cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
 • Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin, Chiny
1 / 15
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin

Chiny
Ocena wycieczki objazdowej Opowieści z Chin:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Opowieści z Chin w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Chin?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Chiny / Chiny

Opis oferty:

Pekin • Wielki Mur • Huangshan • Żółte Góry •  Mukeng • Bambusowy Las • Xidi • Szanghaj •  Luzhi • Suzhou • PekinPaństwo Środka fascynuje wspaniałymi zabytkami z listy UNESCO, baśniowymi krajobrazami, rozmachem metropolii i ciekawymi zwyczajami. Na trasie są gwarne miasta: Pekin i Szanghaj, Wielki Mur - symbol Chin i niesamowite krajobrazy Żółtych Gór, a także prowincja z niepowtarzalną atmosferą. Emocji dostarczy na pewno wjazd na wieżę telewizyjną Perła Orientu i przejazd szybkim pociągiem. Wizyta w najpiękniejszych ogrodach w Suzhou i rejs łodziami po kanałach Luzhi to czas na totalny relaks. Trasa w Chinach: ok. 1000 km plus przejazdy pociągami.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Bezpośredni przelot samolotem PLL LOT do Pekinu. Trasa obsługiwana jest przez samoloty typu Boeing 787 Dreamliner.

2. DZIEŃ. PEKIN

Przylot do PEKINU. Miasto, którego oblicze zmienia się w ogromnym tempie jest fascynującą mieszanką hipernowoczesności, szklanych wysokościowców i cichych, spokojnych zaułków ze wspaniałą tradycyjną architekturą. Wizyta w Świątyni Nieba, uważanej za łącznik z niebiosami, jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych zabytków Pekinu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ. PEKIN

Śniadanie. Zwiedzanie Placu Tiananmen, który jest największym publicznym placem na świecie. Przejście do Zakazanego Miasta. Zwiedzanie pałacu cesarskiego rozpoczyna się od Bramy Niebiańskiego Spokoju, przez część administracyjną pałacu, dziedzińce i pawilony zastrzeżone jedynie dla cesarza, rodziny cesarskiej i najwyższych dostojników państwowych do prywatnych sypialni i dziedzińców, które zamieszkiwały liczne nałożnice cesarskie. Czas wolny w ogrodach Zakazanego Miasta. Spacer Parkiem Węglowego Wzgórza, który jest oazą zieleni i spokoju w samym centrum gwarnej metropolii. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd rikszami po tradycyjnej dzielnicy Pekinu tzw. hutongach. Malowniczo położone wokół jezior są miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów i samych mieszkańców Pekinu. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ. WIELKI MUR

Śniadanie. Przejazd na WIELKI MUR - jedną z największych atrakcji turystycznych Chin. Imponująca budowla znajduje się na liście UNESCO. Czas wolny na spacer. Przejazd do Pałacu Letniego, wybudowanego na polecenie cesarzowej Cixi. Pałac wraz z imponującymi ogrodami, blisko 3 tys. pawilonów i malowniczym jeziorem, na którym podziwiać można marmurową łódź, stanowi jedną z największych atrakcji Pekinu. Spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu: ok. 10 CNY): krótki rejs po jeziorze, z którego rozpościera się widok na okoliczne wzgórza i pawilony pałacowe. W drodze powrotnej do Pekinu przystanek przy parku olimpijskim i czas na zdjęcia. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Kung-Fu Show - niezwykle interesujący pokaz chińskich sztuk walki, świat buddyjskich mnichów przedstawiony w oprawie wspaniałej muzyki i w barwnej scenerii. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ. HUANGSHAN

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na dworzec kolejowy i przejazd superszybkim pociągiem do HUANGSHAN, malowniczo położonego u podnóży Żółtych Gór. Spacer po urokliwym Starym Mieście, zabytkowej uliczce Tunxi. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ. ŻÓŁTE GÓRY

Śniadanie. Całodzienna wycieczka w ŻÓŁTE GÓRY, które ze względu na unikalny charakter zostały wpisane na listę UNESCO. Od setek lat Żółte Góry stanowią jeden z kilku przewodnich motywów chińskiego malarstwa. Góry słyną z szaty roślinnej (endemiczna sosna), charakterystycznych, poszarpanych i spiczastych szczytów i ze zjawiska zwanego "morzem mgieł". Przejazd do niewielkiej miejscowości Yungusi, gdzie swoją stację ma kolej górska. Wjazd kolejką w górę, nieforsowny spacer po górach, których widoki należą do jednych z najpiękniejszych na świecie. To właśnie te miejsca zostały uwiecznione przez Jamesa Camerona w filmowym Avatarze. Przejście widokową trasą "North Sea" do przełęczy "West Sea". Zjazd koleją linową do Yungusi. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ. MUKENG - BAMBUSOWY LAS - XIDI

Śniadanie. Przejazd do niewielkiej wioski MUKENG niezwykle malowniczo położonej w otoczeniu wzgórz i wpisanego na listę UNESCO BAMBUSOWEGO LASU. Spacer po Bambusowym Lesie, czas wolny w MUKENG. Przejazd do wpisanej na listę UNESCO wioski XIDI. Spacer po uliczkach, gdzie czas zatrzymał się kilkaset lat temu. Wioska zachowała swój unikalny charakter dawnych, przedindustrialnych Chin. Wspaniała tradycyjna architektura, liczne knajpki, lokalne stragany i sklepy pozwalają uczestniczyć w autentycznym życiu. Okazja do zakupu oryginalnych pamiątek i spróbowania wspaniałych smaków ulicznego jedzenia. Zakwaterowanie w hotelu na terenie wioski, kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ. PLANTACJA HERBATY

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w górskiej plantacji herbaty. Fakultatywnie: udział w zbiorze herbaty z plantatorem, poznanie procesu produkcji herbaty, jej gatunków i udział w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty, która w Chinach ma ponad dwa tysiące lat historii. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd superszybkim pociągiem do Szanghaju. Kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczorny rejs po rzece Huang Pu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ. SZANGHAJ

Śniadanie. SZANGHAJ to miasto, które w ciągu ostatnich kilku dekad rozwijało się bardzo dynamicznie spełniając sen i marzenia milionów chińczyków na dostatnie i bogate życie. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy, która mieści wspaniały skarb sztuki sakralnej - posąg Buddy wysadzany klejnotami. Spacer ulicami starego miasta, którego tradycyjna architektura kontrastuje z dominującymi w krajobrazie wysokościowcami. Czas wolny na zakupy. W ciągu dnia fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd na taras widokowy Perły Orientu (468 m). Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na lotnisko jedyną komercyjną koleją magnetyczną świata Maglev, która osiąga maksymalną prędkość 431 km/h. Wieczorny spacer po słynnej ulicy Nanjing - głównej ulicy handlowej rozświetlonej setkami neonów, gdzie znajduje się niezliczona liczba domów towarowych, sklepów i restauracji. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

10. DZIEŃ. SUZHOU - LUZHI

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na samodzielne zwiedzanie Szanghaju lub całodzienna wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SUZHOU - słynnego ośrodka produkcji jedwabiu. Miejsce słynie z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO, którymi zachwycał się już Marco Polo. Zwiedzanie Ogrodu Mistrza Sieci, wpisanego na listę UNESCO. Wizyta w fabryce jedwabiu, poznanie procesu jego produkcji, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Obiad. Przejazd do LUZHI, "wodnej wioski", malowniczo położonej niczym Wenecja pośród plątaniny kanałów, gdzie czas zatrzymał się dawno temu. Rejs łodziami po kanałach miasteczka. Czas wolny. Powrót do Szanghaju. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem nocnym do Pekinu.

11. DZIEŃ. PEKIN

Przyjazd do Pekinu w godzinach porannych. Transfer do hotelu na śniadanie. Zakwaterowanie (zależnie od dostępności pokoi przed godziną 14.00). Czas wolny na samodzielne zwiedzanie Pekinu lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu): zwiedzanie Świątyni Lamy - jednej z najważniejszych świątyń lamaistycznych w tej części Chin. Znajduje się tu największa na świecie figura Buddy wyrzeźbiona w jednym kawałku drewna. Następnie przejazd do Świątyni Konfucjusza. Przejazd do centrum handlowego Silk Market, gdzie kupić można ubrania, pamiątki, typowe lokalne produkty. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie w formie pakietu. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów w hotelach***/****: 4 w Pekinie, 2 w mieście Huangshan, 2 w Szanghaju, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 1 nocleg pensjonacie w Xidi, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 1 nocny przejazd pociągiem • wyżywienie: 10 śniadań, 8 kolacji • przelot • przejazd minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, kolej linowa, lokalni przewodnicy, serwis bagażowy, dopłata do kuszetek (4-os. klimatyzowane przedziały sypialne): ok. 310 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Wizy: lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na stronie www.itaka.pl. Dokumenty należy wysłać pocztą kurierską na nowy adres: B.P. ITAKA, ul. Mokotowska 65, 00-533 Warszawa, tel. 22 448 68 88 z dopiskiem "WIZY", tak aby dotarły najpoźniej na 14 dni przed wylotem do Chin.Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 390 PLN.Opłaty fakultatywne: Kung-Fu Show: ok. 38 USD; wycieczka rikszami: ok. 25 USD; wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 30 USD; wieża Perła Orientu: ok. 35 USD; przejazd na lotnisko koleją MAGLEV: ok. 15 USD; wycieczka Suzhou i Luzhi: ok. 80 USD; Świątynia Lamy i Świątynia Konfucjusza: ok. 30 USD; wszystkie imprezy fakultatywne realizowane są dla min. 10 osób, podane ceny obejmują koszty wstępu, transportu, pracy przewodnika lokalnego i kierowcy.


Opis hotelu Opowieści z Chin według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Chiny / Chiny

Opis oferty:

Pekin • Wielki Mur • Huangshan • Żółte Góry •  Mukeng • Bambusowy Las • Xidi • Szanghaj •  Luzhi • Suzhou • Pekin Państwo Środka fascynuje wspaniałymi zabytkami z listy UNESCO, baśniowymi krajobrazami, rozmachem metropolii i ciekawymi zwyczajami. Na trasie są gwarne miasta: Pekin i Szanghaj, Wielki Mur - symbol Chin i niesamowite krajobrazy Żółtych Gór, a także prowincja z niepowtarzalną atmosferą. Emocji dostarczy na pewno wjazd na wieżę telewizyjną Perła Orientu i przejazd szybkim pociągiem. Wizyta w najpiękniejszych ogrodach w Suzhou i rejs łodziami po kanałach Luzhi to czas na totalny relaks. Trasa w Chinach: ok. 1000 km plus przejazdy pociągami.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie. Bezpośredni przelot samolotem PLL LOT do Pekinu. Trasa obsługiwana jest przez samoloty typu Boeing 787 Dreamliner.

2. DZIEŃ.

Przylot do PEKINU. Miasto, którego oblicze zmienia się w ogromnym tempie jest fascynującą mieszanką hipernowoczesności, szklanych wysokościowców i cichych, spokojnych zaułków ze wspaniałą tradycyjną architekturą. Wizyta w Świątyni Nieba, uważanej za łącznik z niebiosami, jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych zabytków Pekinu. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny, kolacja i nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Zwiedzanie Placu Tiananmen, który jest największym publicznym placem na świecie. Przejście do Zakazanego Miasta. Zwiedzanie pałacu cesarskiego rozpoczyna się od Bramy Niebiańskiego Spokoju, przez część administracyjną pałacu, dziedzińce i pawilony zastrzeżone jedynie dla cesarza, rodziny cesarskiej i najwyższych dostojników państwowych do prywatnych sypialni i dziedzińców, które zamieszkiwały liczne nałożnice cesarskie. Czas wolny w ogrodach Zakazanego Miasta. Spacer Parkiem Węglowego Wzgórza, który jest oazą zieleni i spokoju w samym centrum gwarnej metropolii. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd rikszami po tradycyjnej dzielnicy Pekinu tzw. hutongach. Malowniczo położone wokół jezior są miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów i samych mieszkańców Pekinu. Czas wolny. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd na WIELKI MUR - jedną z największych atrakcji turystycznych Chin. Imponująca budowla znajduje się na liście UNESCO. Czas wolny na spacer. Przejazd do Pałacu Letniego, wybudowanego na polecenie cesarzowej Cixi. Pałac wraz z imponującymi ogrodami, blisko 3 tys. pawilonów i malowniczym jeziorem, na którym podziwiać można marmurową łódź, stanowi jedną z największych atrakcji Pekinu. Spacer wzdłuż słynnej Długiej Galerii. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu: ok. 10 CNY): krótki rejs po jeziorze, z którego rozpościera się widok na okoliczne wzgórza i pawilony pałacowe. W drodze powrotnej do Pekinu przystanek przy parku olimpijskim i czas na zdjęcia. Wieczorem fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): Kung-Fu Show - niezwykle interesujący pokaz chińskich sztuk walki, świat buddyjskich mnichów przedstawiony w oprawie wspaniałej muzyki i w barwnej scenerii. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na dworzec kolejowy i przejazd superszybkim pociągiem do HUANGSHAN, malowniczo położonego u podnóży Żółtych Gór. Spacer po urokliwym Starym Mieście, zabytkowej uliczce Tunxi. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Całodzienna wycieczka w ŻÓŁTE GÓRY, które ze względu na unikalny charakter zostały wpisane na listę UNESCO. Od setek lat Żółte Góry stanowią jeden z kilku przewodnich motywów chińskiego malarstwa. Góry słyną z szaty roślinnej (endemiczna sosna), charakterystycznych, poszarpanych i spiczastych szczytów i ze zjawiska zwanego "morzem mgieł". Przejazd do niewielkiej miejscowości Yungusi, gdzie swoją stację ma kolej górska. Wjazd kolejką w górę, nieforsowny spacer po górach, których widoki należą do jednych z najpiękniejszych na świecie. To właśnie te miejsca zostały uwiecznione przez Jamesa Camerona w filmowym Avatarze. Przejście widokową trasą "North Sea" do przełęczy "West Sea". Zjazd koleją linową do Yungusi. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

7. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd do niewielkiej wioski MUKENG niezwykle malowniczo położonej w otoczeniu wzgórz i wpisanego na listę UNESCO BAMBUSOWEGO LASU. Spacer po Bambusowym Lesie, czas wolny w MUKENG. Przejazd do wpisanej na listę UNESCO wioski XIDI. Spacer po uliczkach, gdzie czas zatrzymał się kilkaset lat temu. Wioska zachowała swój unikalny charakter dawnych, przedindustrialnych Chin. Wspaniała tradycyjna architektura, liczne knajpki, lokalne stragany i sklepy pozwalają uczestniczyć w autentycznym życiu. Okazja do zakupu oryginalnych pamiątek i spróbowania wspaniałych smaków ulicznego jedzenia. Zakwaterowanie w hotelu na terenie wioski, kolacja i nocleg.

8. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wizyta w górskiej plantacji herbaty. Fakultatywnie: udział w zbiorze herbaty z plantatorem, poznanie procesu produkcji herbaty, jej gatunków i udział w tradycyjnej ceremonii parzenia herbaty, która w Chinach ma ponad dwa tysiące lat historii. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd superszybkim pociągiem do Szanghaju. Kolacja. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wieczorny rejs po rzece Huang Pu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

9. DZIEŃ.

Śniadanie. SZANGHAJ to miasto, które w ciągu ostatnich kilku dekad rozwijało się bardzo dynamicznie spełniając sen i marzenia milionów chińczyków na dostatnie i bogate życie. Zwiedzanie Świątyni Nefrytowego Buddy, która mieści wspaniały skarb sztuki sakralnej - posąg Buddy wysadzany klejnotami. Spacer ulicami starego miasta, którego tradycyjna architektura kontrastuje z dominującymi w krajobrazie wysokościowcami. Czas wolny na zakupy. W ciągu dnia fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wjazd na taras widokowy Perły Orientu (468 m). Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): przejazd na lotnisko jedyną komercyjną koleją magnetyczną świata Maglev, która osiąga maksymalną prędkość 431 km/h. Wieczorny spacer po słynnej ulicy Nanjing - głównej ulicy handlowej rozświetlonej setkami neonów, gdzie znajduje się niezliczona liczba domów towarowych, sklepów i restauracji. Powrót do hotelu, kolacja i nocleg.

10. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Czas wolny na samodzielne zwiedzanie Szanghaju lub całodzienna wycieczka fakultatywna (za dodatkową opłatą na miejscu) do SUZHOU - słynnego ośrodka produkcji jedwabiu. Miejsce słynie z malowniczych kanałów i bajkowych ogrodów, wpisanych na listę UNESCO, którymi zachwycał się już Marco Polo. Zwiedzanie Ogrodu Mistrza Sieci, wpisanego na listę UNESCO. Wizyta w fabryce jedwabiu, poznanie procesu jego produkcji, możliwość zakupów w przyfabrycznym sklepie. Obiad. Przejazd do LUZHI, "wodnej wioski", malowniczo położonej niczym Wenecja pośród plątaniny kanałów, gdzie czas zatrzymał się dawno temu. Rejs łodziami po kanałach miasteczka. Czas wolny. Powrót do Szanghaju. Transfer na dworzec kolejowy. Przejazd pociągiem nocnym do Pekinu.

11. DZIEŃ.

Przyjazd do Pekinu w godzinach porannych. Transfer do hotelu na śniadanie. Zakwaterowanie (zależnie od dostępności pokoi przed godziną 14.00). Czas wolny na samodzielne zwiedzanie Pekinu lub udział w wycieczce fakultatywnej (za dodatkową opłatą na miejscu). Zwiedzanie Świątyni Lamy - jednej z najważniejszych świątyń lamaistycznych w tej części Chin. Znajduje się tu największa na świecie figura Buddy wyrzeźbiona w jednym kawałku drewna. Następnie przejazd do Świątyni Konfucjusza. Przejazd do centrum handlowego Silk Market, gdzie kupić można ubrania, pamiątki, typowe lokalne produkty. Czas wolny na zakupy. Powrót do hotelu, nocleg.

12. DZIEŃ.

Śniadanie w formie pakietu. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko i wylot do Polski.

ŚWIADCZENIA:

8 noclegów w hotelach***/****: 4 w Pekinie, 2 w mieście Huangshan, 2 w Szanghaju, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 1 w Xidi w pensjonacie, 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; 1 nocny przejazd pociągiem • wyżywienie: 10 śniadań, 8 kolacji • przelot: Warszawa-Pekin-Warszawa • przejazd klimatyzowanym minibusem lub autokarem (zależnie od liczby osób) • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, kolej linowa, lokalni przewodnicy, serwis bagażowy, dopłata do kuszetek (4-os. klimatyzowane przedziały sypialne): ok. 310 USD, napiwki: ok. 5 USD/os./dzień.Wizy: lista dokumentów niezbędnych do uzyskania wizy jest dostępna na stronie www.itaka.pl. Dokumenty należy wysłać pocztą kurierską na adres: B.P. ITAKA, ul. Garibaldiego 4 lok. 18, 04-078 Warszawa, tel. 22 448 68 88 z dopiskiem "WIZY", tak aby dotarły najpoźniej na 14 dni przed wylotem do Chin. Opłata za wizę turystyczną oraz pośrednictwo: 390 PLN.Opłaty fakultatywne: Kung-Fu Show: ok. 38 USD; wycieczka rikszami: ok. 25 USD; wycieczka statkiem po rzece Huang Pu: ok. 30 USD; wieża Perła Orientu: ok. 35 USD; przejazd na lotnisko koleją MAGLEV: ok. 15 USD; wszystkie imprezy fakultatywne realizowane są dla min. 10 osób, podane ceny obejmują koszty wstępu, transportu, pracy przewodnika lokalnego i kierowcy.Opinie o wycieczce objazdowej Opowieści z Chin

Opowieści z Chin - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Opowieści z Chin? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00