cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
  • Wycieczka objazdowa Witaj Anglio, Anglia
  • Wycieczka objazdowa Witaj Anglio, Anglia
  • Wycieczka objazdowa Witaj Anglio, Anglia
1 / 3
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Witaj Anglio
star 2

Wielka Brytania: Anglia
Ocena wycieczki objazdowej Witaj Anglio:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Witaj Anglio w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji w kraju Wielka Brytania?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

Londyn - Windsor - Oxford - Stonehenge - Greenwich - Stonehenge - tajemniczy krąg monolitów - Oxford - jeden z najstarszych ośrodków akademickich na świecie - Galeria Figur Woskowych - Południk 0 w Greenwich

Program

1 dzień Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. 2 dzień Podróż przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Przyjazd do Calais. Przeprawa promowa Calais - Dover lub przejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. 3 dzień Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu, gdzie odwiedzimy Opactwo Westminster i zobaczymy zmianę warty przed St. James Palace. Następnie spacer pod pałac Buckingham, wizyta w Twierdzy Tower i Katedrze św. Pawła z drugą, co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Przejście Mostem Milenijnym w kierunku Teatru Elżbietańskiego "The Globe Theatre", a następnie wzdłuż Tamizy w kierunku słynnego "London Eye". Panorama miasta z "lotu ptaka". Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. 4 dzień Po śniadaniu przejazd do Windsoru - symbolu monarchii i największego zamieszkiwanego zamku na świecie. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, czas wolny. Następnie udamy się do Oxfordu - miasta uniwersyteckiego z najbardziej znaną uczelnią na świecie - Oxford University. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem Christ Church College (znany z filmów o Harrym Potterze) oraz Sheldonian Theatre (miejsce rozdawania dyplomów uniwersyteckich). W czasie wolnym możliwość spaceru pod Magdalen College lub University College, Radcliffe Camera, Bodleian Library. Na zakończenie dnia przejazd do Stonehenge - jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii, megalitycznego, z tajemniczym, kamiennym kręgiem. Powrót do hotelu na nocleg. 5 dzień Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu i kontynuacja zwiedzania. W programie British Museum - z imponującą kolekcją eksponatów, pochodzących ze wszystkich stron świata oraz Galeria Figur Woskowych Madame Tussaud. Początki galerii sięgają 1802 r., gdy Madame przybyła do Londynu z odlewami głów zgilotynowanych francuskich arystokratów. Dziś w galerii można obejrzeć bogaty zbiór woskowych figur wielu sławnych osób. Spacer po mieście słynna ulica handlowa Oxford Street, Chinatown, place Piccadilly Cirrus i Trafalgar Square z Galerią Narodową - gdzie znajduje się jedna z największych na świecie kolekcji dzieł sztuki m.in. Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Rubensa, Rembrandta, Van Gogha czy Picassa. Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. 6 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Rejs statkiem z Westminster Pier do Greenwich. Spacer po parku, zwiedzanie królewskiego obserwatorium astronomicznego oraz wizyta na południku 0. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przeprawa promowa lub przejazd Eurotunelem. 7 dzień Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/*** na terenie Londynu (strefa 5 lub 6). Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami. Wyżywienie: 4 śniadania. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Informacje praktyczne

W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowane przez pilota - cena posiłku ok. 15-25 GBP. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd Wrocław - Londyn (ok. 1400 km) - ok. 20 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3100 km. W celu korzystania z gniazdek elektrycznych należy zabrać ze sobą wtyczki przejściowe.

Uwagi

Cena podstawowa nie zawiera - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt ok. 135 GBP, - programu fakultatywnego London Eye ok. 21 GBP, Madame Tussauds ok. 30 GBP, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Gliwic, Opola i Wrocławia. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.


Opis hotelu Witaj Anglio według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

WIELKA_BRYTANIA

Opis

Londyn - Windsor - Oxford - Stonehenge - Greenwich - Big Ben i Tower Bridge - Stonehenge - tajemniczy krąg - Windsor - symbol monarchii - Oxford - słynny uniwersytet - Galeria Madame Tussaud - Południk 0° w Greenwich

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. 2 dzień: Podróż przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję. Przyjazd do Calais. Przeprawa promowa Calais - Dover lub przejazd Eurotunelem. Przyjazd do Londynu. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu, gdzie odwiedzimy Opactwo Westminster - od 1066 roku miejsce koronacji królów angielskich i zobaczymy zmianę warty przed St. James Palace. Przejdziemy pod budynki parlamentu (Houses of Parliament) ze słynnym zegarem Big Ben, ulicą Whitehall do Parliament Square, Downing Street nr 10. Następnie spacer pod pałac Buckingham, wizyta w Twierdzy Tower i Katedrze św. Pawła z drugą, co do wielkości kopułą na świecie (117 m wysokości). Zobaczymy także most zwodzony Tower Bridge – wizytówkę Londynu. Przejście Mostem Milenijnym w kierunku Teatru Elżbietańskiego „The Globe Theatre”, a następnie wzdłuż Tamizy w kierunku słynnego „London Eye”. Panorama miasta z „lotu ptaka”. Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu przejazd do Windsoru – symbolu monarchii i największego zamieszkiwanego zamku na świecie. Zwiedzanie Pałacu Królewskiego, czas wolny. Następnie udamy się do Oxfordu – miasta uniwersyteckiego z najbardziej znaną uczelnią na świecie - Oxford University. Spacer po mieście połączony ze zwiedzaniem: Christ Church College (znany z filmów o Harrym Potterze) oraz Sheldonian Theatre (miejsce rozdawania dyplomów uniwersyteckich). W czasie wolnym możliwość spaceru pod Magdalen College lub University College, Radcliffe Camera, Bodleian Library. Na zakończenie dnia przejazd do megalitycznego, kamiennego kręgu w Stonehenge - jednego z najsłynniejszych i najbardziej tajemniczych miejsc w Wielkiej Brytanii. Powrót do hotelu na nocleg. 5 dzień: Po śniadaniu przejazd do centrum Londynu i kontynuacja zwiedzania. W programie: British Museum - z imponującą kolekcją eksponatów pochodzących ze wszystkich stron świata oraz Galeria Figur Woskowych Madame Tussaud. Początki galerii sięgają 1802 r., gdy Madame przybyła do Londynu z odlewami głów zgilotynowanych francuskich arystokratów. Dziś w galerii można obejrzeć bogaty zbiór woskowych figur wielu sławnych osób. Spacer po mieście: słynna ulica handlowa Oxford Street, Chinatown, place Piccadilly Cirrus i Trafalgar Square z Galerią Narodową – gdzie znajduje się jedna z największych na świecie kolekcji dzieł sztuki m.in.: Leonarda da Vinci, Michała Anioła, Rubensa, Rembrandta, Van Gogha czy Picassa. Czas wolny. Powrót do hotelu na nocleg. 6 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Rejs statkiem z Westminster Pier do Greenwich. Spacer po parku, zwiedzanie królewskiego obserwatorium astronomicznego oraz wizyta na południku 0°. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przeprawa promowa lub przejazd Eurotunelem. 7 dzień: Przyjazd do Polski w godzinach południowych.

Program fakultatywny

- London Eye ok. 21 GBP - Madame Tussaud’s ok. 30 GBP

Zakwaterowanie

4 noclegi w hotelach lub pensjonatach o standardzie **/*** na terenie Londynu (strefa 5 lub 6). Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

4 śniadania.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD, barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, przejazdy komunikacją miejską, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt: ok. 130 GBP + 6 EUR, - programu fakultatywnego: London Eye ok. 21 GBP, Madame Tussaud’s ok. 30 GBP, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Gliwic, Opola i Wrocławia. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. W trakcie zwiedzania przewidziane są przerwy na posiłki aranżowane przez pilota – cena posiłku ok. 15-25 GBP. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd: Wrocław - Londyn (ok. 1400 km) - ok. 20 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3100 km. W celu korzystania z gniazdek elektrycznych należy zabrać ze sobą wtyczki przejściowe. Filmy: