cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
 • Hotel Comfort Gare de l\'Est, Nicea
1 / 8
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Comfort Gare de l'Est
star 3

Francja: Nicea
Ocena hotelu Comfort Gare de l'Est:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Comfort Gare de l'Est:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Comfort Gare de l'Est w ofercie Biura podróży:

Matimpex

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

hotel / hotel ***

Region

Paryż / Francja

TFG

Od 26 listopada 2016 Uczestnicy naszych wycieczek są objęci obowiązkową składką ubezpieczeniową na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - składka ta wynosi 10 zł/os, NIE JEST ZAWARTA W CENIE WYCIECZKI i ZOSTANIE DOLICZONA W OSTATNIM KROKU REZERWACJI!

PARYŻ

Paryż to miasto niepowtarzalne - wszystko ma tu swój szyk, jedyną w swoim rodzaju elegancję. To w Paryżu, w labiryncie uliczek dzielnicy Montmartre, tworzyli impresjoniści, tu swoje szpady krzyżowali muszkieterowie, a w Katedrze mieszkał Quasimodo. Dziś to właśnie w Paryżu znajdują się najwspanialsze muzea i najsłynniejsza wieża świata. To tu malownicze uliczki przecinają tętniące życiem bulwary z eleganckimi butikami i najlepszymi restauracjami.

HOTEL

Hotel Brady Gare de l'Est 3* położony jest w centrum Paryża, w odległości 600 metrów od dworca kolejowego Gare de l'Est. W odległości ok. 200 metrów znajduje się stacja metra Strasbourg-Saint Denis. Muzeum figur woskowych Musée Grévin jest oddalone od hotelu o 15 minut spacerem. Odległość od lotniska Beauvais wynosi ok. 90 km, od lotniska Charles de Gaulle ok. 30 km, od lotniska Orly ok. 20 km

POKOJE

Pokoje w hotelu Brady Gare de l'Est 3* są przytulnie urządzone i ozdobione kolorowymi tkaninami, wyposażone są w biurko, telefon oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Na wyposażeniu łazienki znajduje się suszarka oraz ręczniki i zestaw mini-kosmetyków. We wszystkich pokojach dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. We wszystkich pokojach obowiązuje zakaz palenia. UWAGA! Oferta obejmuje zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym, inne rodzaje pokojów dostępne są jedynie na zapytanie (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

UDOGODNIENIA W HOTELU

Hotel Brady Gare de l'Est 3* oddaje do dyspozycji Gości całodobową recepcję, w której dostępna jest codzienna prasa.

DOBA HOTELOWA

Zameldowanie od 14:00 Wymeldowanie do 12:00

ADRES I STRONA HOTELU

Hotel Brady Gare de l'Est 3* 31 Boulevard de Strasbourg, 10. dzielnica, 75010 Paryż, Francja www.hotelbrady.com

DOJAZD DO CENTRUM

Z lotniska Beauvais -Tille do Paryż można dojechać - shuttle busem do stacji metra Porte Maillot. Bilety można kupić online lub u kierowcy, czas przejazdu to ok 1h15, koszt biletu to ok. 16-17 €/os w 1 stronę. - autobusem do stacji Beauvais i dalej pociągiem TER do dworca Paris Nord. Koszt przejazdu to ok. 15 €/os w 1 stronę, a czas przejazdu to ok. 1,5 h - taksówką ok. 140-180 €/taxi (w zależności od dnia i pory) - prywatnym transferem Z lotniska Orly do Paryża można dojechać - kolejką Orlyval do stacji kolejki RER Anthony i dalej kolejką do centrum Paryża. Koszt to ok. 8 €/os w 1 stronę do centrum - shuttle busem Orlybus do stacji Place Denfert-Rochereau. Czas przejazdu to ok. 30 minut, koszt to ok. 7 €/1 stronę - autobusem miejskim do stacji Porte de Choisy. Czas przejazdu to ok. 50 minut, koszt to ok. 2 € - taksówką ok. 50-60 €/taxi (w zależności od dnia i pory) - prywatnym transferem Z lotniska Charles de Gaulle-Roissy do Paryża można dojechać - kolejką RER do dworca Paris Nord. Czas przejazdu to ok. 25 minut, koszt to ok. 8 €/os w 1 stronę - autobusem Roissy Bus do stacji Opera. Czas przejazdu to ok. 45 minut, koszt biletu to ok. 9 €/os w 1 stronę - taksówką ok. 50 €/taxi - prywatnym transferem

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

- Przelot na wybranej trasie (wraz z opłatami lotniskowymi) - Bagaż podręczny (cena NIE zawiera bagażu głównego, istnieje możliwość dopłaty do dużej walizki) - Gwarancja miejsc obok siebie w samolocie - Zakwaterowanie w hotelu Brady Gare de l'Est 3* - Pokoje 2-osobowe z łazienkami - Śniadania w formie bufetu kontynentalnego - Ubezpieczenie podstawowe Signal Iduna (KL do 10.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP i bagaż do 1.000 zł)

KOSZTY DODATKOWE

- Cena nie zawiera podatku miejskiego w wysokości ok. 2 €/os/noc (podatek płatny w hotelu)

INFORMACJE DODATKOWE

- Prywatny transfer lotnisko Beauvais - hotel - lotnisko Beauvais +580 zł/os - Prywatny transfer lotnisko Orly - hotel - lotnisko Orly +250 zł/os - Prywatny transfer lotnisko Charles de Gaulle - hotel - lotnisko Charles de Gaulle +250 zł/os - Istnieje możliwość wykupienia bagażu głównego oraz rezerwacji wybranych miejsc w samolocie - ceny usług dodatkowych zależą od przewoźnika, trasy i terminu wycieczki (cena i dostępność do potwierdzenia przez Organizatora)

WAŻNE INFORMACJE

- OFERTA NA POTWIERDZENIE! Cała oferta pakietowa dostępna jest na potwierdzenie i zależna jest od dostępności przelotów i wybranego hotelu w kalkulowanej cenie. Dostępność oferty zostanie potwierdzona przez Organizatora w przeciągu 2 dni roboczych. W przypadku, gdy Organizator nie potwierdzi rezerwacji lub przekroczy termin potwierdzenia, Uczestnikowi przysługuje prawo do rezygnacji z imprezy i zwrotu wpłaty, albo prawo do wyboru propozycji alternatywnej. - Dokumenty podróży zostaną wysłane wcześniej drogą mailową, a Klienci lecą sami, na podstawie kart pokładowych lub biletów. Na tydzień przed wylotem zostanie wysłane potwierdzenie ze wszystkimi informacjami dotyczącymi przekazania dokumentów oraz planowanego wyjazdu.

UBEZPIECZENIE

Podczas naszej wycieczki Uczestnicy są objęci podstawowym ubezpieczeniem Signal Iduna. Pakiet podstawowy zawiera ubezpieczenie od kosztów leczenia (KL do 10.000 €), następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW do 15.000 zł), bagażu (do 1.000 zł), a także ubezpieczenie w przypadku chorób przewlekłych (CHP). Istnieje również możliwość skorzystania z opcji dodatkowego ubezpieczenia - Ubezpieczenie PLUS - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet PLUS zawiera ubezpieczenie KL do 20.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 1.000 zł - dopłata +20 zł; - Ubezpieczenie MAX - rozszerzenie pakietu podstawowego. Pakiet MAX zawiera ubezpieczenie KL do 30.000 €, NNW do 15.000 zł, CHP oraz bagażu do 2.000 zł - dopłata +60 zł; - Ubezpieczenie KR - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki - dopłata +3% wartości wycieczki; - Ubezpieczenie KRCHP - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wycieczki dla osób przewlekle chorych - dopłata +6% wartości wycieczki.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Matimpex, jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce z ponad 25-letnim doświadczeniem.

Biuro Podróży Matimpex współpracuje z zespołem najlepszych pilotów i przewodników, nieustannie ulepszając i powiększając swoją ofertę, wychodząc naprzeciw sugestiom i potrzebom rynku. Specjalizuje się w wycieczkach objazdowych do popularnych, najciekawszych zakątków i miast Europy - wycieczki do Rzymu, Barcelony, Budapesztu, madrytu, Paryżu i wielu innych.

Biuro Podróży Matipex słynie także z organizacji wycieczek na specjalne zamówienia grup, przygotowanych według ciekawych, zindywidualizowanych programów, których świadczenia ściśle dostosowane są do oczekiwań klientów. Wysoki standard oferowanych usług i zadowolenie klientów zostały potwierdzone certyfikatami "Dobre, bo Polskie" oraz "Najlepsze w Polsce".