cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
 • Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan, Indie
1 / 17
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan
star 4

Indie
Ocena wycieczki objazdowej Kolorowy Rajastan:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kolorowy Rajastan w ofercie Biura podróży:

Air Tours Club

Szukasz wakacji do Indii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Trasa

WARSZAWA - ZURYCH - DELHI - AGRA - JAIPUR - PUSHKAR  - MANDAWADELHI - ZURYCH - WARSZAWA   

Opis kraju / atrakcji

Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach na świecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych syf i najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo je nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym. Delhi - jest stolicą Indii, tętniąca życiem, gładko łączącą nowoczesność z antykiem. Pomiędzy wspaniałymi drapaczami chmur zauważyć można pomniki przeszłości a wspaniałe, przestronne ogrody i parki zachwycają swoim pięknem. W programie zwiedzanie starej i nowej części Delhi. W programie między innymi: pomnik Mahatma Gandhi, przejazd wzdłuż Czerwonego Fortu ponad rzeką Jamuna, meczet Jama Masjid, Qutub Minar, Brama Indyjska, Parlament, Rashtrapati Bhawan oraz Pałac Prezydencki. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg. Jaipur - to  zwycięskie miasto otoczone nierównymi pagórkami, na których wznoszą się groźne forty, piękne pałace oraz posiadłości i ogrody porozrzucane tu i ówdzie. Te żyjące pomniki były świadkami wielkich uroczystości takich jak królewskie procesje oraz ciekawe życie mieszkańców. Poza licznymi autobusami i rowerami, miasto od wieków pozostało niezmienione. Jaipur zwany jest przez swoich mieszkańców "różowym miastem". Pushkar - święte miasto (ośrodek kultu boga Brahmy w stanie Rajastan. Prastary ośrodek kultu boga-stworzyciela Brahmy nad jeziorem na skraju pustyni Thar. Znajdujące się w pobliżu świątyni święte jezioro jest uważane za cudowne i uzdrawiające. Było i jest celem pielgrzymek tylko wyznawców hinduzimu lecz także dżinizmu i sikhizmu. Pushkar słynie również z Camel Fair, czyli targów wielbłądzich.

Program ramowy

POLSKOJĘZYCZNY PILOT - OFERTA GRUPOWA DLA MIN. 10 OSÓB

1 dzień

WARSZAWA - ZURYCH - DELHI 07.40 odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie; 09.40 wylot do Zurychu; 11.35 przylot do Zurychu; 12.45 wylot do Delhi; 23.55 przylot do Delhi; według czasu lokalnego, transfer z lotniska do hotelu The Piccadily 4* , nocleg;

2 dzień

DELHI Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Delhi, w programie m.in.: Old Delhi, Jama Masjid, Red Fort, Raj Ghat , Chandi Cowk Market, obiad, po obiedzie New Delhi w programie: Qutub Minar, Humayun Tomb, India Gate, budynek parlamentu, Rashtrapati Bhawan. Powrót do hotelu, kolacja w hotelu, nocleg.

3 dzień

DELHI - AGRA  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Agry (ok. 4 godz). Zakwaterowanie w hotelu Clark Shiraz 4*. Wyjazd na zwiedzanie miasta -  jednego z czołowych miejsc na mapie turystycznej Indii z trzema głównymi zabytkami - Taj Mahal, Fatehpur Sikri i Red Fort. Zwiedzanie miasta obejmuje wizytę w Agra Fort, siedzibę i twierdzę imperium Mogołów kolejnych pokoleń. Zobaczymy tutaj Halę Audiencyjną (Hall of Public Audience), a także królewskie Pawilony (Royal Pavilons). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień

AGRA - JAIPUR Wcześnie rano zwiedzimy słynny Taj Mahal, budowany przez 22 lata i 20 000 ludzi. Budowla, wykonana z białego marmuru, została przetransportowana na swoje oryginalne miejsce z oddalonego o 322 km miejsca budowy przez 1000 słoni. Taj Mahal, uznawany za jeden z Cudów Świata. Zbudował go w XVII wieku władca Mughal, Shah Jahan, jako dowód miłości do swojej żony Mumtaz Mahal. Idealna konstrukcja i piękno bryły zachwycają do dzisiaj. Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Jaipuru, po drodze zwiedzanie pozostałości miasta Fatehpur Sikri. Miasto wybudowane w 1569 roku, przez najwspanialszego mogolskiego cesarza Akbara, tak jak szybko powstało, tak samo szybko zniknęło, przez co określane jest mianem wymarłego. Miasto zostało opuszczone w 1585, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej, stało się "miastem-widmem", a stolicę przeniesiono do Lahaur. W 1986 roku zespół architektoniczny dawnej stolicy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Jaipuru, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

5 dzień

JAIPUR Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie, w programie m.in.: wizyta w Amber, gdzie oprócz krótkiego zwiedzania miasta, zobaczymy wspaniały Bursztynowy Fort (Amber Fort), dokąd dostaniemy się na słoniach lub jeepami. Ściany pokoi tego niesamowitego fortu pokryte są malowidłami i ozdobione przepięknymi inkrustowanymi lustrami. Zobaczymy także słynny korytarz luster, Sheesh Mahal oświetlony jedynie jedną strugą odbijaną po kolei od wszystkich lustrzanych powierzchni. W City Palace odwiedzimy muzeum, w którym mieszczą się zbiory rzadkich rękopisów, zbroje, kostiumy, dywany oraz dzieła malarstwa miniaturowego. Program obejmuje również zwiedzanie Wietrznego Pałacu (Wind Palace), zwanego Hawa Mahal, a także Królewskiego Obserwatorium. Jest to tak naprawdę wyszukana fasada, przez którą damy dworu obserwowały codzienne życie ulicy. Po południu czas wolny, kolacja w hotelu, nocleg.

6 dzień

JAIPUR - PUSHKAR Po śniadaniu przejazd do Pushkar ( 150 km/ 3 godziny) Zakwaterowanie w hotelu Pushkar Resort 4*. Zwiedzanie miasta. Kolacja, nocleg.

7 dzień

PUSHKAR - MANDAWA Wcześnie rano spacer nad święte jezioro, a także wizyta w słynnej świątyni Brahmy. Pushkar jest jednym z najświętszych miejsc dla hinduistów. Ghaty (Schody, na których dokonuje się rytualnych obrzędów związanych z wierzeniami) i Świątynie otaczają małe jeziorko, które stanowi cel pielgrzymek wielu świątobliwych hindusów. Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Mandawa (260 km/ 5 godzin) . Spacer wąskimi uliczkami starego miasta gdzie kryje się wiele uroczych, dobrze zachowanych Haweli. Zakwaterowanie w Mandawa w Udai Villas. Kolacja w hotelu.

8 dzień

MANDAWA-DELHI  Śniadanie, czas wolny na spacer po mieście. Przejazd do Delhi. Przejazd do centrum miasta na ostanie zakupy i spacer po mieście. Przed północą transfer na lotnisko. 22.30   odprawa biletowo-bagażowa;

9 dzień

DELHI-ZURYCH-WARSZAWA 01.15         wylot do Zurychu; 06.20         przylot do Zurychu według czasu lokalnego; 07.10         wylot do Warszawy; 09.00         przylot do Warszawy.

Cena zawiera

Przeloty na trasie Warszawa - Zurych - Delhi - Zurych - Warszawa  samolotem rejsowym linii lotniczych  SWISS; Zakwaterowanie w hotelach 4*; Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania i kolacje); Transfery na trasie: lotnisko - hotel- lotnisko; Zwiedzanie klimatyzowanym autokarem; Opieka wykwalifikowanego pilota Air Tours Club; Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;

Cena nie zawiera

Wizy wjazdowej do Indii 230 PLN - wiza wyrabiana on-line, koszt pośrednictwa 100 PLN; Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 90 USD; Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 4 % łącznej wartości umowy.

Uwagi

Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 20 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego; Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl.


Opis hotelu Kolorowy Rajastan według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Trasa

WARSZAWA - ZURYCH - DELHI - AGRA - JAIPUR - PUSHKAR  - MANDAWADELHI - ZURYCH - WARSZAWA   

Opis kraju

Indie - to kraj legenda, o niewielu miejscach na świecie można tak powiedzieć. Kolebka wspaniałej cywilizacji, synonim biedy i przeludnienia, królestwo bollywoodzkiego kiczu, kraina cudów natury i przyrody, wylęgarnia tropikalnych chorób, wyjątkowa mieszanka różnych religii, zapachów, kolorów, dla jednych czyste piękno i niewyczerpane źródło inspiracji, dla innych syf i najgorszy koszmar. Indie można kochać, albo je nienawidzić, ale na pewno nie można pozostać wobec nich obojętnym. Delhi - jest stolicą Indii, tętniąca życiem, gładko łączącą nowoczesność z antykiem. Pomiędzy wspaniałymi drapaczami chmur zauważyć można pomniki przeszłości a wspaniałe, przestronne ogrody i parki zachwycają swoim pięknem. W programie zwiedzanie starej i nowej części Delhi. W programie między innymi: pomnik Mahatma Gandhi, przejazd wzdłuż Czerwonego Fortu ponad rzeką Jamuna, meczet Jama Masjid, Qutub Minar, Brama Indyjska, Parlament, Rashtrapati Bhawan oraz Pałac Prezydencki. Wieczorem kolacja w hotelu. Nocleg. Jaipur - to  zwycięskie miasto otoczone nierównymi pagórkami, na których wznoszą się groźne forty, piękne pałace oraz posiadłości i ogrody porozrzucane tu i ówdzie. Te żyjące pomniki były świadkami wielkich uroczystości takich jak królewskie procesje oraz ciekawe życie mieszkańców. Poza licznymi autobusami i rowerami, miasto od wieków pozostało niezmienione. Jaipur zwany jest przez swoich mieszkańców "różowym miastem". Pushkar - święte miasto (ośrodek kultu boga Brahmy w stanie Rajastan. Prastary ośrodek kultu boga-stworzyciela Brahmy nad jeziorem na skraju pustyni Thar. Znajdujące się w pobliżu świątyni święte jezioro jest uważane za cudowne i uzdrawiające. Było i jest celem pielgrzymek tylko wyznawców hinduzimu lecz także dżinizmu i sikhizmu. Pushkar słynie również z Camel Fair, czyli targów wielbłądzich.

Program ramowy

POLSKOJĘZYCZNY PILOT - OFERTA GRUPOWA DLA MIN. 10 OSÓB

1 dzień

WARSZAWA - ZURYCH - DELHI 07.40 odprawa paszportowo-bagażowa na lotnisku w Warszawie; 09.40 wylot do Zurychu; 11.35 przylot do Zurychu; 12.45 wylot do Delhi; 23.55 przylot do Delhi; według czasu lokalnego, transfer z lotniska do hotelu The Piccadily 4* , nocleg;

2 dzień

DELHI Po śniadaniu wyjazd na całodniowe zwiedzanie Delhi, w programie m.in.: Old Delhi, Jama Masjid, Red Fort, Raj Ghat , Chandi Cowk Market, obiad, po obiedzie New Delhi w programie: Qutub Minar, Humayun Tomb, India Gate, budynek parlamentu, Rashtrapati Bhawan. Powrót do hotelu, kolacja w hotelu, nocleg.

3 dzień

DELHI - AGRA  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Agry (ok. 4 godz). Zakwaterowanie w hotelu Clark Shiraz 4*. Wyjazd na zwiedzanie miasta -  jednego z czołowych miejsc na mapie turystycznej Indii z trzema głównymi zabytkami - Taj Mahal, Fatehpur Sikri i Red Fort. Zwiedzanie miasta obejmuje wizytę w Agra Fort, siedzibę i twierdzę imperium Mogołów kolejnych pokoleń. Zobaczymy tutaj Halę Audiencyjną (Hall of Public Audience), a także królewskie Pawilony (Royal Pavilons). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

4 dzień

AGRA - JAIPUR Wcześnie rano zwiedzimy słynny Taj Mahal, budowany przez 22 lata i 20 000 ludzi. Budowla, wykonana z białego marmuru, została przetransportowana na swoje oryginalne miejsce z oddalonego o 322 km miejsca budowy przez 1000 słoni. Taj Mahal, uznawany za jeden z Cudów Świata. Zbudował go w XVII wieku władca Mughal, Shah Jahan, jako dowód miłości do swojej żony Mumtaz Mahal. Idealna konstrukcja i piękno bryły zachwycają do dzisiaj. Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Jaipuru, po drodze zwiedzanie pozostałości miasta Fatehpur Sikri. Miasto wybudowane w 1569 roku, przez najwspanialszego mogolskiego cesarza Akbara, tak jak szybko powstało, tak samo szybko zniknęło, przez co określane jest mianem wymarłego. Miasto zostało opuszczone w 1585, prawdopodobnie z powodu braku wody pitnej, stało się "miastem-widmem", a stolicę przeniesiono do Lahaur. W 1986 roku zespół architektoniczny dawnej stolicy został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przyjazd do Jaipuru, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

5 dzień

JAIPUR Śniadanie, wyjazd na zwiedzanie, w programie m.in.: wizyta w Amber, gdzie oprócz krótkiego zwiedzania miasta, zobaczymy wspaniały Bursztynowy Fort (Amber Fort), dokąd dostaniemy się na słoniach lub jeepami. Ściany pokoi tego niesamowitego fortu pokryte są malowidłami i ozdobione przepięknymi inkrustowanymi lustrami. Zobaczymy także słynny korytarz luster, Sheesh Mahal oświetlony jedynie jedną strugą odbijaną po kolei od wszystkich lustrzanych powierzchni. W City Palace odwiedzimy muzeum, w którym mieszczą się zbiory rzadkich rękopisów, zbroje, kostiumy, dywany oraz dzieła malarstwa miniaturowego. Program obejmuje również zwiedzanie Wietrznego Pałacu (Wind Palace), zwanego Hawa Mahal, a także Królewskiego Obserwatorium. Jest to tak naprawdę wyszukana fasada, przez którą damy dworu obserwowały codzienne życie ulicy. Po południu czas wolny, kolacja w hotelu, nocleg.

6 dzień

JAIPUR - PUSHKAR Po śniadaniu przejazd do Pushkar ( 150 km/ 3 godziny) Zakwaterowanie w hotelu Pushkar Resort 4*. Zwiedzanie miasta. Kolacja, nocleg.

7 dzień

PUSHKAR - MANDAWA Wcześnie rano spacer nad święte jezioro, a także wizyta w słynnej świątyni Brahmy. Pushkar jest jednym z najświętszych miejsc dla hinduistów. Ghaty (Schody, na których dokonuje się rytualnych obrzędów związanych z wierzeniami) i Świątynie otaczają małe jeziorko, które stanowi cel pielgrzymek wielu świątobliwych hindusów. Powrót do hotelu na śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Mandawa (260 km/ 5 godzin) . Spacer wąskimi uliczkami starego miasta gdzie kryje się wiele uroczych, dobrze zachowanych Haweli. Zakwaterowanie w Mandawa w Udai Villas. Kolacja w hotelu.

8 dzień

MANDAWA-DELHI  Śniadanie, czas wolny na spacer po mieście. Przejazd do Delhi. Przejazd do centrum miasta na ostanie zakupy i spacer po mieście. Przed północą transfer na lotnisko. 22.30   odprawa biletowo-bagażowa;

9 dzień

DELHI-ZURYCH-WARSZAWA 01.15         wylot do Zurychu; 06.20         przylot do Zurychu według czasu lokalnego; 07.10         wylot do Warszawy; 09.00         przylot do Warszawy.

Cena zawiera

Przeloty na trasie Warszawa - Zurych - Delhi - Zurych - Warszawa  samolotem rejsowym linii lotniczych  SWISS; Zakwaterowanie w hotelach 4*; Wyżywienie: 2 posiłki dziennie (śniadania i kolacje); Transfery na trasie: lotnisko - hotel- lotnisko; Zwiedzanie klimatyzowanym autokarem; Opieka wykwalifikowanego pilota Air Tours Club; Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;

Cena nie zawiera

Wizy wjazdowej do Indii 230 PLN - wiza wyrabiana on-line, koszt pośrednictwa 100 PLN; Biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: 90 USD; Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 3,9 % łącznej wartości umowy.

Uwagi

Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 20 kilogramów bagażu głównego oraz 7 kilogramów bagażu podręcznego; Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl.