cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
 • Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża, Kostaryka
1 / 14
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża

Kostaryka
Ocena wycieczki objazdowej Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża w ofercie Biura podróży:

PrestigeTours

Szukasz wakacji na Kostarykę?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KATEGORIA

wycieczka objazdowa

REGION

KOSTARYKA

Szlak

KOSTARYKA - WULKANY, DŻUNGLA I PLAŻA W HOTELACH 4* - 8 DNI

Główne atrakcje

- wyjdziesz na spotkanie majestatycznym i ciągle czynnym wulkanom - zanurzysz się w gorących źródłach, które energię czerpią wprost z Ziemi - pospacerujesz w koronach tropikalnych drzew - spotkasz wielokolorowe ptaki oraz delikatne motyle - zakosztujesz relaksu na piaszczystych plażach Pacyfiku - dotkniesz dzieł sztuki, które stworzyła natura

O wycieczce

Kostaryka od lat przyciąga turystów z całego świata swoją czystą naturą. Jest krajem o bardzo dużym udziale procentowym parków narodowych w powierzchni kraju. A już niedługo planuje stać się pierwszym krajem świata korzystającym tylko z odnawialnej "zielonej energii". To wszystko w połączeniu z wielką bioróżnorodnością sprawia, że jest fantastycznym celem podróży. W czasie tego wyjazdu zobaczycie to co ten niewielki kraj ma najcenniejszego. Majestatyczne wulkany wyrzucające masy popiołów i lawy przypomną, że jesteście w strefie, gdzie Ziemia żyje i się zmienia. Zielone lasy pełne są wielu gatunków roślin i zwierząt . Gorące źródła pomogą się zrelaksować po intensywnym zwiedzaniu. Na osoby żądne wrażeń czekają spacery to wiszących mostach w Monteverde. Preferującym spokojniejszy wypoczynek Kostaryka oferuje piękne piaszczyste plaże i błogie lenistwo. A my proponujemy, żeby te aktywności połączyć i przeżyć niezapomnianą przygodę. Potrzeba do tego tylko 8 dni!

Dzień 1

Na lotnisku w San Jose będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu.Nocleg w hotelu w San Jose.

Dzień 2

Rano, po śniadaniu, prosto z hotelu razem z prywatnym przewodnikiem wyruszycie na eksplorację Parku Narodowego Poas Volcano. Godzina spotkania w hotelowym lobby widnieje w dokumentach podróży, podobnie jak wszystkie inne godziny spotkań. Pierwszy postój będziecie mieli na plantacji Doka Estate, aby zobaczyć jak wygląda proces uprawy i produkcji kawy - skarbu narodowego Kostaryki. Następnie udacie się już bezpośrednio w pobliże wulkanu Poas i rozpoczniecie krótkie podejście nad krawędź jednego z kraterów wulkanicznych. Zobaczycie dymiący kocioł i wspaniałe niebieskie jezioro Botos. Po zejściu z wulkanu pojedziecie do ogrodów wokół wodospadów La Paz - prywatnego rezerwatu dzikiej natury, gdzie przemierzając ścieżki spacerowe możecie zaobserwować ponad sto różnych gatunków roślin i zwierząt. Będziecie mieli również okazję do spotkania z przepięknymi motylami w specjalnie przygotowanym obserwatorium. A to wszystko przy ciągłej obecności wspaniałych wodospadów. W tym dniu zjecie typowy kostarykański lunch i po południu udacie się w drogę do miejscowości La Fortuna u stóp kolejnego wulkanu - Arenal, gdzie przenocujecie.

Dzień 3

Po spokojnym poranku w hotelu czekać na Was będzie przewodnik, który zabierze was na spotkanie z wulkanem Arenal. To jeden z najaktywniejszych sejsmicznie wulkanów na półkuli zachodniej. Jednak bez obaw - jego aktywność jest cały czas monitorowana, aby zapewnić przybywającym gościom maksymalne bezpieczeństwo. System ścieżek prowadzi przez las naznaczony potężną siłą lawy wulkanicznej. Z punktu widokowego "Mirador Arenal 1968" będziecie mogli przyjrzeć się pięknej sylwetce "żyjącej góry". Wczesnym popołudniem przewodnik odprowadzi Was do bram lokalnego raju - gorących źródeł Tabacón. To niezwykłe miejsce prezentuje doskonałą harmonię pomiędzy dziką naturą, gorącą i leczącą wodą oraz współczesnymi instalacjami SPA. W ramach pobytu macie zapewnione lunch i kolację w formie bufetu złożonego z lokalnych specjałów. Jeśli sobie tego zażyczycie doświadczeni masażyści i terapeuci zadbają o odprężenie całego ciała. Wieczorem wrócicie na nocleg.

Dzień 4

Tego dnia wyjeżdżacie z La Fortuna w kierunku rezerwatu Monteverde. Licząca ok. 3,5 godziny trasa prowadzi w większości wzdłuż największego sztucznego zbiornika wodnego Ameryki Środkowej - jeziora Arenal. Kiedy dojedziecie na miejsce zobaczycie, że tu las jest jakby nieco inny. Bardziej tajemniczy, ponieważ spowity mgłą. Niskie chmury to znak rozpoznawczy tego ekosystemu. W czasie pobytu udacie się na spacer do rezerwatu Santa Elena, gdzie można spotkać jednego z najładniejszych ptaków świata - quetzala. Najwięcej emocji budzą jednak spacery w Sky Adventures Monteverde. To tutaj czekać na Was będzie dreszczyk emocji - wiszące mosty, platformy widokowe ponad drzewami czy zjazdy na linach nad koronami drzew (dla chętnych). Rezerwat Monteverde słynny jest z specyficznego mikroklimatu. Bardzo zielony las deszczowy, las mglisty, ogromna bioróżnorodność czy odgłosy zwierząt (np. wyjców) to cały urok tego miejsca. Nocleg w okolicach rezerwatu Monteverde.

Dzień 5

Po leniwym poranku ruszycie na dalszy podbój Kostaryki. Malowniczymi trasami udacie się na zachód w kierunku plaż Pacyfiku. Jednak zanim dotrzecie to oceanu czeka Was postój w przepięknym a mniej znanym Parku Narodowym Barra Honda. Niezwykła, płaska góra kryje w sobie wiele tajemnic, w tym jaskinie z wspaniałymi naturalnymi rzeźbami wewnątrz. Razem z przewodnikiem odkryjecie nieco sekrety tego obszaru, podczas niezbyt wymagającego trekkingu. Po południu jedziecie już bezpośrednio do Tamarindo - pięknego kurortu, który oferuje szereg atrakcji i wspaniałe warunki do opalania. Zostaniecie zakwaterowani w wyjątkowym hotelu z piękną plażą. Będziecie mogli samodzielnie pospacerować po miasteczku i relaksować się według własnych upodobań. Nocleg w hotelu nad oceanem.

Dzień 6

Czas wolny na wypoczynek na plaży. Tego dnia macie również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Możecie spróbować swoich sił w surfowaniu na desce, wybrać się na kajaki, odwiedzić okoliczne miejscowości. Do licznych opcji na spędzenie wolnego czasu należą także trekkingi po interesującej okolicy, przejażdżki rowerowe czy też jazda konna wprost po plaży. Godne polecenia są rejsy po Pacyfiku lub wodach lasu namorzynowego, które pokochają wielbiciele zwierząt, sportów wodnych i nadmorskich scenerii. Nocleg w hotelu.

Dzień 7

Podobnie jak dzień wcześniej możecie kontynuować swój wypoczynek na plaży lub wybrać się na jakąś wycieczkę fakultatywną. Nocleg w hotelu.

Dzień 8

Czas na plaży. Jeśli nie przedłużacie pobytu nad oceanem i nie macie innych planów, w cenie pakietu otrzymujecie bezpłatny transfer na lotnisko lub inne wskazane miejsce w San Jose. Ta podróż zajmuje ok. 4,5 godziny.

Płatność

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu II rata - 30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu III rata - płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

Wasze hotele

Jesteście zakwaterowani w starannie dobranych hotelach i lodżach w standardzie 4*. Podczas pobytu nad Pacyfikiem będziecie wypoczywać w Hotel Tamarindo Diria Beach Resort (4*) Obiekt ten położony jest tuż przy piaszczystej plaży Tamarindo - jednej z najpiękniejszych z całej Kostaryce. Znajduje się tu bogata infrastruktura dedykowana gościom (w tym 4 baseny, 5 restauracji, bary). Pokoje w obiekcie są duże, gustownie urządzone i wyposażone we współczesne, stylowe meble. Śniadania w hotelu serwowane są w formie bufetu. Są bardzo zróżnicowane, z dużą ilością owoców. Hotel posiada 240 pokoi.

Hotel możecie zobaczyć na stronach

www.tamarindodiria.com

Świadczenia

- 7 noclegów ze śniadaniami w lodżach i hotelach 4* - prywatny transport klimatyzowanymi samochodami lub busami - kierowcy/przewodnicy lokalni (język angielski) - koszty wycieczek wraz z biletami wstępów - wyżywienie wymienione w programie - ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, - opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) - Informator Przedwyjazdowy w języku polskim - dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim

Cena nie obejmuje

- biletów lotniczych - wyżywienia poza śniadaniami i posiłkami podanymi w programie - zwyczajowych napiwków (ich orientacyjna wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym) - ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny) - ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.)

Uwagi

Wycieczka jest realizowana od dwóch osób. Wizy dla obywateli RP nie są wymagane. Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu. Nie ma obowiązkowych szczepień. Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegóły

Dostępne na naszej stronie www


Opis hotelu Kostaryka - Wulkany, Dżungla i Plaża według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

KATEGORIA

wycieczka objazdowa

REGION

KOSTARYKA

Szlak

KOSTARYKA - WULKANY, DŻUNGLA I PLAŻA W HOTELACH 3* i 4* - 8 DNI

Główne atrakcje

- wyjdziesz na spotkanie majestatycznym i ciągle czynnym wulkanom - zanurzysz się w gorących źródłach, które energię czerpią wprost z Ziemi - pospacerujesz w koronach tropikalnych drzew - spotkasz wielokolorowe ptaki oraz delikatne motyle - zakosztujesz relaksu na piaszczystych plażach Pacyfiku - dotkniesz dzieł sztuki, które stworzyła natura

O wycieczce

Kostaryka od lat przyciąga turystów z całego świata swoją czystą naturą. Jest krajem o bardzo dużym udziale procentowym parków narodowych w powierzchni kraju. A już niedługo planuje stać się pierwszym krajem świata korzystającym tylko z odnawialnej "zielonej energii". To wszystko w połączeniu z wielką bioróżnorodnością sprawia, że jest fantastycznym celem podróży. W czasie tego wyjazdu zobaczycie to co ten niewielki kraj ma najcenniejszego. Majestatyczne wulkany wyrzucające masy popiołów i lawy przypomną, że jesteście w strefie, gdzie Ziemia żyje i się zmienia. Zielone lasy pełne są wielu gatunków roślin i zwierząt . Gorące źródła pomogą się zrelaksować po intensywnym zwiedzaniu. Na osoby żądne wrażeń czekają spacery to wiszących mostach w Monteverde. Preferującym spokojniejszy wypoczynek Kostaryka oferuje piękne piaszczyste plaże i błogie lenistwo. A my proponujemy, żeby te aktywności połączyć i przeżyć niezapomnianą przygodę. Potrzeba do tego tylko 8 dni!

Dzień 1

Na lotnisku w San Jose będzie na Was czekać kierowca, który zabierze Was wprost do hotelu. Kierowca oczekuje po wyjściu ze strefy celnej i trzyma tabliczkę z Waszym nazwiskiem, zatem nie powinniście mieć żadnego problemu ze znalezieniem właściwej osoby. W każdym momencie możecie zadzwonić na nasz awaryjny numer telefonu czynny non stop i nasz pracownik pomoże Wam trafić we właściwe miejsce. W dokumentach podróży znajdziecie przygotowane przez nas wskazówki i porady. Po przylocie przejazd prywatnym transportem do hotelu.Nocleg w hotelu w San Jose.

Dzień 2

Rano, po śniadaniu, prosto z hotelu razem z prywatnym przewodnikiem wyruszycie na eksplorację Parku Narodowego Poas Volcano. Godzina spotkania w hotelowym lobby widnieje w dokumentach podróży, podobnie jak wszystkie inne godziny spotkań. Pierwszy postój będziecie mieli na plantacji Doka Estate, aby zobaczyć jak wygląda proces uprawy i produkcji kawy - skarbu narodowego Kostaryki. Następnie udacie się już bezpośrednio w pobliże wulkanu Poas i rozpoczniecie krótkie podejście nad krawędź jednego z kraterów wulkanicznych. Zobaczycie dymiący kocioł i wspaniałe niebieskie jezioro Botos. Po zejściu z wulkanu pojedziecie do ogrodów wokół wodospadów La Paz - prywatnego rezerwatu dzikiej natury, gdzie przemierzając ścieżki spacerowe możecie zaobserwować ponad sto różnych gatunków roślin i zwierząt. Będziecie mieli również okazję do spotkania z przepięknymi motylami w specjalnie przygotowanym obserwatorium. A to wszystko przy ciągłej obecności wspaniałych wodospadów. W tym dniu zjecie typowy kostarykański lunch i po południu udacie się w drogę do miejscowości La Fortuna u stóp kolejnego wulkanu - Arenal, gdzie przenocujecie.

Dzień 3

Po spokojnym poranku w hotelu czekać na Was będzie przewodnik, który zabierze was na spotkanie z wulkanem Arenal. To jeden z najaktywniejszych sejsmicznie wulkanów na półkuli zachodniej. Jednak bez obaw - jego aktywność jest cały czas monitorowana, aby zapewnić przybywającym gościom maksymalne bezpieczeństwo. System ścieżek prowadzi przez las naznaczony potężną siłą lawy wulkanicznej. Z punktu widokowego "Mirador Arenal 1968" będziecie mogli przyjrzeć się pięknej sylwetce "żyjącej góry". Wczesnym popołudniem przewodnik odprowadzi Was do bram lokalnego raju - gorących źródeł Tabacón. To niezwykłe miejsce prezentuje doskonałą harmonię pomiędzy dziką naturą, gorącą i leczącą wodą oraz współczesnymi instalacjami SPA. W ramach pobytu macie zapewnione lunch i kolację w formie bufetu złożonego z lokalnych specjałów. Jeśli sobie tego zażyczycie doświadczeni masażyści i terapeuci zadbają o odprężenie całego ciała. Wieczorem wrócicie na nocleg.

Dzień 4

Tego dnia wyjeżdżacie z La Fortuna w kierunku rezerwatu Monteverde. Licząca ok. 3,5 godziny trasa prowadzi w większości wzdłuż największego sztucznego zbiornika wodnego Ameryki Środkowej - jeziora Arenal. Kiedy dojedziecie na miejsce zobaczycie, że tu las jest jakby nieco inny. Bardziej tajemniczy, ponieważ spowity mgłą. Niskie chmury to znak rozpoznawczy tego ekosystemu. W czasie pobytu udacie się na spacer do rezerwatu Santa Elena, gdzie można spotkać jednego z najładniejszych ptaków świata - quetzala. Najwięcej emocji budzą jednak spacery w Sky Adventures Monteverde. To tutaj czekać na Was będzie dreszczyk emocji - wiszące mosty, platformy widokowe ponad drzewami czy zjazdy na linach nad koronami drzew (dla chętnych). Rezerwat Monteverde słynny jest z specyficznego mikroklimatu. Bardzo zielony las deszczowy, las mglisty, ogromna bioróżnorodność czy odgłosy zwierząt (np. wyjców) to cały urok tego miejsca. Nocleg w okolicach rezerwatu Monteverde.

Dzień 5

Po leniwym poranku ruszycie na dalszy podbój Kostaryki. Malowniczymi trasami udacie się na zachód w kierunku plaż Pacyfiku. Jednak zanim dotrzecie to oceanu czeka Was postój w przepięknym a mniej znanym Parku Narodowym Barra Honda. Niezwykła, płaska góra kryje w sobie wiele tajemnic, w tym jaskinie z wspaniałymi naturalnymi rzeźbami wewnątrz. Razem z przewodnikiem odkryjecie nieco sekrety tego obszaru, podczas niezbyt wymagającego trekkingu. Po południu jedziecie już bezpośrednio do Tamarindo - pięknego kurortu, który oferuje szereg atrakcji i wspaniałe warunki do opalania. Zostaniecie zakwaterowani w wyjątkowym hotelu z piękną plażą. Będziecie mogli samodzielnie pospacerować po miasteczku i relaksować się według własnych upodobań. Nocleg w hotelu nad oceanem.

Dzień 6

Czas wolny na wypoczynek na plaży. Tego dnia macie również możliwość aktywnego spędzenia czasu. Możecie spróbować swoich sił w surfowaniu na desce, wybrać się na kajaki, odwiedzić okoliczne miejscowości. Do licznych opcji na spędzenie wolnego czasu należą także trekkingi po interesującej okolicy, przejażdżki rowerowe czy też jazda konna wprost po plaży. Godne polecenia są rejsy po Pacyfiku lub wodach lasu namorzynowego, które pokochają wielbiciele zwierząt, sportów wodnych i nadmorskich scenerii. Nocleg w hotelu.

Dzień 7

Podobnie jak dzień wcześniej możecie kontynuować swój wypoczynek na plaży lub wybrać się na jakąś wycieczkę fakultatywną. Nocleg w hotelu.

Dzień 8

Czas na plaży. Jeśli nie przedłużacie pobytu nad oceanem i nie macie innych planów, w cenie pakietu otrzymujecie bezpłatny transfer na lotnisko lub inne wskazane miejsce w San Jose. Ta podróż zajmuje ok. 4,5 godziny.

Płatność

I rata - 10% ceny wycieczki płatne do 2 dni od zapisu II rata - 30% ceny wycieczki płatne 95 dni przed datą wyjazdu III rata - płatność do 100% - 45 dni przed datą wyjazdu Płatność w USD (na konto USD) lub w PLN (na konto PLN) według średniego kursu NBP z dnia wpłaty.

Wasze hotele

Podczas objazdu jesteście zakwaterowani w starannie dobranych hotelach i lodżach w standardzie 3*. Podczas pobytu nad Pacyfikiem będziecie wypoczywać w Hotel Tamarindo Diria Beach Resort (4*) Obiekt ten położony jest tuż przy piaszczystej plaży Tamarindo - jednej z najpiękniejszych z całej Kostaryce. Znajduje się tu bogata infrastruktura dedykowana gościom (w tym 4 baseny, 5 restauracji, bary). Pokoje w obiekcie są duże, gustownie urządzone i wyposażone we współczesne, stylowe meble. Śniadania w hotelu serwowane są w formie bufetu. Są bardzo zróżnicowane, z dużą ilością owoców. Hotel posiada 240 pokoi.

Hotel możecie zobaczyć na stronach

www.tamarindodiria.com

Świadczenia

- 4 noclegi ze śniadaniami w lodżach i hotelach 3* - 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu 4* - prywatny transport klimatyzowanymi samochodami lub busami - kierowcy/przewodnicy lokalni (język angielski) - koszty wycieczek wraz z biletami wstępów - wyżywienie wymienione w programie - ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, - opłata TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny) - Informator Przedwyjazdowy w języku polskim - dostęp do awaryjnej linii telefonicznej 24/h w języku polskim

Cena nie obejmuje

- biletów lotniczych - wyżywienia poza śniadaniami i posiłkami podanymi w programie - zwyczajowych napiwków (ich orientacyjna wysokość jest podawana w Informatorze Przedwyjazdowym) - ewentualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,8% ceny) - ewentualnego ubezpieczenia od chorób przewlekłych (2 USD/dzień/os.)

Uwagi

Wycieczka jest realizowana od dwóch osób. Wizy dla obywateli RP nie są wymagane. Należy posiadać paszport z przynajmniej 2 zupełnie wolnymi stronami oznaczonymi, jako strony na wizy. Paszport powinien być ważny przynajmniej 9 miesięcy od daty powrotu. Nie ma obowiązkowych szczepień. Każdy Uczestnik dysponuje awaryjnym telefonem biura czynnym 24h/dobę. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Szczegóły

Dostępne na naszej stronie www