cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki, Włochy
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
26.04 - 03.05
już od 3649 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
19.07 - 26.07
już od 2450 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki
star 3

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 26 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 19 lipca 2019

Wycieczka objazdowa Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotel *** - położone w pobliżu centrum miast lub w pobliżu przystanków lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych Florencji oraz Mediolanu.
Pokoje: 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto: telefon, TV-Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf.
Do dyspozycji gości:

Recepcja, restauracja, bar.
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na . Przylot do Bergamo, transfer do hotelu w ok. Florencji, czas wolny. Nocleg. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 2
Po wczesnym śniadaniu, przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Kościoła św. Krzyża zwanym florenckim Panteonem. To tutaj są pochowani słynni florentyńczycy m.in. Michał Anioł Buonarotti czy Galileusz. W dalszej części programu Palazzo Vecchio - serce potęgi Florencji. W Palazzo, które zostało zaprojektowane przez Arnolfo di Cambio, będziemy podziwiać Izbę Pięciuset, która słynnie z niezrealizowanych fresków Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Przejazdy do centrum historycznego realizowane komunikacją miejską. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 35 km).
Dzień 3
Po śniadaniu, ciąg dalszy zwiedzania Florencji w programie: Santa Maria Novella, gdzie znajdują się freski Domenico Ghirlandaia i gdzie zaczynał swoją pracę Michał Anioł Buonarotti. W dalszej części zwiedzania Palazzo dei Medici z Capella dei Magi, w której będziemy mogli podziwiać kunszt Benozzo Gonzoli, a także wizyta w Kaplicach Medyceuszy, gdzie znajdują się nagrobki Medyceuszy, wyrzeźbione ręką Michała Anioła. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w Kaplicy Brancacci, gdzie będziemy podziwiać fantastyczny fresk Masaccia. Czas wolny. Przejazdy do centrum historycznego realizowane komunikacją miejska. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 30 km).
Dzień 4
Po śniadaniu przejdziemy centrum historycznego miasta Florencji, gdzie będziemy zwiedzać: Muzeum Katedralne, gdzie m.in. poznamy historię powstania katedry Santa Maria del Fiore, jak również będziemy mogli podziwiać Pietę Michała Anioła. Następnie będziemy zwiedzać imponujące Baptysterium św. Jana Chrzciciela. Ostatnim punktem programu będzie wizyta w katedrze Santa Maria del Fiore. Czas wolny. Na zakończenie dnia proponujemy obiadokolację - menu toskańskie (płatna dodatkowo). Przejazdy do centrum historycznego realizowane komunikacją miejską. Po południu powrót do hotelu, nocleg. Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu. (Trasa ok. 30 km).
Dzień 5
Po śniadaniu, zwiedzanie najbogatszego muzeum we Włoszech, czyli Galerii Uffizi. W programie wizyta z przewodnikiem w muzeum, gdzie będzie możliwość podziwiać obrazy Wielkich Artystów m.in: Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Botticellego. Następnie czas wolny w muzeum na indywidualne podziwianie sztuki. Następnie spacer na Taras Widokowy, gdzie będziemy podziwiać fantastyczną panoramę Florencji. Przejazd do hotelu w okolicy Mediolanu na nocleg. (Trasa ok. 350 km).
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Mediolanu. W programie zwiedzania: spacer po dziedzińcach zamku Sforzów, wizyta muzeum zamkowym, gdzie m.in. zobaczymy ostatnią ostatnie niedokończone dzieło Michała Anioła - Pieta Rondandini. Kolejnym punktem programu będą wizyta katedrze oraz Galeria Wiktora Emanuela, a dalej zobaczymy Plac La Scala oraz muzeum La Scali. Czas wolny na lunch. Po południu wizyta w kościele św. Satyra z iluzjonistycznym wnętrzem Bramantego oraz wizyta w dzielnicy mody. Wizyta w kościele Santa Maria delle Grazie, gdzie będziemy mogli podziwiać Ostatnią Wieczerze Leonarda da Vinci. Czas wolny. Przejazdy do centrum historycznego realizowane komunikacją miejską. Wieczorem obiadokolacja mediolańska (płatna dodatkowo). Powrót do hotelu na nocleg. Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu.
Dzień 7
Po śniadaniu przejazd do Mediolanu w programie zwiedzanie: Kościoła św. Maurycego nazywany kaplicą sykstyńską Mediolanu, bazylikę patrona Mediolanu św. Ambrożego, muzeum nauk i technologii im. Leonarda da Vinci. Następnie przejazd do dzielnicy kanałów. Kolejnym punktem programu będzie wizyta w nowoczesnej dzielnicy architektonicznej Porta Nuova, gdzie znajdują się najwyższe i najpiękniejsze budynki w całych Włoszech. Na zakończenie programu spacer do dzielnicy artystycznej Brera i zwiedzanie pinakoteki Brera. Czas wolny. Przejazdy do centrum historycznego realizowane komunikacją miejską. Powrót do hotelu na nocleg.
Dzień 8
Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny, a następnie transfer na lotnisko. (Trasa ok. 120 km). W przypadku wczesnego wylotu - śniadania w formie pakietów. Wylot do Warszawy.
Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego we Florencji i Mediolanie przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelu.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
bezpośredni przelot samolotem do/z Bergamo, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań kontynentalnych, za dopłatą obiadokolacje (5 obiadokolacji w dniach: 1., 2., 3., 5. i 7. imprezy w hotelu lub w pobliskich restauracjach), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, wieczoru włoskiego, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu, Firenze Card i ich rezerwacje, przewodnicy, bilety komunikacji miejskiej, system TGS): ok.304 EUR/os. płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - dodatkowo ok. 25 EUR/os., płatne bezpośrednio w hotelach oraz dodatkowo płatnych: obiadokolacji toskańskiej/mediolańskiej - każda obiadokolacja ok. 30 EUR/os. i degustacji produktów toskańskich ok. 30 EUR/os.). Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie ze względu na wystawy czasowe.
Uwaga!
Powyższe ceny oraz wysokość opłat za pakiet uczestnictwa w programie podane zostały na dzień 31.08.2018 r. i mogą ulec zmianie.
Zniżki obowiązują dla:
- uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/studenckiej (nie obowiązuje przy zakupie Firenze Card) - inwalidów - bilety ulgowe/bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem niepełnosprawności (nie obowiązuje przy zakupie Firenze Card)
Obsługa grupy w systemie
TOUR GUIDE
. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
META Description

Wielcy artyści we Florencji: Leonardo, Michał Anioł, Rafaell • Belle Arte • Galeria Uffizi - najbogatsze Muzeum we Włoszech • Santa Maria Novella - perełka Renesansu • Św. Krzyż - włoski Panteon * Muzeum Katedralne - Pieta Michała Anioła • Cappella dei Magi - fantastyczne freski Benozzo Gonzoli w Pałacu Ricardi • Galeria Brerra - mediolańskie Uffizi • Ostatnia Wieczerza - Leonardo da Vinci
Wizy - informacje dla sprzedawców

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.4/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotel *** - położony w pobliżu centrum lub lokalnej komunikacji miejskiej, z dogodnym dojazdem do głównych atrakcji turystycznych Florencji Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami. Ponadto telefon, TV Sat., minibar (konsumpcja płatna dodatkowo) i sejf. Do dyspozycji gości: recepcja, restauracja, bar. Hotel akceptuje karty kredytowe Wyżywienie: śniadania kontynentalne (pieczywo, masło, dżem, kawa, mleko) oraz za dopłatą obiadokolacje (możliwe w pobliskiej włoskiej restauracji), napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 13:50 Zbiórka na lotnisku Modlin w Warszawie, przy stanowisku odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. 15:50 Wylot z Warszawy. 17:55 Przylot do Bolonii, transfer do hotelu, czas wolny. (Trasa ok. 120 km). Dzień 2 Śniadanie, zwiedzanie miasta rozpoczniemy od Kościoła św. Krzyża zwanym florenckim Pateonem. To tutaj są pochowani słynni florentyńczycy m.in. Michał Anioł Buonarotti czy Galileusz. Następnie przejdziemy do Palazzo del Bargello, dawnej siedziby trybuna ludowego, obecnie Muzeum Narodowe. W muzeum będziemy podziwiać wspaniałe renesansowe rzeźby m.in. Donatella, Michała Anioła czy Brunelleschiego. W dalszej części programu PalazzoVecchio - serce potęgi Florencji. W Palazzo, które zostało zaprojektowane przez Arnoldo di Cambio, będziemy podziwiać Izbę Pięćciuset, która słynnie z niezrealizowanych fresków Michała Anioła i Leonarda da Vinci. Na zakończenie programu przejdziemy do wspaniałego kościoła dominikanów Santa Maria Novella, gdzie znajdują się freski Domenico Ghirlandaia i gdzie zaczynał swoją pracę Michał Anioł Buonarotti. Na zakończenie dnia proponujemy obiadokolacje - menu toskańskie. Następnie powrót do hotelu, nocleg. Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu. Dzień 3 Po śniadaniu, ciąg dalszy zwiedzania miasta w programie: przepiękna Katedra Santa Maria del Fiore, z zewnątrz zobaczymy baptysterium ze wspaniałymi drzwiami do Raju Ghibertiego. Palazzo dei Medici z Capella dei Magi w której będziemy mogli podziwiać kunszt Benozzo Gonzoli, oraz wizyta w Kaplicach Medyceuszy, gdzie znajdują się nagrobki Medyceuszy wyrzeźbione ręką Michała Anioła. Po południu, zwiedzanie najbogatszego muzeum we Włoszech czyli Galerii Uffizi. W programie wizyta z przewodnikiem w muzeum, gdzie będzie możliwość podziwiać obrazy Wielkich Artystów m.in: Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Botticellego. Następnie czas wolny w muzeum na indywidualne podziwianie sztuki. Na zakończenie dnia proponujemy obiadokolacje - menu toskańskie. Następnie powrót do hotelu, nocleg. Uwaga! W tym dniu nie ma obiadokolacji w hotelu. Dzień 4 Po śniadaniu, zwiedzanie rozpoczniemy od wejścia do Kaplicy Brancacci, gdzie będziemy podziwiać fantastyczny fresk Masaccia. Następnie przejdziemy przez Ponte Vecchio do Galerii Palatyńskiej, która znajduje się po drugiej stronie rzeki Arno w renesansowym Palazzo Pitti, który był siedzibą Medyceuszy. W galerii będziemy podziwiać min. dzieła Rafaela. Następnie czas wolny w muzeum. Następnie spacer na Taras Widokowy, gdzie będziemy podziwiać fantastyczną panoramę Florencji. Na zakończenie dnia proponujemy obiadokolacje - menu toskańskie. Następnie powrót do hotelu, nocleg. Dzień 5 Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, czas wolny, a następnie transfer na lotnisko. (Trasa ok. 120 km). 13:20 wylot z Bolonii 15:25 przylot do Warszawy. Uwagi do programu Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych, centrach historycznych i innych obiektach turystycznych. Z uwagi na przepisy dotyczące ruchu turystycznego we Florencji przy zwiedzaniu konieczne będzie korzystanie ze środków komunikacji miejskiej. Taksy klimatyczne płatne na miejscu, bezpośrednio w hotelu. Wizy Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem z/do Bolonii, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacja (1- w hotelu lub w restauracjach - dzień 1), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, wieczoru włoskiego, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacje, przewodnicy, przejazdy metrem, system TGS): ok. 160 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - dodatkowo ok. 15 EUR - płatne bezpośrednio w hotelach). Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie ze względu na wystawy czasowe. Zniżki obowiązują dla: - uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej - inwalidów - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem upośledzenia. Wycieczki lokalne: za każdą obiadokolacje toskańską (ok. 25 EUR). Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: bezpośredni przelot samolotem z/do Bolonii, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania kontynentalne, za dopłatą obiadokolacja (1- w hotelu lub w restauracjach - dzień 1), program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejazdów komunikacją miejską, lokalnych przewodników, kosztów rezerwacji biletów do zwiedzanych obiektów, obsługi grupy w systemie Tour Guide, podatków turystycznych na terenie Włoch, wieczoru włoskiego, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w programie (bilety wstępu i ich rezerwacje, przewodnicy, przejazdy metrem, system TGS): ok. 160 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet (nie obejmuje podatków turystycznych - dodatkowo ok. 15 EUR - płatne bezpośrednio w hotelach). Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie ze względu na wystawy czasowe. Zniżki obowiązują dla: - uczniów, studentów - bilety ulgowe za okazaniem legitymacji uczniowskiej/ studenckiej - inwalidów - bilety ulgowe/ bezpłatne za okazaniem legitymacji inwalidzkiej ze stopniem upośledzenia. Wycieczki lokalne: za każdą obiadokolacje toskańską (ok. 25 EUR). Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/florencja-z-pasji-zycia-z-milosci-do-sztuki/zakwaterowanie-for

Wizy

Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Opinie o wycieczce objazdowej Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki

Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj standardowy

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Florencja - Z pasji życia, z miłości do sztuki? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00