cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
 • Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale, Włochy
1 / 13
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
02.03 - 08.03
już od 1298 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
02.03 - 08.03
już od 1298 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Zakochani w karnawale:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 02 marca 2019
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 02 marca 2019

Wycieczka objazdowa Zakochani w karnawale w ofercie Biura podróży:

Itaka

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Werona - Murano - Burano - Wenecja - Vicenza - Bassano del Grappa - PadwaLegendarny karnawał w Wenecji to wydarzenie, które od wieków ściąga tu turystów z całego świata. Romantyczna atmosfera, oryginalne maski i stroje wspaniale pasują do tajemniczych zaułków Wenecji. Miasta, w którym na każdym kroku wciąż spotyka się pamiątki z przeszłości. Znakomita propozycja na oderwanie się od codzienności i poczucie karnawałowej atmosfery połączone ze zwiedzaniem pięknych zakątków. W programie takie perełki, jak miasto kochanków Werona, czy urokliwa Vicenza. Wizyta w wytwórni grappy to dodatkowa atrakcja i uczta dla podniebienia. Trasa we Włoszech: ok. 1150 km.

1. DZIEŃ.

25.02.Zbiórka uczestników. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię, z krótkimi postojami na trasie.

2. DZIEŃ.

26.02.W godzinach przedpołudniowych przyjazd do miasta, gdzie karnawał jest najstarszą imprezą obchodzoną w Europie, sięgającą XIII w., jej oryginalna nazwa to Bacanál del Gnoco. WERONA jest również miastem znanym z dramatu Williama Szekspira "Romeo i Julia". Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Werony, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.  

3. DZIEŃ.

27.02.Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto. Rejs na wyspę MURANO słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie. Rejs powrotny do WENECJI. Zwiedzanie: spacer obok Pałacu Dożów - władców Wenecji, dalej wąskimi uliczkami do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Następnie na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Powrotny spacer na plac św. Marka, czas wolny. Rejs do Tronchetto, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

28.02.Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni i rejs promem do centrum. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Czas wolny na idywidualny udział w obchodach karnawału i na zwiedzanie placu z bazyliką św. Marka. Udział w zabawach odbywających się tutaj przez cały dzień (program obchodów www.carnevale.venezia.it). Po zakończeniu obchodów rejs powrotny do Punta Sabbioni, przejazd do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

01.03.Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do VICENZY, leżącej w sąsiedztwie Alp Weneckich, której początki datuje się na XI w. p.n.e. Vincenza nazywana jest miastem Palladia, słynnego włoskiego architekta, który tu mieszkał i stworzył kilkanaście pałaców i innych budowli do dziś zdobiących miasto. Spacer główną ulicą miasta nazwaną od nazwiska rzeźbiarza Corso Andrea Palladio, obok najstarszego teatru krytego w Europie - Teatro Olimpico, najpiękniejszego kościoła w mieście Santa Corona, Piazza dei Signiori, Torre di Piazza i inne. Przejazd do BASSANO DEL GRAPPA, zapoznanie z procesem wytwarzania grappy, degustacja kilku rodzajów trunku. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.  

6. DZIEŃ.

02.03.Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny na posiłek i zakupy. Wyjazd do Polski.

7. DZIEŃ.

03.03.Przyjazd do Polski w godzinach porannych (Opole ok. godz. 6.00).

ŚWIADCZENIA:

4 noclegi w hotelach***: 1 w okolicy Werony, 2 w Lido di Jesolo/Cavallino, 1 w okolicy Padwy; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 4 śniadania, 3 obiadokolacje; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: rezerwacje, bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacja, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 100 EUR.


Opis hotelu Zakochani w karnawale według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Werona • Murano • Burano • Wenecja • Vicenza • Bassano del Grappa • PadwaLegendarny karnawał w Wenecji to wydarzenie, które od wieków ściąga tu turystów z całego świata. Romantyczna atmosfera, oryginalne maski i stroje wspaniale pasują do tajemniczych zaułków Wenecji. Miasta, w którym na każdym kroku wciąż spotyka się pamiątki z przeszłości. Znakomita propozycja na oderwanie się od codzienności i poczucie karnawałowej atmosfery połączone ze zwiedzaniem pięknych zakątków. W programie takie perełki, jak miasto kochanków - Werona, czy urokliwa Vicenza. Wizyta w wytwórni grappy to dodatkowa atrakcja i uczta dla podniebienia. Trasa we Włoszech: ok. 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię, z krótkimi postojami na trasie.

2. DZIEŃ.

W godzinach przedpołudniowych przyjazd do miasta, gdzie karnawał jest najstarszą imprezą obchodzoną w Europie, sięgającą XIII w., jej oryginalna nazwa to Bacanál del Gnoco. WERONA jest również miastem znanym z dramatu Williama Szekspira "Romeo i Julia". Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Werony, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto. Rejs na wyspę MURANO słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie. Rejs powrotny do WENECJI. Zwiedzanie: spacer obok Pałacu Dożów - władców Wenecji, dalej wąskimi uliczkami do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Następnie na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Powrotny spacer na plac św. Marka, czas wolny. Rejs do Tronchetto, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni i rejs promem do centrum. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Czas wolny na indywidualny udział w obchodach karnawału i na zwiedzanie placu z bazyliką św. Marka. Udział w zabawach odbywających się tutaj przez cały dzień (program obchodów www.carnevale.venezia.it). Po zakończeniu obchodów rejs powrotny do Punta Sabbioni, przejazd do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VICENZY, miasta znajdującego się w sąsiedztwie Alp Weneckich, jej początki datuje się na XI w. p.n.e. Zwane również miastem Palladiego, znanego włoskiego rzeźbiarza, który tu mieszkał i stworzył kilkanaście pałaców i innych budowli, do dziś zdobiących miasto. Spacer główną ulicą miasta nazwaną od nazwiska rzeźbiarza Corso Andrea Palladio, obok najstarszego teatru krytego w Europie - Teatro Olimpico, najpiękniejszego kościoła w mieście Santa Corona przez Piazza dei Signiori i Torre di Piazza. Przejazd do BASSANO DEL GRAPPA, zapoznanie z procesem wytwarzania grappy i fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu)degustacja kilku rodzajów trunku. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny na posiłek i zakupy. Wyjazd do Polski.

7. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:

4 noclegi w hotelach***: 1 w okolicy Werony, 2 w Lido di Jesolo/Cavallino, 1 w okolicy Padwy; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 4 śniadania (kontynentalne, wzmocnione), 3 obiadokolacje; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: rezerwacje, bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacja, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 110 EUR.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Itaka. Nowa Itaka sp. z o.o. jest jednym z naszych kluczowych partnerów i głównym kontrahentem, z którym od lat spełniamy turystyczne marzenia naszych wspólnych klientów. Wysoki standard obsługi, wykwalifikowani rezydenci i przewodnicy oraz szeroki wybór atrakcyjnych ofert na wakacje dopracowanych w każdym szczególe zapewniają wieloletni sukces jakim może poszczycić się to biuro.

W swojej ofercie Itaka posiada wiele sprawdzonych hoteli położonych w dogodnej lokalizacji, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami. Biuro posiada szeroki wachlarz destynacji turystycznych i może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad to, do swojej oferty sukcesywnie wprowadza oryginalne kierunki takie jak Bośnia i Hercegowina, Albania, Madera czy kierunki egzotyczne - Wyspy Zielonego Przylądka, Zanzibar i wiele, wiele innych.

Itaka posiada bogatą ofertę wycieczek objazdowych, zarówno autokarowych jak i samolotowych. Ich programy są bardzo zróżnicowane i dostosowane do wymagań różnych klientów, dlatego każdy może znaleźć wyjazd zgodny z jego preferencjami. Biuro podrózy Itaka posiada także jeden z największych wyborów ofert w promocji last minute, co pozwala klientom z każdym budżetem na spełnienie swoich wakacyjnych marzeń.

Biuro Podróży Itaka w ciągu swojej dotychczasowej działalności otrzymała wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands 2014/15 przyznawany najsilniejszym markom na polskim rynku, Touroperator Roku 2014, Konsumencki Lider Jakości 2014, czy Wielka Perła Polskiej Gospodarki 2012.


Itaka R

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Werona • Murano • Burano • Wenecja • Vicenza • Bassano del Grappa • Padwa Legendarny karnawał w Wenecji to wydarzenie, które od wieków ściąga tu turystów z całego świata. Romantyczna atmosfera, oryginalne maski i stroje wspaniale pasują do tajemniczych zaułków Wenecji. Miasta, w którym na każdym kroku wciąż spotyka się pamiątki z przeszłości. Znakomita propozycja na oderwanie się od codzienności i poczucie karnawałowej atmosfery połączone ze zwiedzaniem pięknych zakątków. W programie takie perełki, jak miasto kochanków - Werona, czy urokliwa Vicenza. Wizyta w wytwórni grappy to dodatkowa atrakcja i uczta dla podniebienia. Trasa we Włoszech: ok. 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię, z krótkimi postojami na trasie.

2. DZIEŃ. WERONA

W godzinach przedpołudniowych przyjazd do miasta, gdzie karnawał jest najstarszą imprezą obchodzoną w Europie, sięgającą XIII w., jej oryginalna nazwa to Bacanál del Gnoco. WERONA jest również miastem znanym z dramatu Williama Szekspira "Romeo i Julia". Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Werony, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ. MURANO - BURANO - WENECJA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto. Rejs na wyspę MURANO słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie. Rejs powrotny do WENECJI. Zwiedzanie: spacer obok Pałacu Dożów - władców Wenecji, dalej wąskimi uliczkami do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Następnie na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Powrotny spacer na plac św. Marka, czas wolny. Rejs do Tronchetto, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ. WENECJA

Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni i rejs promem do centrum. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Czas wolny na indywidualny udział w obchodach karnawału i na zwiedzanie placu z bazyliką św. Marka. Udział w zabawach odbywających się tutaj przez cały dzień (program obchodów www.carnevale.venezia.it). Po zakończeniu obchodów rejs powrotny do Punta Sabbioni, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5. DZIEŃ. VICENZA - BASSANO DEL GRAPPA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VICENZY, miasta znajdującego się w sąsiedztwie Alp Weneckich, jej początki datuje się na XI w. p.n.e. Zwane również miastem Palladiego, znanego włoskiego rzeźbiarza, który tu mieszkał i stworzył kilkanaście pałaców i innych budowli, do dziś zdobiących miasto. Spacer główną ulicą miasta nazwaną od nazwiska rzeźbiarza Corso Andrea Palladio, obok najstarszego teatru krytego w Europie - Teatro Olimpico, najpiękniejszego kościoła w mieście Santa Corona przez Piazza dei Signiori i Torre di Piazza. Przejazd do BASSANO DEL GRAPPA, zapoznanie z procesem wytwarzania grappy i degustacja kilku rodzajów trunku. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ. PADWA

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny na posiłek i zakupy. Wyjazd do Polski.

7. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:

4 noclegi w hotelach***: 1 w okolicy Werony, 2 w Lido di Jesolo/Cavallino, 1 w okolicy Padwy; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 4 śniadania (kontynentalne, wzmocnione), 4 obiadokolacje; przejazd autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: rezerwacje, bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacja, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 110 EUR.


Opis hotelu Zakochani w karnawale według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Werona • Murano • Burano • Wenecja • Vicenza • Bassano del Grappa • PadwaLegendarny karnawał w Wenecji to wydarzenie, które od wieków ściąga tu turystów z całego świata. Romantyczna atmosfera, oryginalne maski i stroje wspaniale pasują do tajemniczych zaułków Wenecji. Miasta, w którym na każdym kroku wciąż spotyka się pamiątki z przeszłości. Znakomita propozycja na oderwanie się od codzienności i poczucie karnawałowej atmosfery połączone ze zwiedzaniem pięknych zakątków. W programie takie perełki, jak miasto kochanków - Werona, czy urokliwa Vicenza. Wizyta w wytwórni grappy to dodatkowa atrakcja i uczta dla podniebienia. Trasa we Włoszech: ok. 1150 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Przejazd do Włoch przez Czechy i Austrię, z krótkimi postojami na trasie.

2. DZIEŃ.

W godzinach przedpołudniowych przyjazd do miasta, gdzie karnawał jest najstarszą imprezą obchodzoną w Europie, sięgającą XIII w., jej oryginalna nazwa to Bacanál del Gnoco. WERONA jest również miastem znanym z dramatu Williama Szekspira "Romeo i Julia". Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Werony, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Wenecji na parking Tronchetto. Rejs na wyspę MURANO słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie. Rejs powrotny do WENECJI. Zwiedzanie: spacer obok Pałacu Dożów - władców Wenecji, dalej wąskimi uliczkami do Ponte Rialto, najstarszego mostu na Canale Grande. Następnie na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Powrotny spacer na plac św. Marka, czas wolny. Rejs do Tronchetto, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Przejazd na parking Punta Sabbioni i rejs promem do centrum. Spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów na plac św. Marka, który staje się dużą sceną na czas obchodów karnawału. Czas wolny na indywidualny udział w obchodach karnawału i na zwiedzanie placu z bazyliką św. Marka. Udział w zabawach odbywających się tutaj przez cały dzień (program obchodów www.carnevale.venezia.it). Po zakończeniu obchodów rejs powrotny do Punta Sabbioni, przejazd do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do VICENZY, miasta znajdującego się w sąsiedztwie Alp Weneckich, jej początki datuje się na XI w. p.n.e. Zwane również miastem Palladiego, znanego włoskiego rzeźbiarza, który tu mieszkał i stworzył kilkanaście pałaców i innych budowli, do dziś zdobiących miasto. Spacer główną ulicą miasta nazwaną od nazwiska rzeźbiarza Corso Andrea Palladio, obok najstarszego teatru krytego w Europie - Teatro Olimpico, najpiękniejszego kościoła w mieście Santa Corona przez Piazza dei Signiori i Torre di Piazza. Przejazd do BASSANO DEL GRAPPA, zapoznanie z procesem wytwarzania grappy i fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu)degustacja kilku rodzajów trunku. Przejazd do hotelu w okolicy Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

6. DZIEŃ.

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Czas wolny na posiłek i zakupy. Wyjazd do Polski.

7. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:

4 noclegi w hotelach***: 1 w okolicy Werony, 2 w Lido di Jesolo/Cavallino, 1 w okolicy Padwy; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami; wyżywienie (serwowane): 4 śniadania (kontynentalne, wzmocnione), 3 obiadokolacje; przejazd komfortowym autokarem; opieka pilota; ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: rezerwacje, bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide, degustacja, rejsy i taksa klimatyczna: ok. 110 EUR.Opinie o wycieczce objazdowej Zakochani w karnawale

Zakochani w karnawale - możliwości zakwaterowania:

Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Zakochani w karnawale? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00