cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku, Słowenia
 • Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku, Słowenia
 • Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku, Słowenia
 • Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku, Słowenia
 • Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku, Słowenia
1 / 5
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 03.05
już od 1696 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.06 - 21.06
już od 1499 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku
star 2

Słowenia
Ocena wycieczki objazdowej Powiew Adriatyku:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 czerwca 2019

Wycieczka objazdowa Powiew Adriatyku w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji do Słowenii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Opis

Lublana - Jaskinia Postojna - Plitwickie Jeziora - Dubrownik - Trogir - Split - Szybenik - Wodospady na rzece Krka - Słoweńskie atrakcje - Lublana i Jaskinia Postojna - Najpiękniejsze chorwackie miasta Dubrownik, Szybenik, Split, Trogir - Malownicze Plitwickie Jeziora - Wodospady na rzece Krka

Program

1 dzień Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii - jednego z najbardziej zielonych państw na świecie. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. 2 dzień W godzinach porannych przyjazd do stolicy Słowenii Lublany. Spacer po starówce, gdzie na uwagę zasługuje Rynek Główny, Plac Preszerena, Kolumnada Plecznika, Ratusz Miejski, Katedra św. Mikołaja i Smoczy Most. Przejazd do Jaskini Postojnej. Zwiedzanie jednej z największych jaskiń na świecie, o łącznej długość ponad 27 km i stanowiącej jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Słowenii. Przejazd do Chorwacji, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 3 dzień Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Narodowego w Plitwicach - zwiedzanie jednego z największych i najstarszych w Chorwacji. Park tworzy 16 jezior połączonych ze sobą licznymi wodospadami, otoczonych gęstym lasem. Na odwiedzających czeka wiele ścieżek spacerowych. UNESCO wpisało Plitwickie Jeziora na listę światowego Dziedzictwa Przyrody. Rejs statkiem po największym jeziorze, a następnie przejazd na wybrzeże Adriatyku, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 4 dzień Po śniadaniu przejazd wspaniałą trasą widokową wzdłuż wybrzeża Adriatyku przez Makarską Riwierę - jeden z najpiękniejszych zakątków Chorwacji, gdzie wysokie góry schodzą niemal do samego morza, a w tle piętrzy się masyw gór Biokovo. Przyjazd do Dubrownika - "Perły Adriatyku" - miasta pełnego zabytków. W programie m.in. spacer z przewodnikiem uliczkami miasta, podczas którego poznamy historię Dubrownika, zobaczymy Bramę Pile, Pałac Rektorów, a także odwiedzimy wnętrza Katedry i najstarszą w Europie aptekę mieszczącą się w Klasztorze Franciszkanów. Przejazd do hotelu na kolację i nocleg. 5 dzień Po śniadaniu przejazd do Trogiru. Spacer po starówce, podczas którego będziemy podziwiać m.in. średniowieczny ratusz oraz udamy się do wnętrz katedry św. Wawrzyńca. Następnie przejazd do Splitu - trzeciego, co do wielkości miasta Chorwacji - gdzie zobaczymy Stare Miasto, Ratusz Miejski, port oraz zwiedzimy antyczny Pałac cesarza Dioklecjana wpisany na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Przejazd do hotelu na kolację i nocleg. 6 dzień Po śniadaniu przejazd do Szybenika - najstarszego chorwackiego miasta na wybrzeżu adriatyckim. Spacer po Starym Mieście i zwiedzanie najciekawszego zabytku miasta - monumentalnej katedry św. Jakuba. Następnie przejazd do Parku Narodowego "Wodospady na rzece Krka" - zwiedzanie jednej z największych atrakcji krajobrazowych w Chorwacji. Rzeka Krka, płynąc przez wapienne podłoże wytworzyła nieregularne koryto - najciekawsze miejsce to niemal półkilometrowy odcinek, gdzie rzeka przepływa przez 17 kaskad, szerokich na prawie 100 m, pokonując spadek terenu o wysokości 45 metrów. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 7 dzień Kontynuacja jazdy przez Austrię, Czechy. Powrót do Polski w godzinach południowych.

Świadczenia

Zakwaterowanie: 4 noclegi w hotelach o standardzie **/***, w miejscowościach nadmorskich. Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, w większości hoteli z TV i balkonami. W hotelach recepcja, restauracja, bar, kantor wymiany walut. W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania. Wyżywienie: 4 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje. Transport: Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem. Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Informacje praktyczne

Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd Katowice - Lublana (ok. 760 km) - ok. 14 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3200 km. Prosimy o zabranie wygodnego obuwia i ciepłego okrycia potrzebnego przy zwiedzaniu Jaskini Postojnej.

Uwagi

Cena podstawowa nie zawiera - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt ok. 90 EUR, - kosztów opłaty klimatycznej ok. 4 EUR, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych, Bielska- Białej i Cieszyna. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.


Opis hotelu Powiew Adriatyku według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

SLOWENIA_CHORWACJA

Opis

Lublana - Jaskinia Postojna - Plitwickie Jeziora - Dubrownik - Trogir - Split - Szybenik - Wodospady na rzece Krka - Słoweńskie atrakcje - Lublana i Jaskinia Postojna - Najpiękniejsze chorwackie miasta: Dubrownik, Szybenik, Split, Trogir - Malownicze Plitwickie Jeziora - Wodospady na rzece Krka

Program

1 dzień: Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii - jednego z najbardziej zielonych państw na świecie. W trakcie przejazdu planowane są krótkie postoje i przerwa na posiłek. 2 dzień: W godzinach porannych przyjazd do stolicy Słowenii Lublany. Spacer po starówce, gdzie na uwagę zasługuje: Rynek Główny, Plac Preszerena, Kolumnada Plecznika, Ratusz Miejski, Katedra św. Mikołaja i Smoczy Most. Przejazd do Jaskini Postojnej. Zwiedzanie jednej z największych jaskiń na świecie, o łącznej długość ponad 27 km i stanowiącej jedną z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Słowenii. Przejazd do Chorwacji, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 3 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Parku Narodowego w Plitwicach – jednego z największych i najstarszych w Chorwacji. Park tworzy 16 jezior połączonych ze sobą licznymi wodospadami, otoczonych gęstym lasem. Na odwiedzających czeka wiele ścieżek spacerowych. UNESCO wpisało Plitwickie Jeziora na listę światowego Dziedzictwa Przyrody. Rejs statkiem po największym jeziorze, a następnie przejazd na wybrzeże Adriatyku, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg. 4 dzień: Po śniadaniu przejazd wspaniałą trasą widokową wzdłuż wybrzeża Adriatyku, gdzie wysokie góry schodzą niemal do samego morza. Przyjazd do Dubrownika - „Perły Adriatyku” - miasta pełnego zabytków. W programie m.in. spacer z przewodnikiem uliczkami miasta, podczas którego poznamy historię Dubrownika, zobaczymy Bramę Pile, Pałac Rektorów, odwiedzimy także wnętrza Katedry i najstarszą w Europie aptekę mieszczącą się w Klasztorze Franciszkanów. Przejazd do hotelu na kolację i nocleg. 5 dzień: Po śniadaniu przejazd do Trogiru. Spacer po starówce, podczas którego będziemy podziwiać m.in. średniowieczny ratusz oraz udamy się do wnętrz katedry św. Wawrzyńca. Następnie przejazd do Splitu - drugiego, co do wielkości miasta Chorwacji - gdzie zobaczymy Stare Miasto, Ratusz Miejski, port oraz zwiedzimy antyczny Pałac cesarza Dioklecjana wpisany na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Przejazd do hotelu na kolację i nocleg. 6 dzień: Po śniadaniu przejazd do Szybenika – najstarszego chorwackiego miasta na wybrzeżu adriatyckim. Spacer po Starym Mieście i zwiedzanie najciekawszego zabytku miasta-monumentalnej katedry św. Jakuba. Następnie przejazd do Parku Narodowego „Wodospady na rzece Krka” – podziwianie jednej z największych atrakcji krajobrazowych Chorwacji. Rzeka Krka, płynąc przez wapienne podłoże wytworzyła nieregularne koryto - najciekawsze miejsce to niemal półkilometrowy odcinek, gdzie rzeka przepływa przez 17 kaskad, szerokich na prawie 100 m, pokonując spadek terenu o wysokości 45 metrów. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. 7 dzień: Kontynuacja jazdy przez Austrię, Czechy. Powrót do Polski w godzinach południowych.

Zakwaterowanie

4 noclegi w hotelach o standardzie **/***, w miejscowościach nadmorskich. Funkcjonalnie wyposażone pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami, w większości hoteli z TV i balkonami. W hotelach recepcja, restauracja, bar, kantor wymiany walut. W niektórych terminach możliwa jest zmiana organizacji noclegów i związanej z tym kolejności zwiedzania.

Wyżywienie

4 śniadania w formie bufetu, 4 obiadokolacje.

Transport

Autokar z klimatyzacją, toaletą, DVD i barkiem.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. Realizacja programu turystycznego. Opieka pilota.

Uwagi praktyczne

Cena podstawowa nie zawiera: - kosztów realizacji programu turystycznego (wstępy, przewodnicy lokalni, system Alma Tour Guide) - orientacyjny koszt: ok. 95 EUR, - kosztów opłaty klimatycznej ok. 4 EUR, - dopłat za dojazdy z wybranych miejscowości w Polsce, podanych w rozkładzie jazdy. Cena podstawowa dotyczy wyjazdów z Katowic, Tych, Bielska-Białej i Cieszyna. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na realizację programu. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych i centrach historycznych. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie. Przekroczenie granic na podstawie ważnego dowodu osobistego (dotyczy obywateli UE) lub paszportu. Przejazd: Katowice - Lublana (ok. 760 km) - ok. 14 godz. Trasa wycieczki liczona od granic Polski - ok. 3200 km. Prosimy o zabranie wygodnego obuwia i ciepłego okrycia potrzebnego przy zwiedzaniu Jaskini Postojnej. Filmy:Opinie o wycieczce objazdowej Powiew Adriatyku

Powiew Adriatyku - możliwości zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Powiew Adriatyku? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00