cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Emiraty - złoto pustyni, Emiraty Arabskie
1 / 1
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Emiraty - złoto pustyni
star 3

Emiraty Arabskie
Ocena wycieczki objazdowej Emiraty - złoto pustyni:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Emiraty - złoto pustyni w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji do Emiratów Arabskich?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Emiraty Arabskie

Opis

DUBAJ - SHARJAH - AJMAN - ABU DHABI - MUSSANDAM (OMAN) - FERRARI WORLD - AL AIN

Dzień 1

Warszawa - Dubaj. Wylot z lotniska Chopina w Warszawie. Wieczorny przylot do Dubaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie.

Dzień 2

Dubaj. Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju - stolicy handlu, symbolu arabskiego sukcesu. Dubaj jest miastem, które harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Wycieczkę rozpoczynamy od przystanku przy słynnym hotelu Burj Al Arab. Następnie przejazd wzdłuż nadziemnej kolei Zabeel, do usytuowanej na wschodnim wybrzeżu dzielnicy Burj Dubaj gdzie zobaczymy zespół budowli wzniesionych na początku XX stulecia przez irańskich kupców - Bastakiję, gdzie znajdują się "wieże wiatru". Kolejny punkt programu to Fort Fahidi, uznawany za najstarszy budynek w Dubaju (zamknięty w piątki). Obecnie mieści się tu Muzeum Historii. Przepłyniemy Dubai Creek wodną taksówką i odwiedzimy targ przypraw i słynny gold souk - największy na świecie rynek złota. Na zakończenie przejedziemy wzdłuż plaży Jumeirah w pobliżu sławnej Wyspy Palmy, na rynek Souq Madinat Jumeirah. Następnie wizyta w centrum handlowym Mall of Emirates z widokiem na stok narciarski Ski Dubai. Dubai Mall - największe centrum handlowe świata i wizyta w Burj Dubai (Burj Khalifa) - najwyższym budynku świata, z którego rozciąga się oszałamiający widok na okolicę (bilety dodatkowo płatne). Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie) rejs i kolacja Dhow Cruise - przejażdżka tradycyjną drewniana łodzią arabską po Dubai Creek, przy akompaniamencie muzyki na żywo. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3

Dubaj - Sharjah - Ajman - Dubaj. Po śniadaniu wyjazd do sąsiadujących z Dubajem emiratów Sharjah i Ajman. Przejazd przez tzw. Plac Kultury, Muzeum Ajman w Forcie Szejków (zamknięte w piątki), przejazd reprezentacyjną Aleją Corniche, dzielnica Pałacowa, przystań, dzielnica dziedzictwa i niebieski bazar z czasem wolnym na zakupy. Po południu Desert Safari (fakultatywnie) - wyjazd w kierunku Hatta i Omanu. Wjazd na bezkresną pustynię i szaleńcza (ale w pełni bezpieczna) jazda samochodami terenowymi po piaszczystych wydmach. Na zakończenie zatrzymamy się na farmie wielbłądów, żeby zobaczyć z bliska te "pustynne okręty". O zachodzie słońca postój na sesje fotograficzną. Następnie dotrzemy do obozowiska na pustyni, gdzie zostaniemy przywitani w stylu arabskim - lokalną kawą. Następnie kolacja - orientalny bufet i barbecue (sałatki, specjały kuchni arabskiej, napoje bezalkoholowe w cenie, dodatkowo płatne napoje alkoholowe i fajka wodna - shisha). Dla chętnych "tatuaże" z henny i przejażdżka na wielbłądzie. Po kolacji przejazd do Dubaju i nocleg.

Dzień 4

Dubaj - Abu Dhabi - Dubaj. Po śniadaniu przejazd przez Jebel Ali - największy obszar przemysłowy w Emiratach, do Abu Dhabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To ultra nowoczesne miasto jest położone na wyspie. Szczyci się dużą liczbą nowoczesnych drapaczy chmur, ale również ogrodów i parków. Dzięki temu jest uważane za najbardziej zielone miasto regionu. Trudno uwierzyć, że jeszcze 50 lat temu był tu tylko fort i wioska ocieniona kilkoma palmami! Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania w majestatycznym Wielkim Meczecie - największym na świecie, następnie przejazd obok najbardziej luksusowego hotelu Emirates Palace. Po lunchu (dodatkowo płatny) przejazd do historycznej wioski upamiętniającej dawny styl życia miejscowych Arabów. Przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie buduje się kopia Luwru i Muzeum Guggenheima. Na koniec przejazd na Wyspę Yas, gdzie znajduje się największy na świecie zadaszony park rozrywki - Ferrari World, oraz tor wyścigów Formuły 1, gdzie corocznie odbywa się Grand Prix. Po południu powrót do Dubaju i nocleg.

Dzień 5

Dubai - Musandam (Oman) - Dubaj. Po śniadaniu czas wolny. Dla chętnych (fakultatywnie) wycieczka w okolice Półwyspu Musandam w Omanie (wizy nie są wymagane). Wcześnie rano wyjeżdżamy z hotelu i kierujemy się na północ, trasą wśród malowniczego górskiego krajobrazu, do granicy między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Omanem. W porcie rybackim Dibba zaokrętujemy się na rejs, podczas którego będziemy mogli podziwiać rozsiane po wybrzeżu kamienne domy, wioski rybackie (m. in. wioskę i plażę Haffa) oraz malownicze skały i jaskinie. Opalaniu na pokładzie będą towarzyszyły kąpiele, nurkowanie z fajką i wędkowanie tradycyjnym "sprzętem" Omańczyków. Na zakończenie rejsu, na pokładzie serwowany jest lunch, napoje i owoce. Po południu powrót do portu i transfer powrotny do hotelu.

Dzień 6

Dubaj - Ferrari World - Dubaj. Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i zakupy. Chętnym proponujemy (dodatkowo płatne) wycieczkę do Ferrari World w Abu Dhabi. Park zajmuje 200 tys. m2 zadaszonej, klimatyzowanej powierzchni. Jest propozycją zarówno dla dorosłych, którzy znajdą tu wszystkie modele ferrari, sklep z oryginalnymi pamiątkami oraz najszybszy na świecie roller coaster - Formula Rossa. Dzieci mają do wyboru łagodne przejażdżki miniaturowymi samochodami, trasy multimedialne i edukacyjne. Obiekt otwarty pod koniec 2010 r. cieszy się niesłabnącą popularnością.

Dzień 7

Dubai - Al Ain - Dubaj. Po śniadaniu przejazd do Al Ain, nazywanego miastem - ogrodem, zielona kraina u stóp gór, gdzie niegdyś karawany zatrzymywały się na postoje podczas podróży handlowych. Pustynną drogą z Dubaju przejedziemy do wykopalisk archeologicznych w Hili, datujących się na ponad 5000 lat, następnie wizyta w muzeum Al. Ain, gdzie znajdują się eksponaty z Epoki Brązu i Żelaza. Po lunchu (dodatkowo płatny) Pałac Muzeum Szejka Zayeda. Na koniec wycieczki wizyta na targu wielbłądów - największym na Bliskim Wschodzie. Po południu powrót do Dubaju i czas wolny.

Dzień 8

Dubaj - Warszawa. Po śniadaniu przejazd na lotnisko i zakończenie programu. Wylot powrotny do Polski.

Wyposażenie

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Cena zawiera

przelot na trasie Warszawa - Dubaj - Warszawa, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją, śniadania w formie bufetu,, lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami, serwis wykwalifikowanego polskiego pilota (wycieczki Dhow Cruise - dzień 2, Desert Safari - dzień 3, Mussandam Cruise - dzień 5, Ferrari World - dzień 6 odbywają się bez polskiej obsługi),

Cena nie zawiera

obowiązkowa opłata za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa lokalnych przewodników, serwis miejscowego agenta, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 210 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, lunche podczas wycieczek - ok. 20-25 USD za lunch/os. - nieobowiązkowe, płatne na miejscu pilotowi, obowiązkowe od 31.03.2014. opłaty klimatyczne w hotelach w emiracie Dubaj - - hotele 5* 20 AED (ok. 5,5 USD) za pokój za noc - hotele 4* 15 AED (ok. 4,5 USD) za pokój za noc - hotele 2-3* 10 AED (ok. 3 USD) za pokój za noc - hotele 1* i budget 7 AED (ok. 2 USD) za pokój za noc Opłata klimatyczna jest pobierana przez pilota na miejscu. Dla programu "Złoto Pustyni" łącznie ok. 21 USD/pokój. W innych emiratach - np. Sharjach, Abu Dhabi, Ras al Khaimah, Fujairah opłaty nie obowiązują., koszty wycieczek fakultatywnych (płatne pilotowi na miejscu, poza biletem wstępu na Burj Khalifa - wymagana wcześniejsza rezerwacja i opłata przez wylotem z Polski) - - wejście do Burj Khalifa - 215 PLN/os. - Dhow Cruise (rejs tradycyjną łodzią po zatoce Dubai Creek połączony z kolacją) - ok. 75 USD/os. (łódź 4*) - Desert Safari (jeep safari po pustyni - kolacja na pustyni w cenie) - ok. 80 USD/os. - Musandam Cruise (całodzienny rejs po Zatoce Omańskiej - lunch w cenie) - ok. 125 USD/os. - Ferrari World (bilet wstępu) - ok. 75 USD/os. - Legoland (bilet wstępu) - ok. 80 USD/os., W przypadku wylotów z Katowic (oferta oznaczona znacznikiem Tanie Linie) - dopłaty do bagażu głównego 20kg - 420 zł/os., Ceny wycieczek fakultatywnych dotyczą min. 10 os. W przypadku mniejszej liczby uczestników wycieczki odbywają się indywidualnie lub w grupie międzynarodowej, a cena od os. może być wyższa. Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru,

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy - Od 22.03.2014 przestaje obowiązywać procedura promes wizowych i zniesione zostają opłaty za wizy turystyczne dla obywateli polskich. Polacy otrzymują zgodę na wjazd do Emiratów Arabskich na podstawie paszportu ważnego min. 6 miesięcy, bez dodatkowych opłat. Uwaga. paszporty rezydentów/obywateli Izraela lub paszporty wydane w Izraelu w myśl przepisów ZEA nie uprawniają do wjazdu na terytorium ZEA.


Opis hotelu Emiraty - złoto pustyni według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Region

Emiraty Arabskie

Opis

DUBAJ - SHARJAH - AJMAN - ABU DHABI - MUSSANDAM (OMAN) - FERRARI WORLD - AL AIN

Dzień 1

Warszawa - Dubaj. Wylot z lotniska Chopina w Warszawie. Wieczorny przylot do Dubaju. Transfer do hotelu, zakwaterowanie.

Dzień 2

Dubaj. Po śniadaniu zwiedzanie Dubaju - stolicy handlu, symbolu arabskiego sukcesu. Dubaj jest miastem, które harmonijnie łączy tradycję z nowoczesnością. Wycieczkę rozpoczynamy od przystanku przy słynnym hotelu Burj Al Arab. Następnie przejazd wzdłuż nadziemnej kolei Zabeel, do usytuowanej na wschodnim wybrzeżu dzielnicy Burj Dubaj gdzie zobaczymy zespół budowli wzniesionych na początku XX stulecia przez irańskich kupców - Bastakiję, gdzie znajdują się "wieże wiatru". Kolejny punkt programu to Fort Fahidi, uznawany za najstarszy budynek w Dubaju (zamknięty w piątki). Obecnie mieści się tu Muzeum Historii. Przepłyniemy Dubai Creek wodną taksówką i odwiedzimy targ przypraw i słynny gold souk - największy na świecie rynek złota. Na zakończenie przejedziemy wzdłuż plaży Jumeirah w pobliżu sławnej Wyspy Palmy, na rynek Souq Madinat Jumeirah. Następnie wizyta w centrum handlowym Mall of Emirates z widokiem na stok narciarski Ski Dubai. Dubai Mall - największe centrum handlowe świata i wizyta w Burj Dubai (Burj Khalifa) - najwyższym budynku świata, z którego rozciąga się oszałamiający widok na okolicę (bilety dodatkowo płatne). Wieczorem dla chętnych (fakultatywnie) rejs i kolacja Dhow Cruise - przejażdżka tradycyjną drewniana łodzią arabską po Dubai Creek, przy akompaniamencie muzyki na żywo. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 3

Dubaj - Sharjah - Ajman - Dubaj. Po śniadaniu wyjazd do sąsiadujących z Dubajem emiratów Sharjah i Ajman. Przejazd przez tzw. Plac Kultury, Muzeum Ajman w Forcie Szejków (zamknięte w piątki), przejazd reprezentacyjną Aleją Corniche, dzielnica Pałacowa, przystań, dzielnica dziedzictwa i niebieski bazar z czasem wolnym na zakupy. Po południu Desert Safari (fakultatywnie) - wyjazd w kierunku Hatta i Omanu. Wjazd na bezkresną pustynię i szaleńcza (ale w pełni bezpieczna) jazda samochodami terenowymi po piaszczystych wydmach. Na zakończenie zatrzymamy się na farmie wielbłądów, żeby zobaczyć z bliska te "pustynne okręty". O zachodzie słońca postój na sesje fotograficzną. Następnie dotrzemy do obozowiska na pustyni, gdzie zostaniemy przywitani w stylu arabskim - lokalną kawą. Następnie kolacja - orientalny bufet i barbecue (sałatki, specjały kuchni arabskiej, napoje bezalkoholowe w cenie, dodatkowo płatne napoje alkoholowe i fajka wodna - shisha). Dla chętnych "tatuaże" z henny i przejażdżka na wielbłądzie. Po kolacji przejazd do Dubaju i nocleg.

Dzień 4

Dubaj - Abu Dhabi - Dubaj. Po śniadaniu przejazd przez Jebel Ali - największy obszar przemysłowy w Emiratach, do Abu Dhabi - stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. To ultra nowoczesne miasto jest położone na wyspie. Szczyci się dużą liczbą nowoczesnych drapaczy chmur, ale również ogrodów i parków. Dzięki temu jest uważane za najbardziej zielone miasto regionu. Trudno uwierzyć, że jeszcze 50 lat temu był tu tylko fort i wioska ocieniona kilkoma palmami! Wycieczkę zaczniemy od zwiedzania w majestatycznym Wielkim Meczecie - największym na świecie, następnie przejazd obok najbardziej luksusowego hotelu Emirates Palace. Po lunchu (dodatkowo płatny) przejazd do historycznej wioski upamiętniającej dawny styl życia miejscowych Arabów. Przejazd na wyspę Saadiyat, gdzie buduje się kopia Luwru i Muzeum Guggenheima. Na koniec przejazd na Wyspę Yas, gdzie znajduje się największy na świecie zadaszony park rozrywki - Ferrari World, oraz tor wyścigów Formuły 1, gdzie corocznie odbywa się Grand Prix. Po południu powrót do Dubaju i nocleg.

Dzień 5

Dubai - Musandam (Oman) - Dubaj. Po śniadaniu czas wolny. Dla chętnych (fakultatywnie) wycieczka w okolice Półwyspu Musandam w Omanie (wizy nie są wymagane). Wcześnie rano wyjeżdżamy z hotelu i kierujemy się na północ, trasą wśród malowniczego górskiego krajobrazu, do granicy między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Omanem. W porcie rybackim Dibba zaokrętujemy się na rejs, podczas którego będziemy mogli podziwiać rozsiane po wybrzeżu kamienne domy, wioski rybackie (m. in. wioskę i plażę Haffa) oraz malownicze skały i jaskinie. Opalaniu na pokładzie będą towarzyszyły kąpiele, nurkowanie z fajką i wędkowanie tradycyjnym "sprzętem" Omańczyków. Na zakończenie rejsu, na pokładzie serwowany jest lunch, napoje i owoce. Po południu powrót do portu i transfer powrotny do hotelu.

Dzień 6

Dubaj - Ferrari World - Dubaj. Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i zakupy. Chętnym proponujemy (dodatkowo płatne) wycieczkę do Ferrari World w Abu Dhabi. Park zajmuje 200 tys. m2 zadaszonej, klimatyzowanej powierzchni. Jest propozycją zarówno dla dorosłych, którzy znajdą tu wszystkie modele ferrari, sklep z oryginalnymi pamiątkami oraz najszybszy na świecie roller coaster - Formula Rossa. Dzieci mają do wyboru łagodne przejażdżki miniaturowymi samochodami, trasy multimedialne i edukacyjne. Obiekt otwarty pod koniec 2010 r. cieszy się niesłabnącą popularnością.

Dzień 7

Dubai - Al Ain - Dubaj. Po śniadaniu przejazd do Al Ain, nazywanego miastem - ogrodem, zielona kraina u stóp gór, gdzie niegdyś karawany zatrzymywały się na postoje podczas podróży handlowych. Pustynną drogą z Dubaju przejedziemy do wykopalisk archeologicznych w Hili, datujących się na ponad 5000 lat, następnie wizyta w muzeum Al. Ain, gdzie znajdują się eksponaty z Epoki Brązu i Żelaza. Po lunchu (dodatkowo płatny) Pałac Muzeum Szejka Zayeda. Na koniec wycieczki wizyta na targu wielbłądów - największym na Bliskim Wschodzie. Po południu powrót do Dubaju i czas wolny.

Dzień 8

Dubaj - Warszawa. Po śniadaniu przejazd na lotnisko i zakończenie programu. Wylot powrotny do Polski.

Cena zawiera

przelot na trasie Warszawa - Dubaj - Warszawa, opłaty lotniskowe, ubezpieczenie KL, NNW, zakwaterowanie w hotelach 3 *** w pokojach dwuosobowych z łazienką i klimatyzacją, śniadania w formie bufetu,, lokalny transport klimatyzowanymi autokarami lub minibusami, serwis wykwalifikowanego polskiego pilota (wycieczki Dhow Cruise - dzień 2, Desert Safari - dzień 3, Mussandam Cruise - dzień 5, Ferrari World - dzień 6 odbywają się bez polskiej obsługi),

Cena nie zawiera

dopłaty do pokoju jednoosobowego, albo do tańszej opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana, obowiązkowej opłaty za wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługę lokalnych przewodników, zwyczajowe napiwki, bilety kolejowe i inne opłaty lokalne w wysokości ok. 210 USD na osobę jako pakiet płatny lokalnemu kontrahentowi (pilotowi) na miejscu wycieczki,, lunchów podczas wycieczek - ok. 20-25 USD za lunch/os. - nieobowiązkowe, płatne na miejscu pilotowi, obowiązkowych, od 31.03.2014. opłat klimatycznych w hotelach w emiracie Dubaj - - hotele 5* 20 AED (ok. 5,5 USD) za pokój za noc - hotele 4* 15 AED (ok. 4,5 USD) za pokój za noc - hotele 2-3* 10 AED (ok. 3 USD) za pokój za noc - hotele 1* i budget 7 AED (ok. 2 USD) za pokój za noc Opłata klimatyczna jest pobierana przez pilota na miejscu. Dla programu "Złoto Pustyni" łącznie ok. 21 USD/pokój. W innych emiratach - np. Sharjach, Abu Dhabi, Ras al Khaimah, Fujairah opłaty nie obowiązują., kosztów wycieczek fakultatywnych (płatne pilotowi na miejscu, poza biletem wstępu na Burj Khalifa - wymagana wcześniejsza rezerwacja i opłata przez wylotem z Polski) - - wejście do Burj Khalifa - 215 PLN/os. - Dhow Cruise (rejs tradycyjną łodzią po zatoce Dubai Creek połączony z kolacją) - ok. 65 USD/os. (łódź 4*), ok. 85 USD/os. (łódź 5*), - Desert Safari (jeep safari po pustyni - kolacja na pustyni w cenie) - ok. 65 USD/os. - Musandam Cruise (całodzienny rejs po Zatoce Omańskiej - lunch w cenie) - ok. 120 USD/os. - Ferrari World (transfer oraz bilet wstępu) - ok. 120 USD/os., W przypadku wylotów z Katowic (oferta oznaczona znacznikiem Tanie Linie) 1) dopłaty do dużego bagażu podręcznego 10kg (max. wymiary - 56x45x25 cm) - 160 zł/os. 2) dopłaty do bagażu głównego 23kg - 375 zł/os., Ceny wycieczek fakultatywnych dotyczą min. 10 os. W przypadku mniejszej liczby uczestników wycieczki odbywają się indywidualnie lub w grupie międzynarodowej, a cena od os. może być wyższa. Hotele w Emiratach Arabskich pobierają zwrotny depozyt podczas meldowania się w hotelu. Depozyt ten wynosi 300-600 AED za pokój w zależności od hotelu i może być zabezpieczony przez Gości kartą kredytową lub gotówką. Jest on pobierany jako zabezpieczenie na pokrycie kosztów dodatkowych podczas pobytu (tj. mini bar, internet etc.) i rozliczany w dniu wykwaterowania. Goście mogą poprosić o nie pobieranie depozytu i jednoczesne zamknięcie lub opróżnienie hotelowego mini baru, Chyba że pozostałe postanowienia umowy stanowią inaczej

Obsługa na miejscu

w jęz. polskim

Informacje wizowe

Wizy - Od 22.03.2014 przestaje obowiązywać procedura promes wizowych i zniesione zostają opłaty za wizy turystyczne dla obywateli polskich. Polacy otrzymują zgodę na wjazd do Emiratów Arabskich na podstawie paszportu ważnego min. 6 miesięcy, bez dodatkowych opłat. Uwaga. paszporty rezydentów/obywateli Izraela lub paszporty wydane w Izraelu w myśl przepisów ZEA nie uprawniają do wjazdu na terytorium ZEA.Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.