Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
1/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
2/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
3/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
4/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
5/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
6/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
7/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
8/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
9/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
10/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
11/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
12/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
13/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
14/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
15/16
Hotel J. Angielski - Wiedeń, Wiedeń
16/16
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
07.07 - 15.07
już od 3949 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
07.07 - 15.07
już od 3949 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu J. Angielski - Wiedeń
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Windsurfing
 • Golf
 • Nurkowanie
 • Tenis
 • Zjeżdżalnie wodne
 • Basen kryty
 • Animacje dla dorosłych
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Blisko centrum
 • Rozrywka i życie nocne
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Hotel J. Angielski - Wiedeń

Austria: Wiedeń
Ocena hotelu J. Angielski - Wiedeń:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu J. Angielski - Wiedeń:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 07 lipca 2024
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 07 lipca 2024

Hotel J. Angielski - Wiedeń w ofercie Biura podróży:

Almatur

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

AUSTRIA

Opis

Kurs języka angielskiego (12-18 lat) - najbezpieczniejsza stolica Europy - doświadczeni lektorzy - topowe atrakcje Wiedeń - to dawna stolica monarchii austrowęgierskiej. Niezliczona ilość zabytków sprawia, że jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów z całego świata stolic Europy. To idealne miejsce do nauki języka angielskiego. Poza nauką, w czasie codziennych wycieczek będziemy poznawali wspaniałe zabytki i muzea, uczestniczyli w rozlicznych wydarzeniach artystycznych i kulturalnych, zachęcających do wykorzystania nabytych umiejętności językowych oraz do swobodnego poruszania się po tym jednym z najbezpieczniejszych miast Europy. Oprócz rezydencji cesarzy - Hofburg i Schönbrunn zobaczymy Belweder, katedrę św. Szczepana i Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Odwiedzimy najbardziej znane muzea z unikalnymi zbiorami. Nie ominą nas atrakcje odbywającego się przed wiedeńskim Ratuszem Festiwalu Filmów Muzycznych, nocną panoramę miasta obejrzymy z wysokości 65 metrów "Diabelskiego Młyna" będącego jedną z atrakcji Prateru - najstarszego europejskiego parku rozrywki. Realizacja projektu "Angielski w praktyce - English in use".

Program

Kurs dla osób o różnym poziomie zaawansowania, obejmuje 20 godzin lekcyjnych (w tym 15 w sali lekcyjnej) języka angielskiego prowadzonych przez polskich lektorów na poziomie A1/A2 i B1. Liczebność grupy 10 – 15 osób. Oprócz zajęć w sali uczestnicy kursu biorą udział w projekcie językowym – English in use, obejmującym terenowe gry miejskie, lekcje muzealne, zabawy edukacyjne i językowe, spotkania z rówieśnikami z całego świata, ćwiczenia w praktycznym zastosowaniu poznanych wyrażeń językowych podczas wizyt w sklepie, na dworcu, poczcie czy hotelowej recepcji. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim nie tylko z większą pewnością, ale także  bardziej efektywnie w codziennych sytuacjach życiowych. Znakomite położenie i dobre zaplecze rekreacyjne hostelu, kadra mająca duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i integracji uczestników kursu między sobą i środowiskiem lokalnym sprawia, że proponowany przez nas program jest bardzo bogaty Pozwala on nie tylko udoskonalić praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim, miło spędzić czas wolny, lecz również daje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o kulturze, historii, sztuce i społeczeństwie Austrii. Kontakt z językiem w tak sprzyjających okolicznościach będzie stanowić zachętę do jego dalszej nauki po powrocie do domu. Kwalifikacja uczestników do odpowiedniej grupy językowej odbywa się na podstawie wypełnianego w dniu przyjazdu testu. Skorzystaj z szansy, oceń swoje umiejętności i rozwiąż przykładowe testy językowe: almatur.opole.pl/testyjezykowe/.

Program fakultatywny

Całodzienny rejs statkiem po Dunaju na trasie Bratysława – Wiedeń. Wyjazd rano do Bratysławy, kilkugodzinne zwiedzanie stolicy Słowacji – Bratysławy, rejs statkiem piękną widokową trasą do Wiednia, powrót na kolację w hostelu. Wyjazd realizowany przy udziale min. 15 osób, koszt ok. 55 EUR od osoby.

Zakwaterowanie

8 noclegów w świetnie położonym hotelu młodzieżowym Brigittenau. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe i tereny rekreacyjne. W hotelu sale seminaryjne i klubowe. Pokoje 2 – 4 osobowe z łazienkami, łóżka piętrowe. Na terenie hotelu bezpłatne Wi-Fi. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą ręczniki.

Zakwaterowanie

8 noclegów.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie z napojami serwowane w formie bufetu, (możliwa dieta wegetariańska – prosimy zgłaszać przy zapisie na kurs). Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni: obiad na terenie Czech przy powrocie do kraju.

Transport

autokar turystyczny z klimatyzacją.

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. NNW 15.000 PLN, KL 20.000 EUR Opieka pedagogiczna, zajęcia z języka angielskiego z polskimi lektorami. Pakiet powitalny: plan metra, mapa miasta, zestaw fiszek „Angielski w Podróży”. Materiały dydaktyczne, informacje o atrakcjach miasta, zeszyt i długopis. Na zakończenie kursu – certyfikat jego ukończenia.

Uwagi praktyczne

Cały program realizowany jest środkami komunikacji miejskiej. Zalecane kieszonkowe około 70 EUR + 55 EUR ma ewentualny rejs statkiem po Dunaju. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, nakrycie głowy, wygodne buty, strój kąpielowy i ręczniki. Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 12:00 drugiego dnia imprezy, planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 9:00 ostatniego dnia imprezy.  W drodze powrotnej przerwa na zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO kompleksu pałacowo-parkowego Lednice-Valtice. Informacja o cenie:

Cena nie obejmuje

- dopłat za transport z miast w Polsce wyszczególnionych w rozkładzie jazdy, - OPŁATY OBOWIĄZKOWEJ – ok. 80 EUR za komunikację miejską i bilety wstępu niezbędne do realizacji programu (wpłacane kierownikowi kursu), - obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, - obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy - 10 zł.


Opis hotelu J. Angielski - Wiedeń według Traveligo.pl

Prezentowany poniżej opis nie jest integralną częścią oferty Touroperatora i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Jest to jedynie dodatkowa, pomocnicza informacja dla klientów Traveligo.pl

Kraj

AUSTRIA

Opis

Językowy StrudelStandardowy kurs języka angielskiego (12-18 lat)Wiedeń - to dawna stolica monarchii austrowęgierskiej. Niezliczona ilość zabytków sprawia, że jest jedną z najczęściej odwiedzanych przez turystów stolic Europy. To idealne miejsce do nauki języka angielskiego. Poza nauką, w czasie codziennych wycieczek, będziemy poznawali wspaniałe zabytki i muzea, uczestniczyli w rozlicznych wydarzeniach artystycznych i kulturalnych zachęcających do wykorzystania nabytych umiejętności językowych oraz do swobodnego poruszania się po tym jednym z najbezpieczniejszych miast Europy. Oprócz rezydencji cesarzy - Hofburg i Schönbrunn zobaczymy Belweder, katedrę św. Szczepana i Kahlenberg, z którego Jan III Sobieski dowodził bitwą o Wiedeń. Odwiedzimy najbardziej znane muzea z unikalnymi zbiorami. Nie ominą nas atrakcje odbywającego się przed wiedeńskim Ratuszem Festiwalu Filmów Muzycznych. Nocną panoramę miasta obejrzymy z wysokości 65 metrów "Diabelskiego Młyna", będącego jedną z atrakcji Prateru - najstarszego europejskiego parku rozrywki. Realizacja projektu "Angielski w praktyce - English in use".

Program

Kurs dla osób o różnym poziomie zaawansowania obejmuje 20 godzin lekcyjnych języka angielskiego prowadzonych na poziomie A1/A2 i B1. Liczebność grupy 10 – 15 osób. Oprócz zajęć w sali uczestnicy kursu biorą udział w projektach językowych - English in use, obejmujących terenowe gry miejskie, lekcje muzealne, zabawy edukacyjne i językowe, spotkania z rówieśnikami z całego świata, ćwiczenia w praktycznym zastosowaniu poznanych wyrażeń językowych w czasie wizyt w sklepie, na dworcu, poczcie czy hotelowej recepcji. Po zakończeniu kursu uczestnicy będą posługiwać się językiem niemieckim lub angielskim nie tylko z większą pewnością, ale także bardziej efektywnie w codziennych sytuacjach życiowych. Znakomite położenie i dobre zaplecze rekreacyjne hostelu, kadra mająca duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć i integracji uczestników kursu między sobą i środowiskiem lokalnym sprawia, że proponowany przez nas program jest bardzo bogaty. Pozwala on nie tylko udoskonalić praktyczne umiejętności posługiwania się językiem angielskim, miło spędzić czas wolny, lecz również daje możliwość zdobycia szerokiej wiedzy o kulturze, historii, sztuce i społeczeństwie Austrii. Kontakt z językiem w tak sprzyjających okolicznościach będzie stanowić zachętę do jego dalszej nauki po powrocie do domu. Kwalifikacja uczestników do odpowiedniej grupy językowej odbywa się na podstawie wypełnianego w dniu przyjazdu testu. Skorzystaj z szansy, oceń swoje umiejętności i rozwiąż przykładowe testy językowe: almatur. opole.pl/testyjezykowe/ .

Program fakultatywny

Całodzienny rejs statkiem po Dunaju na trasie Bratysława – Wiedeń. Wyjazd rano do Bratysławy, kilkugodzinne zwiedzanie stolicy Słowacji – Bratysławy rejs statkiem piękną widokową trasą do Wiednia, powrót na kolację w hostelu. Wyjazd realizowany przy udziale min. 15 osób. Cena ok. 65 EUR od osoby.

Zakwaterowanie

8 noclegów w świetnie położonym hotelu młodzieżowym. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, centrum handlowe i tereny rekreacyjne. W hotelu sale seminaryjne i klubowe. Pokoje 2-4 osobowe, łóżka piętrowe; łazienki na korytarzu. Na terenie hotelu bezpłatne Wi–Fi. Uczestnicy muszą zabrać ze sobą ręczniki.

Zakwaterowanie

8 noclegów.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie z napojami serwowane w formie bufetu, (możliwa dieta wegetariańska – prosimy zgłaszać przy zapisie na kurs).Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie + prowiant za obiad przy powrocie do kraju.

Transport

autokar turystyczny z klimatyzacją (w zależności od ilości osób możliwy przejazd pociągiem).

Ubezpieczenie

Signal Iduna S.A. KL - 60.000 EUR (rozszerzone o COVID-19, kwarantannę i choroby przewlekłe), NNW - 15.000 PLN, BP- 1000 PLN.Opieka pedagogiczna, zajęcia z języka niemieckiego lub angielskiego z polskimi lektorami. Pakiet powitalny: plan metra, mapa miasta, zestaw fiszek „Angielski w Podróży”. Materiały dydaktyczne, informacje o atrakcjach miasta, zeszyt i długopis. Na zakończenie kursu – certyfikat jego ukończenia.

Uwagi praktyczne

Cały program realizowany jest środkami komunikacji miejskiej. Opłata obowiązkowa – 90 EUR za komunikację miejską i bilety wstępu niezbędne do realizacji programu wpłacana jest kierownikowi kursu.Dodatkowo zalecane kieszonkowe około 70 EUR + 65 EUR ma ewentualny rejs statkiem po Dunaju. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty lub paszport, legitymację szkolną, nakrycie głowy, wygodne buty, strój kąpielowy i ręczniki.Planowany przyjazd do hotelu ok. godz. 12.00 drugiego dnia imprezy. Planowany wyjazd z hotelu ok. godz. 9.00 ostatniego dnia imprezy.Podczas wyjazdu mogą obowiązywać nakazy i obostrzenia związane z aktualną sytuacją epidemiczną. W szczególności uczestnicy muszą się liczyć z koniecznością posiadania Unijnego Certyfikatu Covid (do pobrania z Internetowego Konta Pacjenta) lub aktualnego testu. Należy zapoznać się z aktualnymi wytycznymi i zasadami dla podróżnych znajdującymi się na portalu MSZ - Polak za granicą:https://www.gov.pl/web/dyplomacja/austriaInformacja o cenie:

Cena nie obejmuje

- obowiązkowej dopłaty za realizację programu (bilety wstępu, komunikacja miejska) - 90 EUR płatne kierownikowi kursu,- dopłat za transport z miast wyszczególnionych w planie podróży,- opłat za program fakultatywny,- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł,- obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 zł. Opinie o Hotelu J. Angielski - Wiedeń

J. Angielski - Wiedeń - możliwości zakwaterowania:

Miejsce w pokoju

J. Angielski - Wiedeń - Możliwości wyżywienia:


J. Angielski - Wiedeń - miasta wylotu:


J. Angielski - Wiedeń - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel J. Angielski - Wiedeń? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00