cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
 • Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama, Argentyna
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama

Argentyna
Ocena wycieczki objazdowej Wino, tango, Atacama:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Wino, tango, Atacama w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Argentyny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Argentyna / Argentyna

Opis oferty:

Buenos Aires • Salta • Cafayate • Humahuaca • Purmamarca • Atacama • Gejzery del Tatio • Puritama • San Pedro de Atacama • Dolina Księżycowa • Salar de Tara • Santiago de Chile • Curacavi • Vina del Mar • Valparaiso Niezwykła wyprawa łącząca zwiedzanie kolorowych, tętniących życiem metropolii - Buenos Aires i Santiago de Chile z surowym pięknem nieujarzmionej przyrody pustyni Atacama i majestatycznym czarem niebosiężnych szczytów Andów. Znakomicie zaplanowana trasa pozwala dzień po dniu odkrywać fascynujące kultury i podziwiać piękno skrajnie kontrastujących regionów położonych w różnych strefach klimatycznych. W programie wizyta w stolicach Argentyny i Chile, najsłynniejszych regionach winiarskich: Cafayate i dolinie Casablanca, a także w pełnych słońca kurortach Valparaiso czy Vina Del Mar. Pobyt na równinie Salar de Tara, urzekającej krajobrazami i bogactwem fauny. Majestat gór, widoki na białe szczyty Andów i niespotykane krajobrazy dostarczą niezapomnianych przeżyć. Wspaniała kultura, historia i dziewicza przyroda czekają na turystów. Trasa w Chile: ok. 1500 km i 2 przeloty wewnętrzne.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Buenos Aires.

2. DZIEŃ.

Przylot do BUENOS AIRES. Zwiedzanie stolicy Argentyny. Przejazd na Plaza de Mayo, przy którym mieszczą się: Casa Rosada, El Cabildo i katedra - siedziba arcybiskupstwa Buenos Aires, którego głową przez 15 lat był obecny papież Franciszek. Spacer po San Telmo - dzielnicy artystów i intelektualistów, gdzie mieszkał m.in. Witold Gombrowicz. Przejazd do dzielnicy La Boca, która była pierwszym portem w Buenos Aires oraz miejscem narodzin tanga. Następnie zwiedzanie północnych dzielnic: Palermo i Recoleta, najbardziej eleganckich części miasta, gdzie znajdują liczne restauracje, bary, piękne budynki oraz słynny kościół. Obiad. Przejazd na plac Lavalle, przy którym znajduje się teatr Teatro Colon. Przejazd jedną z najszerszych alei na świecie na Plaza de la República, gdzie znajduje się obelisk upamiętniający założenie miasta. Na koniec wizyta w nowym porcie Madero. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja z pokazem argentyńskiego tanga. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do SALTA. Zwiedzanie katedry, kościoła św. Franciszka i spacer główną ulicą miasta. Przejazd do Parku św. Marcina i wjazd kolejką na wzgórze św. Bernarda (1454 m n.p.m.), skąd podziwiać można panoramę miasta. Czas wolny na obiad. Wizyta na lokalnym targu i możliwość zakupu pamiątek. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do najważniejszego regionu winiarskiego w Salta - CAFAYATE. Droga wiedzie przez kanion - Quebrada de las Conchas, którego krajobraz obfituje w cuda przyrody w postaci fenomenalnych formacji skalnych zmieniających kolory w zależności od pory dnia. Po drodze krótkie postoje przy najciekawszych miejscach na trasie. Najbardziej wysunięty na północ region winiarski Argentyny leży w dolinie otoczonej łańcuchami górskimi. Okolica słynie z wybornego białego wina Torrontes o delikatnym aromacie kwiatów, owoców tropikalnych i przypraw. Wizyta w muzeum wina i w jednej z lokalnych winiarni połączona z degustacją. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez Huacalera, gdzie charakterystyczny obelisk wyznacza dokładnie zwrotnik Koziorożca (23°26'S). Przejazd fragmentem wpisanej na listę UNESCO Quebrada de Humahuaca. Jest to część dawnej Drogi Inków. Dziś w dalszym ciągu region ten zamieszkany jest licznie przez Indian. Przejazd do miasteczka HUMAHUACA, od którego nazwano słynny wąwóz. Ta górska miejscowość rozsławiona przez przecudne wielobarwne krajobrazy, odkrycia archeologiczne i kolonialną zabudowę, została założona w XVI w. na wysokości 2940 m n.p.m. Romantyczne brukowane alejki zachęcają do spacerów. Obiad. Zwiedzanie najważniejszych zabytków: m.in. ratusz, kościół, Pomnik Niepodległości. Przejazd do hotelu w Purmamarca. Zakwaterowanie. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie PURMAMARCA. Przejazd do Cerro de los Siete Colores - Wzgórza Siedmiu Kolorów nazywanego także Wzgórzem Siedmiu Spódnic ze względu na podobieństwa między kolorami wzgórza i tradycyjnych, długich spódnic noszonych przez andyjskie kobiety. Unikalna gama kolorów jest zasługą złożonej historii geologicznej: ruchów płyt tektonicznych i nawarstwiania się osadów morskich oraz rzecznych. Niesamowita feeria barw od odcieni brązu i czerwieni, poprzez miedź, złoto i biel zapiera dech w piersiach i jest okazją do zrobienia pięknych zdjęć. Przejazd do granicy z Chile. Po drodze możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów. Po przejściu formalności granicznych przejazd do San Pedro de Atacama. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

7. DZIEŃ.

Wczesny wyjazd z hotelu (ok. 5.00 rano) w kierunku pustyni ATACAMA. Przejazd do GEJZERÓW DEL TATIO, położonych na wysokości 4320 m n.p.m., otoczonych wulkanami. O świcie widok jest jedyny w swoim rodzaju: pióropusze wody i para z gejzerów dochodzą nawet do 10 m wysokości. Śniadanie w otoczeniu pary wydobywającej się z gejzerów. Możliwość kąpieli w gorących źródłach. Przejazd do gorących źródeł PURITAMA, gdzie również można rozkoszować się rozgrzewającą kąpielą. Powrót do hotelu ok. 13.00. Czas wolny w SAN PEDRO DE ATACAMA lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) popołudniowa wycieczka do słynnej DOLINY KSIĘŻYCOWEJ, gdzie zobaczyć można fantastyczne struktury skalne powstałe na przestrzeni tysięcy lat. Natura stworzyła w tym miejscu unikalny wulkaniczny krajobraz niespotykany w żadnym innym miejscu na świecie. Nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku SALAR DE TARA, niezwykle pięknej równiny położonej pośród rzek, jezior i struktur wulkanicznych ukształtowanych przez erozję w fantastyczne formacje. Równina jest częścią Parku Narodowego Los Flamencos National Reserve. Zamieszkują tu niezliczone gatunki fauny takie jak: flamingi, kaczki, mewy, lisy, lamy oraz unikatowy gatunek gryzoni vizcachas. Obiad w formie pikniku. Transfer na lotnisko. Przelot do Santiago de Chile. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd główną aleją SANTIAGO DE CHILE - Alameda Bernardo O'Higgins. Zwiedzanie pałacu gubernatora zwanego La Moneda. Następnie wizyta na głównym placu miasta Plaza de Armas, który otaczają historyczne budynki i katedra. Odwiedziny na wzgórzu Santa Lucia, na którym Hiszpanie założyli Santiago w 1541 roku. Przejazd na drugą stronę rzeki Mapocho do leżącej u stóp wzgórza San Cristobal, dzielnicy artystów i intelektualistów zwanej Bellavista. Ze wzgórza rozpościera się zapierająca dech panorama miasta. Na koniec wizyta w eleganckiej dzielnicy Providencia słynącej z najlepszych restauracji, ekskluzywnych sklepów i nowoczesnych wieżowców. Powrót do hotelu. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do żyznej doliny CURACAVI znanej z uprawy owoców. W tym rejonie znajduje się niezliczona ilość restauracji serwujących lokalne potrawy. Następnie wizyta w dolinie Casablanca, która w ostatnim dziesięcioleciu stała się najszybciej rozwijającym się obszarem uprawy winorośli w całym Chile. Degustacja wyśmienitego wina w lokalnej winnicy. Przejazd do najsłynniejszego chilijskiego kurortu VINA DEL MAR, nazywanego miastem-ogrodem. Czas wolny. Przejazd do VALPARAISO, jednego z najważniejszych miast portowych kraju, którego historyczne centrum wpisane jest na listę UNESCO. Zwiedzanie zabytkowej części miasta z Placem Sotomayor, muzeum Pabla Nerudy "La Sebastiana", spacer krętymi uliczkami pośród urokliwej zabudowy najstarszego portu Chile. Powrót do hotelu. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z degustacją wina. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny w Santiago de Chile lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą): całodzienna wycieczka do doliny rzeki Maipo. Podziwianie spektakularnej panoramy Andów. Po drodze niesamowite krajobrazy skalistych gór, dolin, rzek, źródeł i wodospadów. Wizyta na lokalnym bazarze, gdzie liczni sprzedawcy oferują ciekawe wyroby miejscowego rękodzieła oraz regionalne przysmaki. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Santiago. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***: 1 w Buenos Aires, 2 w Salta, 1 w Purmamarca, 2 w San Pedro de Atacama, 4 w Santiago de Chile. • 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań, 4 obiady, 2 kolacje • przelot Warszawa-Buenos Aires, Santiago de Chile-Warszawa; Buenos Aires-Salta, Calama-Santiago • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępów, lokalni przewodnicy: ok. 150 USD, opłaty lotniskowe (płatne bezpośrednio na lotnisku): ok. 45 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: Dolina Księżycowa: ok. 82 USD, kolacja z daniami regionalnymi: ok. 100 USD, wycieczka do doliny Maipo: ok. 120 USD.WAŻNE! Aby zarezerwować przelot wewnętrzny, należy przekazać sprzedawcy skan pierwszej strony paszportu (ze zdjęciem) niezwłocznie po dokonaniu rezerwacji.


Opis hotelu Wino, tango, Atacama według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Argentyna / Argentyna

Opis oferty:

Buenos Aires • Salta • Cafayate • Humahuaca • Purmamarca • Atacama • Gejzery del Tatio • Puritama • San Pedro de Atacama • Dolina Księżycowa • Salar de Tara • Santiago de Chile • Curacavi • Vina del Mar • Valparaiso Niezwykła wyprawa łącząca zwiedzanie kolorowych, tętniących życiem metropolii - Buenos Aires i Santiago de Chile z surowym pięknem nieujarzmionej przyrody pustyni Atacama i majestatycznym czarem niebosiężnych szczytów Andów. Znakomicie zaplanowana trasa pozwala dzień po dniu odkrywać fascynujące kultury i podziwiać piękno skrajnie kontrastujących regionów położonych w różnych strefach klimatycznych. W programie wizyta w stolicach Argentyny i Chile, najsłynniejszych regionach winiarskich: Cafayate i dolinie Casablanca, a także w pełnych słońca kurortach Valparaiso czy Vina Del Mar. Pobyt na równinie Salar de Tara, urzekającej krajobrazami i bogactwem fauny. Majestat gór, widoki na białe szczyty Andów i niespotykane krajobrazy dostarczą niezapomnianych przeżyć. Wspaniała kultura, historia i dziewicza przyroda czekają na turystów. Trasa w Chile: ok. 1500 km i 2 przeloty wewnętrzne.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku. Wylot do Buenos Aires.

2. DZIEŃ.

Przylot do BUENOS AIRES. Zwiedzanie stolicy Argentyny. Przejazd na Plaza de Mayo, przy którym mieszczą się: Casa Rosada, El Cabildo i katedra - siedziba arcybiskupstwa Buenos Aires, którego głową przez 15 lat był obecny papież Franciszek. Spacer po San Telmo - dzielnicy artystów i intelektualistów, gdzie mieszkał m.in. Witold Gombrowicz. Przejazd do dzielnicy La Boca, która była pierwszym portem w Buenos Aires oraz miejscem narodzin tanga. Następnie zwiedzanie północnych dzielnic: Palermo i Recoleta, najbardziej eleganckich części miasta, gdzie znajdują liczne restauracje, bary, piękne budynki oraz słynny kościół. Obiad. Przejazd na plac Lavalle, przy którym znajduje się teatr Teatro Colon. Przejazd jedną z najszerszych alei na świecie na Plaza de la República, gdzie znajduje się obelisk upamiętniający założenie miasta. Na koniec wizyta w nowym porcie Madero. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja z pokazem argentyńskiego tanga. Nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko. Przelot do SALTA. Zwiedzanie katedry, kościoła św. Franciszka i spacer główną ulicą miasta. Przejazd do Parku św. Marcina i wjazd kolejką na wzgórze św. Bernarda (1454 m n.p.m.), skąd podziwiać można panoramę miasta. Czas wolny na obiad. Wizyta na lokalnym targu i możliwość zakupu pamiątek. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do najważniejszego regionu winiarskiego w Salta - CAFAYATE. Droga wiedzie przez kanion - Quebrada de las Conchas, którego krajobraz obfituje w cuda przyrody w postaci fenomenalnych formacji skalnych zmieniających kolory w zależności od pory dnia. Po drodze krótkie postoje przy najciekawszych miejscach na trasie. Najbardziej wysunięty na północ region winiarski Argentyny leży w dolinie otoczonej łańcuchami górskimi. Okolica słynie z wybornego białego wina Torrontes o delikatnym aromacie kwiatów, owoców tropikalnych i przypraw. Wizyta w muzeum wina i w jednej z lokalnych winiarni połączona z degustacją. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu. Czas wolny. Nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd przez Huacalera, gdzie charakterystyczny obelisk wyznacza dokładnie zwrotnik Koziorożca (23°26'S). Przejazd fragmentem wpisanej na listę UNESCO Quebrada de Humahuaca. Jest to część dawnej Drogi Inków. Dziś w dalszym ciągu region ten zamieszkany jest licznie przez Indian. Przejazd do miasteczka HUMAHUACA, od którego nazwano słynny wąwóz. Ta górska miejscowość rozsławiona przez przecudne wielobarwne krajobrazy, odkrycia archeologiczne i kolonialną zabudowę, została założona w XVI w. na wysokości 2940 m n.p.m. Romantyczne brukowane alejki zachęcają do spacerów. Obiad. Zwiedzanie najważniejszych zabytków: m.in. ratusz, kościół, Pomnik Niepodległości. Przejazd do hotelu w Purmamarca. Zakwaterowanie. Nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie PURMAMARCA. Przejazd do Cerro de los Siete Colores - Wzgórza Siedmiu Kolorów nazywanego także Wzgórzem Siedmiu Spódnic ze względu na podobieństwa między kolorami wzgórza i tradycyjnych, długich spódnic noszonych przez andyjskie kobiety. Unikalna gama kolorów jest zasługą złożonej historii geologicznej: ruchów płyt tektonicznych i nawarstwiania się osadów morskich oraz rzecznych. Niesamowita feeria barw od odcieni brązu i czerwieni, poprzez miedź, złoto i biel zapiera dech w piersiach i jest okazją do zrobienia pięknych zdjęć. Przejazd do granicy z Chile. Po drodze możliwość podziwiania wspaniałych krajobrazów. Po przejściu formalności granicznych przejazd do San Pedro de Atacama. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja. Nocleg.

7. DZIEŃ.

Wczesny wyjazd z hotelu (ok. 5.00 rano) w kierunku pustyni ATACAMA. Przejazd do GEJZERÓW DEL TATIO, położonych na wysokości 4320 m n.p.m., otoczonych wulkanami. O świcie widok jest jedyny w swoim rodzaju: pióropusze wody i para z gejzerów dochodzą nawet do 10 m wysokości. Śniadanie w otoczeniu pary wydobywającej się z gejzerów. Możliwość kąpieli w gorących źródłach. Przejazd do gorących źródeł PURITAMA, gdzie również można rozkoszować się rozgrzewającą kąpielą. Powrót do hotelu ok. 13.00. Czas wolny w SAN PEDRO DE ATACAMA lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) popołudniowa wycieczka do słynnej DOLINY KSIĘŻYCOWEJ, gdzie zobaczyć można fantastyczne struktury skalne powstałe na przestrzeni tysięcy lat. Natura stworzyła w tym miejscu unikalny wulkaniczny krajobraz niespotykany w żadnym innym miejscu na świecie. Nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd w kierunku SALAR DE TARA, niezwykle pięknej równiny położonej pośród rzek, jezior i struktur wulkanicznych ukształtowanych przez erozję w fantastyczne formacje. Równina jest częścią Parku Narodowego Los Flamencos National Reserve. Zamieszkują tu niezliczone gatunki fauny takie jak: flamingi, kaczki, mewy, lisy, lamy oraz unikatowy gatunek gryzoni vizcachas. Obiad w formie pikniku. Transfer na lotnisko. Przelot do Santiago de Chile. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd główną aleją SANTIAGO DE CHILE - Alameda Bernardo O'Higgins. Zwiedzanie pałacu gubernatora zwanego La Moneda. Następnie wizyta na głównym placu miasta Plaza de Armas, który otaczają historyczne budynki i katedra. Odwiedziny na wzgórzu Santa Lucia, na którym Hiszpanie założyli Santiago w 1541 roku. Przejazd na drugą stronę rzeki Mapocho do leżącej u stóp wzgórza San Cristobal, dzielnicy artystów i intelektualistów zwanej Bellavista. Ze wzgórza rozpościera się zapierająca dech panorama miasta. Na koniec wizyta w eleganckiej dzielnicy Providencia słynącej z najlepszych restauracji, ekskluzywnych sklepów i nowoczesnych wieżowców. Powrót do hotelu. Nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do żyznej doliny CURACAVI znanej z uprawy owoców. W tym rejonie znajduje się niezliczona ilość restauracji serwujących lokalne potrawy. Następnie wizyta w dolinie Casablanca, która w ostatnim dziesięcioleciu stała się najszybciej rozwijającym się obszarem uprawy winorośli w całym Chile. Degustacja wyśmienitego wina w lokalnej winnicy. Przejazd do najsłynniejszego chilijskiego kurortu VINA DEL MAR, nazywanego miastem-ogrodem. Czas wolny. Przejazd do VALPARAISO, jednego z najważniejszych miast portowych kraju, którego historyczne centrum wpisane jest na listę UNESCO. Zwiedzanie zabytkowej części miasta z Placem Sotomayor, muzeum Pabla Nerudy "La Sebastiana", spacer krętymi uliczkami pośród urokliwej zabudowy najstarszego portu Chile. Powrót do hotelu. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): kolacja w lokalnej restauracji połączona z degustacją wina. Nocleg.

11. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny w Santiago de Chile lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą): całodzienna wycieczka do doliny rzeki Maipo. Podziwianie spektakularnej panoramy Andów. Po drodze niesamowite krajobrazy skalistych gór, dolin, rzek, źródeł i wodospadów. Wizyta na lokalnym bazarze, gdzie liczni sprzedawcy oferują ciekawe wyroby miejscowego rękodzieła oraz regionalne przysmaki. Powrót do hotelu w godzinach popołudniowych. Nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Transfer na lotnisko w Santiago. Wylot do Polski.

13. DZIEŃ.

Przylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

10 noclegów w hotelach***: 1 w Buenos Aires, 2 w Salta, 1 w Purmamarca, 2 w San Pedro de Atacama, 4 w Santiago de Chile. • 2-os. pokoje z łazienkami • wyżywienie: 10 śniadań, 4 obiady, 2 kolacje • przelot Warszawa-Buenos Aires, Santiago de Chile-Warszawa; Buenos Aires-Salta, Calama-Santiago • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępów, lokalni przewodnicy: ok. 150 USD, opłaty lotniskowe (płatne bezpośrednio na lotnisku): ok. 45 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Opłaty fakultatywne: Dolina Księżycowa: ok. 82 USD, kolacja z daniami regionalnymi: ok. 100 USD, wycieczka do doliny Maipo: ok. 120 USD.