cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
 • Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary, Czechy
1 / 6
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
19.04 - 22.04
już od 629 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
19.09 - 22.09
już od 629 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary
star 3

Czechy
Ocena wycieczki objazdowej Praga i Karlove Vary:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 19 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 19 września 2019

Wycieczka objazdowa Praga i Karlove Vary w ofercie Biura podróży:

PBP Olsztyn

Szukasz wakacji do Czech?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

CZECHY AUSTRIA WEGRY

Program

Trasa zagraniczna: Praga (3) – Karlowe Wary

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg. Trasa: ok. 650 km.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi, m.in.: Hradczany – dzielnica królewska: Zamek Praski, katedra św. Wita, złota uliczka, Loreta, klasztor na Strachowie. Następnie dzielnica Mala Strana z kościołem św. Mikołaja, pałacem Liechtensteinów, Wyspa Kampa, Most Karola, dzielnica żydowska Josefov. Rejs statkiem po Wełtawie. Obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu. Trasa: ok. 10 km.

DZIEŃ 3

Śniadanie, wycieczka do Karlowych Warów - spacer po uzdrowisku. Przejście promenadą z licznymi XIX – wiecznymi kolumnadami, altanami, secesyjnymi domami. Degustacja leczniczych wód, wizyta w muzeum Jana Bechera, twórcy likieru Becherovka. Powrót do Pragi: spacer po Rynku Starego Miasta z pomnikiem Jana Husa, kościół Tyński, Ratusz Staromiejski z zegarem „Orloj”, kościół św. Mikołaja.  Obiadokolacja w regionalnej restauracji (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg. Trasa: ok. 280 km.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju. Trasa: ok. 650 km. Całość trasy: 1600 km. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

CENA IMPREZY OBEJMUJE

• przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd) • 3 noclegi w hotelu**/***, w pokojach 2 -osobowych z łazienką • 3 śniadania w formie bufetu • opiekę pilota • program turystyczny • ubezpieczenie (KL+CP 20.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN) • TFG (0 zł)

DODATKOWO PŁATNE

• pakiet do realizacji programu: 1500 CZK (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Wełtawie, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki

DOPŁATY OPCJONALNE

• dopłata do pokoju 1-osobowego: 280 zł • dopłata do 3 obiadokolacji: 160 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczka zostanie zrealizowana przy minimum 15 osobach zgłoszonych. 2. Wycieczka może zostać anulowana 7 dni przed rozpoczęciem z powodu nie osiągnięcia zakładanego minimum grupy. 3. Wycieczka będzie realizowana w zależności od ilości uczestników w grupie: autokarem lub wygodnym busem. 4. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym autokarze lub busie. 5. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż główny autokar (autokar liniowy, pociąg, bus, samochód osobowy). Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 6. Antenki – transfer z poszczególnych miejscowości do miast znajdujących się na trasie głównej. Trasy antenkowe są obsługiwane bez pilota. 7. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 osobach wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBPO ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości do 3 dni przed rozpoczęciem wycieczki. Anulacja przejazdu antenkowego nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Podróżny wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 8. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie po wcześniejszym poinformowaniu Podróżnych. 9. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne i administracyjne, koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide i inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisie wycieczki i jest ściśle związana w ilością uczestników na wycieczce. Obligatoryjny koszt pakietu jest kalkulowany przy grupie 40 osób. Cena pakietu może być podwyższona ze względu na mniejszą ilość osób w grupie i zostanie podana do wiadomości Podróżnym przed wycieczką. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. Obligatoryjny pakiet do realizacji programu nie podlega rozliczeniu. 10. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Podróżny będzie zobligowany do zapłaty połowy stawki dopłaty do pokoju 1–osobowego. 11. W cenie podstawowej oraz przy dopłacie do obiadokolacji PBPO zapewnia realizację posiłków zgodnie z ofertą, natomiast nie gwarantuje realizacji diet specjalistycznych i eliminacyjnych (np. dieta bezglutenowa, dieta wegańska i inne). 12. Wycieczka nie jest przystosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.


Opis hotelu Praga i Karlove Vary według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

CZECHY AUSTRIA WEGRY

Trasa zagraniczna

Praga (3) - Karlowe Wary

DZIEŃ 1

Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 2

Śniadanie. Zwiedzanie Pragi, m.n.: Hradczany - dzielnica królewska: Zamek Praski, katedra św. Wita, złota uliczka, Loreta, klasztor na Strachowie. Następnie dzielnica Mala Strana z kościołem św. Mikołaja, pałacem Liechtensteinów, Wyspa Kampa, Most Karola, dzielnica żydowska Josefov. Rejs statkiem po Wełtawie. Obiadokolacja w regionalnej restauracji (fakultatywnie). Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3

Śniadanie, wycieczka do Karlowych Warów - spacer po uzdrowisku. Przejście promenadą z licznymi XIX - wiecznymi kolumnadami, altanami, secesyjnymi domami. Degustacja leczniczych wód. Powrót do Pragi, spacer po Rynku Starego Miasta z pomnikiem Jana Husa, kościół Tyński, Ratusz Staromiejski z zegarem "Orloj", kościół św. Mikołaja. Obiadokolacja (fakultatywnie). Przejazd na praskie tereny targowe, gdzie znajduje się Fontanna Krizikova, udział w pokazie typu "światło, woda i dźwięk". Powrót do hotelu, nocleg.

DZIEŃ 4

Śniadanie. Wyjazd w kierunku Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju. Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

DOPŁATY OPCJONALNE

Dopłata do pokoju 1-os.: 280 zł Dopłata do 2 obiadokolacji: 120 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek, wc)lub busem (klimatyzacja, dvd) - 3 noclegi w hotelu**/*** w Pradze, w pokojach 2 -osobowych z łazienką - 3 śniadania w formie bufetu - program turystyczny - opiekę pilota - ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE

- pakiet do realizacji programu: 1500 CZK (rezerwacje i wstepy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Wełtawie, zestaw słuchawkowy Tour Guide), płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami. 2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota. 3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej. 4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki. 5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta. 6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce. 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1-osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2-osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 - osobowego. 8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.Wycieczka pochodzi z oferty PBP Olsztyn, który jest polskim touroperatorem specjalizującym się w wycieczkach objazdowych autokarowych i samolotowych po Europie. Założeniem biura jest tworzenie oferty wycieczek, które kształcą i na długo zapadają w pamięć turysty. Programy tworzone są w oparciu o doświadczenie i pracę wykwalifikowanej kadry, tak aby spełniały oczekiwania polskiego rynku. Jako bezpośredni organizator wycieczek angażuje się w tworzenie i realizację wycieczek objazdowych zapewniając wysoką jakość i dobre warunki zarówno transportu jak i wypoczynku.

Najlepszym dowodem na niezawodności usług PBP Olsztyn jest wiele pozytywnych opinii zadowolonych klientów oraz owocna współpraca z agencjami turystycznymi.


Opinie o wycieczce objazdowej Praga i Karlove Vary

Praga i Karlove Vary - możliwości zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Praga i Karlove Vary? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00