Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Galassia
star 2

Włochy: Valle Susa
Ocena hotelu Galassia:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Galassia:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Galassia w ofercie Biura podróży:

Wygoda Travel

Szukasz wakacji do Włoch?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Jednym zdaniem

Tuż za drzwiami hotelu rozpościera się ponad 100 kilometrowa stacja narciarska Prato Nevoso. Po nartach - relaks w hotelowym wellness. Cena trudna do przebicia.

Położenie

hotel położony w Prato Nevoso Alto, jednej z miejscowości wchodzących w skład Mondole Ski, tuż pod wyciągami stacji narciarskiej oferującej ponad 100 km połączonych ze sobą tras.

Hotel

kompleks hotelowy składa się z dwóch połączonych ze sobą budynków o standardzie ***. Hotel oferuje dobrą infrastrukturę, a położenie tuż przy stokach narciarskich daje swobodę wyboru godziny, o której zaczniemy wspaniałą przygodę na zaśnieżonych stokach.

Pokoje

funkcjonalnie urządzone 2-, 3- lub 4-osobowe pokoje, w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów; TV sat.

Do dyspozycji

centrum wellness: basen (czepek obowiązkowy), jacuzzi, łaźnia turecka (odpłatnie 5/os/wejście), sala telewizyjna, winda, sejf w recepcji, bar, dwie restauracje, taras słoneczny, sala przeznaczone do animacji (np. możliwość zorganizowania dyskoteki), parking, garaż (odpłatnie), narciarnia, Wi-Fi w recepcji.

Po nartach

na zakupy należy udać się do położonego poniżej hotelu centrum miejscowości, gdzie znajdują się sklepy, bank, kino, dyskoteka oraz bary.

Kuchnia

śniadania: w formie bufetu, obiadokolacje: pierwsze i drugie danie (wybór z kilku wariantów), bufet sałatkowy, deser. Kuchnia regionalna i międzynarodowa.

Program narciarski

ze względu na położenie hotelu pod wyciągami oraz karnet wliczony w cenę mają Państwo do dyspozycji cały obszar narciarski Mondole Ski bez odpinania nart (Prato Nevoso; Artesina; Frabosa Soprana) - karnet wliczony w cenę.

Ramowy program imprezy

Ramowy program imprez samolotowych: Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski. Sprawdź rozkład lotów.  Ramowy program imprez z dojazdem własnym: Program klasyczny 7-noclegowy: Dzień 1: przyjazd, zakwaterowanie od godz. 14:00, obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie do godz. 10:00.

Cena zawiera

zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z centrum wellness (basen,jacuzzi) * podatek VAT.

Cena nie zawiera

napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów.

Uwaga

Obecność polskiego rezydenta na miejscu uzależniona od liczby osób, w niektórych terminach obowiązki rezydenta przejmuje przedstawiciel kontrahenta włoskiego (więcej informacji w ważnych uwagach).

Dopłaty opcjonalne

ubezpieczenie rozszerzone KL 30.000 * ubezpieczenie SKI OC

Dopłaty obligatoryjne

opłata klimatyczna, płatna na miejscu - 0,75 /os./dzień.

Karnet w cenie

karnet 6 dni Mondole Ski - możliwość jazdy na całym obszarze narciarskim Mondole Ski - 134 km tras (obszar składa się z trzech połączonych ze sobą stacji narciarskich Prato Nevoso, Artesina, Frabosa Soprana).

Najważniejsze cechy hotelu

Karnet w cenie przez cały sezon Basen i wellness Tuż pod wyciągami


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Wygoda Travel, które jest wiodącym w Polsce organizatorem wypoczynku zimowego . Posiada w sprzedaży wyjazdy narciarskie do Włoch, Austrii i na terenie Polski. Są to wycieczki autokarowe jak i samolotowe, możliwy jest także zakup wapartamentów i hoteli na dojazd własny. Wiele z tych programów cechuje indywidualne podejście do różnych grup turystów. Na lato Biuro Podróży Wygoda Travel oferuje wakacje w Bułgarii, Chorwacji i Włoszech, zarówno w popularnej formie all inclusive, jak i tradycyjne wycieczki objazdowe realizowane autokarem.

Podczas wakacji turyści spędzający urlop z Wygoda Travel objęci są szczególną opieką pilotów i rezydentów. Wyjazdy zimowe umożliwiają także korzystanie z lekcji jazdy na nartach lub snowboardzie z instruktorem.

Wysoki poziom wyjazdów narciarskich Wygody Travel nagrodzony został wieloma prestiżowym nagrodami. Touroperator został nagrodzony ODYSem 2014 w kategorii „najlepsza jakość usług w województwie małopolskim”, wielokrotnie był też nagradzany w konkursie Podróże Marzeń.


Mapa Hotelu Galassia

Opinie o Hotelu Galassia

Masz pytania o Hotel Galassia? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00