cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
 • Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr, Austria
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr
star 3

Austria
Ocena wycieczki objazdowej Od Alp do Tatr:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii

Wycieczka objazdowa Od Alp do Tatr w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Opis oferty

 

Zakwaterowanie:

Hotele *** lub gasthofy- wygodne, położone zazwyczaj na obrzeżach miast (6 rozpoczętych dób hotelowych w okolicy: Wiednia - 4,Trnawa - 1, Vyhne - 1).
Do dyspozycji gości:

W hotelu zazwyczaj recepcja, restauracja oraz bar.
Pokoje:

1- i 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienką, TV.
Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu.
Program

Dzień 1
Wyjazd z Polski według rozkładu Europa Południowa dla Wygodnych. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Austrii. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd w okolice Wiednia w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 400 km od granic Polski).
Dzień 2
Po śniadaniu przejazd do mało znanej miejscowości Marchfeld, gdzie zwiedzimy zachwycający zamek Schlosshof z barokowymi unikalnymi, położonymi na siedmiu tarasach, ogrodami. Następnie przejedziemy do centrum stolicy Austrii, gdzie zwiedzanie rozpoczniemy od objazdu autokarem staromiejskiego bulwaru, zwanego Ringiem". Podczas objazdu zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego oraz Opery Wiedeńskiej. Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt, przy której mieszkał niegdyś Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben, przy której znajduje się Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Zobaczymy również rezydencję zimową Habsburgów - Hofburg. Na głównym placu miasta podziwiać będziemy (z zewnątrz) katedrę św. Szczepana, słynną z kolorowych dachówek. Chwila czasu wolnego w centrum starego Wiednia. Dla chętnych możliwość zjedzenia obiadu w jednej z klimatycznych restauracji Wiednia (koszt ok. 27 EUR/os.). Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 150 km).
Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do Puchberg am Schneeberg, gdzie odbędziemy podróż słynną Salamanderbahn - kolejką, którą przejedziemy przez malowniczy i pełen uroku teren Północnych Alp Wapiennych. Historia powstania kolejki sięga końca XIX w., a z początkiem wieku XX wizytował to miejsce cesarz Franciszek Józef, który odwiedził również kościół św. Elżbiety znajdujący się niedaleko stacji kolejki. W trakcie przejazdu na szczyt przy jednej ze stacyjek możliwość zakupienia przysmaku tego regionu - charakterystycznej buły o słodkim smaku. Na górze czas wolny w obrębie stacji kolejki, następnie powrót. Dalej przejedziemy do Mariazell, gdzie w 1157 roku benedyktyni założyli opactwo św. Lamberta. Obecne sanktuarium jest najsłynniejszym ośrodkiem kultu maryjnego w Europie Środkowej. To również miejsce, w którym swe kroki stawiali trzej wielcy papieże ostatniego półwiecza. W drodze powrotnej do hotelu zatrzymamy się w miejscowości uzdowiskowej Baden bei Wien, gdzie oprócz spaceru będzie możliwość skorzystania z kąpieli w tutejszych termach. Tego dnia proponujemy obiadokolację (koszt ok. 25 EUR/os.). Późnym wieczorem powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 360 km).
Dzień 4
Po śniadaniu przejazd do Lasku Wiedeńskiego jest to najbardziej wysunięte na północny-wschód pasmo górskie Alp. Najsłynniejsze "Opowieści Lasku Wiedeńskiego" to jeden z walców samego mistrza Johanna Straussa. Zobaczymy tutaj najstarsze XII-wieczne opactwo cystersów Heiligenkreuz ze słynnymi krużgankami. Następnie przejedziemy do Mayerling, miejsca tragicznej śmierci Rudolfa -jedynego syna cesarza Franciszka Józefa i jego słynnej żony Sissi. Powrót do Wiednia malowniczym szlakiem wina. Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnego obiadu (ok. 26 EUR/os.). Popołudniowy spacer słynnymi zaułkami i zakamarkami Wiednia, miasta Habsburgów jakie mało kto zna. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 250 km).
Dzień 5
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miasteczka Eisenstadt (stolica Burgenlandu!) oraz nad Jezioro Nezyderskie, jedno z największych stepowych jezior w Europie, które leży na terenie Austrii i Węgier. Ze względu na wyjątkowość położenia, a także unikalność flory i fauny część obszaru jeziorauznana zostałaza Park Narodowy. Ponadto krajobraz kulturowy miejsca sprawił, że zostało ono wpisane na listę UNESCO w 2001 r. Jezioro o powierzchni 157 km2 i maksymalnej głębokości 1,8 m jest najcieplejszym jeziorem Austrii - jego ciepłota bierze się z faktu, że jest stosunkowo płytkie oraz położone w najbardziej nasłonecznionym regionie Austrii, gdzie przez około 300 dni w roku świeci słońce. Przejazd do malowniczych miejscowości położonych nad jeziorem i słynących z urokliwej zabudowy sięgającej aż po XIV w. oraz wielkiej kolonii bocianów. Proponujemy rejs po jeziorze otoczonego szerokim pasem trzciny, aby nasycić się widokami tutejszej flory i fauny. Okolice te słyną również z malowniczo położonych, licznych winnic - dzięki specyficznemu klimatowi, który tu panuje możemy napić się wspaniałych win. Spacer po miasteczku Eisenstadt, podczas którego zobaczymy m.in.starówkę, zamek Esterhazy (ogrody) oraz grób Haydna i wspaniałą unikatową kalwarię. Możliwość skorzystania z dodatkowo płatnego obiadu połączonego z degustacją tutejszych win w Eisenstadt (koszt ok. 38 EUR/os.). Czas wolny po południu spędzimy na jednej z tutejszych plaż. Następnie przejazd na nocleg na terenie Słowacji w okolicach Trnawy, zakwaterowanie. (Trasa ok. 290 km).
Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do miejscowości Smolenice, gdzie zwiedzimy okazały zamek usytuowany na zalesionym zboczu. Historia zamku sięga XIV w. a powstał on w celu ochrony ważnego szlaku handlowego. Jego świetność przypada na okres wojen napoleońskich. Obecnie został w części udostępniony zwiedzającym. Stąd udamy się do jednego z ważniejszych uzdrowisk Słowacji - miejscowości Pieszczany. Lecznicza działalność wód w tym miejscu znana była już w starożytności. Samo miasteczko położone jest w dolinie Wagu, natomiast cała infrastruktura uzdrowiskowa znajduje się na malowniczej wyspie, przez którą przebiega najdłuższy na Słowacji most kryty o długości 150 metrów. Następnie udamy się doTrenczyna, który słynie ze średniowiecznego zamku położonego na górze. Przejazd do Zwolenia, gdzie przespacerujemy się po rynku starego miasta z licznymi późnogotyckimi, renesansowymi i barokowymi kamienicami, a później czas wolny. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Vyhne Zwolenia i zakwaterowanie. Dla chętnych możliwość skorzystania z regionalnej kolacji (koszt ok. 19 EUR/os.). (Trasa ok. 250 km).
Dzień 7
Po wczesnym śniadaniu przejazd przez Doline Donovaly położonej między Małą Fatrą a Niskimi Tatrami do Demianowskiej Jaskini Wolności położonej niedaleko Liptowskiego Mikulasza. Jaskinia należy do najdłuższego systemu jaskiń w Europie i jednocześnie jest najchętniej odwiedzaną na Słowacji. Bogate formy naciekowe o różnych barwach, liczne sale krasowe, korytarze, komnaty oraz tajemnicza podziemna rzeka Demianowka i liczne małe jeziorka są magnesem przyciągającym rzesze odwiedzających. Następnie przejazd do Starego Smokovca skąd wjedziemy na najbardziej widokowy szczyt Wysokich Tatr - Hrebienok. Czas wolny na górze i zjazd kolejką. Około godziny 15:00 wyjazd do Polski. (Woszczyce ok.19:30). (Trasa ok. 350 km).
Uwagi do programu!
- Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza w obiektach muzealnych i centrach historycznych. - Prosimy o zabranie wygodnego obuwia, a także strojów kąpielowych.
"
Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje
: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach: 6 rozpoczętych dób hotelowych (4 na terenie Austrii - jeden hotel), 6 śniadań, ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż), program turystyczny j.w i opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje
: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania płatny obligatoryjnie na miejscu - ok. 192 EUR/os.: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolejka Salamnderbahn, kolejka na Hrebienok, zamki, usługa lokalnych przewodników, wstępy na basen termalny, plaża nad Jeziorem Nezyderskim oraz taksa klimatyczna ok. 9 EUR/os. Dodatkowo 4 obiadokolacje ok. 97 EUR/os. i 1 obiad z degustacją wina ok. 38 EUR/os. - razem ok. 135 EUR/os.
Opinie klientów

Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.0/6. Sprawdź opinie: "
META Description

• Schlosshof - unikatowe barokowe ogrody tarasowe • Wiedeń - potęga rodu Habsburgów i świat kawiarni wiedeńskich • słynna kolejka Salamander i wjazd na Schneeberg • Lasek Wiedeński i wspaniały średniowieczny klasztor cystersów • Zaułki Wiednia • Mariazell - najsłynniejsze sanktuarium Środkowej Europy • Baden bei Wien - termy po austriacku• mały odpoczynek nad najcieplejszym jeziorem Austrii - Jeziorem Nezyderskim • Wino austriackie w regionie krajobrazu kulturalnego UNESCO i pamiątki wielkiego kompozytora Haydna • Trenczyn - średniowieczny zamek i Zwoleń • Demianowska Jaskinia Wolności • Wjazd kolejką na Hrebienok


Opis hotelu Od Alp do Tatr według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kategoria

***

Opis oferty

  Zakwaterowanie: Hotele *** lub gasthofy- wygodne, położone zazwyczaj na obrzeżach miast (6 rozpoczętych dób hotelowych w okolicy: Wiednia - 2, Murzzuschlag - 1, Trnawa - 1, Vyhne - 2). Do dyspozycji gości: W hotelu zazwyczaj recepcja, restauracja oraz bar. Pokoje: 1- i 2-osobowe (możliwość dostawki) z łazienką, TV. Wyżywienie: Śniadania w formie bufetu.

Program

Dzień 1 Wyjazd z Polski według rozkładu Europa Południowa dla Wygodnych. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej i Austrii. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Przyjazd w okolice Wiednia w godzinach wieczornych. Zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 400 km od granic Polski). Dzień 2 Po śniadaniu przejazd do miejscowości Marchfeld, gdzie zwiedzimy zamek Schlosshof z barokowymi unikalnymi, położonymi na 7 tarasach, ogrodami. Następnie przejedziemy do centrum stolicy Austrii. Zwiedzanie Wiednia rozpoczniemy od objazdu autokarem staromiejskiego bulwaru, zwanego "Ringiem". Podczas objazdu zobaczymy budynki Muzeum Historii Sztuki, Muzeum Sztuki Naturalnej, Parlamentu, Ratusza, Teatru Dworskiego i kościoła Wotywnego oraz Opery Wiedeńskiej. Następnie spacer po Starym Mieście m.in. uliczką luksusu Kohlmarkt, na której mieszkał kiedyś Fryderyk Chopin oraz jedną z najelegantszych Graben, na której znajduje się Kolumna Morowa wzniesiona w 1679 roku po ustaniu epidemii dżumy. Zobaczymy również rezydencję zimową Habsburgów - Hofburg. Na głównym placu miasta podziwiać będziemy (z zewnątrz) katedrę św. Szczepana, słynną z kolorowych dachówek. Chwila czasu wolnego w centrum starego Wiednia. Następnie przejazd w okolice Wiener Neustadt. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg. Tego dnia dla chętnych możliwość skorzystania z obiadokolacji w jednej z klimatycznych miejscowych restauracji (koszt ok. 22 EUR). (Trasa ok. 90 km). Dzień 3 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Puchberg am Schneeberg, gdzie odbędziemy podróż słynną Salamanderbahn, kolejką, którą przejedziemy przezmalowniczy i pełen uroku teren Północnych Alp Wapiennych. Historia powstania kolejki sięga końca XIX w., a z początkiem wieku XX wizytował to miejsce cesarz Franciszek Józef, który odwiedził również kościół św. Elżbiety znajdujący niedaleko stacji kolejki.W trakcie przejazdu na szczyt przy jednej ze stacyjek możliwość zakupienia przysmaku tego regionu, charakterystyczne buły o słodkim smaku. Na górze czas wolny w obrębie stacji kolejki, następnie powrót. Na trasie do Mariazell wjedziemy do miejscowości Kernhof zwiedzimy tu Białe Zoo i zobaczymy spektakl teatralny z udziałem wielbłądów. Następnie udamy się do miejscowości Mariazell, gdzie w 1157 roku benedyktyni założyli opactwo św. Lamberta. Obecne sanktuarium jest najsłynniejszym ośrodkiem kultu maryjnego w Europie Środkowej. To również miejsce, w którym swe kroki stawiali trzej wielcy papieże ostatniego półwiecza. Czas wolny. Możliwość skorzystania również tego dnia z obiadokolacji (koszt ok. 23 EUR). Przejazd do hotelu w okolice Murrzuschlag, zakwaterowanie, nocleg. (Trasa ok. 190 km). Dzień 4 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Winden am See, położonej nad Jeziorem Nezyderskim, które leży na terenie Austrii i Węgier. Po stronie austriackiej, ze względu na wyjątkowość położenia,a także unikalność flory i fauny część obszaru jeziora została uznana za Park Narodowy. Ponad to krajobraz kulturowy tego miejscasprawił, że miejsce to zostało wpisany na listę UNESCOw 2001 r. Jezioroo powierzchni157 km2 i maksymalnej głębokości 1,8 m jest najcieplejszym jeziorem Austrii, pomimo swego polodowcowego pochodzenia. Jego ciepłota bierze się z faktu, że jeststosunkowo płytkie oraz położone w najbardziej nasłonecznionym regionie Austrii, gdzie przezokoło 300 dni w roku świeci słońce. Czas wolny spędzimy na jednej z tutejszych plaż. Następnie przejazd po okolicy, podczas którego zobaczymy liczne winnice tego regionu położone od strony granicy z Węgrami. Degustacja wina w jednej z tutejszych miejscowości o tradycji winiarskiej (Gols, Illmitz, Apetlon, Frauenkirchen i Mönchhof) wraz z obiadem (koszt ok. 34 EUR). Następnie przejazd na nocleg na terenie Słowacji w okolicach Trnawy, zakwaterowanie. (Trasa ok. 290 km). Dzień 5 Po śniadaniu przejazd do miejscowości Smolenice, gdzie zwiedzimy okazały zamek usytuowany na zalesionym zboczu. Historia tego zamku sięga XIV w. i powstał w celu ochrony ważnego szlaku handlowego. Jego świetność przypada na okres wojen napoleońskich. Obecnie został wczęści udostępniony zwiedzającym.Następnie, wdrodze do Szklanych Cieplic zajrzymy na chwilę do jednego z ważniejszych uzdrowisk Słowacji - Pieszczany. Lecznicza działalność wód w tym miejscu znana była już w starożytności. Samo miasteczko położone jest w dolinie Wagu, natomiast cała infrastruktura uzdrowiskowa znajduje się na malowniczej wyspie, przez którą przebiega najdłuższy most kryty na Słowacji o długości 150 metrów. Dla chętnych rejs stateczkiem po zbiorniku retencyjnym Slnava, podczas którego podziwiać będziemożna pięknekrajobrazy charakterystyczne dla Małych Karpat (koszt ok. 15 EUR). Następnie udamy się do miejscowości Szklane Cieplice, położonej w przepięknej dolinie, przez którą przepływa potok Tepla, a która tootoczona jest malowniczymi lasami liściastymi. Spędzimy tutaj czas w basenach z wodą pochodzenia wulkanicznego. Najważniejszym basenem, o znaczeniu na światową skalę, jest basen termalny"Parenica" w jaskini, gdzie temperatura wody przekracza 42oC. Wmagicznej scenerii tego miejsca, będzie można skorzystać z kąpieli parowych. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Vyhne i zakwaterowanie. Dla chętnych możliwość skorzystania z regionalnej kolacji (koszt ok. 18 EUR). (Trasa ok. 250 km). Dzień 6 Po śniadaniu przejazd do miejscowości Vyhne, gdzie spędzimy czas w jednym z najstarszych kąpielisk termalnych Słowacji, którego korzenie sięgają XIV wieku. Obiekt Wodny Raj Vyhne w ostatnim czasie zmodernizowano. Nowoczesne technologieoraz idealne położenie obiektu sprawiają, że jest to wspaniałe miejscedo relaksu, odpoczynku i zabawy. Czas wolny. W godzinach popołudniowych możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej do Zwolenia (koszt ok. 12 EUR). Wprogramie między innymi zwiedzanie zamku, wybudowanego w stylu gotyckim, alewzorowanego również stylem i wyglądemwłoskich pałaców miejskich.Następnie przespacerujemy po zwoleńskim rynku starego miasta zlicznymi późnogotyckimi, renesansowymi i barokowymi kamienicami, a później czas wolny. Możliwość zjedzenia ciepłej kolacji w jednej z restauracji starego miast (koszt dodatkowy ok. 18 EUR). Powrót do hotelu w okolicach Vyhne na nocleg. (Trasa z fakultetem ok. 100 km). Dzień 7 Po wczesnym śniadaniu przejazd przez Doline Donovaly położonej między Małą Fatrą a Niskimi Tatrami do Demianowskiej Jaskini Wolności położonej niedaleko Liptowskiego Mikulasza. Jaskinia należy do najdłuższego systemu jaskiń w Europiei jednocześnie jest najchętniej odwiedzaną na Słowacji. Bogate formy naciekowe o różnych barwach, liczne sale krasowe, korytarze, komnaty oraz tajemnicza podziemna rzeka Demianowka i liczne małe jeziorka są magnesem przyciągającym rzeszeodwiedzających. Następnie przejazd do Starego Smokovca skąd wjedziemy na najbardziej widokowy szczyt Wysokich Tatr - Hrebienok. Czas wolny na górze i zjazd kolejką. Około godziny 15:00 wyjazd do Polski. (Woszczyce ok.19:30).(Trasa ok. 350 km). Uwagi do programu! - Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. - Pilot nie oprowadza w obiektach muzealnych i centrach historycznych. - Prosimy o zabranie wygodnego obuwia, a także strojów kąpielowych. Świadczenia Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach:6 rozpoczętych dób hotelowych,6 śniadań, ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania płatny obligatoryjnie na miejscu- ok.113 EUR: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolejka Salamnderbahn, kolejka na Hrebienok, usługa lokalnych przewodników + wstępy na 2 baseny termalne w zależności od wybranych opcji (sam basen lub basen i inne zabiegi i rekreacja) ceny kształtują się w granicach od 8do 22 EUR za 1 basen, taksa klimatyczna ok. 7 EUR. Dodatkowo 4 obiadokolacje ok. 81 EUR i 1 obiadokolacja z degustacją wina ok 34 EUR - razem115 EUR oraz dwa fakultety wycieczka do Zwolenia 12 EUR i rejs statkiem 15 EUR.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, wc, bar i video), zakwaterowanie w hotelach:6 rozpoczętych dób hotelowych,6 śniadań, ubezpieczenie (NNW, KL i bagaż, CP), program turystyczny j.w i opiekę pilota. Cena podstawowa nie obejmuje: orientacyjny koszt uczestnictwa w programie zwiedzania płatny obligatoryjnie na miejscu- ok.113 EUR: bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, kolejka Salamnderbahn, kolejka na Hrebienok, usługa lokalnych przewodników + wstępy na 2 baseny termalne w zależności od wybranych opcji (sam basen lub basen i inne zabiegi i rekreacja) ceny kształtują się w granicach od 8do 22 EUR za 1 basen, taksa klimatyczna ok. 7 EUR. Dodatkowo 4 obiadokolacje ok. 81 EUR i 1 obiadokolacja z degustacją wina ok 34 EUR - razem115 EUR oraz dwa fakultety wycieczka do Zwolenia 12 EUR i rejs statkiem 15 EUR.Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.