cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
1/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
2/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
3/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
4/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
5/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
6/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
7/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
8/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
9/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
10/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
11/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
12/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
13/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
14/15
Wycieczka objazdowa Moja Wenecja, Włochy
15/15
Ocena
hotelu:
2.9 / 5
Najbliższy termin
28.04 - 03.05
już od 1888 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
26.09 - 01.10
już od 1688 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Moja Wenecja

Włochy
Ocena wycieczki objazdowej Moja Wenecja:
2.9 / 5
Średnia z 1 opinii
Najbliższy termin
  • Termin:
  • 28 kwietnia 2023
Najtańszy termin
  • Termin:
  • 26 września 2023

Wycieczka objazdowa Moja Wenecja w ofercie Biura podróży:

Itaka R

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Włochy /

Opis oferty:

Werona • Laguna Wenecka • Wenecja • PadwaWyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy z jednej strony lubią chodzić własnymi drogami, a z drugiej doceniają pomoc profesjonalistów w organizacji podróży. W programie wspólne zwiedzanie Werony i Padwy oraz 2 dni na indywidualne zwiedzanie lub wypoczynek na plaży. Wszystkie noclegi w jednym hotelu w Lido di Jesolo, największym wakacyjnym kurorcie regionu Veneto oraz jednym z największych kurortów we Włoszech. Na rodziny z dziećmi czekają liczne place zabaw i park wodny w okolicy. Są tu liczne kafejki, bary i dyskoteki. A to wszystko na pięknej plaży, wzdłuż której biegnie deptak. Można tu spacerować o każdej porze dnia i nocy. Szeroka, piaszczysta plaża, bogata oferta rozrywek, bliskość Wenecji – to gwarancja dobrze spędzonego urlopu w Italli. Trasa we Włoszech: ok. 900 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.

2. DZIEŃ. WERONA

Przyjazd do WERONY, miasta znanego z dramatu Williama Szekspira „Romeo i Julia”. Chociaż dzieło powstało w XVI w., miasto i bohaterowie dramatu wciąż są symbolem romantycznej miłości. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuletti ze słynnym balkonem Julii. Przejazd do hotelu w okolicy Lido di Jesolo, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ. LAGUNA WENECKA: BURANO, MURANO, WENECJA

Śniadanie. Czas wolny na indywidualne odkrywanie najpiękniejszych miejsc LAGUNY WENECKIEJ, wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): całodzienna wycieczka na 3 wyspy. Rejs na wyspę BURANO, znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie, czas wolny. Kolejno rejs na wyspę MURANO, słynącą z wyrobu szkła. Wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Rejs do WENECJI na plac św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień, obok kampanili – najwyższej budowli w mieście – do placu św. Marka z bazyliką. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs gondolą. Czas wolny na wieczorny spacer po centrum miasta. Rejs powrotny. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ. WENECJA

Śniadanie. Czas wolny na indywidualne odkrywanie najpiękniejszych miejsc Laguny Weneckiej i wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): wycieczka do WENECJI – rejs promem na plac św. Marka, zwiedzanie Pałacu Dożów, władców Wenecji. Spacer wąskimi uliczkami do Ponte Rialto – najstarszego mostu na Canale Grande. Dalej na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Przejście obok Scuola Grande di San Giovanni Evangelista i kościoła San Giacomo dall'Orio. Następnie w programie targ rybny Pescheria. Powrót na plac św. Marka. Czas wolny. Rejs powrotny do Punta Sabbioni. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ. PADWA

Śniadanie. Przyjazd do PADWY – słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Wyjazd do Polski z krótkimi postojami.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** w Lido di Jesolo; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 3 śniadania (kontynentalne, wzmocnione) • przejazd autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide i taksa klimatyczna: ok. 30 EUR.Opłaty fakultatywne: rejs gondolą: ok. 90 EUR (maks. 6 os./gondola), wycieczka na 3 wyspy: ok. 15 EUR/os. (w cenie transfer do portu, pilot, dodatkowo płatne: rejs statkiem, przewodnik: ok. 35 EUR/os.), wycieczka do Wenecji: ok. 15 EUR/os. (w cenie transfer do portu, pilot, dodatkowo płatne: rejs statkiem, przewodnik, bilety wstępu: ok. 65 EUR/os.).Możliwość dopłaty do 3 obiadokolacji.


Opis hotelu Moja Wenecja według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Region

Włochy / Włochy

Opis oferty:

Werona • Laguna Wenecka • Padwa Wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy z jednej strony lubią chodzić własnymi drogami, a z drugiej doceniają pomoc profesjonalistów w organizacji podróży. W programie wspólne zwiedzanie Werony i Padwy oraz dwa dni na indywidualne zwiedzanie lub wypoczynek na plaży. Wszystkie noclegi w hotelu w Lido di Jesolo, tętniącym życiem, słynnym kurorcie niedaleko Wenecji, świetnie z nią skomunikowanym. Trasa we Włoszech: ok. 900 km.

1. DZIEŃ.

Zbiórka uczestników. Wyjazd do Włoch przez Czechy i Austrię z krótkimi postojami.

2. DZIEŃ.

Przejazd do WERONY. Spacer od rzymskiego amfiteatru Arena przez Piazza dei Signori do Casa Capuleti ze słynnym balkonem Szekspirowskiej Julii. Przejazd do hotelu w okolicy Lido di Jesolo, zakwaterowanie, nocleg.

3. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na indywidualne odkrywanie najpiękniejszych miejsc LAGUNY WENECKIEJ, wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) całodzienna wycieczka na 3 wyspy. Rejs na wyspę MURANO, słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę BURANO, znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie, czas wolny. Rejs do WENECJI na pl. Św. Marka. Spacer od Mostu Westchnień, obok kampanili - najwyższej budowli w mieście - do placu św. Marka z bazyliką. Fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu): rejs gondolą. Czas wolny na wieczorny spacer po centrum miasta. Rejs powrotny. Powrót do hotelu, nocleg.

4. DZIEŃ.

Śniadanie. Czas wolny na indywidualne odkrywanie najpiękniejszych miejsc LAGUNY WENECKIEJ, wypoczynek na plaży lub fakultatywnie (za dodatkową opłatą na miejscu) wycieczka do Wenecji - rejs promem na plac św. Marka, zwiedzanie Pałacu Dożów, władców Wenecji. Spacer wąskimi uliczkami do Ponte Rialto - najstarszego mostu na Canale Grande. Dalej na trasie: plac San Giacomo di Rialto z kościołem o tej samej nazwie, uważany za najstarszy w Wenecji, Campo San Paolo, kościół Santa Maria Gloriosa dei Frari przypominający muzeum i Scuola Grande di San Rocco ze sławnymi obrazami Tintoretta. Przejście obok Scuola Grande di San Giovanni Evangelista i kościoła San Giacomo dall'Orio. Następnie w programie targ rybny Pescheria. Powrót na plac św. Marka. Czas wolny. Rejs powrotny do Punta Sabbioni. Powrót do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ.

Śniadanie. Przyjazd do PADWY - słynnego miasta uniwersyteckiego, gdzie tworzył Dante Alighieri, nauczał Galileusz, studiowali Kopernik i Kochanowski. Miasto związane jest z życiem i działalnością św. Antoniego. Wizyta w bazylice św. Antoniego z grobem i relikwiami świętego. Spacer po historycznym centrum i Piazza delle Erbe. Wyjazd do Polski.

6. DZIEŃ.

Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

ŚWIADCZENIA:

3 noclegi w hotelu*** w Lido di Jesolo; 2-os. pokoje (możliwość 1 dostawki) z łazienkami • wyżywienie (serwowane): 3 śniadania • przejazd komfortowym autokarem • opieka pilota • ubezpieczenie KL i NW

UWAGI:

Obowiązkowe opłaty na miejscu: bilety wstępu, lokalni przewodnicy, tour guide i taksa klimatyczna: ok. 30 EUR.Opłaty fakultatywne: rejs gondolą - ok. 95 EUR (maks. 6 os./gondola), wycieczka na 3 wyspy: ok. 15 EUR/os. (w cenie transfer do portu, pilot, dodatkowo płatne: rejs statkiem, przewodnik: ok. 35 EUR/os.), wycieczka do Wenecji: ok. 15 EUR/os. (w cenie transfer do portu, pilot, dodatkowo płatne: rejs statkiem, przewodnik, bilety wstępu: ok. 45 EUR/os.).Dopłata do 3 obiadokolacji/os: 150 PLN.Opinie o wycieczce objazdowej Moja Wenecja

2.9
zdecydowanie odradzam

Potrzebowałam aż 6 dni żeby po wycieczce na spokojnie usiąść i napisać opinie. Zacznę od tego iż skończyłam szkołę turystyczną i byłam już na wielu wycieczkach i dużo widziałam jednak ta objazdówka na długo zapadnie mi w pamięć. Wycieczka miała być `Moja Wenecja` niestety na miejscu okazało się że postanowiono złączyć dwie różne wycieczki ` Moja Wencje` z `Serenady i romanse` co przysporzyło juz od samego początku wiele zamieszania. Nasza Pani Pilot -Pani Gabrysia, na dzień dobry przywitała mnie uroczą informacją że jest nauczycielką a praca pilota to tylko dodatkowo bo ją koleżanka wkręciła.. pominę już samą trasę z Polski do Włoch gdzie nasza przewodnik raczyła nas opowiadami ze swojego prywatnego życia i ie zbyt składnymi informacji , niestety pani Gabrysia zaczyna jedno zdanie, przechodzi do drugiego, trzeciego i nigdy niczego nie skonczyła bo jak sama powiedziała .. powiem wam pózniej . Uważam że sam plan wycieczki jest dobry jednak niestety duzo zależy od przewodnika, który niestety zrojnował nam cały pobyt, wycieczkę i opinię o samej Itace, kiedyś trzeba było mieć wiedzę i umiejętności a teraz...no cóż. Kolejnym wielkim minusem jest to ż w ofercie piszę że można dokupić obiadokolacje, jednak po opłaceniu rezewacji powiedziano mi że jednak w naszym terminie nie można , co w autobusie okazało się totalną ściemą bo 90% wycieczki miała je wykupione więc musiałam dokupić obiadokolację na miejscu za 30 euro za dzień :) Oczywiście proszona przez Panią przewodnik abym nie wsponiała o tym w Itace , bo to jest uwaga..NIELEGALNE. Dzien 3 wycieczki był bardzo produktywny Murano-Burano i Wenecja, w skrócie powiem tylko że na wyspie słynącej z wyrobu szkła, Pan który opowiada o wszystkim mowi po Włosku i po Angielsku. Kiedy dotarliśmy na miejsce Pani przewodnik została zapytana w jakim języku mówi angielskim czy włoskim po czym cała grupa usłyszała że w żadnym - tylko po niemiecku ( swoją drogą bardzo smutno jak na kogoś kto się chwali że ma męża włocha ;-)) dzięki bogu na wycieczke była Pani która znała podstawy angieslkiego i włoskiego i no cóż..robiła za przewodnika i tłumacza ;-) . W Wenecji dzięki tej samej Pani dostaliśmy się na statek powrotny do Jesolo ponieważ nasza Przewodnik nie wiedziała jakim statkiem płyniemy, gdzie on jest no i co najważniejsze jak się dogadać żeby znaleść ten stateczek więc po 30minutach chodzenia w burzy i deszczu udało się zlokalizować łajbę. Po horrorach dnia 3 na 4 dzień do Wenecji udała się tylko część grupy, ponieważ jak poinformowała nas pani przewodnik mieliśmy mieć dwie przewodniczki -jedną do zwiedzania tej `sławnej części Wenecji` zaznaczam że w pierwszy dzień widzieliśmy wenecję od strony mieszkanców, ta nie -sławną ,nie zatłoczoną. A drugą przewodnik do zwiedzania Pałacu Dożów . Jednak zostaliśmy tylko z przewodnik do Pałacu więc cała reszta zwiedzania na własną rękę. Ostatni dzien w Padwie był bardzo intensywny, po obejściu wszystkiego co jest możliwe z panią przewodnik doostaliśmy 40minut na zakup pamiątek , zjedzenie obiadu i toaletę co przyjeło się z wielkim niedowierzaniem i niezadowoleniem całej grupy . Podsumowując jednym pozytywem całej wycieczki była przewodnik - Ewa? we włoszech która pokazała nam miasto od strony mieszkanców , nie będę oceniać samej Wenecji, Werony czy wysp . Od strny Organizacyjnej-Pilot-Przewodnik zdecydowanie najgorsza z możliwych wycieczek.

POLECAM:
singlom, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: zdecydowanie odradzam
2.9

Moja Wenecja - możliwości zakwaterowania:

Pok. 4 os. (2 pok. 2 os.)
Pok. 2 os.+1 dost.
Pok. 2 os.
Pok. 1 os.
Dokwaterowanie w pok. 2/3 os.

Masz pytania o Wycieczkę objazdową Moja Wenecja? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00