cellphone

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob. 10:00-16:00; nd. 10-18

Wakacje Last Minute
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
 • Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka), Jeseniki
1 / 7
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka)

Czechy: Jeseniki
Ocena hotelu Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka):
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka):
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka) w ofercie Biura podróży:

Karpatia

Szukasz wakacji do Czech?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Miejscowość

KARLOVA STUDANKA

Opis obiektu

KOMPLEKS UZDROWISKOWY - składa się z 8 budynków sanatoryjnych: LIBUSE - budynek główny, BEZRUC, SLEZSKY DUM, POSTA, OPAVA, U LESA, Villa VLASTA, Villa EVZEN, wszystkie budynki przeszły renowację w ostatnich latach i dysponują pokojami z łazienkami. NOWOŚCIĄ na terenie uzdrowiska jest stylizowany na zabytkową zabudowę uzdrowiskową budynek z kompleksem basenowym - BASEN TERMALNY 32-43°C z atrakcjami wodnymi, m.in. podświetlane dno, jacuzzi z masażami podwodnymi, łóżkami wodnymi, przeciwprądem, dyszami masażowymi na różnych wysokościach masującymi różne partie ciała, tepidarium, sauna fińska, VACUWELL, VIBROSAUNA oraz grota solna. Kompleks basenowy w godz. dopołudniowych przeznaczony jest na wykonywanie zabiegów leczniczych zleconych przez lekarzy uzdrowiska, w godz. popołudniowych i wieczornych jest udostępniany na kąpiele relaksacyjne dla gości i osób spoza uzdrowiska - za dodatkowa opłatą. Dom Uzdrowiskowy "BEZRUC" - do dyspozycji gości czytelnia sanatoryjna z możliwością korzystania z Internetu.

Zakwaterowanie

100 miejsc w 1 i 2 os. komfortowych pokojach z łazienkami i TV, niektóre pokoje 2 os. z możliwością dostawki oraz pokojach studio 2+2 (ze wspólną łazienką).

Wyżywienie

2 posiłki dziennie - serwowane, wybór z menu

W cenie pobytu relax i wygoda

3 noce, 1 x masaż klasyczny częściowy, 2 x grota solna, 2 x kompleks basenowy po 80 min.

Cena nie zawiera

Taksa klimatyczna płatna na miejscu.

Dopłaty

Parking płatny - ok. 50 czk/noc. Opłata za psa 100,-czk/noc. Łóżeczko dla dziecka 37,-zł/noc. Dopłata do obiadu 28,-zł/os. dor./dzień, 21,-zł/dziecko 3-10 lat/dzień.

Dodatkowe informacje

Dzieci do 3 lat bez świadczeń - gratis. Dzieci do 15 lat - pobyt bez zabiegów. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy (KR) - 3% ceny imprezy. Możliwość wykupienia ubezpieczenia od ryzyk związanych z amatorskim/rekreacyjnym uprawianiem sportów (np. jazda na rowerze, turystyka górska, aktywny wypoczynek, pływanie, jazda na nartach (SKI), jazda konna, itp.) - 5,-zł/os./dzień (ubezpieczenie dla dzieci - bez zniżek).

Opis miejscowości

KARLOVA STUDANKA - uzdrowisko położone w okolicach Jesenika (ok. 20 km), w otoczeniu lasu iglastego na wysokości ok. 800 m n.p.m. Posiada naturalne wody mineralne, lecznicze; naturalne zasoby gazu węglanowego. Wskazania: nadciśnienie, choroby dróg oddechowych, uszkodzenia gardła i strun głosowych, chroniczne zapalenie zatok, chroniczne stany zapalne aparatu oddechowego, astma, choroby nowotworowe i układu naczyniowego. Stosowane zabiegi m.in: okłady torfowe, kuracje pitne, zabiegi wodne, kąpiele gazowe, zastrzyki gazowe, masaże, inhalacje, rehabilitacja ruchowa, elektroterapia. NOWOŚĆ na terenie uzdrowiska!!! Kompleks basenowy: BASEN TERMALNY 32-43°C z atrakcjami wodnymi, m.in.: podświetlane dno, jacuzzi z masażami podwodnymi, łóżkami wodnymi, przeciwprądem, dyszami masażowymi na różnych wysokościach masującymi różne partie ciała, tepidarium, sauna fińska, VACUWELL, VIBROSAUNA oraz grota solna.

NARTY

W najbliższej okolicy uzdrowiska - ok. 100 m od dolnego parkingu znajduje się 300 m wyciąg narciarski (trasa niebieska, różnica poziomów 55m, stok oświetlony), w miejscowości 800 m wyciąg. Centra narciarskie - Mala Moravka, Ovcarna - 6 km - dojazd autobusem, Praded.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Karpatia, które jest licencjonowanym organizatorem imprez turystycznych w kraju i za granicą. Specjalizacją biura jest organizacja wakacji w najatrakcyjniejszych kurortach w Polsce, a także u naszych najbliższych sąsiadów - na Słowacji i w Czechach.

Największym atutem Biura Podrózy Karpatia jest profesjonalizm i doskonala znajomość oferty. Doświadczeni pracownicy są w stanie dobrać ofertę do każdych potrzeb turysty. Istnieje także możliwość organizacji wyjazdów na narty czy pobytów SPA.Mapa Hotelu Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka)

Opinie o Hotelu Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka)

Masz pytania o Hotel Sanatorium BEZRUC (Karlova Studanka)? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00