaterowanie-ctpHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej W drodze na Istrię!

W drodze na Istrię! - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj podstawowy
2 os. pokoj podstawowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową W drodze na Istrię!? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00