cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
 • Hotel Anse Soleil Beachcomber, Seszele
1 / 20
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
11.10 - 13.10
już od 493 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
13.10 - 15.10
już od 493 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Anse Soleil Beachcomber
 • Nurkowanie
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi

Hotel Anse Soleil Beachcomber
star 3

Seszele
Ocena hotelu Anse Soleil Beachcomber:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Anse Soleil Beachcomber:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 11 października 2022
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 13 października 2022

Hotel Anse Soleil Beachcomber w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji na Seszele?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Opis oferty

 

Położenie:

Kameralny hotel położony w południowo-zachodniej części wyspy Mahe, w rejonie Baie Lazare. Obiekt składa się z budynku głównego oraz kilkunastu bungalowów otoczonych bujną roślinnością. Hotel oddalony jest o ok. 25 km od stolicy Seszeli, Victorii, gdzie znajduje się szeroki wybór restauracji, barów i sklepów. Ok. 18 km do międzynarodowego lotniska.
Plaża:

Bezpośrednio przy hotelu znajduje się piaszczysta plaża otoczona tropikalną roślinnością. Przy plaży na terenie hotelu znajdują się bezpłatne leżaki.
Do dyspozycji gości:

Recepcja, lobby, restauracja główna z widokiem na ocean, bar główny. Hotel nie dysponuje basenem, ale z nadwyżką rekompensuje to fantastyczne położenie tuż przy plaży. Ponadto do dyspozycji Gości: mini biblioteka, kącik internetowy, parking. Za dodatkową opłatą sporty wodne na plaży.
Wyżywienie:

Śniadania w formie bufetu w restauracji głównej. Za dodatkową opłatą kolacje z daniami a’la carte. Napoje do posiłków dodatkowo płatne.
Program sportowy i animacyjny:

Hotel nie prowadzi programu animacyjnego. Za dodatkową opłatą centrum sportów wodnych (sprzęt do nurkowania oraz kajaki w cenie).
Internet:

Bezpłatny Internet Wi-Fi w lobby i restauracji.
Kategoria lokalna:

**
Strona www:

www.ansesoleilbeachcomber.com
Naszym zdaniem:

Ten kameralny hotel o fantastycznym położeniu tuż przy samej plaży to doskonała propozycja dla Gości, dla których ważny jest stosunek jakości do ceny! Bliskość plaży, dostępność sportów wodnych, a także swobodna i wakacyjna atmosfera hotelu pozwolą na błogi wypoczynek w rajskim otoczeniu.

Program

Dzień 1

12:00 Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie na 2 godz. przed wylotem samolotu.
15:00 Wylot z Warszawy.
22:45 Przylot do Dubaju.
Rozkład lotów jest orientacyjny i może się różnić w zależności od grupy. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie operatora. 
Dzień 2

02:10Wylot z Dubaju.
06:45 Przylot na Seszele
Transfer do wybranego hotelu.Zakwaterowanie ok. godz. 14:00.
Dzień 3-8

Czas na wypoczynek, kąpiele słoneczne i morskie, udział w wycieczkach lokalnych oferowanych przez hotel.
Dzień 9

Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko w Mahe.
23:50 Wylot z Mahe
Dzień 10

04:20 Przylot do Dubaju
08:10Wylot z Dubaju
12:15Przylot do Warszawy
"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje
: przelot samolotem rejsowym Warszawa-Mahe-Warszawa z przesiadką, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, wyżywienie zgodne z opisem wybranego hotelu, opiekę anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta naSeszelach (Klienci otrzymają numer telefonu kontaktowego do przedstawiciela Rainbow przy odprawie na lotnisku), ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje
: wycieczek lokalnych, zwyczajowych napiwków, posiłków inne niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, dodatkowych posiłków i napoi oraz innych wydatków osobistych.

Wycieczki lokalne

Odkrywamy Mahe!

Wspaniała okazja do poznania „najmniejszej stolicy świata” – Wiktorii. Podczas całodniowej wycieczki zobaczymy m.in. budynki słynną wieżę zegarową Clock Tower inspirowaną londyńskim Big Benem, budynek „Codevar” z lokalnym rzemiosłem, przespacerujemy się Albert Street, która prowadzi do kolorowego targu ze świeżymi rybami i tropikalnymi owocami. Będzie okazja poznania dań kuchni kreolskiej. Popołudniu oddamy się pełnemu relaksowi na jednej z najpiękniejszych plaż archipelagu. Cena ok. 85 EUR/os.
Rejs na Moyenne Island

Całodniowy rejs na Oceanie Indyjskim! W trakcie rejsu możliwość dokarmiania tropikalnych ryb, dla odważnych przewidziana orzeźwiająca kąpiel oraz snurkowanie. Na koniec czeka nas wypoczynek na jednej z wysp Narodowego Parku Morskiego St. Anne. Cena ok. 120 EUR/os.
Dwa klejnoty Seszeli

Nikt nie jest w stanie poznać prawdziwych uroków Seszeli bez odwiedzenia dwóch najpiękniejszych wysp archipelagu: Praslin i La Digue. Podczas pobytu na wyspie Praslin odwiedzimy rezerwat Valle de Mai, w którym znajduje się niepowtarzalna fauna i flora archipelagu. Następnie udamy się na jedną z najpiękniejszych plaż Seszeli – Anse Lazio. Kolejną piękną wyspą jest La Digue – uważana jest za jedną zspotów reklamowych. Cena ok. 215 EUR/os.
Rajski rezerwat

W rezerwacie przyrody Valle de Mai zobaczymy jak rośnie jedyna w swoim rodzaju lodoicja seszelska, której owoc znany jest jako kokos morski. Oprócz tropikalnej roślinności w rezerwacie można zobaczyć ciekawe gatunki zwierząt, m.in. papugę czarną. Następnie udamy się na jedną z najpiękniejszych plaż Seszeli – Anse Lazio. Cena ok. 90 EUR/os.
Wyspy Cousin, Curieuse i Saint-Pierre

Wyprawę rozpoczniemy od rejsu na wyspę Cousin. Można tutaj spotkać rzadkie gatunki ptaków oraz roślin. Następnie odwiedzimy Curieuse – wyspę w całości objętą morskim parkiem narodowym. Kiedyś nazywana „ Czerwoną wyspą” ze względu na wyrazisty kolor gleby. Warto wiedzieć, że nazywana jest także wyspą żółwi – na wyspie rezyduje ok. 200 osobników! Wycieczkę zakończymy wypoczynkiem na maleńkiej wysepce St. Pierre zwanej wizytówką Seszeli. Dla miłośników odkrywania podwodnego świata będzie możliwość snurkowania w Oceanie. Cena ok. 160 EUR/os.
Trekking na rajskiej wyspie

Seszele to nie tylko miejsce na błogi relaks na plaży, to również doskonałe miejsce na trekkingowe wycieczki w terenie. Podczas wyprawy czekają na nas najpiękniejsze zabytki stolicy, wybierzemy się na 1,5 godzinny spacer wzdłuż północno-zachodniego wybrzeża wyspy. Następnie popłyniemy do parku morskiego Bay Ternay, w trakcie rejsu możliwość dokarmiania tropikalnych ryb, dla odważnych przewidziana orzeźwiająca kąpiel oraz snurkowanie. Cena ok. 120 EUR/os.

Inne

Seszele- informacje ogólne

Czas
+ 3 godziny w stosunku do czasu polskiego.
Waluta
Na Seszelach obowiązuje Rupia Szelska (SCR) dzieląca się na 100 centów. Wwożenie i wywożenie miejscowej waluty jest zabronione. 1 USD = ok. 14 SCR, 1 PLN = ok. 4 SCR.
Elektryczność
Napięcie 220 - 240 V. Wtyczki typu angielskiego, wymagane są konwektory do gniazdek, które można wypożyczyć lub kupić niemal we wszystkich hotelach.
Telefony
Telefony komórkowe działają na terenie prawie wszystkich wysp archipelagu. Koszty oraz dostępność prosimy sprawdzić przed wyjazdem u operatora.
Szczepienia i zdrowie
Od turystów przyjeżdżających z Europy nie są wymagane żadne obowiązkowe szczepienia, jednak WHO zaleca szczepienia przeciw żółtej febrze, żółtaczce zakaźnej typu A i B, błonicy, tężcowi oraz polio. Ponadto należy zachować podstawowe zasady higieny jak mycie rąk i owoców, picie wody butelkowanej, używanie wody butelkowanej do mycia zębów itd.
Orientacyjne ceny
Woda mineralna 1,5 l. - ok. 20 SCR Piwo w barze - ok. 70-90 SCR
Warto wiedzieć:

- Kary za posiadanie i używanie narkotyków na Seszelach oraz handel nimi są bardzo restrykcyjne. Służby celne Seszeli wprowadzają okresowe zaostrzenia dotyczące importu lub eksportu broni, sprzętu łowieckiego oraz co ważne owoców i warzyw.
- W większych restauracjach oraz hotelach za wynajem samochodu lub wycieczkę łodzią turyści zapłacą tylko w Euro. Rupie można wydawać w sklepikach, kawiarniach, tańszych hotelach oraz na lokalnych targach. Trzeba pamiętać, że rupii seszelskich nie wymienimy na Euro! Bankomaty wydają tylko rupie, dlatego najlepiej więc zabrać na wyjazd gotówkę w euro i wymieniać małe sumy.
- Aby wymienić pieniądze w kantorze musisz mieć ze sobą dokument tożsamości!
- Mieszkańcy Seszeli zwracają szczególną uwagę na ochronę środowiska na wyspach a także wokół nich. Należy pamiętać aby przestrzegać zakazów, np. chodzenia po koralowcach.
- Fauna i flora 115 wysp archipelagu jest niesamowicie ciekawa i kolorowa. Aż 60% powierzchni Seszeli to rezerwaty przyrody. Oprócz niezwykłego podwodnego świata zobaczymy ogromne żółwie wodne, papugę czarną oraz rekina rafowego – to wszystko w ich naturalnym środowisku!
W regionie

Mahe
Największa wyspa Seszeli, będąca centrum ekonomicznym kraju. Mahe, ze względu na swoją granitową budowę, jest górzyste i obfituje w piękne krajobrazy – pełno tu malowniczych zatoczek, otoczonych egzotyczną zielenią, a z szafirowych wód oceanu wyrastają różne formy skalne, nadające wyspie unikalny charakter.
Praslin
Druga co do wielkości wyspa Seszeli, chętnie odwiedzana przez turystów z całego świata. Znana nie tylko dzięki swoim pięknym, piaszczystym plażom, ale także dzięki Vallee de Mai, gdzie rośnie słynna palma seszelska.
La Digue
Najmniej skomercjalizowana wyspa, będąca ucieleśnieniem wyobrażeń o rajskich plażach Seszeli. Jedynym środkiem transportu na La Digue są rowery – to idealna propozycja by niespiesznym tempem zwiedzać wyspę, oddając się wypoczynkowi na plaży i próbując lokalnych przysmaków.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny na Seszeleach trwa przez cały rok.

Uwagi do przelotu

Wylot do Mahe liniami rejsowymi z przesiadką. Zbiórka przy stanowisku Rainbow na poszczególnych lotniskach na 3 godz. przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na R.pl/rozkłady.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej, wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Na lotnisku podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 90 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków hotelowych oraz wykupiony bilet powrotny. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.

Wizy

Polski turysta nie potrzebuje wizy wjazdowej, wymagana ważność paszportu min. 6 miesięcy od daty powrotu. Na lotnisku podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych, zezwalający na wjazd i pobyt nie przekraczający 90 dni. Każdy przyjeżdżający turysta musi mieć wcześniej wykupione miejsce w jednym z licznych ośrodków hotelowych oraz wykupiony bilet powrotny. Powyższe warunki wizowe obowiązują obywateli Polski. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z Działem Wiz Rainbow w celu weryfikacji.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Coral Travel

Szukasz wakacji na Seszele?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KATEGORIA

2*

REGION

Mahe Island

kategoria hotelu

2*

kategoria lokalna hotelu

BRAK

opis hotelu

Obiekt znajduje się pośród tropikalnego ogrodu. Na terenie znajduje się recepcja, restauracja i bar, pralnia (płatna), wypożyczalnia samochodów.

internet

Wi-Fi w lobby płatne

pokoje

Wyposażone w sypialnie, część wypoczynkową, klimatyzacje, łazienkę (WC, prysznic, suszarka do włosów), telefon, TV, sejf, mały aneks kuchenny. Typy pokoi: pokoje standardowe , pokoje superior , pokoje premier

Wyżywienie

restauracja i bar

śniadanie

Formuła zawiera:śniadanie, wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

śniadanie i obiadokolacja

Formuła zawiera:śniadanie, obiadokolacja, wybrane lokalne napoje bezalkoholowe do śniadania

płatne

nurkowanie powierzchniowe, sporty wodne na plaży

Aktualizacja opisu

19.07.2017 17:25

usługi dostępne w hotelu

Sporty wodne


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Coral Travel (biuro wcześniej działające pod nazwą Wezyr Holidays), które działa na polskim rynku od roku 1999. W tym czasie zdobyło grono stałych i zadowolonych klientów. Biuro Podróży Coral Travel specjalizuje się w wyjazdach do Turcji, jednak z roku na rok wzbogaca swoją ofertę o nowe kierunki. Jedną z najchętniej wybieranych przez klientów destynacji jest Grecja. Dodatkowo możemy wybrać ofertę spośród takich krajów jak Hiszpania, Bułgaria czy Egipt. Ciągły rozwój biura i pozycja jednego z największych touroperatorów w Europie zaowocował stale poszerzającą się ofertą egzotycznych wakacji, hitem są takie kierunki jak Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie. Biuro podróży Coral Travel oferuje także atrakcyjne wakacje dla rodzin - w swoich najlepszych hotelach uruchomili bowiem polskojęzyczne animacje. Wybierać można spoód wielu ofert last minute i all inclusive.

Biuro Podróży Coral Travel to gwarancja udanych wakacji. Jako jeden z nielicznych touroperatorów na polskim rynku wdrożył system zarządzania jakością i posiada certyfikat na zgodność z normą ISO 9001:2008. Jest laureatem nagród Fair Play Turystyki Polskiej 2012, Jakość Roku 2009 i 2010, a także szczególnego wyróżnienia Jakość Roku Srebro.


Exim Tours

Szukasz wakacji na Seszele?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

2* Seszele/Wyspa Mahe

Położenie

- Baie Lazare - ok. 20 min od lotniska - ok. 15 min od stolicy Victoria - ok. 500 m od plaży - w pobliżu restauracje, bary i sklepy

Plaża

- piaszczysta - leżaki i parasole płatne

Pokoje

Standardowe - klimatyzacja, wiatrak sufitowy - mini bar, sejf, telefon - zestaw do parzenia kawy/herbaty - łazienka (wanna/prysznic, wc) - wszystkie z balkonem/tarasem - wszystkie z widokiem na ocean - możliwa dopłata do pokoi superior i premium

Sport, Relaks, Rozrywka

Bezpłatne - wypożyczalnia kajaków - wypożyczalnia sprzętu do snorkelingu Płatne - sporty wodne na plaży

Wyżywienie

Bed&Breakfast (BB) - śniadania Half Board (HB) - śniadania i kolacje Napoje do posiłków płatne dodatkowo. Posiłki wybierane z karty.

Restauracje i bary

- restauracja główna - bar

Dodatkowe informacje

- 14 pokoi - lobby - bezprzewodowy Internet w lobby (bezpłatny).

Dla nowożeńców

- wino musujące w pokoju W chwili rezerwacje należy zgłosić informację o podróży poślubnej oraz podać datę ślubu. Na miejscu dokument potwierdzający zawarcie małżeństwa do wglądu. Dotyczy par biorących ślub maksymalnie 9 miesięcy przed datą check-in w hotelu.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Exim Tours, które działa na rynku turystycznym od 1993 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom i pasji do podróży, zajmuje jedno z czołowych miejsc wśród polskich touroperatorów. Długa obecność na rynku zagwarantowały stworzenie oferty dostosowanej do potrzeb i zainteresowań każdego polskiego turysty.

Wśród proponowanych przez Exim Tours kierunków znajdziemy zarówno te najchętniej wybierane przez polskich turystów, takie jak Egipt, Grecja, Turcja, Tunezja, czy Hiszpania, jak i dalsze destynacje: Indie, Wenezuelę, Sri Lankę, czy Mauritius. Całkowitą nowością są propozycje hoteli all inclusive i apartamentów na dojazd własny w Austrii, Włoszech, Chorwacji oraz Grecji.

Turyści mogą wybierać spośród setek wycieczek samolotowych oraz coraz popularniejszego w ostatnich latach dojazdu własnego. Szeroka jest również oferta wycieczek objazdowych a wśród nich najchętniej wybierany "Rejs po Nilu".

Wysoka jakość oferowanych usług, atrakcyjne ceny wakacji last minute, posiadający dużą wiedzę rezydenci i piloci oraz dobre relacje z zagranicznymi kontrahentami Exim Tours, zapewniają udany wypoczynek wszystkim turystom.


Dertour Polska

Szukasz wakacji na Seszele?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Nazwa obiektu

Anse Soleil Beachcomber Self Catering, Anse Soleil Beachcomber

Kategoria

**

Miejscowość

Wyspa Mahe

Region

Wyspa Mahe

Kod

SEZ01110 IO

Liczba pokoi

18

Położenie

Anse Soleil Beachcomber położony na zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe, ok. 3 km do wioski, w której można zrobić zakupy. Do lotniska Mahe ok. 20 km. Anse Soleil Beachcomber Self catering - na zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe, wśród dziewiczej przyrody, ok. 3 km do przystanku autobusowego, skąd kursują autobusy do miasta Victoria. Przy pobycie w obu obiektach zalecamy wynajem samochodu.

Opis

Anse Soleil Beachcomber - mały, romantyczy ośrodek położony przy plaży Anse Soleil z drobnym piaskiem. Otwarta restauracja z kuchnią kreolską. Bezpłatny WLAN w lobby. Anse Soleil Beachcomber Self Catering - ośrodek z wyżywieniem we własnym zakresie, położony w pobliżu plaży Anse Soleil, oferuje indywidualny i spokojny urlop. Możliwość korzystania z infrastruktury siostrzanego ośrodka Anse Soleil Beachcomber (można dojść pieszo).

Wyżywienie

Anse Soleil Beachcomber - śniadanie kontynentalne wliczone w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem menu wliczone w cenę. Anse Soleil Beachcomber Self Catering - wyżywienie we własnym zakresie. Przy rezerwacji ze śniadaniami, kontynentalne śniadanie wliczone w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem menu w hotelu Anse Soleil Beachcomber wliczone w cenę.

Zakwaterowanie (pokoje)

Anse Soleil Beachcomber (14 pokoi), Anse Soleil Beachcomber Self Catering (4 pokoje).

Pokój typ 1

Standard (5) = ok. 34 m kw. Łazienka/prysznic/WC, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minilodówka, sejf, taras, widok na morze. W Anse Soleil Beachcomber.

Pokój typ 2

Superior (5) = ok. 54 m kw. Jak Standard, ale większy i lepiej urządzony. Dodatkowo z wanną, suszarką do włosów, ekspresem do kawy/herbaty, TV. W Anse Soleil Beachcomber.

Pokój typ 3

Premier (4) = ok. 64 m kw. Jak Superior, ale jeszcze większy, położony wyżej na zboczu. Dodatkowo odtwarzacz DVD, bez wanny. W Anse Soleil Beachcomber.

Pokój typ 4

Chalet (4) = ok. 60 m kw. Przestronne domki, każdorazowo z 2 jednostkami mieszkalnymi. Łazienka/prysznic/WC, osobne pomieszczenie dzienno-sypialne, TV, bezpłatny WLAN, klimatyzacja w sypialni, w pełni wyposażona kuchnia, sejf, taras, widok na ogród. W Anse Soleil Beachcomber Self Catering.

Sport, rozrywka, wellness

W Anse Soleil Beachcomber Self catreing - łodzie kanu wliczone w cenę. Za opłatą nurkowanie powierzchniowe.

Warto wiedzieć

Honeymoon Special - oferty dla nowożeńców. Należy zgłosić przy rezerwacji.

Transfery

Możliwość rezerwacji transferu z / na lotnisko. W rezerwacji należy podać nr rejsów oraz godz. przylotu i odlotu - w przeciwnym razie transfer przepada.

Uwaga

Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.

Ref.

AW506102


DERTOUR Polska jest głównym agentem sprzedaży DER Touristik w Polsce, posiada swoją siedzibę Warszawie. Marka Dertour to jedna z firm córek koncernu turystycznego Der Touristik, który jest jednym z większych w Europie, z ponad 100-letnią tradycją w działalności turystycznej. Koncert ma swoją siedzibę w Kolonii. Poza Dertour skupia również takie firmy jak Meier’s Weltreisen, Adac Reisen, Its, Jahn Reisen i Travelix.. Koncern jest liderem w organizacji wyjazdów modułowych, które tworzone są na potrzeby klientów, zgodnie z ich oczekiwaniami i wymaganiami, począwszy od środka transportu, np. samolotem lub koleją, przez wybór właściwego obiektu noclegowego praktycznie w każdym możliwym standardzie, poprzez rejsy, oferty weekendowe ze spa. Najważniejsze są życzenia klientów, dlatego też organizator starając się je spełnić, jest w stanie zaoferować wyjątkowy produkt w każdej części świata. Najważniejszymi dalekimi kierunkami są Wyspy Oceanu Indyjskiego, Azja, Karaiby. Dużą popularnością cieszą się pobyty w krajach Orientu, również jako stopover podczas dalszej podróży. Oferta Dertour dotyczy również obiektów na terenie Polski. Propozycje są odpowiednio wybrane, tak by gwarantować wysoki poziom obsługi. W ofercie znajdują się również wyjazdy do najpiękniejszych rejonów Europy. Popularne i chętnie wybierane kierunki na południu, jak: Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Grecja jak również inne ciekawe kierunki: Irlandię i Wielką Brytanię, Skandynawię (latem i zimą), kraje nadbałtyckie, Rosję i Ukrainę. Zapraszamy także na wakacje w najbliższej okolicy: poza obiektami w kraju w ofercie są też inne rejony Europy centralnej i wschodniej oraz do krajów alpejskich, z bogatym wyborem hoteli i apartamentów.

Coral Travel Egzotyka

Szukasz wakacji na Seszele?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

KATEGORIA

3*

REGION

Mahe Island

lokalizacja

Wyspa Mahe, 19 km od lotniska.

kategoria hotelu

3*

kategoria lokalna hotelu

3*

Data otwarcia

2009 r. Odnowiony w 2011 r.Na terenie hotelu: restauracja, bar.

internet

- Wi-Fi w hotelu bezpłatne

plaża

Przy hotelu, publiczna, piaszczysta. Bezpłatne: ręczniki plażowe.

pokoje

Zlokalizowane w 4 budynkach:- 4 bungalowy (liczba pięter: 1)Typy pokoi:- pokoje standardowe dla max. 3 os.: 1 sypialnia, przepierzenie, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, łazienka (prysznic, WC), taras - pokoje superior dla max. 3 os.: 1 sypialnia, przepierzenie, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, łazienka (prysznic, WC), balkon - pokoje premier dla max. 4 os.: 1 sypialnia, przepierzenie, klimatyzacja indywidualna, sejf (bezpłatny), minibar (pusty), TV, łazienka (prysznic, WC), taras

Wyżywienie

- restauracja główna, bar

śniadanie

- śniadanie (08:00-10:00)

śniadanie i obiadokolacja

- śniadanie (08:00-10:00), obiadokolacja (19:00-21:00)

dodatkowe informacje

Ze względu na procedury bezpieczeństwa zastosowane w związku z wirusem Covid-19 w danym obiekcie mogą występować ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. wyposażenie pokoju, serwis plażowy, serwis posiłków.Połączenia lotnicze mogą/lub odbywają się z międzylądowaniem, ponadto niektóre rejsy mogą być tylko z bagażem podręcznym – w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z infolinią lub sprawdzenie naszego systemu online.-->Proszę zapoznać się z przepisami wjazdowymi które można znaleźć tutaj https://www.coraltravel.pl/bezpieczne-podrozowanie#kierunek. Połączenia lotnicze mogą/lub odbywają się z międzylądowaniem, w celu uzyskania informacji prosimy o kontakt z infolinią lub sprawdzenie naszego systemu online.Na miejscu opieka anglojęzyczna rezydenta.

Aktualizacja opisu

11.02.2022 16:03

usługi dostępne w hotelu

Wi-Fi Przy plaży Serwis plażowy Pokoje 4 osobowe


Mapa Hotelu Anse Soleil Beachcomber

Opinie o Hotelu Anse Soleil Beachcomber

Anse Soleil Beachcomber - możliwości zakwaterowania:

SELF CATERING CHALET
room premier
room standard
1 os. pokoj superior
1 os. premier room
2 os. premier room
1 os. pokoj standardowy
2 os. pokoj superior
STANDARD ROOM
2 os. pokoj standardowy
POOL VILLA
SUPERIOR ROOM
PREMIER ROOM
TWO BEDROOM POOL VILLA
Chalet
Premier
Standard
Superior

Anse Soleil Beachcomber - Możliwości wyżywienia:


Anse Soleil Beachcomber - miasta wylotu:


Masz pytania o Hotel Anse Soleil Beachcomber? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00