Szukasz wycieczki? Masz dodatkowe pytania? zadzwoń
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży TUI Polska. TUI Polska jest jednym z największych biur podróży nie tylko w kraju, ale i na świecie, o ugruntowanej pozycji na rynku, wielu latach doświadczenia i bogatej ofercie wyjazdów do każdego miejsca na świecie. To jeden z naszych kluczowych partnerów, który umożliwia nam spełnianie turystycznych marzeń naszych klientów.
Podstawowym przesłaniem koncepcji Biura Podróży TUI Polska jest uzmysłowienie klientom, że koncern towarzyszy im na wszystkich etapach podróży – od momentu wyboru oferty, poprzez odprawę na lotnisku i przelot, aż do pobytu i opieki w miejscu wypoczynku. Międzynarodowy koncern TUI jest właścicielem linii lotniczek TUI Fly (Akrefly), kilku sieci hotelowych, m.in. Splashworld, Robinson, Iberotel, RIU i wiele innych. Dzięki temu na każdym etapie podróży turysta może być obsługiwany tylko przez pracowników jednej grupy!
W swojej ofercie TUI posiada wiele sprawdzonych hoteli w najróżniejszych europejskich i egzotycznych destynacjach. Poczynając od najbardziej popularnych – czyli w Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji, Bułgarii czy Egipcie – poprzez mniej znane jak na przykład Lazurowe Wybrzeże we Francji, po dalekie kierunki jak Jamajka, Dominikana, Meksyk i inne – klienci mogą zwiedzić z TUI cały świat! Wszędzie znaleźć można bogatą ofertę hoteli o najróżniejszym standardzie, z wysokiej klasy obsługą i kompleksowo wyposażonymi pokojami.
Hotel Vladimir
***
Janske Lazne
Czeskie Karkonosze
PRG36005 FH
Na niewielkim wzniesieniu, ok. 700 m do centrum, kolejka linowa na Cerną Horę oddalona o ok. 150 m.
Prowadzony przez rodzinę. Restauracja a la carte z tarasem, bar, WLAN, taras słoneczny, parking.
Bufet śniadaniowy z kącikiem bio, przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) wieczorem obiadokolacja w formie 3-daniowego menu lub all inclusive (I) = bufet śniadaniowy, dwudaniowy obiad lub suchy prowiant, 3-daniowa obiadokolacja, po południu codziennie 1 x kawa i herbata, w godz. 12- 22 -napoje (woda butelkowana, napoje bezalkoholowe, piwo beczkowe, wino stołowe).
Indywidualnie urządzone, z prysznicem / WC, TV, WLAN. Suszarka do włosów w recepcji.
DU = pokój standardowy, balkon.
DHX = pokój ekonomiczny, takie samo wyposażenie jak w DU, ale nieco mniejszy, bez balkonu i w ograniczonej dostępności.
FU = zakwaterowanie rodzinne składające się z 2 pokoi dwuosobowych obok siebie, bez łączących drzwi, balkon.
EH = takie samo wyposażenie jak w DU, ale bez balkonu.
Za opłatą = masaże, kosmetyki (po wcześniejszym zgłoszeniu).
W cenie plac zabaw.
Hotel dla niepalących. W przypadku rezerwacji 2 posiłków- bezpłatnie 1 napój / na osobę do obiadokolacji (1 szklanka wody, napój bezalkoholowy, piwo lub wino). HP = VP- przy rezerwacji z 2 posiłkami na min. 7 noclegów w terminie od 1.7. do 31.8. dodatkowo suchy prowiant. Przy pobycie na min. 7 noclegów 1 x na pokój / tydzień -- sauna na podczerwień. Zakres świadczeń może się różnić w zależności od sezonu.
Dozwolony za opłatą.
Do zapłaty na miejscu
Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.
RP208102
***
Czechy, Czechy
spokojne, do centrum uzdrowiska ok. 700 m. Możliwość zrobienia zakupów, bary, restauracje ok. 700 m od hotelu.
rodzinnie zarządzany hotel z 14 pokojami. Recepcja, restauracja, kawiarnia. WLAN w całym hotelu gratis.
3 gwiazdki.
Pokoje z prysznicem, WC. A1A: pokój 1-os. A2A: pokój 2-os. A2B: pokój 2-os. z balkonem. A2S: pokój 2-os. wariant ekonomiczny. A4A: pokój rodzinny. A4B: pokój rodzinny z balkonem.
śniadanie, 2 posiłki lub all inclusive. Bufet śniadaniowy z kącikiem zdrowej żywności. Wieczorem 3-daniowe menu. Do kolacji kieliszek wina, piwo, woda lub napój bezalkoholowy w cenie.
za opłatą: kabina podczerwieni (1 x na pobyt w cenie, we wtorek lub piątek), zabiegi kosmetyczne i masaże na zapytanie.
ok. 0,80 EUR / dzień / osobę dorosłą
parking wliczony w cenę (w miarę dostępności). Publiczny parking ok. 150 m (ok. 2,50 EUR/dzień).
ok. 7,5 EUR/dzień.
przy pobycie min. 7 nocy 1 x sauna gratis, w terminie 01.07-01.09.2017 przy pobycie min. 7 nocy Goście którzy zarezerwowali 2 posiłki otrzymują pakiet lunchowy gratis.
dodatkowo do 2 posiłków obiad (2-daniowe menu lub pakiet lunchowy). 15-16:00 kawa, herbata, ciasto. 12-22:00 piwo beczkowe, wino stołowe, woda i napój dla dzieci.
1-2 dzieci (2-6 lat): pobyt gratis, (od 7 lat): zniżki procentowe.
Masz pytania o Hotel Vladimir? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00