cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
 • Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu, Rosja
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
16.04 - 21.04
już od 3370 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
16.04 - 21.04
już od 3370 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu
star 3

Rosja
Ocena wycieczki objazdowej St.Petersburg - Blask bursztynu:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 16 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 16 kwietnia 2019

Wycieczka objazdowa St.Petersburg - Blask bursztynu w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji w kraju Rosja?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele *** klasy turystycznej - położone zwykle poza centrami miast (5 rozpoczętych dób hotelowych w Petersburgu w hotelu Azimut www.azimuthotels.ru lub podobnym).
Hotel Azimut (w Petersburgu) - położony blisko centrum Petersburga (ok 4 km) oraz niedaleko od atrakcji miasta. Do stacji metra Technologiczeskij Institut, którym latwo dojechać do samego centrum miasta ok 15 min spacerem.
Do dyspozycji gości:

w hotelu restauracja i bar.
Pokoje:

2 - os (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami.
Wyżywienie:

śniadania kontynentalne typu bufet.
Kategoria lokalna:

***
Program

Dzień 1
Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: Przylot do Petersburga, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas na odświeżenie się po podróży. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w hotelu w Petersburgu.
Dzień 2
Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga, najbogatszego w zabytki miasta Rosji, dawnej stolicy imperium rosyjskiego. Rozpoczniemy od najstarszej części miasta, czyli Wyspy Zajęczej, którą niemal w całości zajmuje Twierdza Pietropawłowska. Data rozpoczęcia prac nad fortecą, 16 maja 1703 r. przyjęta została za datę założenia dzisiejszego Petersburga. W obrębie murów zwiedzimy m.in. sobór św. Piotra i Pawła kryjący grobowce carów Rosji od czasów panowania Piotra I. W pobliżu zobaczymy też słynny krążownik "Aurora", którego działa obwieściły światu początek rewolucji październikowej. Po południu przejazd Nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z Kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów oraz Nabrzeżem Uniwersyteckim z pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Zobaczymy też słynnego "Miedzianego Jeźdźca" - posąg Piotra Wielkiego uwieczniony w poemacie Puszkina i zwiedzimy sobór św. Izaaka - największą świątynię miasta przy której znajduje się pomnik cara Mikołaja. Dla chętnych ok. godzinny rejs po kanałach Petersburga (płatny dodatkowo ok. 25 EUR). Powrót do hotelu na kolację (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 3
Po śniadaniu podmiejska wycieczka do Peterhofu. Do słynnej rezydencji carów dostaniemy się statkiem od strony Zatoki Fińskiej. Niestety dzieło najwybitniejszych architektów tamtych czasów zostało niemal całkowicie zniszczone w czasie II wojny światowej. W Peterhofie zobaczymy przepiękne ogrody pałacowe ze słynną Kaskadą imponującym wodospadem - fontanną. Po południu przejedziemy do Kronsztadu. Wyspa Kotlin położona na Zatoce Fińskiej umocniona została w 1704r. - rok po tym jak Piotr I odebrał ją Szwedom. Powstały tu zespół fortyfikacji miał jasne zadanie: bronić powstającej stolicy przed atakiem od strony morza. Kronsztad był miejscem wielu historycznych wydarzeń: odpierał ataki wrogich flot, czynnie wsparł rewolucje lutową i październikową jednak później sprzeciwił się bolszewikom i został krwawo spacyfikowany. W czasie Blokady twierdza nie uległa Niemcom. Podczas spaceru zobaczymy tu m.in. imponujący sobór św. Mikołaja. Powrót do hotelu na kolację (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa ok. 50 km)
Dzień 4
Po śniadaniu kolejna wycieczka poza miasto: wyjazd do Carskiego Sioła, gdzie zwiedzimy letnią rezydencję władców Rosji. Tu skupimy się na doskonale odrestaurowanych wnętrzach - będziemy mieli okazję zobaczenia repliki zaginionej Bursztynowej Komnaty, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach podczas wojennej zawieruchy. Zobaczymy też pałac w pobliskim Pawłowsku. Kolejna rezydencja carska powstała w latach 70-tych XVIII w. dla carewicza Pawła (stąd nazwa). Pieczołowicie odrestaurowany po wojnie klasycystyczny zespół pałacowo parkowy* uważany jest za jeden z najwspanialszych w Europie. Powrót do hotelu w Petersburgu na kolację (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa ok. 80 km)
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Ermitażu. Ta jedna z największych na świecie, bezcenna kolekcja dzieł sztuki udostępniana jest zwiedzającym w historycznych wnętrzach Pałacu Zimowego. Do legendy przeszła udana ewakuacja zbiorów już podczas niemieckich bombardowań. Dziś można tu zobaczyć dzieła artystów z całego świata poczynając od czasów starożytnych. Przejazd Newskim Prospektem z soborem Kazańskim (wzorowanym na bazylice św. Piotra), kościołem św. Katarzyny (miejsce pierwotnego pochówku króla Stanisława Augusta Poniatowskiego), Placem Sztuk z pomnikiem Puszkina oraz pałacem Michajłowskim (mieści Muzeum Rosyjskie z największą kolekcją dzieł sztuki rosyjskiej). Zobaczymy również cerkiew Zbawiciela na Krwi, wzniesioną w miejscu śmierci cara Aleksandra II (dla chętnych zwiedzanie wnętrz, koszt około 350 rubli). Powrót do hotelu w Petersburgu na nocleg.
Dzień 6
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i transfer na lotnisko. Wylot do Polski.
Uwagi do programu!
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów. Obiekty, które zwiedzane będą wewnątrz oznaczono w programie *. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów. - Najbardziej popularną walutą na miejscu jest euro (konieczna będzie wymiana na ruble).
Świadczenia

Cena obejmuje:
przelot samolotem rejsowym: Warszawa - Petersburg - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych) śniadania, wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje
: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków i Tour Guide System ok. 180 EUR/os płatne obligatoryjnie na miejscu imprez fakultatywnych: rejs statkiem w Petersburgu - ok. 25 Eur cerkiew Zbawiciela na Krwi (ok. 350 Rub), oraz dodatkowych posiłków (10-15 EUR za 1 posiłek), biletów komunikacji miejskiej, a także innych wydatków osobistych i kosztów wizy rosyjskiej. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) wg programu w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).
Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
META Description

Petersburg - Wenecja Północy • Twierdza Pietropawłowska - kolebka miasta • krążownik Aurora i Jeździec Miedziany • Sobór św. Izaaka - największa świątynia Petersburga • Kaskada w Peterhofie - letniej rezydencji Piotra Wielkiego • Bursztynowa Komnata w Carskim Siole • Ermitaż - bogactwo Pałacu Zimowego • Newski Prospekt • 5 nocy w Petersburgu w hotelu Azimut lub podobnym.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie:
Wizy - informacje dla sprzedawców

Wiza

UWAGA! Opisana w ofercie procedura wizowa dotyczy tylko obywateli polskich. W przypadku innego obywatelstwa wizowanie pozostaje w zakresie własnym Klienta. Zwracamy uwagę, że obecnie wizy turystyczne nie są wydawane w trybie ekspresowym a procedura wizowa dla obywateli państw trzecich ubiegających się o wizę w Polsce jest bardziej skomplikowana, niż dla obywateli Polski.
- Wymagana jest wiza do Federacji Rosyjskiej. - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy dostarczyć do działu wiz Rainbow (00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) * paszport z dwoma wolnymi stronami * prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wniosek wypełnia się poprzez stronę internetowej
Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow (dotyczy tylko obywateli polskich. W przypadku innego obywatelstwa wizowanie pozostaje w zakresie własnym Klienta). O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.


Opis hotelu St.Petersburg - Blask bursztynu według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele *** klasy turystycznej - położone zwykle poza centrami miast (5 rozpoczętych dób hotelowych: 4 w Petersburgu w hotelu Azimut www.azimuthotels.ru lub podobnym oraz 1 w Nowogrodzie). HotelAzimut (w Petersburgu) - położony blisko centrum Petersburga (ok 4 km) oraz niedaleko od głównych atrakcji miasta dostępnych w odległości spaceru: piękne pałace, cerkiew sw.Trójcy, plac teatralny oraz stacja metra Technologiczeskij Institut, którym latwo dojechać do samego centrum miasta. Do dyspozycji gości: w hotelu restauracja i bar. Pokoje: 2 - os (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami. Wyżywienie: śniadania kontynentalne typu bufet. Kategoria lokalna: ***

Program

Dzień 1 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady Przylot do Petersburga, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, czas na odświeżenie się po podróży. Kolacja (fakultatywnie) i nocleg w hotelu w Petersburgu. Dzień 2 Po śniadaniu zwiedzanie Petersburga, najbogatszego w zabytki miasta Rosji, dawnej stolicy imperium rosyjskiego. Rozpoczniemy od najstarszej części miasta, czyli Wyspy Zajęczej, którą niemal w całości zajmuje Twierdza Pietropawłowska. Data rozpoczęcia prac nad fortecą, 16 maja 1703 r. przyjęta została za datę założenia dzisiejszego Petersburga. W obrębie murów zwiedzimy m.in. sobór św. Piotra i Pawła * kryjący grobowce carów Rosji od czasów panowania Piotra I. W pobliżu zobaczymy też słynny krążownik "Aurora", którego działa obwieściły światu początek rewolucji październikowej. Po południu przejazd Nabrzeżem Pałacowym z pałacem Marmurowym i pałacem Zimowym do znajdującej się w delcie Newy wyspy Wasilewskiej z Kolumnami Rostralnymi, zespołem Dwunastu Kolegiów oraz Nabrzeżem Uniwersyteckim z pałacem Mienszykowa i Przystanią ze Sfinksami. Zobaczymy też słynnego "Miedzianego Jeźdźca" - posąg Piotra Wielkiego uwieczniony w poemacie Puszkina i zwiedzimy sobór św. Izaaka * - największą świątynię miasta przy której znajduje się pomnik cara Mikołaja. Dla chętnych ok. godzinny rejs po kanałach Petersburga (płatny dodatkowo). Powrót do hotelu na kolację (fakultatywnie) i nocleg. Dla chętnych możliwość uczestnictwa w spektaklu baletowym w jednej z sal koncertowych St.Petersburga (dodatkowo płatne). Uwaga - oferta i cena zależne od aktualnego repertuaru. (Trasa ok. 50 km) Dzień 3 Po śniadaniu podmiejska wycieczka do Peterhofu. Do słynnej rezydencji carów dostaniemy się statkiem od strony Zatoki Fińskiej. Niestety dzieło najwybitniejszych architektów tamtych czasów zostało niemal całkowicie zniszczone w czasie II wojny światowej. W Peterhofie zobaczymy przepiękne ogrody pałacowe* ze słynną Kaskadą imponującym wodospadem - fontanną. Po południu przejedziemy do Carskiego Sioła, gdzie zwiedzimy letnią rezydencję władców Rosji*. Tu skupimy się na doskonale odrestaurowanych wnętrzach - będziemy mieli okazję zobaczenia repliki zaginionej Bursztynowej Komnaty, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach podczas wojennej zawieruchy. Powrót do hotelu w Petersburgu na kolację (fakultatywnie) i nocleg. (Trasa ok. 80 km) Dzień 4 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Ermitażu*. Ta jedna z największych na świecie, bezcenna kolekcja dzieł sztuki udostępniana jest zwiedzającym w historycznych wnętrzach Pałacu Zimowego. Do legendy przeszła udana ewakuacja zbiorów już podczas niemieckich bombardowań. Dziś można tu zobaczyć dzieła artystów z całego świata poczynając od czasów starożytnych. Przejazd Newskim Prospektem z soborem Kazańskim (wzorowanym na bazylice św. Piotra), kościołem św. Katarzyny (miejsce pierwotnego pochówku króla Stanisława Augusta Poniatowskiego), Placem Sztuk z pomnikiem Puszkina oraz pałacem Michajłowskim (mieści Muzeum Rosyjskie z największą kolekcją dzieł sztuki rosyjskiej). Zobaczymy również cerkiew Zbawiciela na Krwi, wzniesioną w miejscu śmierci cara Aleksandra II (dla chętnych zwiedzanie wnętrz, koszt około 350 rubli). Po południu wyjazd do Wielkiego Nowgorodu. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg. (Trasa ok.250 km) Dzień 5 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Wielkiego Nowogrodu, wg zapisów historycznych najstarszego miasta Rosji - wspomina je zapis z 859 r. Od wieków był to znaczący ośrodek władzy okresowo dominujący nawet nad całą Rusią. Gorzką ironią historii jest fakt, że to nie obcy najeźdźcy a oddziały Iwana Groźnego złamały potęgę miasta w okrutnym najeździe 1570 r. W Nowogrodzie zobaczymy kreml z soborem Sofijskim*. Zwrócimy tu uwagę na zachowane fortyfikacje i słynne Wrota Korsuńskie oryginalnie pochodzące z...Płocka. Po południu wyjazd do Szlisselburga. Pierwsze fortyfikacje Szlisselburga znajdują się w miejscu gdzie Newa wypływa z jez. Ładoga i powstały już w XII w. Kilkukrotnie przebudowywane umocnienia, zostały zajęte dla Rosji przez oddziały Piotra Pierwszego - to on z niemiecka nazwał twierdzę "zamkiem - kluczem". Niedostępność miejsca sprawiła, że w późniejszym okresie często zsyłano tu uważanych za szczególnie niebezpiecznych więźniów: to tutaj więziono przez ponad 30 lat Waleriana Łukasińsiego. Przejazd na nocleg do Petersburga. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja (fakultatywnie), nocleg. (Trasa ok. 250 km) Dzień 6 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu (czas wolny w zależności od godzin przelotu) i transfer na lotnisko W Petersburgu. Wylot do Polski. Uwaga: w Zależności od godzin przelotu zwiedzanie Szlisselburga może być realizowane w dniu 6 imprezy - wtedy nocleg z dna 5/6 w Szliserburgu. Uwagi do programu! - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Zwiedzanie obiektów nie zawsze obejmuje zwiedzanie wnętrz ze względów czasowych lub braku dostępności dla turystów. Obiekty, które zwiedzane będą wewnątrz oznaczono w programie *. - Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach muzealnych. - Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych pilotów/rezydentów. - Najbardziej popularną walutą na miejscu jest euro (konieczna będzie wymiana na ruble). Wizy Wiza - Wymagana jest wiza do Federacji Rosyjskiej. - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) * paszport z dwoma wolnymi stronami * prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wniosek wypełnia się poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru) * 1 biometryczne zdjęcie nie starsze, niż 6 miesięcy (zgodnym z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl - wymiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe na białym tle, obejmujące tylko ramiona i twarz na wprost). - W przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 370 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy). - W przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt. - Brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU. - Instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na około miesiąc przed wylotem grupy. - Niezbędnym jest aby paszport pozostał do dyspozycji biura do dnia wylotu Klientów. Świadczenia Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym: Warszawa - Petersburg - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych) śniadania, wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków i Tour Guide System ok. 145 EUR płatne obligatoryjnie na miejscu imprez fakultatywnych: rejs statkiem w Petersburgu - ok. 25 Eur cerkiew Zbawiciela na Krwi (ok. 350 Rub), oraz dodatkowych posiłków (10-15 EUR za 1 posiłek), biletów komunikacji miejskiej, a także innych wydatków osobistych i kosztów wizy rosyjskiej. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) wg programu w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne). Inne NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem rejsowym: Warszawa - Petersburg - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (5 rozpoczętych dób hotelowych) śniadania, wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat rezerwacyjnych, usług przewodnickich, napiwków i Tour Guide System ok. 145 EUR płatne obligatoryjnie na miejscu imprez fakultatywnych: rejs statkiem w Petersburgu - ok. 25 Eur cerkiew Zbawiciela na Krwi (ok. 350 Rub), oraz dodatkowych posiłków (10-15 EUR za 1 posiłek), biletów komunikacji miejskiej, a także innych wydatków osobistych i kosztów wizy rosyjskiej. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) wg programu w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).

Inne

NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Wizy

Wiza - Wymagana jest wiza do Federacji Rosyjskiej. - W celu uzyskania wizy należy najpóźniej 23 dnia przed dniem rozpoczęcia imprezy dostarczyć do działu wiz Rainbow Tours (00-152 Warszawa, al. Jana Pawła II 52/54) * paszport z dwoma wolnymi stronami * prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany wniosek wizowy (wniosek wypełnia się poprzez stronę internetowej https://visa.kdmid.ru) * 1 biometryczne zdjęcie nie starsze, niż 6 miesięcy (zgodnym z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl - wymiar 3,5 x 4,5 cm, kolorowe na białym tle, obejmujące tylko ramiona i twarz na wprost). - W przypadku rezygnacji z imprezy lub zmiany terminu po złożeniu dokumentów do wizowania, do kosztów potrąceń zgodnych z OWU zostanie doliczona kwota 370 PLN (kwota ta nie jest objęta umową gwarancji zwrotu kosztów rezygnacji z imprezy). - W przypadku zamieszkiwania poza granicami Polski lub nie dostarczenia na czas wymaganych dokumentów lub dostarczenia nieprawidłowo przygotowanych uczestnik będzie zobligowany uzyskać wizę we własnym zakresie i na własny koszt. - Brak wizy będzie oznaczał rezygnację z imprezy zgodnie z OWU. - Instrukcja wizowania dostępna będzie u sprzedawcy imprezy na około miesiąc przed wylotem grupy. - Niezbędnym jest aby paszport pozostał do dyspozycji biura do dnia wylotu Klientów.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.