cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
 • Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże, Francja
1 / 16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
27.04 - 06.05
już od 2499 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
18.05 - 27.05
już od 2249 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże
star 2

Francja
Ocena wycieczki objazdowej Alpy i Lazurowe Wybrzeże:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 27 kwietnia 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 18 maja 2019

Wycieczka objazdowa Alpy i Lazurowe Wybrzeże w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele**/*** - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1, w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba).
Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki: łóżka polowe rozkładane) z łazienkami i wc. Ponadto w każdym pokoju TV i telefon.
Do dyspozycji gości:

w hotelu z reguły bar
Kategoria lokalna:

**/***
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400 km od granic Polski).
Dzień 2
Przyjazd przez Szwajcarię. Przed południem dotrzemy do Genewy, gdzie udamy się na spacer po najpiękniejszej części miasta. Zobaczymy jezioro Lemańskie, urokliwą starówkę oraz gmach europejskiej siedziby ONZ (z zewnątrz). Następnie przejazd do Francji. Czas wolny na odpoczynek. Nocleg w hotelu (okolice Chambery lub Annecy).
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Chamonix - najbardziej znanego miasta Alp Francuskich. Wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille du Midi (3842 m n.p.m.) u podnóża Mont Blanc i spacer po mieście. Przejazd do Annecy - przepięknego, położonego u ujścia rzeki Thiou miasteczka nazywanego alpejska Wenecją. Spacer po uroczej starówce i rejs statkiem po jeziorze D'Annecy. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 200 km).
Dzień 4
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Arles, miasteczka będącego duszą Prowansji, a które upodobał sobie Vincent van Gogh. Odwiedzimy między innymi rzymski amfiteatr oraz piękny kościół St. Trophime. W dalszej kolejności przejazd do Avignon, gdzie znajduje się Pałac Papieski i słynny most St.Benezet (Pont d'Avignon). Przejazd w okolice Arles lub Marsylii na nocleg. (Trasa ok. 450 km).
Dzień 5
Po śniadaniu zwiedzanie Marsylii - największego portu Francji i jednego z najstarszych miast Francji. Zwiedzanie bazyliki Notre Dame, spacer po słynnej ulicy Canabiere, a następnie przejazd do St.Tropez - jednego z najbardziej znanych i eleganckich kąpielisk, odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po miasteczku. Następnie udamy się do Cannes, miasta słynnego z festiwali, Alei Gwiazd i wspaniałych hoteli przy bulwarze la Croisette. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Antibes. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Księstwa Monaco. Zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace Kelly, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanografii. Następnie zwiedzimy Monte Carlo, znane ze wspaniałych kasyn, gdzie każdy może zostać milionerem. Dalej udamy się do St.Paul de Vence - malowniczego, średniowiecznego miasteczka, położonego na szczycie wzgórza. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 120 km). ).
Dzień 7
Po śniadaniu czas wolny na samodzielne zwiedzanie lub całodniowa wycieczka fakultatywna w okolice niezwykle malowniczego Kanionu Verdon o długości ok. 21 km z unikatową fauną i florą, który został wpisany na listę UNESCO. Koszt wycieczki to ok. 40 EUR/os.
Dzień 8
Po śniadaniu udamy się do Antibes, miasta targów prowansalskich. Zwiedzanie starówki z wąskimi, krętymi uliczkami i Zamkiem Grimaldich. Dalej przejazd do Nicei - niekoronowanej stolicy Lazurowego Wybrzeża, miasta artystów, miliarderów i arystokracji. Zwiedzanie miasta: przejazd wzdłuż Promenade des Anglais ze słynnymi hotelami - pałacami: Negresco i Meridien, wejście na wzgórze zamkowe, z którego roztacza się wspaniała panorama na port i Zatokę Aniołów. Następnie spacer po starówce oraz czas wolny na zakupy i obiad (we własnym zakresie). Przejazd na nocleg w okolicach Werony. (Trasa ok. 550 km).
Dzień 9
Po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji. Rejs na wyspę Burrano (gdzie zobaczymy słynne weneckie koronki). Następnie rejs do centrum i spacer po mieście: Plac i Bazylika św. Marka, pałac Dożów, Most i dzielnica Rialto, Canale Grande. Wieczorem wyjazd do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1100 km - do granic Polski).
Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Woszczyce-Orzesze ok. 10.00).
Uwagi do programu
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opiekę polskojęzycznegopilota.
Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, zestawu słuchawkowego Tour Guide(łączny koszt uczestnictwa w programie to ok. 195 EUR/os, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet) oraz innych wydatków osobistych.
Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o
META Description

Mont Blanc - dach Europy • Annecy i Chamonix - urok Alp • Avignon i Marsylia - droga wzdłuż Rodanu • Nicea i Cannes - luksus i plaże • Monako i Monte Carlo - kasyna i milionerzy • Wenecja - przedsmak Włoch
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie:


Opis hotelu Alpy i Lazurowe Wybrzeże według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

**

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele**/*** - zlokalizowane poza centrami miast (7 rozpoczętych dób hotelowych: w okolicach Annecy/Bonne/Chambery- 2, w okolicach Marsylii/Arles - 1,  w okolicach Cannes/Nicei - 3 rozpoczęte doby, w okolicach Werony - 1 rozpoczęta doba). Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki: łóżka polowe rozkładane) z łazienkami i wc. Ponadto w każdym pokoju TV i telefon. Do dyspozycji gości: w hotelu z reguły bar Kategoria lokalna: **/***

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski według rozkładu. Przejazd przez Czechy, Niemcy oraz Szwajcarię. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1400 km od granic Polski). Dzień 2 Przyjazd do Sabaudii i zakwaterowanie w hotelu (okolice Annecy, Bonne lub Chambery). Czas wolny na odpoczynek i spacer po okolicy. Nocleg w hotelu. Dzień 3 Po śniadaniu przejazd do Chamonix - najbardziej znanego miasta Alp Francuskich. Wjazd najdłuższą na świecie kolejka linową na Aiguille du Midi (3842 m n.p.m.) u podnóża Mont Blanc i spacer po mieście. Przejazd do Annecy - przepięknego, położonego u ujścia rzeki Thiou miasteczka nazywanego alpejska Wenecją. Spacer po uroczej starówce i rejs statkiem po jeziorze D'Annecy. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 200 km). Dzień 4 Po śniadaniu przejazd do Grenoble - miasta Olimpiady Zimowej w 1968 roku. Zwiedzanie miasta: Fort de la Bastille, ratusz, kościół św. Andrzeja. Przejazd do Avignon, gdzie znajduje się Pałac Papieski i słynny most St.Benezet (Pont d'Avignon). Przejazd w okolice Arles lub Marsylii na nocleg. (Trasa ok. 450 km). Dzień 5 Po śniadaniu zwiedzanie Marsylii - największego portu Francji i jednego z najstarszych miast Francji. Zwiedzanie bazyliki Notre Dame, spacer po słynnej ulicy Canabiere, a następnie przejazd do St.Tropez - jednego z najbardziej znanych i eleganckich kąpielisk, odwiedzanego przez gwiazdy filmowe, modelki i artystów. Spacer po miasteczku. Przejazd na nocleg do hotelu w okolicach Cannes lub Nicei. (Trasa ok. 250 km). Dzień 6 Po śniadaniu przejazd do Grasse. Wizyta w "zapachowej" stolicy Europy, gdzie w Muzeum Perfum Fragonard będzie można poznać proces powstawania zapachów i kupić perfumy po cenach fabrycznych. Przejazd do Cannes, miasta słynnego z festiwali, Alei Gwiazd i wspaniałych hoteli przy bulwarze la Croisette. Przejazd do Nicei - stolicy Lazurowego Wybrzeża, miasta artystów, miliarderów i arystokracji. Przejazd przez miasto wzdłuż Promenade des Anglais ze słynnymi hotelami - pałacami: Negresco i Meridien. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 100 km). Dzień 7 Po śniadaniu przejazd do Księstwa Monaco. Zwiedzanie miasta: Pałac Książęcy z katedrą, w której pochowana jest księżna Grace Kelly, Ogrody Egzotyczne oraz Muzeum Oceanografii. Następnie zwiedzimy Monte Carlo, znane ze wspaniałych kasyn, gdzie każdy może zostać milionerem. Powrót na nocleg do hotelu. (Trasa ok. 100 km). Dzień 8 Przejazd do St.Paul de Vence - malowniczego, średniowiecznego miasteczka, położonego na szczycie wzgórza. Przejazd do Antibes, miasta targów prowansalskich. Zwiedzanie starówki z wąskimi, krętymi uliczkami i Zamkiem Grimaldich. W godzinach popołudniowych przejazd w okolice Werony i krótkie zwiedzanie miasta. Spacer po mieście Romea i Julii: arena, Piazza delle Erbe, Castelvecchio, balkon Julii. Nocleg w okolicach Werony. (Trasa ok. 550 km). Dzień 9 Po wczesnym śniadaniu przejazd do Wenecji. Rejs na wyspę Burrano (gdzie zobaczymy słynne weneckie koronki). Następnie rejs do centrum i spacer po mieście: Plac i Bazylika św. Marka, pałac Dożów, Most i dzielnica Rialto, Canale Grande. Wieczorem wyjazd do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. (Trasa ok. 1100 km - do granic Polski). Dzień 10 Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Woszczyce-Orzesze ok. 10.00). Uwagi do programu - Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. - Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opieka pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, zestawu słuchawkowego Tour Guide, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjna cena jednej kolacji: ok. 15 EUR. Orientacyjny koszt realizacji programu: około 195 EUR, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet . Fakultatywnie: Całodniowa wycieczka w okolice Kanionu Verdon - 21 km kanion wpisany na listę UNESCO z unikatową fauną i florą, koszt ok. 40 EUR (6 dnia, dzień wolny dla pozostałych, a program z dnia 6 połączony z dniem 7). Inne Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, minibar i wc), zakwaterowanie w hotelach (7 rozpoczętych dób hotelowych), 7 śniadań serwowanych w restauracjach hotelowych, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż), program turystyczny j. w. i opieka pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, zestawu słuchawkowego Tour Guide, rejsu w Wenecji, taksy klimatycznej, dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjna cena jednej kolacji: ok. 15 EUR. Orientacyjny koszt realizacji programu: około 195 EUR, płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet . Fakultatywnie: Całodniowa wycieczka w okolice Kanionu Verdon - 21 km kanion wpisany na listę UNESCO z unikatową fauną i florą, koszt ok. 40 EUR (6 dnia, dzień wolny dla pozostałych, a program z dnia 6 połączony z dniem 7).

Inne

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.2/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/alpy-i-lazurowe-wybrzeze/zakwaterowanie-alaHotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.