cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
 • Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem, Polska
1 / 9
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
06.06 - 09.06
już od 799 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.08 - 18.08
już od 754 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem
star 2

Polska
Ocena wycieczki objazdowej Krzyżackim szlakiem:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 06 czerwca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 sierpnia 2019

Wycieczka objazdowa Krzyżackim szlakiem w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji do Polski?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

POLSKA

Opis

Malbork - Gdańsk - Gdynia - Sopot - Ciechocinek - Zamek w Malborku - największy na świecie - Jarmark Dominikański - Westerplatte, Zuraw i Długi Targ - Twierdza Wisłoujście - Molo i Monciak w Sopocie - Słynny deptak w Ciechocinku

Program

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy. Przyjazd do Malborka na pasjonujące zwiedzanie Zamku Krzyżackiego – największej twierdzy obronnej w średniowiecznej Europie i największej na świecie budowli ceglanej. Zamek został dwukrotnie pieczołowicie odrestaurowany, najpierw na przełomie XIX i XX wieku, a potem po poważnych zniszczeniach dokonanych w czasie II Wojny Światowej. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. 2 dzień: Po śniadaniu zwiedzanie Gdańska – największego miasta polskiego wybrzeża. Odwiedzimy m.in. Westerplatte, Twierdzę Wisłoujście – niezwykły zabytek sztuki fortyfikacyjnej, Pomnik Poległych Stoczniowców, Europejskie Centrum Solidarności, a Stare Miasto zachwyci nas mnogością pięknych kamienic, klimatem kamiennych uliczek i przepięknym bulwarem nad Motławą. Zobaczymy m.in. słynny Zuraw, Ratusz Staromiejski, wnętrza Bazyliki Mariackiej, Pomnik Neptuna Czas wolny na tradycyjnym Jarmarku św. Dominka, którego historia liczy ponad 750 lat. Obecnie Jarmark Dominikański jest to impreza handlowo – kulturalna. Pojawią się tu wystawcy z kilkunastu krajów, artyści, antykwariusze, rzemieślnicy. Po odnalezieniu „swoich skarbów” będziemy mogli wtopić się w niepowtarzalną atmosferę i zobaczyć uliczne występy grajków, tancerzy, mimów i innych kolorowych postaci. Można również posmakować regionalne i egzotyczne smakołyki: wypieki, sery, wędliny, przyprawy, kawy, herbaty, przetwory oraz nalewki. Jest gwarnie, barwnie i wszędzie coś się dzieje. Powrót do hotelu, nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu przejazd do Gdyni – pięknego portowego miasta, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty w oddziale Narodowego Muzeum Morskiego, gdzie zobaczymy O.R.P Błyskawica – okręt flagowy marynarki wojennej, zasłużony w walce w czasach II Wojny Światowej oraz „Dar Pomorza” – piękny żaglowiec z bogatą historią. W pobliżu znajdują się Sea Towers – jeden z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce. Później przejedziemy do Sopotu, gdzie czeka nas spacer po słynnym drewnianym molo, wcinającym się w morze na długość ponad 511 metrów. Czas wolny na deptaku, zwanym potocznie „Monciakiem” – zamknięta dla ruchu ulica stanowiąca główną arterię Sopotu, ze słynnym „Krzywym Domkiem”. Przy sprzyjającej pogodzie spacer po szerokiej i piaszczystej sopockiej plaży. Przejazd do hotelu, nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie i przejazd do Ciechocinka, gdzie będziemy mogli pospacerować deptakiem i podziwiać zabytkowe tężnie, wokół których panuje bogaty w jod mikroklimat, tworzący naturalne, lecznicze inhalatorium. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do wybranego miasta. Zakończenie imprezy.

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelu o standardzie **/*** w okolicy Gdańska. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

3 śniadania, możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w cenie 75 zł za osobę.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide), orientacyjny koszt: ok. 165 zł, - opłat za pozostałe posiłki nie ujęte w programie, - opłat za dojazdy z wybranych miejscowości, podanych w rozkładzie jazdy. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Przejazd: Katowice – Malbork (ok. 500 km) - ok. 9 godz. Filmy:


Opis hotelu Krzyżackim szlakiem według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

POLSKA

Opis

Toruń - Malbork - Sopot - Gdynia - Gdańsk - Ciechocinek - Średniowieczne zabytki Torunia - Zamek w Malborku - największy na świecie - Molo i Monciak w Sopocie - ORP Błyskawica i Dar Pomorza - Westerplatte, Zuraw i Długi Targ - Słynny deptak w Ciechocinku

Program

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast według rozkładu jazdy. Przyjazd do Torunia – jednego z najstarszych miast Polski. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – zobaczymy najcenniejsze i największe atrakcje turystyczne Torunia, znajdujące się na obszarze objętym wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO – m.in. średniowieczny zespół miejski, Stare Miasto, Dom Mikołaja Kopernika. Dla chętnych zwiedzanie Muzeum Podróżników im. Tony`ego Halika lub Muzeum Piernika. Czas wolny na Starym Mieście. Możliwość odpoczynku w licznych kawiarenkach i winiarniach. Przejazd do hotelu, nocleg. 2 dzień: Po śniadaniu czeka nas pasjonujące zwiedzanie Zamku Krzyżackiego w Malborku – największej twierdzy obronnej w średniowiecznej Europie i największej na świecie budowli ceglanej wzniesionej rękami człowieka. Zamek został dwukrotnie pieczołowicie odrestaurowany, najpierw na przełomie XIX i XX wieku, a potem po poważnych zniszczeniach, dokonanych w czasie II Wojny Światowej. Po zwiedzaniu przejazd do Sopotu, gdzie czeka nas spacer po słynnym drewnianym molo, wcinającym się w morze na długość ponad 511 metrów. Czas wolny na deptaku, zwanym potocznie „Monciakiem” – zamknięta dla ruchu ulica stanowiąca główną arterię Sopotu, ze słynnym „Krzywym Domkiem”. Przy sprzyjającej pogodzie, spacer po szerokiej i piaszczystej sopockiej plaży. Przejazd do hotelu, nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu przejazd do Gdyni – pięknego portowego miasta, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. Zwiedzanie rozpoczniemy od wizyty w oddziale Narodowego Muzeum Morskiego, gdzie zobaczymy O.R.P Błyskawica – okręt fl agowy marynarki wojennej, zasłużony w walce w czasach II Wojny Światowej oraz „Dar Pomorza” – piękny żaglowiec z bogatą historią. W pobliżu znajdują się Sea Towers – jeden z najwyższych budynków mieszkalnych w Polsce. Następnie przejazd do Gdańska – największego miasta polskiego wybrzeża. Odwiedzimy Westerplatte, zobaczymy Pomnik Poległych Stoczniowców, a Stare Miasto zachwyci nas mnogością pięknych kamienic, klimatem kamiennych uliczek i przepięknym bulwarem nad Motławą. Zobaczymy m.in. słynny Zuraw, Bazylikę Mariacką, Pomnik Neptuna i Dwór Artusa na Długim Targu. Czas wolny na Starym Mieście (w terminie 12.08 – 15.08 możliwość uczestniczenia w Jarmarku Dominikańskim). Przejazd do hotelu, nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu wyjazd z hotelu. W drodze powrotnej postój w Ciechocinku, z możliwością spaceru po deptaku. Podziwianie zabytkowych tężni, wokół których panuje bogaty w jod mikroklimat, tworzący naturalne, lecznicze inhalatorium. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do wybranego miasta. Zakończenie imprezy.

Zakwaterowanie

3 noclegi w hotelu o standardzie **/***: 1 w okolicy Malborka, 2 w okolicy Trójmiasta. Pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami.

Wyżywienie

3 śniadania, możliwość wykupienia 3 obiadokolacji w cenie 75 zł za osobę.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide), orientacyjny koszt: ok. 135 zł, - programu fakultatywnego: Toruń - Muzeum Tony Halika ok. 9 zł, Toruń - Zywe Muzeum Piernika ok. 12 zł, - opłat za pozostałe posiłki nie ujęte w programie, - opłat za dojazdy z wybranych miejscowości, podanych w rozkładzie jazdy. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Przejazd: Katowice - Toruń (ok. 370 km) - ok. 5,5 godz. Filmy: