cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
 • Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól, Wietnam
1 / 15
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól
star 3

Wietnam
Ocena wycieczki objazdowej Wietnam - wśród tarasowych pól:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Wietnam - wśród tarasowych pól w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Wietnamu?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objazdowa
Hotele klasy ***- należy jednak pamiętać, że standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich.
Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
Hotel klasy **** - zakwaterowanie w hotelu River Beach Resort lub podobnym w Hoi An. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Więcej informacji na stronie
Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady . Wylot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner(rejs non stop) do Sajgonu.
Dzień 2
Przylot samolotem czarterowym do Sajgonu. Odprawa wizowo-paszportowa. Zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna, Ratusz (wszystkie wymienione obiekty oglądamy z zewnątrz) oraz Muzeum Wojen Indochińskich (d. Muzeum Zbrodni Wojennych), pagoda Thien Hau i chińska dzielnica. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Nocleg w Sajgonie.
Dzień 3
Uwaga! Na wyjazd do doliny Sa Pa (dni 3,4 i 5) należy spakować torbę podręczną. Prosimy koniecznie zabrać ciepłe ubrania. Dostęp do bagażu głównego będzie możliwy dopiero popowrocie do Hanoi. Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Hanoi. Zwiedzanie stolicy: Mauzoleum Ho Chi Minha (z zewnątrz), pałac prezydencki (z zewnątrz), "Domek na Palach" - rezydencja Ho Chi Minha, Świątynia na Jednej Kolumnie oraz Świątynia Literatury. Zobaczymy również XVII-wieczną świątynię Ngoc Son położoną na malowniczej wyspie na jeziorze Hoan Kiem. W czasie zwiedzania lunch. Po południu przejazd do doliny Sa Pa, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Przelot wewnętrzny + trasa ok. 300 km).
Dzień 4
Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie doliny Sa Pa, zamieszkanej przez mniejszości etniczne - wizyta w wioskach Cat Cat, gdzie mieszkają Czarni Hmongowie i w Ta Phin, zamieszkanej przez Czerwonych Dao. Będziemy mieli tu możliwość obejrzenia kolorowych strojów ludowych i poznania życia mieszkańców trudniących się uprawą ryżu na położonych na górskich zboczach - tarasowych polach, skąd przy sprzyjającej pogodzie można zobaczyć Fan Si Pan (3143 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Wietnamu i całych Indochin. W czasie zwiedzania lunch. Po południu powrót do hotelu na nocleg (Trasa ok. 20 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Wodospad Miłości - jeden z najpiękniejszych wodospadów Wietnamu, po drodze zatrzymamy się na przełęczy O Quy Ho, skąd rozpościera się wspaniały widok na okoliczne szczyty. Następnie powrót do Sa Pa, gdzie odwiedzimy park Ham Rong (Paszcza Smoka), górujący nad doliną. Po południu przejazd do Lao Cai - malowniczego miasteczka położonego nad Rzeką Czerwoną, a następnie do Hanoi. Kolacja. Wieczorem pokaz słynnych "kukiełek wodnych" będących specjalnością północnego Wietnamu. Nocleg w Hanoi. (Trasa ok. 300 km).
Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer do zatoki Ha Long, która stanowi jeden z najbardziej znanych zespołów krajobrazów nadmorskich na świecie. Transfer do portu, na ok. czterogodzinny rejs po zatoce Ha Long. Ten wyjątkowy akwen, wpisany na listę UNESCO, pełen jest niesamowitych formacji skalnych, wysepek, grot. Na pokładzie serwowany będzie lunch z owoców morza. W czasie rejsu odwiedzimy jedną z jaskiń. Nocleg w Ha Long. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 7
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Ninh Binh. Po przyjeździe rejs tradycyjnymi azjatyckimi łodziami typu sampan. Płynąc z nurtem rzeki będziemy mogli podziwiać okoliczne, zielone poletka ryżowe. Trasa będzie prowadzić do Dong Tam Coc - Trzech Jaskiń wypełnionych ciekawymi naciekami skalnymi w różnych kształtach i kolorach nadających piękno ich wnętrzom. Po zwiedzaniu kolacja. Nocleg w hotelu w Ninh Binh. (Trasa ok. 180 km).
Dzień 8
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Hoa Lu - starożytnej stolicy Wietnamu, gdzie zobaczymy świątynie dynastii Dinh i Le. Następnie wyjazd w kierunku Vinh, po drodze zatrzymamy się przy katedrze Phat Diem - ciekawie łączącej cechy architektury wietnamskiej i europejskiej (znana z filmu "Indochiny"). Kolacja i nocleg w hotelu w Vinh. (Trasa ok. 230 km).
Dzień 9
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer do Parku Narodowego Phong Nha, gdzie będziemy podziwiać jedną z najciekawszych jaskiń Wietnamu - Phong Nha. Popłyniemy malowniczą rzeką Son, gdzie zobaczymy na 600-metrowej trasie podziemną rzekę z jej majestatycznymi grotami, których nazwy wywodzą się od kształtów występujących tam zjawisk krasowych. Uwaga: przy wysokim poziomie wody w jaskini Phong Nha, może być ona czasowo zamknięta dla ruchu turystycznego - w takim przypadku zobaczymy jaskinię Thien Duong, z wyjątkowo bogatą szatą naciekową (trasa spacerowa ok. 1 km). Po zwiedzaniu lunch i przejazd do Dong Hoi, gdzie spędzimy noc. (Trasa ok. 240 km).
Dzień 10
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Hue. Po drodze odwiedzimy dawną strefę zdemilitaryzowaną na granicy między Północnym, a Południowym Wietnamem oraz tunele Vinh Moc, gdzie w czasie wojny wietnamskiej przez 2,5 roku żyła cała wioska. Po przyjeździe do Hue obejrzymy mauzolea cesarzy z dynastii Nguyen: Tu Duc i Khai Dinh, następnie w miarę możliwości czasowych krótki rejs Rzeką Perfumową. Odwiedzimy też najbardziej znaną w rejonie buddyjską świątynię Thien Mu - symbol miasta Hue. Po zwiedzaniu kolacja i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 180 km).
Dzień 11
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do częściowo odbudowanej ze zniszczeń wojennych Cytadeli - dawnej rezydencji cesarskiej. Następnie przejazd do Hoi An, w programie spacer po wąskich uliczkach starego miasta, zwiedzanie Domu Zgromadzeń Phuc Kien - jednego z najstarszych domów w Hoi An, Tan Ky i Mostu Japońskiego. Odwiedzimy również pracownie lokalnych rzemieślników. Wieczorem transfer do hotelu w okolicach Hoi An, nocleg. (Trasa ok. 150 km). 
Dzień 12
Śniadanie, pobyt blisko plaży w Hoi An. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Po południu wykwaterowanie i wieczorny przelot do Sajgonu. Nocleg. (przelot wewnętrzny)
Dzień 13
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Sajgonie. Przelot samolotem czarterowym LOT typu <a href="https://r.pl/dreamliner">Dreamliner</a>(rejs non stop) do Polski. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg. - Uwaga: na rezerwacji należy podać pełne dane tj. imię, drugie imię (jeśli takie jest) oraz nazwisko, że względu na wymóg wprowadzony przez linie lotnicze realizujące przeloty wewnętrzne.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem czarterowym LOT typu Dreamliner(rejs non stop) na trasie Warszawa - Sajgon - Warszawa, przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Hanoi i Da Nang - Sajgon, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, przejażdżek łodziami, rikszami itp. (łącznie ok.220 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 220 zł).
"
Inne

Przelot:
Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop).

Waluty: Z
alecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.).
Telefony:
Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.
"
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie:
Wizy

Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu, - wysłać kolorowy skan paszportu ze zdjęciem orazskan zdjęcia paszportowego (bez okularów) na adres
META Description

Ho Chi Minh City i Hanoi • tarasowe pola doliny Sa Pa • niesamowita Zatoka Ha Long • Ninh Binh - Ha Long na lądzie • dawna strefa zdemilitaryzowana i tunele Vinh Moc • Hue - rezydencja cesarska • plaże środkowego Wietnamu
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza wietnamska
W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu, - wysłać kolorowy skan paszportu ze zdjęciem orazskan zdjęcia paszportowego (bez okularów) na adres


Opis hotelu Wietnam - wśród tarasowych pól według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objazdowa Hotele klasy ***- należy jednak pamiętać, że standard hoteli może nieco odbiegać od norm europejskich. Pokoje: skromnie, ale wygodnie urządzone z łazienkami. W większości TV, klimatyzacja i telefon, czasami mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Część pobytowa Hotel klasy **** - zakwaterowanie w hotelu River Beach Resort lub podobnym w Hoi An. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny). Pokój 3-osobowy to z reguły pokój 2-osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Więcej informacji na stronie http://riverbeachresorthoian.com Do dyspozycji gości: Część objazdowa: w hotelach recepcja, restauracja, z reguły bar

Program

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa - stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady . Wylot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Sajgonu. Dzień 2 Przylot samolotem czarterowym do Sajgonu. Odprawa wizowo-paszportowa. Zwiedzanie Miasta Ho Chi Minha: katedra Notre Dame, Pałac Zjednoczenia, zabytkowa Poczta Główna, Ratusz (wszystkie wymienione obiekty oglądamy z zewnątrz) oraz Muzeum Wojen Indochińskich (d. Muzeum Zbrodni Wojennych), pagoda Thien Hau i chińska dzielnica. W trakcie zwiedzania lunch. Następnie transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Nocleg w Sajgonie. Dzień 3 Uwaga! Na wyjazd do doliny Sa Pa (dni 3,4 i 5) należy spakować torbę podręczną. Prosimy koniecznie zabrać ciepłe ubrania. Dostęp do bagażu głównego będzie możliwy dopiero popowrocie do Hanoi. Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Hanoi. Zwiedzanie stolicy: Mauzoleum Ho Chi Minha (z zewnątrz), pałac prezydencki (z zewnątrz), "Domek na Palach" - rezydencja Ho Chi Minha, Świątynia na Jednej Kolumnie oraz Świątynia Literatury. Zobaczymy również XVII-wieczną świątynię Ngoc Son położoną na malowniczej wyspie na jeziorze Hoan Kiem. W czasie zwiedzania lunch. Po południu przejazd do doliny Sa Pa, zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Przelot wewnętrzny + trasa ok. 300 km). Dzień 4 Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie doliny Sa Pa, zamieszkanej przez mniejszości etniczne - wizyta w wioskach Cat Cat, gdzie mieszkają Czarni Hmongowie i w Ta Phin, zamieszkanej przez Czerwonych Dao. Będziemy mieli tu możliwość obejrzenia kolorowych strojów ludowych i poznania życia mieszkańców trudniących się uprawą ryżu na położonych na górskich zboczach - tarasowych polach, skąd przy sprzyjającej pogodzie można zobaczyć Fan Si Pan (3143 m n.p.m.) - najwyższy szczyt Wietnamu i całych Indochin. W czasie zwiedzania lunch. Po południu powrót do hotelu na nocleg (Trasa ok. 20 km). Dzień 5 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd nad Wodospad Miłości - jeden z najpiękniejszych wodospadów Wietnamu, po drodze zatrzymamy się na przełęczy O Quy Ho, skąd rozpościera się wspaniały widok na okoliczne szczyty. Następnie powrót do Sa Pa, gdzie odwiedzimy park Ham Rong (Paszcza Smoka), górujący nad doliną. Po południu przejazd do Lao Cai - malowniczego miasteczka położonego nad Rzeką Czerwoną, a następnie do Hanoi. Kolacja. Wieczorem pokaz słynnych "kukiełek wodnych" będących specjalnością północnego Wietnamu. Nocleg w Hanoi. (Trasa ok. 300 km). Dzień 6 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer do zatoki Ha Long, która stanowi jeden z najbardziej znanych zespołów krajobrazów nadmorskich na świecie. Transfer do portu, na ok. czterogodzinny rejs po zatoce Ha Long. Ten wyjątkowy akwen, wpisany na listę UNESCO, pełen jest niesamowitych formacji skalnych, wysepek, grot. Na pokładzie serwowany będzie lunch z owoców morza. W czasie rejsu odwiedzimy jedną z jaskiń. Nocleg w Ha Long. (Trasa ok. 150 km). Dzień 7 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Ninh Binh. Po przyjeździe rejs tradycyjnymi azjatyckimi łodziami typu sampan. Płynąc z nurtem rzeki będziemy mogli podziwiać okoliczne, zielone poletka ryżowe. Trasa będzie prowadzić do Dong Tam Coc - Trzech Jaskiń wypełnionych ciekawymi naciekami skalnymi w różnych kształtach i kolorach nadających piękno ich wnętrzom. Po zwiedzaniu kolacja. Nocleg w hotelu w Ninh Binh. (Trasa ok. 180 km). Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd w kierunku Hoa Lu - starożytnej stolicy Wietnamu, gdzie zobaczymy świątynie dynastii Dinh i Le. Następnie wyjazd w kierunku Vinh, po drodze zatrzymamy się przy katedrze Phat Diem - ciekawie łączącej cechy architektury wietnamskiej i europejskiej (znana z filmu "Indochiny"). Kolacja i nocleg w hotelu w Vinh. (Trasa ok. 230 km). Dzień 9 Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer do Parku Narodowego Phong Nha, gdzie będziemy podziwiać jedną z najciekawszych jaskiń Wietnamu - Phong Nha. Popłyniemy malowniczą rzeką Son, gdzie zobaczymy na 600-metrowej trasie podziemną rzekę z jej majestatycznymi grotami, których nazwy wywodzą się od kształtów występujących tam zjawisk krasowych. Uwaga: przy wysokim poziomie wody w jaskini Phong Nha, może być ona czasowo zamknięta dla ruchu turystycznego - w takim przypadku zobaczymy jaskinię Thien Duong, z wyjątkowo bogatą szatą naciekową (trasa spacerowa ok. 1 km). Po zwiedzaniu lunch i przejazd do Dong Hoi, gdzie spędzimy noc. (Trasa ok. 240 km). Dzień 10 Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Hue. Po drodze odwiedzimy dawną strefę zdemilitaryzowaną na granicy między Północnym, a Południowym Wietnamem oraz tunele Vinh Moc, gdzie w czasie wojny wietnamskiej przez 2,5 roku żyła cała wioska. Po przyjeździe do Hue obejrzymy mauzolea cesarzy z dynastii Nguyen: Tu Duc i Khai Dinh, następnie w miarę możliwości czasowych krótki rejs Rzeką Perfumową. Odwiedzimy też najbardziej znaną w rejonie buddyjską świątynię Thien Mu - symbol miasta Hue. Po zwiedzaniu kolacja i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 180 km). Dzień 11 Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do częściowo odbudowanej ze zniszczeń wojennych Cytadeli - dawnej rezydencji cesarskiej. Następnie przejazd do Hoi An, w programie spacer po wąskich uliczkach starego miasta, zwiedzanie Domu Zgromadzeń Phuc Kien - jednego z najstarszych domów w Hoi An, Tan Ky i Mostu Japońskiego. Odwiedzimy również pracownie lokalnych rzemieślników. Wieczorem transfer do hotelu w okolicach Hoi An, nocleg. (Trasa ok. 150 km).  Dzień 12 Śniadanie, pobyt blisko plaży w Hoi An. Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Po południu wykwaterowanie i wieczorny przelot do Sajgonu. Nocleg. (przelot wewnętrzny) Dzień 13 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko w Sajgonie. Przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Polski. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady. Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg. Wizy Wiza wietnamska W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu, - wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem, - ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne). Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 3 wolne strony na wizy (min. 2 strony sąsiadujące ze sobą). UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Sajgon - Warszawa, przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Hanoi i Da Nang - Sajgon, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, przejażdżek łodziami, rikszami itp. (łącznie ok. 190 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł). Inne Przelot: Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop). Waluty: Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.). Telefony: Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) na trasie Warszawa - Sajgon - Warszawa, przelot lokalnymi liniami na trasie Sajgon - Hanoi i Da Nang - Sajgon, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (11 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem/mikrobusem, wyżywienie według programu, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant Standard: NNW, KL, CP i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, przejażdżek łodziami, rikszami itp. (łącznie ok. 190 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz innych wydatków osobistych. Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wizy wietnamskiej - procedura wizowa opisana jest poniżej, obowiązkowa opłata za pośrednictwo wizowe została doliczona do rezerwacji (opłata za wizę wietnamską - 240 zł).

Inne

Przelot: Samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogate menu, w tym napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop). Waluty: Zalecamy zabranie dolarów amerykańskich, choć można również wymieniać Euro lub inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach. W Wietnamie nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów, wydane przed 1996 r.). Telefony: Zalecamy przed wyjazdem sprawdzenie u swojego operatora telefonii komórkowej czy roaming na Wietnam jest standardowo włączony. U części operatorów telekomunikacyjnych jest konieczne wystąpienie o uruchomienie roamingu na Wietnam.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/wsrod-tarasowych-pol/zakwaterowanie-vns

Wizy

Wiza wietnamska W celu uzyskania wizy wietnamskiej należy obowiązkowo: - przy zakładaniu rezerwacji poprawnie wpisać narodowość, numer i datę ważności paszportu, - wysłać skan strony paszportu ze zdjęciem na adres: wizy@R.pl, na co najmniej 10 dni przed wylotem, - ponadto konieczne jest zabranie ze sobą 2 zdjęć paszportowych (kolorowe, aktualne). Klienci posługujący się innymi paszportami, niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje, dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu oraz musi posiadać co najmniej 3 wolne strony na wizy (min. 2 strony sąsiadujące ze sobą). UWAGA: Klienci, którzy nie wizują się za pośrednictwem Rainbow są zobowiązani do posiadania ważnej wietnamskiej wizy w paszporcie. Promesa wizowa do Wietnamu organizowana we własnym zakresie może nie być wystarczająca, ze względu na zdarzające się długotrwałe formalności wizowe na lotnisku w Wietnamie. W razie dużego opóźnienia / możliwego zaburzenia programu imprezy Klienci mogą być zmuszeni do dotarcia do grupy na własny koszt.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.