cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
 • Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego, Tajlandia
1 / 12
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
28.04 - 13.05
już od 7646 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
11.08 - 26.08
już od 7407 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego
star 3

Tajlandia
Ocena wycieczki objazdowej Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 28 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 11 sierpnia 2019

Wycieczka objazdowa Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Tajlandii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Część objezdowa
Hotele dobrej klasy, odpowiadające standardowi ***/**** w ocenie organizatora.
Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
Część pobytowa
W sezonie Egzotyka:
Zakwaterowanie w wybranym hotelu na Phuket. Opisy poszczególnych hoteli w katalogu.
W sezonie Lato:
Hotele standard odpowiadający **** - zakwaterowanie w hotelu Al's Resort lub podobnym na plaży na Koh Samui. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny).
Do dyspozycji gości:

w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen
Program

Dzień 1
Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin").Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotemrejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego).
Dzień 2
Przylotdo Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu.
Dzień 3
Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Po zwiedzaniu lunch. Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem dla chętnych kolacja z pokazem artystycznym (dodatkowo płatny ok. 1800 THB lub ok. 60 USD).
Dzień 4
Śniadanie w hotelu i wyjazd na pływający targ w Damnoen Saduak. Następnie przejazd do Parku Narodowego Erawan. Przy wejściu do parku znajduje się kilka małych restauracji gdzie można spróbować tajskiej kuchni - płatne we własnym zakresie. W Erewan zobaczymy jedne z najpiękniejszych wodospadów w Tajlandii (dodatkową atrakcją będzie możliwość kąpieli w wodospadach). Nocleg i kolacja w hotelu nad rzeką w pobliżu Kanchanaburi. (Trasa ok. 280 km).
Dzień 5
Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przejazd do obozu słoni- dla chętnych przejażdżka na słoniach (dodatkowo płatna ok. 800 THB - ok. 30 USD). Następnie przejedziemy do Kanchanaburi i zwiedzimy Muzeum Budowniczych Mostu na Rzece Kwai, w którym znajdują się eksponaty i informacje na temat kolei tajsko-birmańskiej. Następnie podjedziemy do mostu na rzece Kwai. Podczas zwiedzania dla chętnych lunch w restauracji na tratwie przycumowanej do nabrzeża (dodatkowo płatny ok. 350 THB - równowartość ok. 12 USD). Około południa wyjazd w kierunku nadmorskiego miasteczka Hua Hin. Po drodze krótka wizyta w Khao Wang - pałacu Ramy IV. Na wzgórze pałacowe wjedziemy kolejką linową. Nocleg i kolacja w hotelu nad morzem w Pranburi, niedaleko Hua Hin. (Trasa ok. 270 km).
Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Surat Thani, prowincji w południowej Tajlandii. Po drodze przerwa na lunch. Następnieprzeprawa promowa na wyspę Koh Samui. Zakwaterowanie w hotelu na wyspie, czas wolny. Nocleg. (Trasa ok. 500 km).
Dzień 7 - 10
Pobyt na plaży na wyspie Koh Samui (wyżywienie - tylko śniadania). Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Dla chętnych za dodatkową opłatą możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (całodniowy rejs łodzią na pobliskie wysepki lub objazd wyspy Koh Samui).
Dzień 11
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przeprawa promowa z wyspy Koh Samuii transfer w kierunku Krabi, położonej nad Morzem Andamańskim, która od wielu lat przyciąga turystów z całego świata. Wyjątkowy krajobraz Krabi tworzy wybrzeże usiane małymi, urokliwymi wyspami, zadziwiające formacje skalne, jaskinie, wodospady, a przede wszystkim przepiękne białe plaże. Po drodze przerwa na lunch. Zakwaterowanie w hotelu niedaleko jednej z najpiękniejszych plaż Krabi - Ao Nang. Wieczorem polecamy przejażdżkę tuk-tukiem wzdłuż plaży do centrum turystycznego z licznymi sklepami i restauracjami. (Trasa ok. 215 km).
Dzień 12
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i samodzielne odkrywanie uroków okolicy. Możliwość skorzystania z wycieczki kajakowej w lasy namorzynowe (dodatkowo płatna ok. 45 USD). Nocleg w hotelu.
Dzień 13
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Z Krabi udamy się promem na wyspy Phi Phi, uważane za najpiękniejsze wyspy Morza Andamańskiego. Uwaga! Należy przygotować torbę na bagaż podręczny, który zabiorą Państwo ze sobą na wyspę Phi Phi (bagaż główny zostanie w Krabi). Na jednej z wysp Phi Phi spędzimy 2 noce, korzystając z uroków tutejszych plaż. Kolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 30 km).
Dzień 14
Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i kąpiele. Dla chętnych całodniowa wycieczka łodzią motorową po okolicznych tropikalnych wysepkach. W programie kilka postojów na pływanie i nurkowanie z rurką oraz lekki lunch na jednej z plaż (cena wycieczki wraz z lunchem ok. 70 USD/os.).
Dzień 15
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przeprawa promowa z Wyspy Phi Phii transfer na lotnisko na Phuket. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego). Lądowanie w Warszawie w zależności od linii lotniczej - 15 dnia wycieczki wieczorem lub 16 dnia. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady. (Trasa ok. 40 km).
Uwagi do programu
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku. - W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok, Phuket - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tajlandii, wyżywienie jak w programie (13 śniadań,3 lunche/obiady, 4 kolacje), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 160 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek lokalnych.
Inne

Waluty:
Zaleca się zabranie USD, choć można również wymieniać Euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny)
Uwaga!
- W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów). - Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie:
Wizy - informacje dla sprzedawców

Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacj,e dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
Wizy

Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich.
Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu.

Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacj,e dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.
META Description

Bangkok i Szmaragdowy Budda • wodospady Erawan • pałac Ramy IV • tropikalne krajobrazy Krabi • wyspa Phi Phi • pobyt na wyspie Koh Samui


Opis hotelu Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Część objezdowa Hotele dobrej klasy, odpowiadające standardowi ***/**** w ocenie organizatora. Pokoje: we wszystkich hotelach są wyposażone w TV, klimatyzację, łazienki z WC i często mini bar (dodatkowo płatny). Pokój 3 - osobowy to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy). Część pobytowa W sezonie Egzotyka: Zakwaterowanie w wybranym hotelu na Phuket. Opisy poszczególnych hoteli w katalogu. W sezonie Lato: Hotele standard odpowiadający **** - zakwaterowanie w hotelu Al's Resort lub podobnym na plaży na Koh Samui. Komfortowe pokoje z łazienką, wyposażone w TV, klimatyzację i telefon, mini-bar (dodatkowo płatny). Do dyspozycji gości: w hotelach restauracja, bar i w większości hoteli basen

Program

Bangkok i Szmaragdowy Budda • wodospady Erawan • pałac Ramy IV • tropikalne krajobrazy Krabi • wyspa Phi Phi • pobyt na wyspie Koh Samui Dzień 1 Zbiórka na 2 godziny przed wylotem na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa -stanowisko Rainbow znajduje się w strefie "Biura Podróży", w łączniku pomiędzy strefą B a C lotniska (vis a vis sklepu "Virgin"). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Wylot samolotem rejsowym do Bangkoku (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego). Dzień 2 Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek po podróży. Wieczorem kolacja w hotelu. Dzień 3 Śniadanie w hotelu, a następnie zwiedzanie Bangkoku: świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie którego znajduje się również Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - niewielki Budda Szmaragdowy. Po zwiedzaniu lunch. Po południu wycieczka po Klongach - rejs łodzią po kanałach, które w przeszłości stanowiły alternatywny system komunikacyjny Bangkoku. Wieczorem dla chętnych kolacja z pokazem artystycznym (dodatkowo płatny ok. 1800 THB lub ok. 60 USD). Dzień 4 Śniadanie w hotelu i wyjazd na pływający targ w Damnoen Saduak. Następnie przejazd do Parku Narodowego Erawan. Przy wejściu do parku znajduje się kilka małych restauracji gdzie można spróbować tajskiej kuchni - płatne we własnym zakresie. W Erewan zobaczymy jedne z najpiękniejszych wodospadów w Tajlandii (dodatkową atrakcją będzie możliwość kąpieli w wodospadach). Nocleg i kolacja w hotelu nad rzeką w pobliżu Kanchanaburi. (Trasa ok. 280 km). Dzień 5 Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd z hotelu. Przejazd do obozu słoni- dla chętnych przejażdżka na słoniach (dodatkowo płatna ok. 800 THB - ok. 30 USD). Następnie przejedziemy do Kanchanaburi i zwiedzimy Muzeum Budowniczych Mostu na Rzece Kwai, w którym znajdują się eksponaty i informacje na temat kolei tajsko-birmańskiej. Następnie podjedziemy do mostu na rzece Kwai. Podczas zwiedzania dla chętnych lunch w restauracji na tratwie przycumowanej do nabrzeża (dodatkowo płatny ok. 350 THB - równowartość ok. 12 USD). Około południa wyjazd w kierunku nadmorskiego miasteczka Hua Hin. Po drodze krótka wizyta w Khao Wang - pałacu Ramy IV. Na wzgórze pałacowe wjedziemy kolejką linową. Nocleg i kolacja w hotelu nad morzem w Pranburi, niedaleko Hua Hin. (Trasa ok. 270 km). Dzień 6 Po śniadaniu wyjazd w kierunku Krabi, prowincji w południowej Tajlandii położonej nad Morzem Andamańskim, która od wielu lat przyciąga turystów z całego świata. Wyjątkowy krajobraz Krabi tworzy wybrzeże usiane małymi, urokliwymi wyspami, zadziwiające formacje skalne, jaskinie, wodospady, a przede wszystkim przepiękne białe plaże. Po drodze przerwa na lunch. Zakwaterowanie w hotelu niedaleko jednej z najpiękniejszych plaż Krabi - Ao Nang. Wieczorem polecamy przejażdżkę tuk-tukiem wzdłuż plaży do centrum turystycznego z licznymi sklepami i restauracjami. (Trasa ok. 550 km). Dzień 7 Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i samodzielne odkrywanie uroków okolicy. Możliwość skorzystania z wycieczki kajakowej w lasy namorzynowe (dodatkowo płatna ok. 45 USD). Nocleg w hotelu. Dzień 8 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Z Krabi udamy się promem na Wyspy Phi Phi, uważane za najpiękniejsze wyspy Morza Andamańskiego. Uwaga! Należy przygotować torbę na bagaż podręczny, który zabiorą Państwo ze sobą na wyspę Phi Phi (bagaż główny zostanie w Krabi). Na jednej z wysp Phi Phi spędzimy 2 noce, korzystając z uroków tutejszych plaż. Kolacja i nocleg w hotelu. (Trasa ok. 30 km). Dzień 9 Po śniadaniu czas wolny na plażowanie i kąpiele. Dla chętnych całodniowa wycieczka łodzią motorową po okolicznych tropikalnych wysepkach. W programie kilka postojów na pływanie i nurkowanie z rurką oraz lekki lunch na jednej z plaż (cena wycieczki wraz z lunchem ok. 70 USD/os.). Dzień 10 Po śniadaniu wykwaterowanie i przeprawa promowa z wyspy Phi Phi do Krabi. Następnie dalszy transfer i przeprawa promowa na wyspę Koh Samui. Po drodze przerwa na lunch. Zakwaterowanie w hotelu na wyspie, czas wolny. Nocleg. (Trasa ok. 300 km). Dzień 11 - 14 Pobyt na plaży na wyspie Koh Samui (wyżywienie - tylko śniadania). Czas wolny na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne. Dla chętnych za dodatkową opłatą możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych (całodniowy rejs łodzią na pobliskie wysepki lub objazd wyspy Koh Samui). Dzień 15 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przeprawa promowa z wyspy Koh Samui i transfer na lotnisko na Phuket. Po drodze przerwa na lunch. Przelot samolotem rejsowym do Polski (z przesiadką w jednym z portów europejskich, Stambule lub w jednym z portów Płw. Arabskiego). Lądowanie w Warszawie w zależności od linii lotniczej - 15 dnia wycieczki wieczorem lub 16 dnia. Aktualne rozkłady na stronie r.pl/rozklady. (Trasa ok. 320 km). Uwagi do programu - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. - Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku. - W hotelu pokój 3 - osobowy, to z reguły pokój 2 - osobowy z dostawką (dostawka na ogół w formie łóżka polowego lub rozkładanej kanapy).

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym na trasie Warszawa - Bangkok, Phuket - Warszawa, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach (13 rozpoczętych dób hotelowych), transfery klimatyzowanym autokarem na terenie Tajlandii, wyżywienie jak w programie (13 śniadań, 2 lunche/obiady, 4 kolacje), obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Polsce, opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania, program turystyczny j. w. oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, obowiązkowej opłaty na wynagrodzenie dla lokalnych przewodników, napiwki dla kierowców, bagażowych, kelnerów, personelu hotelowego etc. (łącznie bilety wstępu, przewodnicy, rejsy łodzią i napiwki ok. 140 USD, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet), dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napojów do posiłków oraz wycieczek lokalnych.

Inne

Waluty: Zaleca się zabranie USD, choć można również wymieniać Euro, funty brytyjskie i inne powszechnie akceptowane waluty. Pieniądze można wymienić w licznych bankach i kantorach oraz hotelach (tutaj kurs jest zawsze niekorzystny) Uwaga! - W Tajlandii nie są akceptowane banknoty 50 USD oraz 100 USD starych edycji (z małymi wizerunkami prezydentów). - Jeśli Klienci zabierają ze sobą dolary amerykańskie należy pamiętać, że w krajach Azji Pd.-Wsch. nie są akceptowane banknoty wydane przed 1996 r. i/lub zniszczone, naddarte, itp.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.4/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/bangkok-i-perly-morza-andamanskiego/zakwaterowanie-tst

Wizy

Zniesiono obowiązek wizowania dla obywateli polskich. Paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty powrotu. Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacj,e dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie, odnoszą się do obywateli polskich.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Zdjęcia lokalizacji (Tajlandia)
Krabi to najpiękniejsza prowincja Tajlandii z pięknymi plażami i zjawiskowymi krajobrazami
Wyspa Jamesa Bonda z pięknymi formacjami skalnymi
Przejażdżka na słoniu po dżungli to jedna z głównych atrakcji Tajlandii
Bangkok w Tajlandii - Miasto Aniołów
Ao nang beach to znana turystyczna miejscowość w okolicach Kraki
Słynne kanały z pływającymi targami w Tajlandii
Bangla-road na Phuket - to centrum rozrywkowego życia
Khao Lak to egzotyczne wakacje w najlepszym wydaniu
Wyspa Phi Phi w Tajlandii
Turystyczna wyspa Phuket przyciąga tłumy turystów
Kuchnia tajska pełna barw, smaków i zapachów
Słynna Railay z formacjami skalnymi w pobliżu Krabi

Opinie o wycieczce objazdowej Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego

Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego - możliwości zakwaterowania:

1 os. pokoj standard
2 os. pokoj standard

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Tajlandia - Bangkok i perły Morza Andamańskiego? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00