cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
1/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
2/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
3/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
4/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
5/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
6/7
Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem, Francja
7/7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
28.04 - 03.05
już od 2233 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
28.04 - 03.05
już od 2233 zł / os
Sprawdź

Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem
star 3

Francja
Ocena wycieczki objazdowej Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 28 kwietnia 2023
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 28 kwietnia 2023

Wycieczka objazdowa Majówka z Ligurią i Lazurowym Wybrzeżem w ofercie Biura podróży:

Funclub

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Region

Nicea

Country

Francja

Program ramowy

POLSKA - WYBRZEŻE LIGURYJSKI - CANNES - MONACO - NICEA - CINQUE TERRE - RIOMAGGIORE - MANAROLA - VERNAZZA - GENUA - PORTOFINO - CANNES

1 dzień (piątek) - wyjazd z Polski w godzinach wieczornych, zgodnie z rozkładem.

2 dzień (sobota) - w godzinach południowych przyjazd do hotelu Liliana zobacz stronę hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

3 dzień (niedziela) – po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Cannes, nazywanego klejnotem Lazurowego Wybrzeża. Miasto znane jest z: odbywającego się tu w maju Festiwalu Filmowego, ze swych najdroższych na Riwierze hoteli - pałaców, a także z portu jachtowego. W programie zwiedzania m.in.: Pałac Festiwalowy (z zewnątrz), Boulevard de la Croissette, kościółek Notre Dame de bon voyage, w którym modlił się Napoleon Bonaparte. Po tej wizycie udaamy się do Nicei, piękną widokową trasą Corniche. W Nicei, stolicy Lazurowego Wybrzeża, zobaczymy Promenadę Anglików nad Zatoką Aniołów i Stare Miasto z barokową katedrą Św. Reparaty, wąskimi uliczkami oraz targiem kwiatowym w Cours Saleya. Następnie przejazd na wycieczkę do księstwa Monaco. Na wzgórzu Le Rocher zobaczymy: Pałac Książęcy, Muzeum Oceanograficzne i Katedrę Św. Mikołaja, gdzie pochowani są członkowie rodu Grimaldich. Jedną z 5 dzielnic księstwa jest Monte Carlo ze słynnym w całej Europie kasynem gry. Po zwiedzaniu powrót do hotelu Liliana na obiadokolację i nocleg.

4 dzień (poniedziałek) - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Genui, największego z włoskich portów, jednego z najbogatszych miast. Genua jest znana jako miejsce narodzin Krzysztofa Kolumba, choć ma mnóstwo innych rzeczy, o których można mówić. W programie zwiedzania: gotycka katedra San Lorenzo, spacer obok domu Krzysztofa Kolumba na Piazza Ferrari, via Garibaldi z pięknymi pałacami. Następnie przejazd do Portofino__ – jednej z najbardziej ekskluzywnych miejscowości wypoczynkowych we Włoszech. Modnym kurortem Portofino stało się po II wojnie światowej, kiedy wakacje zaczęły spędzać tutaj gwiazdy. Legenda mówi, że pod koniec II wojny światowej niemiecki oficer otrzymał nakaz wysadzenia miasteczka w powietrze, ale pewna przebywająca tu dama poprosiła go o jego ocalenie. Na szczęście żołnierz uległ urokowi damy i Portofino przetrwało wojenne akcje niszczenia. Po wojnie region odkryli producenci filmowi i reżyserowie, których zainspirował na tyle, że nakręcono tutaj m.in. erotyczno sentymentalny film "Al di la delle nuvole" z Johnem Malkovichem i Sophie Marceau i epizod znanej opery mydlanej "Moda na sukces". Po takiej promocji zaczęło tutaj zjeżdżać jeszcze więcej gwiazd, a prestiż Portofino znacznie wzrósł. Na koniec dnia przejazd do hotelu w okolicach miejscowści La Spezia. Obiadokolacja i nocleg.

5 dzień (wtorek) - po śniadaniu odwiedzimy słynny fragment Riwiery Liguryjskiej Cinque Terre - pięć malutkich miasteczek. Ze względu na swoje piękno i charakterystyczną architekturę Monterosso, Vernazza, Riomaggiore, Corniglia oraz Manarola zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Kolorowe domki nad morskimi urwiskami, zatoczki, plaże, groty, a to wszystko od góry otoczone zielonymi tarasami drzew oliwkowych i winorośli – Cinque Terre przyciąga i zachwyca rzesze turystów. Podróżując pociągiem będziemy mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem najatrakcyjniejsze trzy kolorowe wioski rybackie, z których zdjęciac biją rekordy popularności w serwisach społecznościowych. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd do Polski.

6 dzień (środa) - przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych 3.05.2023.

Zakwaterowanie

 • 2 noclegi na Wybrzeżu Liguryjskim w hotelu Lilianna*** w miejscowości Andora zobacz stronę hotelu,
 • 1 nocleg na terenie Włoch w hotelu***. Zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych (według wyboru) z łazienkami.

W cenie

 •   Transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 •   zwiedzanie wg programu,
 •   zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 •   3 noclegi w hotelach *** na Wybrzeżu Liguryjskim,
 •   3 śniadania,
 •   opieka pilota.

Dodatkowo płatne obowiązkowo

 • Ubezpieczenie KL, NNW : 90 PLN/os.,
 • 3 obiadokolacje - 30 EUR/os.,
 • koszty realizacji imprezy: opłaty lokalne, bilety wstępu, wjazdy do miast, opłaty przewodnickie i inne konieczne do realizacji porgramu: 150 EUR/os. (kwota nie podlega zwrotowi),
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

Dodatkowo płatne opcjonalnie

• Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),

• pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 170 PLN,

• rezerwacja miejsc w autokarze: 75 PLN/os.,

• ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

• bezpieczny bagaż: 50 PLN/os..

Wyżywienie

W cenie 3 śniadania kontynentalne. Obowiązkowo należy wykupić 3 obiadokolacje w cenie 30 euro/os. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w euro w autokarze lub w przypadku zaznaczenia płatności w pln opłata doliczana jest do rezerwacji.

Ważne

Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

Transport

Transport autokarem z Polski około 16 godzin od granicy polskiej. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Podane godziny mogą ulec zmianie.

Ubezpieczenie

PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu.Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Fun Club, które działa na polskim rynku turystycznym od 1997 roku i z powodzeniem organizuje autokarowe wczasy wypoczynkowe i wycieczki objazdowe w najznakomitszych zakątkach Europy, a od pewnego czasu także lotnicze wyprawy do najpiękniejszych miejsc na wszystkich kontynentach.

Biuro Podróży Fun Club co roku wybierane jest przez niemal 40 000 osób, które chcą skorzystać ze sprawdzonej i dopasowanej do ich wymagań oferty. Zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pilotów oraz rezydentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby urlop spędzony z Fun Club był spełnieniem wakacyjnych marzeń.

Priorytetem działań biura jest oferowanie wysokiej jakości usług, dbając przede wszystkim o bezpieczeństwo i komfortowe warunki na wakacjach oraz wytyczanie najwyższych norm jakościowych i etycznych w biznesie. Fun Club został uhonorowany wieloma prestiżowymi nagrodami takimi jak: Złota 50 Rynku Turystycznego najprężniej działających firm w branży turystycznej, Diamenty Forbesa, czy certyfikat Firma Przyjazna Klientowi.