cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
 • Wycieczka objazdowa Zabawa trwa, Brazylia
1 / 14
Ocena
hotelu:
2.4 / 5

Wycieczka objazdowa Zabawa trwa
star 3

Brazylia
Ocena wycieczki objazdowej Zabawa trwa:
2.4 / 5
Średnia z 1 opinii

Wycieczka objazdowa Zabawa trwa w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Brazylii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele:
- w Rio de Janeiro hotel (6 lub 7rozpoczętych dób hotelowych) - położony ok. 100 - 400 m od Copacabany lub Ipanemy (w terminie karnawałowym możliwe zakwaterowanie w hotelu 100 - 300 m od plaży Flamengo)
- w Foz do Iguaçu hotel (2 rozpoczęte doby hotelowe)
- w Paraty pousada (2 rozpoczęte doby hotelowe). Pousada to rodzaj pensjonatu.
Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.
Zakwaterowanie obejmuje:
Dla wylotów z Polski w czwartek - 10 dób hotelowych (pierwsza doba hotelowa z czwartku na piątek.)
Dla wylotów z Polski w niedzielę - 11 dób hotelowych (wylot z Polski w niedzielę, przylot do Rio w poniedziałek w godzinach wczesno-porannych. Pierwsza doba hotelowa z niedzieli na poniedziałek).

Program

Dzień 1
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na2 godziny przed wylotem. Przelot samolotemrejsowym do Rio de Janeiro. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km).
Dzień 2
Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako cidade maravilhosa - cudowne miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to najsłynniejsze wizytówki Rio. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 roku uznano go za jeden z siedmiu Nowych Cudów Świata. Ze szczytu wzgórza Corcovado rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Rio de Janeiro. Przystanek na lunch. Następnie skierujemy się ku "czerwonej plaży" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar, skąd po raz kolejny zauroczymy się tym miastem. Pão de Açúcar i Wzgórze Corcovado konkurują o miano najlepszego punktu widokowego na Rio de Janeiro. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do centrum miasta. Przejedziemy obok słynnej "świątyni" futbolu - stadionu Maracanã, który do dziś posiada światowy rekord frekwencji (200 tys. widzów na mecz), uważanego za największy tego typu obiekt na świecie, na którym rozegrały się ważne mecze Mistrzostw Świata 2014. Następny udamy się na Sambodrom - to właśnie tutaj co roku korowody barwnych tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału na świecie (w okresie koncertów i karnawałowym Sambodrom jest zamknięty, można go zobaczyć tylko z okien autobusu). W centrum Riozobaczymy nowoczesną Katedrę w kształcie piramidy oraz plac Cinelândia. Okolice placu skupiają najważniejsze budynki miasta min.: Teatr Narodowy, Bibliotekę Narodową, czy Muzeum Sztuk Pięknych.Powrót do hotelu, czas wolny na plażowanie, zakup pamiątek lub wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne). Kolacja. Będziemy mieli okazję skosztować słynną wołowinę brazylijską w Churrascarii i zapoznać się z systemem jej podawania tzw. Rodízio de carne.Nocleg w hotelu w Rio de Janeiro. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 4
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Foz do Iguazu.Przejazd do parku izwiedzanie brazylijskiej strony słynnych na całym świecie wodospadów Iguaçu, co w języku Indian Guaraní oznacza "wielką wodę". Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie spotkanie z największym wodospadem Iguaçu zwanym Garganta del Diablo - Diabelską Gardzielą, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia kolejnych wyjątkowych zdjęć. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg. (Trasa ok. 30 km). W tym dniu, dla chętnych i jeśli czas na to pozwoli, zaoferujemy wizytę w parku ptaków (dodatkowo płatne ok. 35 USD).
Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie Parku Narodowego Iguazú po stronie argentyńskiej. Wyznaczonymi szlakami i w kolejce, będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego po raz kolejny zachwycimy się pięknem wodospadu Garganta del Diablo. Lunch na terenie parku lub kolacja w hotelu. Dla chętnych, jako opcja, wodne safari - przejazd samochodem terenowym przez las tropikalny, podziwianie świata dzikiej przyrody, a następnie wycieczka pod wodospady łodziami podobnymi do pontonów (dodatkowo płatne ok. 100 USD). Następnie przejedziemy przez "most braterstwa" na stronę brazylijską. Zakwaterowanie. Nocleg. (Trasa ok. 50 km). Dla chętnych wieczorem latino show (dodatkowo płatne ok. 75USD).
Dzień 6
Śniadanie i przelot do Rio de Janeiro, a następnie transfer do Paraty. Miasto, które leży w pasie tzw. Zielonego Wybrzeża, jest doskonałym przykładem wspaniale zachowanej architektury kolonialnej - kręte, brukowane uliczki, bielone domki i maleńkie kościółki podkreślają dawny charakter miasteczka. Niegdyś Paraty było jednym z najważniejszych portów eksportujących złoto do Portugalii. Z czasem zapomniane, zachowało niepowtarzalny, autentyczny, brazylijski, klimat. Paraty również słynie z cachaçy, wódki z trzciny cukrowej na bazie której przygotowuje się brazylijskiego drinka caipirinhę. Paraty jest wspaniałym miejscem na odpoczynek. Po zakwaterowaniu czas wolny na spacer po miasteczku i zakup lokalnych pamiątek w uroczych, oryginalnych sklepikach (hamaki, papryczki, przetwory z owoców). Obiadokolacja i nocleg w Paraty w pousadzie. Wieczorem można wybrać się na plac główny do jednej z knajpek i skosztować caipirinhi, wsłuchując się w cudownebrzmieniebossa novy. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 7
Po śniadaniu leniwe przedpołudnie. Dla chętnych, jako opcja, wycieczka jeepami do lasu deszczowego. Podczas wycieczki asfaltowymi i kamiennymi drogami, zatrzymamy się przy dwóch wodospadach (możliwość kąpieli - prosimy o zabranie ręczników i strojów kąpielowych). Następnie udamy się do destylarni cachaca, gdzie poznamy proces produkcji tego popularnego brazylijskiego alkoholu (koszt wycieczki ok. 70 USD/os). Kolacja oraz nocleg.
Dzień 8
Po śniadaniu transfer do miejscowości Angra dos Reis oraz rejs na Ilha Grande, zwanej Brazylijskimi Karaibami. W XVI w. miejsce to odgrywało istotną dla hiszpańskiej i portugalskiej floty, która dzięki bogactwom naturalnym mogła zaopatrywać swoje statki w świeże zapasy żywności, owoców i wody pitnej. Rozwój turystyki nastąpił stosunkowo niedawno, dzięki czemu możemy cieszyć się bujnymi lasami deszczowymi, pięknymi plażami i czystym powietrzem, gdyż ruch samochodowy jest tu zabroniony. Wody okalające wyspę są pod ścisłą ochroną i słyną z niesamowitych koralowców. Podczas rejsu będziemy mieli okazję snurowkać w czystych wodach okalających wyspę. Po południu powrót do Angra dos Reis i przejazd do Rio do hotelu położonego niedaleko słynnej plaży Copacabana. Zakwaterowanie, obiadokolacja. (Trasa ok. 250 km). Na kolację będziemy mieli okazję skosztować słynną wołowinę brazylijską w Churrascarii i zapoznać się ze sposobemjej podawania tzw. Rodízio de carne.
Dzień 9
Po śniadaniu przejazd przez most rozciągający się nad Zatoką Guanabara, łączący Rio de Janeiro i miasto Niteroi, liczący 13 km długości, co czyni go najdłuższym mostem w Ameryce Łacińskiej. Czekają nas tego dnia przepiękne widoki, ale i też spotkanie z modernizmem. Oskar Niemayer był najbardziej znanym architektem w Brazylii, tworzącym do końca swojego długiego, 104-letniego życia. Projekty Niemayera można zobaczyć w różnych stronach świata, a jego dziełem życia zapewne jest sama stolica - Brasil. W Niteroi, bryły jego autorstwa możemy podziwiać oglądając Muzeum Sztuki Współczesnej czy Teatr. Wizytówką Niterói jest bez wątpienia wybudowane w 1996 roku Muzeum Sztuki Współczesnej (MAC), które swoim kształtem przypomina statek UFO, jednak inspiracją dla autora były podobno kwiaty. Główna część budynku wyrasta z wąskiej, cylindrycznej podstawy otoczonej wodą, w której dodatkowo odbija się cała konstrukcja. Do wnętrza muzeum prowadzi wijąca się niczym serpentyna rampa. Powrót do hotelu, kolacja. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 10 lub 10 i 11
W zależności od wybranego terminu 1 lub 2 noclegi w hotelu (śniadanie i obiadokolacja). Czas na odpoczynek i kąpiele słoneczne na jednej ze wspaniałych plaż Rio de Janeiro - polecamy zwłaszcza 4,5 km Copacabanę lub elegancką Ipanemę. Podczas wypoczynku proponujemy wycieczki opcjonalne: wyspy tropikalne ok 100 USD, samba show ok. 110 USD, lekcja samby połączona z wyjściem do klubu ok 90 USD, lot helikopterem ok 200 USD za 30 min.Pełną listę wycieczek opcjonalnych przedstawi na miejscu pilot wycieczki.
Dzień 11 lub 12
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski samolotem typu <a href=">Dreamliner</a> (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow).
Dzień 12 lub 13
Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego oraz lekkiego płaszczu przeciwdeszczowego na spacer po Iguaçu. -
Karnawał w 2019 roku trwa od 1 do 9 marca
. Oferujemy w sprzedaży bilety na paradę karnawałową 4 marca oraz bilety na Paradę Zwycięzców 9 marca - najlepsze szkoły, wybrane przez sędziów, jeszcze raz przejdą Sambodromem na zakończenie karnawału. Cena zawiera transfer hotel - Sambodrom - hotel oraz opiekę pilota.
"
Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot samolotemrejsowym do Rio de Janeiro (z przesiadką w jednym z portów europejskich) oraz przeloty wewnętrzne (możliwe loty z przesiadką), opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Zakwaterowanie obejmuje:
Dla wylotów z Polski w czwartek - 10 dób hotelowych (pierwsza doba hotelowa z czwartku na piątek.) Dla wylotów z Polski w niedzielę - 11 dób hotelowych (wylot z Polski w niedzielę, przylot do Rio w poniedziałek w godzinach wczesno-porannych. Pierwsza doba hotelowa z niedzieli na poniedziałek).
Cena nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Koszt uczestnictwa w programie (obligatoryjna opłata na miejscu)ok.210 USD/os (w tym bilety wstępu, napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 3.9/6. Sprawdź opinie:
META Description

Cudowne Miasto Rio • Pomnik Chrystusa Zbawiciela - Corcovado • Głowa Cukru • Kolonialne Miasto Paraty • modernistyczne Niteroi • Największe wodospady Iguacu • Przepiękne rafy koralowe na Ilha Grande • Dzika, bujna przyroda
Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga!
Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.
Wizy

Paszport musi być ważny przynajmniej 6 miesięcyod daty powrotu z Brazylii.
Uwaga!
Dane paszportowe (numer paszportu, data wydania oraz data ważności) muszą zostać uzupełnione na rezerwacji maksymalnie na14 dni przed datą wylotu. Jeżeli sprzedaż ma miejsce później prosimy o niezwłoczne uzupełnienie tych danych.


Opis hotelu Zabawa trwa według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Hotele: - w Rio de Janeiro hotel *** (4 rozpoczęte doby hotelowe) - położony ok. 100 - 300 m od Copacabany lub Ipanemy (w terminie karnawałowym możliwe zakwaterowanie w hotelu 100 - 300 m od plaży Flamengo) - w Foz do Iguaçu hotel *** (2 rozpoczęte doby hotelowe) - w Angra dos Reis *** (1 rozpoczęta doba hotelowa) - w Paraty hotel lub pousada *** (1 rozpoczęta doba hotelowa) - w Buzios hotel lub pousada *** (2 lub 3 rozpoczęte doby hotelowe) Pokoje: 2 - osobowe z łazienkami, z możliwością 1 dostawki.

Program

Dzień 1 Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na3 godziny przed wylotem. Przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Rio de Janeiro. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa, a następnie transfer do hotelu. Po zakwaterowaniu czas wolny na odpoczynek i plażowanie. Obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 50 km). Dzień 2 Po śniadaniu rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako cidade maravilhosa - cudowne miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to najsłynniejsze wizytówki Rio. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado (pol: Garbus, 710 m n.p.m.), gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 roku uznano go za jeden z siedmiu Nowych Cudów Świata. Ze szczytu wzgórza Corcovado rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Rio de Janeiro. Przystanek na lunch. Następnie skierujemy się ku "czerwonej plaży" - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pao de Açúcar (pol: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.), skąd po raz kolejny zauroczymy się tym miastem. Głowa Cukru i Wzgórze Corcovado konkurują o miano najlepszego punktu widokowego na Rio de Janeiro. Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 50 km) Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do centrum miasta. Po drodze przejedziemy obok słynnej "świątyni" futbolu - stadionu Maracana, który do dziś posiada światowy rekord frekwencji (200 tys. widzów na mecz), uważanego za największy tego typu obiekt na świecie, na którym rozegrały się ważne mecze Mistrzostw Świata 2014. Następny udamy się na Sambodrom - to właśnie tutaj co roku korowody barwnych tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału na świecie. W centrum Rio zwiedzimy nowoczesną Katedrę w kształcie piramidy oraz plac Cinelândia. Okolice placu skupiają najważniejsze budynki miasta min.: Teatr Narodowy, Bibliotekę Narodową, czy Muzeum Sztuk Pięknych, a następnie powrót do hotelu. Czas wolny na plażowanie, zakup pamiątek lub wycieczki fakultatywne (dodatkowo płatne). Kolacja. Będziemy mieli okazję skosztować słynną wołowinę brazylijską w Churrascarii i zapoznać się z systemem jej podawania tzw. Rodízio de carne. Nocleg w hotelu w Rio de Janeiro. (Trasa ok. 50 km) Dzień 4 Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Foz do Iguazu. Następnie przejazd do Parku Narodowego Iguazu na zwiedzanie argentyńskiej części słynnych na całym świecie wodospadów, których nazwa w języku Indian Guaraní oznacza "wielką wodę". Przejedziemy przez "most braterstwa" (konieczne jest posiadanie przy sobie paszportu, gdyż za mostem przekracza się granicę brazylijsko - argentyńską). Następnie wyznaczonymi szlakami, w kolejce, będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów przejdziemy pomostem aż do tarasu widokowego, z którego zachwycimy się pięknem największego wodospadu Iguazu - Garganta del Diablo (Diabelska Gardziel), mającego ponad 70 m wysokości. Lunch na terenie parku. Dla chętnych, jako opcja wodne safari (dodatkowo płatne ok. 90 USD, opis poniżej). Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 100 km) Dzień 5 Śniadanie, a następnie zwiedzanie brazylijskiej strony wodospadów Iguazu. Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie ponowne spotkanie z Garganta del Diablo. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów i raz jeszcze będzie okazja do zrobienia wyjątkowych zdjęć. W tym dniu, dla chętnych i jeśli czas na to pozwoli, zaoferujemy wizytę w parku ptaków (dodatkowo płatne ok. 35 USD) oraz dla chętnych latino show (dodatkowo płatne ok. 65 USD). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg. Dzień 6 Śniadanie i przelot do Rio de Janeiro, a następnie transfer do Paraty. Miasto, które leży w pasie tzw. Zielonego Wybrzeża, jest doskonałym przykładem wspaniale zachowanej architektury kolonialnej - kręte, brukowane uliczki, bielone domki i maleńkie kościółki podkreślają dawny charakter miasteczka. Niegdyś Paraty było jednym z najważniejszych portów eksportujących złoto do Portugalii. Z czasem zapomniane, zachowało niepowtarzalny, autentyczny, brazylijski, klimat. Paraty również słynie z cachaçy, wódki z trzciny cukrowej na bazie której przygotowuje się brazylijskiego drinka caipirinhę. Paraty jest wspaniałym miejscem na odpoczynek. Po zakwaterowaniu czas wolny na spacer po miasteczku i zakup lokalnych pamiątek w uroczych, oryginalnych sklepikach (hamaki, papryczki, przetwory z owoców). Obiadokolacja i nocleg w Paraty w pousadzie. Wieczorem można wybrać się na plac główny do jednej z knajpek i skosztować caipirinhi, wsłuchując się w cudownebrzmieniebossa novy.. (Trasa ok. 250 km). Dzień 7 Po śniadaniu leniwe przedpołudnie. Dla chętnych, jako opcja, rejs szkunerem po turkusowych wodach Zatoki Paraty (dodatkowo płatne ok. 70 USD). Około południa wykwaterowanie, przejazd do hotelu w Angra dos Reis. Zakwaterowanie, kolacja. Nocleg. Dzień 8 Po śniadaniu przeprawa na wyspę Ilha Grande, zwanej Brazylijskimi Karaibami. W XVI w. miejsce to odgrywało istotną dla hiszpańskiej i portugalskiej floty, która dzięki bogactwom naturalnym mogła zaopatrywać swoje statki w świeże zapasy żywności, owoców i wody pitnej.Rozwój turystyki na wyspienastąpił stosunkowo niedawno, dzięki czemu możemy cieszyć się bujnymi lasami deszczowymi, pięknymi plażami i czystym powietrzem, gdyż ruch samochodowy jest tu zabroniony. Wody okalające wyspę są pod ścisłą ochroną, które słyną z niesamowitych koralowców. Podczas pobytu będziemy mieli okazję zrealizowania trekkingu wśród bujnej roślinności, wypatrywania zwierząt takich jak leniwiec grzywiasty czy kajman szerokopyski,a także kąpieli słonecznych na jednej z bajkowych plaż lub nurkowania. Po południu powrót do Angra dos Reis i przejazd do Rio do hotelu położonego niedaleko słynnej plaży Copacabana. Zakwaterowanie, obiadokolacja. (Trasa ok. 250 km) Dzień 9 Po śniadaniu przejedziemy do Buzios - miasta oddalonego o ok 180 kilometrów od Rio de Janero. Na początku XX wieku, Búzios było popularne wśród wyższych sfer, które chciały uciec od hałaśliwego Rio de Janeiro i cieszyć się ponad dwudziestoma plażami półwyspu. W 1964 roku miejsce to stało się jeszcze bardziej popularne, kiedy to francuska aktorka Brigitte Bardot odwiedziła Buzios i rozpropagowała je wśród turystów. Dziś, półwysep jest miejscem turystycznym, które zachęca do odwiedzenia bezpośrednim kontaktem z przyrodą i malowniczymi widokami. Na zachodnim wybrzeżu plaże oferują spokój i czyste wody, podczas gdy te na wschodnim wybrzeżu, z widokiem na otwarte morze, są bardziej dzikie i przyciągają surferów i miłośników sportów wodnych.Czas wolny na plażach Buzios. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu w Buzios. Dzień 10 lub 10 i 11 Po śniadaniu dzień wolny na skorzystanie z wycieczek dodatkowych, proponowanych przez pilota na miejscu. Kolacja, nocleg. Dzień 11 lub 12 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski (dokładne godziny zbiórki poda na miejscu pilot Rainbow). Dzień 12 lub 13 Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie. Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Prosimy o zabranie obuwia antypoślizgowego oraz lekkiego płaszczu przeciwdeszczowego na spacer po Iguaçu. Świadczenia Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Rio de Janeiro oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 190 USD (w tym napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców). Inne Wyloty Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop). 

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym LOT-u typu Dreamliner lub innym szerokokadłubowym (rejs bezpośredni) do Rio de Janeiro oraz przeloty wewnętrzne, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box), opiekę pilota w Brazylii, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych dla chętnych (jak w opisie), dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 190 USD (w tym napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców).

Inne

Wyloty Wylot z Warszawy. Zbiórka na 3 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku Okęcie. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady. Przelot : samolot PLL LOT typu Dreamliner lub inny szerokokadłubowy (rejs bezpośredni) z możliwością wyboru klasy podróży. W klasie ekonomicznej catering obejmuje 2 posiłki (ciepłe danie i kanapka z szynką lub serem). W ramach bezpłatnego serwisu pasażerowie otrzymają również podstawowe napoje, czyli wodę mineralną, kawę i herbatę serwowane podczas posiłków. Pozostałe napoje typu soft, alkohole oraz wszystkie inne pozycje z menu sky baru dostępnego na pokładzie samolotu pozostają płatne dodatkowo. W klasie Premium Club i Biznes Elite w cenę wliczone bogatsze menu w tym wybrane napoje alkoholowe (w ograniczonych ilościach) i bezalkoholowe oraz zwiększony limit bagażowy. We wszystkich klasach indywidualny system rozrywki pokładowej z osobnym monitorem przed każdym fotelem. Więcej informacji na stronach wstępnych katalogu w sekcji Komfort Dalekich Podróży. W przypadku niemożliwości wykonania rejsu samolotem Dreamliner, PLL LOT zapewni inny samolot o podobnym standardzie (rejs non stop). 

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/zabawa-trwa/zakwaterowanie-brpHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Zabawa trwa

2.4
odradzam

Wycieczka niedopracowana, jedno wielkie zamieszanie dodatkowo brak współpracy pomiędzy rezydentami. Wypoczynek przed wylotem w tragicznym hotelu pełno mrówek zero serwisu sprzątającego... Jednym zdaniem za takie pieniądze można zdecydowanie lepiej wypocząć.

POLECAM:
ekonomicznym klientom
Podsumowanie: odradzam
2.4

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Zabawa trwa? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00