cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
 • Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta, Izrael
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta

Izrael
Ocena wycieczki objazdowej Jordania - Ziemia Święta:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Jordania - Ziemia Święta w ofercie Biura podróży:

Patron Travel

Szukasz wakacji do Izraela?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

Izrael

Kategoria

Wyc. Objazdowe

Region

Wyc. objazdowe

PIELGRZYMKA

Jordania - Ziemia Święta (8dni, samolot)

1 DZIEŃ

WARSZAWA - TEL AWIW Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku PATRON TRAVEL o godz. 07.00*. Wylot o godz. 10.25*. Lądowanie w Tel Awiwie o godz. 15.20*. Przejazd do hotelu w Galilei. Obiadokolacja. Nocleg.

2 DZIEŃ

GÓRA KARMEL - GÓRA TABOR - NAZARET - KANA Śniadanie. Przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel, by obejrzeć Grotę Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Góra Tabor - Góra Przemienienia. Przejazd do Nazaretu - miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Bazylice Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa. Kana Galilejska - odnowienie przysięgi małżeńskiej. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

KAFARNAUM - GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - TABGHA- JORDAN Śniadanie. Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Tabgha - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu św. Piotra. Rzeka Jordan - możliwość odnowienia przyrzeczeń Chrztu Świętego. Przejazd na przejście graniczne Izrael/Jordania. Przejazd do Ammanu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 DZIEŃ

AMMAN - GÓRA NEBO - MADABA - JERASH Śniadanie. City Tour po Ammanie- pozostałości starożytnej Filadelfii, rzymski amfiteatr, cytadela z fragmentami rzymskich, bizantyjskich i arabskich budowli, świątynia Herkulesa i fortyfikacje odnowione przez Umajjadów. Wyjazd do Jerash, zwanego "Pompejami Wschodu"- owalne forum, dwa teatry, hipodrom, łuk triumfalny oraz ruiny kilkunastu kościołów z czasów Bizancjum z mozaikami podłogowymi. Przejazd do Madaby - słynącej z mozaiki mapy Palestyny i Dolnego Egiptu pochodzącej z VI w. n.e. w kościele św. Jerzego. Wizyta na Górze Nebo. Przejazd do Petry. Obiadokolacja. Nocleg.

5 DZIEŃ

PETRA Śniadanie. Zwiedzanie Petry - "różowego miasta Nabatejczyków"- Skarbiec, amfiteatr, Grobowce Królewskie. Przejazd na granicę z Izraelem. Przejazd do Betlejem. Obiadokolacja. Nocleg.

6 DZIEŃ

BETLEJEM - JEROZOLIMA Śniadanie. Zwiedzanie Betlejem - Bazylika Narodzenia Pańskiego, Grota Narodzenia, kościół św. Katarzyny. Wizyta na Polu Pasterzy. Przejazd na Górę Oliwną- Kościół Pater Noster, miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Dominus Flevit, Ogród Getsemani i Kościół Wszystkich Narodów. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ

JEROZOLIMA - AIN KAREM Śniadanie. Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie- kościół św. Anny, sadzawka Betesda, konwent Ecce Homo, Droga Krzyżowa (Via Dolorosa), Bazylika Grobu Bożego, Kalwaria. Przejście na Górę Syjon- Opactwo Zaśnięcia NMP, Wieczernik. Ściana Płaczu. Przejazd przez zachodnią część miasta do Ain Karem- kościół Nawiedzenia NMP i św. Jana Chrzciciela. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ

TEL AWIW - WARSZAWA Około godz. 00.30 wyjazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 06.10*. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 09.15*.

INFO

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE. Na czas pielgrzymki należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!

CENA ZAWIERA

przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 7 noclegów w hotelach 2*/3* (pokoje 2-, 3-osobowe); 6 śniadań i 7 obiadokolacji; opiekę pilota; opiekę księdza; ubezpieczenie KL, NNW i choroby przewlekłe; podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

biletów wstępu, opłat granicznych i innych opłat związanych z realizacją programu - 150USD/os. (płatne na miejscu); posiłków i napojów na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; zwyczajowych napiwków; dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (2,5 % lub 7,56% ceny); dopłaty do pokoju jednoosobowego (690PLN); wydatków osobistych

Aktualizacja

Program obowiązuje od dnia 15.11.2016


Opis hotelu Jordania - Ziemia Święta według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

Izrael

Kategoria

Wyc. Objazdowe

Region

Wyc. objazdowe

PIELGRZYMKA

Jordania - Ziemia Święta (9dni, samolot)

1 DZIEŃ

WARSZAWA - TEL AWIW Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie przy stanowisku PATRON TRAVEL o godz. 20.30. Wylot o godz. 22.55.

2 DZIEŃ

GÓRA KARMEL - GÓRA TABOR - NAZARET - KANA Lądowanie w Tel Awiwie o godz. 03.40. Przejazd do hotelu w Galilei. Zakwaterowanie i nocleg. Śniadanie. Przejazd do Hajfy. Wizyta na Górze Karmel, by obejrzeć Grotę Eliasza oraz Kościół Najświętszej Pani Karmelu. Góra Tabor - Góra Przemienienia. Przejazd do Nazaretu - miejsca dzieciństwa Jezusa i wizyta w Kościele Zwiastowania oraz w Domu św. Józefa. Kana Galilejska. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 DZIEŃ

KAFARNAUM - GÓRA BŁOGOSŁAWIEŃSTW - TABGA - JARDENIT Rejs statkiem po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w Kafarnaum i przejazd na Górę Błogosławieństw. Tabga - Kościół Rozmnożenia Chleba i Ryb oraz Kościół Prymatu Św. Piotra. Jardenit - miejsce chrztu Chrystusa. Przejazd na przejście graniczne Izrael/Jordania. Obiadokolacja i nocleg w Ammanie.

4 DZIEŃ

AMMAN - GÓRA NEBO - MADABA - JERASH City Tour po Ammanie- pozostałości starożytnej Filadelfii, rzymski amfiteatr, cytadela z fragmentami rzymskich, bizantyjskich i arabskich budowli, świątynia Herkulesa i fortyfikacje odnowione przez Umajjadów. Wyjazd do Jerash, zwanego "Pompejami Wschodu"- owalne forum, dwa teatry, hipodrom, łuk triumfalny oraz ruiny kilkunastu kościołów z czasów Bizancjum, z pięknymi mozaikami podłogowymi. Przejazd do Madaby - słynącej z niezwykłych mozaik z czasów bizantyjskich, w tym pochodzącej z VI w. n.e. mapy Palestyny i Dolnego Egiptu w kościele św. Jerzego. Wizyta na Górze Nebo. Obiadokolacja i nocleg w Petrze.

5 DZIEŃ

PETRA Zwiedzanie Petry - "różowego miasta Nabatejczyków"- Skarbiec, amfiteatr, Grobowce Królewskie. Przejazd na granicę z Izraelem. Obiadokolacja i nocleg w Betlejem.

6 DZIEŃ

BETLEJEM - JEROZOLIMA Zwiedzanie Betlejem - wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego i Grocie św. Hieronima. Następnie przejazd na Pole Pasterzy. Przejazd na Górę Oliwną- Kościół Pater Noster, miejsce Wniebowstąpienia, Kościół Dominus Flevit, Ogród Getsemani i Kościół Wszystkich Narodów. Obiadokolacja. Nocleg.

7 DZIEŃ

JEROZOLIMA Zwiedzanie Starego Miasta w Jerozolimie- wizyta w Kościele św. Anny, konwencie Ecce Homo, przejście Drogą Krzyżową (Via Dolorosa), Bazylika Grobu Bożego, przejście na Górę Syjon do Opactwa Zaśnięcia i Wieczernika, a następnie pod Ścianę Płaczu. Obiadokolacja. Nocleg.

8 DZIEŃ

AIN KAREM Przejazd do Ain Karem - kościół Nawiedzenia i św. Jana Chrzciciela. Obiadokolacja . Nocleg.

9 DZIEŃ

TEL AWIW - WARSZAWA Wykwaterowanie z hotelu ok. godz. 01.30. Przejazd na lotnisko w Tel Awiwie. Wylot do Polski o godz. 06.00. Lądowanie w Warszawie na lotnisku Okęcie o godz. 08.55.

INFO

PROGRAM RAMOWY. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA i GODZINY LOTÓW MOGĄ ULEC ZMIANIE.

CENA ZAWIERA

przelot samolotem; opłaty lotniskowe; transfery autokarem; 7 noclegów w hotelach 2*/3* (pokoje 2-, 3-osobowe); 6 śniadań i 7 obiadokolacji; opiekę przewodnika; opiekę księdza; ubezpieczenie KL, NNW i chorób przewlekłych; podatek VAT

CENA NIE ZAWIERA

biletów wstępu, opłat granicznych i innych wydatków związanych z realizacją programu - 150USD/os. (płatne na miejscu); posiłków i napojów na pokładzie samolotu; napojów do obiadokolacji; dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji (2.5% lub 7.5% ceny); dopłaty do pokoju jednoosobowego (690PLN); wydatków osobistych

UWAGA

Na czas wyjazdu należy posiadać paszport ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu z pielgrzymki. Paszport nie może zawierać pieczątek m.in. syryjskich, libijskich i libańskich!

Aktualizacja

Program obowiązuje od dnia 19.11.2015