cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
1 / 0
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Argentyna i Brazylia

Argentyna
Ocena wycieczki objazdowej Argentyna i Brazylia:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Argentyna i Brazylia w ofercie Biura podróży:

Ecco Travel

Szukasz wakacji do Argentyny?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Argentyna

Opis hotelu

BUENOS AIRES - FOZ DO IGUAÇU - RIO DE JANEIRO

Dzień 1: Warszawa - Buenos Aires. Wylot z lotniska Chopina do Buenos Aires.

Dzień 2: Buenos Aires. Lądowanie w stolicy Argentyny, spotkanie z przewodnikiem i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i odpoczynek po trudach podróży.

Dzień 3: Buenos Aires. Po śniadaniu zwiedzanie Buenos Aires. Zobaczymy neoklasyczny Pałac Kongresu, Różowy Dom, siedzibę rządu, a także centralny plac Plaza de Mayo, na którym znajduje się ratusz miasta i katedra. Następnie przejedziemy do muzycznego Teatru Kolumba, XIX w dzielnicę La Boca. Następnie spacer ulicą Caminito okupowaną przez malarzy i sprzedawców pamiątek, ulicę San Thelmo z kolonialnymi domami, sklepami i klubami tanga. Pojedziemy również do dzielnicy Palermi, w której eleganckie domy są otoczone przez barwne parki - zobaczymy m. in. Zoo, Ogród Botaniczny, planetarium. W drodze powrotnej przejedziemy przez dzielnicę Racoleta. Po południu powrót do hotelu i czas wolny. Dla chętnych (dodatkowo płatne) show tango. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 4: Buenos Aires. Po śniadaniu powrót do hotelu i czas wolny. Dla chętnych (dodatkowo płatne) rejs po delcie Rzeki Parana. Po południu powrót do hoteli i nocleg.

Dzień 5: Buenos Aires - Foz do Iguaçu. Po śniadaniu czas wolny. Następnie transfer na lotnisko i przelot do Foz do Iguaçu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 6: Foz do Iguaçu. Po śniadaniu całodniowa wycieczka do Wodospadów Iguassu (lunch w cenie). Rzeka Iguaçu na granicy Brazylii i Argentyny tworzy 275 wodospadów, w tym największy - Garganta do Diabo (Gardziel Diabła). W pierwszej kolejności wycieczka na argentyńską stronę Iguaçu, gdzie znajduje się większa część wodospadów. Przejdziemy przez "Most Przyjaźni" łączący Argentynę z Brazylią, skąd można obserwować panoramiczny widok na wodospady. Następnie przejazd ekologiczną kolejką nad wodospadami oraz krótki spacer do Garganta do Diabo. Przerwa na lunch. Następnie wrócimy do Brazylii i wjedziemy do Parku Narodowego po raz kolejny, by podczas spaceru specjalną trasą widokową pośród bujnej roślinności podziwiać argentyńską stronę wodospadów od strony Brazylii. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 7: Foz do Iguaçu. Po śniadaniu czas wolny na realizację wycieczek fakultatywnych - np. wizyty w Paragwaju, w elektrowni wodnej Itaipu (dodatkowo płatne), która jest jedną z największych na świecie i zasila w "czystą" energię całą aglomerację Sao Paulo oraz Paragwaj. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 8: Foz do Iguaçu - Rio de Janeiro Po śniadaniu przelot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i czas wolny. Rio de Janeiro, tzw. cidade maravilhosa (wspaniałe miasto) jest miejscem, gdzie zabawa nigdy się nie kończy. Na niesamowitą atmosferę składa się przepiękne położenie - nad Zatoką Guanabara, u stóp pokrytego lasem atlantyckim szczytu Tijuca (1012 m n.p.m), najsławniejsze na świecie plaże - Copacabana, Ipanema, czy Leblon, ale również wspaniali ludzie, których radość życia zaraża każdego obcokrajowca. Nocleg w hotelu.

Dzień 9: Rio de Janeiro. Po śniadaniu całodniowa wycieczka po Rio (lunch w cenie). Na początek przejazd z hotelu do dzielnicy Cosme Velho, gdzie wsiądziemy do kolejki linowej i przez las Tijuca pojedziemy na szczyt Corcovado (Garbus, 710 m n.p.m). Ze szczytu zobaczymy urzekającą panoramę miasta i Zatoki Guanabara oraz pomnik Chrystusa Odkupiciela. Obiad w restauracji z barem sałatkowym. Po obiedzie przejazd przez centrum miasta na Głowę Cukru; niesamowity szczyt wznoszący się bezpośrednio z wody na wysokość 396 m. Można z niego podziwiać Zatokę Guanabara z mostem łączącym Rio z Niteroi oraz górę Corcovado. Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 10: Rio de Janeiro. Śniadanie. Czas wolny. Można wybrać się na jedną ze znanych plaż lub na zakupy w licznych sklepach i butikach. Dla chętnych (dodatkowo płatne) wycieczka jeepami do Parku Narodowego Tijuca i Faveli - ubogich dzielnic Rio słynących z lokalnego kolorytu i często opisywanych przez kino brazylijskie - np. w głośnym filmie "Miasto Boga". Powrót do hotelu i nocleg.

Dzień 11: Rio de Janeiro - Warszawa. Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i czas wolny w oczekiwaniu na transfer na lotnisko. Pożegnanie z Brazylią i lot powrotny do Europy.

Dzień 12: Warszawa. Przylot do Warszawy.

Cena zawiera:

- przelot na trasie Warszawa - Buenos Aires, Rio de Janeiro - Warszawa z przesiadkami

- przeloty lokalne zgodnie z programem

- opłaty lotniskowe

- ubezpieczenie KL, NNW

- przeloty lokalne zgodnie z programem

- zakwaterowanie w klimatyzowanych hotelach 3 *** z klimatyzacją

- wyżywienie - śniadania w formie bufetu, lunche zgodnie z programem

- transfery i przejazdy lokalne klimatyzowanymi minibusami

- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

- serwis lokalnych przewodników i polskiego pilota

Cena nie zawiera:

(kwoty dopłat - patrz formularz rezerwacji)- zwyczajowych napiwków dla pilota i przewodników lokalnych

- dopłaty do obiadokolacji

- dopłaty do zakwaterowania w pokoju pojedynczym, albo do tańszej opcji "podróżujący samotnie" (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - w przypadku realizacji dokwaterowania w ramach opcji "podróżujący samotnie", dopłata zostanie anulowana

- dopłaty do wycieczek fakultatywnych (nieobowiązkowe) - ok. 460 USD/os. płatne na miejscu pilotowi, uwaga! w przypadku mniejszej niż 10 os. liczby os. ceny wycieczek fakultatywnych mogą być wyższe

Wizy:Wizy nie są wymagane, podstawą wjazdu jest polski paszport ważny min. 6 miesięcy.Obsługa:

w jęz. polskim

Standard

***


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Ecco Travel, które jest jednym z największych w Polsce organizatorów egzotycznych wakacji. Wraz z Biurem Podróży Ecco Holiday od kilku lat spełnia turystyczne marzenia swoich klientów.

Biuro Podróży Ecco Travel specjalizuje się w szczególności w organizacji wycieczek objazdowych do Chin, Japonii, Tajlandii, Indonezji, Emiratów Arabskich, Meksyku i na Kubę. Ich programy zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Profesjonalni piloci, doskonała obsługa klienta zarówno przed wylotem jak i w trakcie wyjazdu, a także doskonale skonstruowane wycieczki objazdowe sprawiły, że dziś biuro ma mnóstwo świetnych opinii. Wszystkie oferty oparte są wyłacznie na przelotach rejsowych by zapewnić komfort transportu i doskonałe wspomnienia z podróży.

Możliwe jest także przygotowanie wyjazdu wypoczynkowego w popularnej formule all inclusive. Biuro Podrózy Ecco Travel jest w stanie spełnić wszystkie marzenia klientów, nawet w zakresie organizacji malowniczych ślubów i innych nietypowych imprez.