cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

  • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
  • money
  • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Chalet des Champions
star 3

Francja: Alpe d'Huez
Ocena hotelu Chalet des Champions:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Chalet des Champions:
  • Lokalizacja
    0
  • Hotel
    0
  • Pokoje
    0
  • Wyżywienie
    0
  • Atrakcje
    i sport
    0
  • Jakość
    do ceny
    0

Hotel Chalet des Champions w ofercie Biura podróży:

Neckermann

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Alpy, Francja

UWAGA!

OPIS AKTUALNY DLA SEZONU ZIMA 2017/18.

Ski info

Wyciąg: ok. 150 m.Narciarnia: w obiekcie (ogrzewana)

Położenie

centralne.

Wyposażenie

30 pokoi w wyremontowanym w 2014 roku 3-piętromym hotelu. Restauracja, bar, restauracja a la carte, winda. WLAN.

Kategoria lokalna

3 gwiazdki.

Zakwaterowanie (A)

A2B: pokój 2-os. z balkonem lub tarasem od str. południowej (ok. 21 m kw). A2C: suita rodzinna 2-os. z balkonem lub tarasem (ok. 37 m kw).

Wyżywienie

śniadanie i kolacja w formie bufetu.

Zniżki (A)

1-2 dzieci (do 6 lat): pobyt gratis, (od 7 lat): zniżka procentowa.

Opłata klimatyczna

ok. 1,65 EUR/dzień/os.

Parkowanie

publiczny parking.

Zwierzę domowe

nie.

Początek/koniec najmu

14:00-20:00/11:00. Przy przyjeździe po godz. 20 należy powiadomić recepcję.

Wcześniej = taniej (A)

10% zniżki przy rez. do 30.09, 5% zniżki do 31.10.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.


Mapa Hotelu Chalet des Champions

Opinie o Hotelu Chalet des Champions

Masz pytania o Hotel Chalet des Champions? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00