cellphone225171600

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-18:00; sob. 10:00-16:00

Wakacje Last Minute
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
 • Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
1 / 10
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
19.12 - 26.12
już od 4613 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
03.04 - 10.04
już od 3713 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Alpenhotel Garfrescha
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu

Hotel Alpenhotel Garfrescha
star 3

Austria: Innsbruck
Ocena hotelu Alpenhotel Garfrescha:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Alpenhotel Garfrescha:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 19 grudnia 2020
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 03 kwietnia 2021

Hotel Alpenhotel Garfrescha w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Kategoria

***

Miasto

St. Gallenkirch

Kraj

Austria

Cel podróży

Na południu Vorarlberg, w sercu malowniczego Montafonu jest położona urokliwa miejscowość wypoczynkowa St. Gallenkirch. Gmina położona na wysokości około 878 m zaprasza turystów na aktywny zimowy wypoczynek na rozległych górskich zboczach, wspaniale przygotowanych nartostradach i stokach do jazdy w głębokim śniegu. Miejscowość charakteryzuje się niepowtarzalną architekturą. Można w niej zobaczyć typowe dla Montafonu domu z kamienia i drewna, jak również barokowy kościół. Turyści w St. Gallenkirch mogą rozkoszować się gościnnością tej tradycyjnej miejscowości i poznawać uroki sportów zimowych w Dolinie Montafon.

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim "Montafon Brandnertal" mają Państwo do dyspozycji 62 trasy do skialpinizmu i 297 km tras narciarskich, co zapewnia całe spektrum tras na każdym poziomie zaawansowania (patrz: region narciarski).Obie gondole: "Versettla" i "Valisera" oraz podwójny wyciąg krzesełkowy "Garfrescha" dowożą turystów do terenu narciarskiego Silvretta Montafon. Wielokrotnie wyróżniany teren narciarski obejmuje łącznie 113 km nartostrad i jest największym terenem narciarskim Doliny Montafon. "Silvretta Montafon" składa się od 2008 roku z terenów narciarskich Silvretta Nova po lewej stronie doliny Talseite przy St. Gallenkirch, Gaschurn i Hochjoch po prawej stronie doliny w Schruns, Silbertal. Idealne warunki do uprawiania sportów zimowych oraz doskonałe warunki atmosferyczne sprawiają, że urlop w tej okolicy dla każdego będzie niezapomnianym przeżyciem.Dzięki idealnej kombinacji niebieskich, czerwonych i czarnych tras każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Początkujący mogą stawiać pierwsze kroki na najdłuższej nartostradzie tego terenu (Schwarzköpfle - Dolina Valisera - St. Gallenkirch). Na 14 kilometrach trzeba pokonać różnice wysokości 1400 m. Rodziny i dzieci również znajdą coś dla siebie. Na całym terenie narciarskim w różnych miejscach zlokalizowane są tereny dla dzieci z czarodziejskimi dywanami, które pomogą najmłodszym w pierwszych szusach na śniegu. 2-kilometrowa nartostrada "44" jest natomiast zarezerwowana dla profesjonalistów!Urozmaiceniem tego terenu narciarskiego są również zabezpieczone trasy do jazdy w głębokim śniegu oraz tereny dla miłośników freeride, a także snowpark "Nike Snowpark" przy wyciągu Fredakopf z ponad 40 różnymi elementami sprawi, że serce każdego fana snowboardu zabije tutaj mocniej.Teren narciarski Silvretta Montafon jest najlepszym terenem narciarskim dla zaawansowanych i fanów freeride. W myśl zasady "BlackScorpions - oferta dla lubiących sporą dawkę adrenaliny" można tutaj zjechać siedmioma najtrudniejszymi i najbardziej stromymi nartostradami. To oferta dla narciarzy o mocnych nerwach!

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.). Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem "FREE SKI - SKIPASS W CENIE". Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony 3-gwiazdkowy Alpenhotel Garfrescha położony jest na wysokości 1500 m, bezpośrednio przy stoku, powyżej miejscowości St. Gallenkirch. Z obiektu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na górską panoramę Silvretta Montafon. Centrum miejscowości oddalone jest o ok. 7 km. Bezpośrednio z St. Gallenkirch można dotrzeć do obiektu kolejką Garfrescha.Do wyposażenia przytulnego obiektu należy hol, Wi-Fi (za opłatą), pokój zabaw, jadalnia, ogród zimowy, pomieszczenie do przechowywania sprzętu oraz butów narciarskich, jak i należąca do hotelu restauracja z tarasem słonecznym. Do bezpłatnej dyspozycji gości jest sauna (godziny otwarcia wg informacji na miejscu) oraz piłkarzyki, a także program animacyjny (kilka razy w tyg., wg informacji na miejscu).Ze względu na specyficzne położenie obiektu, wjazd do niego możliwy jest tylko wyciągiem krzesełkowym Garfreschabahn (ostatni wjazd o godz. 16:30, za opłatą). Zalecane jest zabranie ciepłego ubrania na podróż wyciągiem oraz 5-minut na pieszo, które dzieli górna stację wyciągu od hotelu. Bagaż może zostać przewieziony hotelowym wyciągiem towarowym (w soboty od 8:00) lub wyciągiem krzesełkowym (za opłatą). Parking dostępny jest przy dolnej stacji kolejki górskiej Garfreschabahn (z prawej strony, powyżej publicznego parkingu, za wypożyczalnią sanek Sport 2000).PokojePrzytulnie urządzone pokoje wyposażone są w łazienkę lub prysznic/WC, TV sat., telefon oraz radio.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy oraz 4-daniowe menu z bufetem sałatkowym lub bufetem tematycznym na kolację. Dla najmłodszych gości przewidziane jest menu dla dzieci, natomiast w Boże Narodzenie (24.12.) podawane jest świąteczne, 5-daniowe menu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Menu bożonarodzenioweUdział w programie rozrywkowym (wg informacji na miejscu)Piłkarzyki (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (przy dolnej stacji, tylko dla gości hotelu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (w lobby)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe(10,- €/dzień, maks. 1 pies/apart.)

Zniżki

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki: do skończonych 5 lat 25% 6 do 18 lat 10% od 64 lat 5%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 2 lat 100% 3 do 5 lat 60% 6 do 12 lat 40%

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 2 lat 100% 3 do 5 lat 60% 6 do 12 lat 40% od 13 lat 10%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 25% 6 do 18 lat 10% od 64 lat 5%

Ważne wskazówki

Wstęp do sauny dla dzieci od 6. roku życia.Goście obiektu Garfrescha mogą bezpłatnie korzystać z parkingu długoterminowego, na prawo powyżej parkingu kolejki Garfreschabahn (za wypożyczalnią sanek Sport 2000). Uwaga: pojazdy niewłaścicie zaparkowane na parkingu przy kolejce zostaną odholowane ze względu na codzienne odśnieżanie!Wjazd do hotelu możliwy jest tylko wyciągiem krzesełkowym Garfreschabahn (do godz. 16:30). Opis dojazdu do hotelowego wyciągu towarowego (jeżeli nie chcę Państwo transportować bagażu wyciągiem krzesełkowym za opłatą): w centrum miejscowości przed sklepem Intersport proszę skręcić w prawo. Dolna stacja wyciągu towarowego znajduje się przed mostem po lewej stronie.Zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni/restauracji.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z łóżkiem 160 x 200 cm i TV sat.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV sat.dostawki przeznaczony są dla dzieci do 12 roku życia włącznie!

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB

2 pokoje sypialne połączone drzwiami lub oddzielone zasłoną

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV sat.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Europe Mountains

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Kategoria

***

Region

St. Gallenkirch

OPIS

3-gwiazdkowy hotel Hotel Alpen Garfrescha leży 6.8 km od centrum St. Gallenkirch.
W pokojach goście mają do dyspozycji takie udogodnienia jak telewizja satelitarna. Dostępny jest także WI-FI w częściach wspólnych hotelu.
W okolicy znajduje się 198 km tras narciarskich należących do stacji narciarskich w regionie Montafon. Najbliższy wyciąg znajduje się 6.4 km od obiektu.

Ekonomiczny pokój dla 1 osoby

radio, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Ekonomiczny pokój dla 2 osób

radio, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój dla 2-4 osób

radio, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

Pokój rodzinny dla 3-4 osób

radio, telefon, telewizja satelitarna, wanna lub prysznic

W CENIE

Piłkarzyki Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

PŁATNE NA MIEJSCU

Akceptowane są tylko małe zwierzęta Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

ODLEGŁOŚCI

Centrum - 6.8 km. Wyciągi - 6.4 km.

INTERNET

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

REKREACJA I SPORT

piłkarzyki.

USŁUGI DLA DZIECI

łóżeczko dla dziecka, wysokie krzesło dla dziecka, menu dla dzieci.

USŁUGI HOTELOWE

jadalnia, pokoje dla niepalących, pokój śniadaniowy, recepcja.

WYPOSAŻENIE POKOI

radio, telewizja satelitarna, telefon, wanna lub prysznic.

ZWIERZĘTA

akceptowane są tylko małe zwierzęta.

WARUNKI REZYGNACJI

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

WARUNKI PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.


Europe Mountains to organizator imprez turystycznych, który powstał w 2005 roku. Specjalizuje się urlopami w kurortach alpejskich, a szczególnie ośrodkach narciarskich. Gdzie najpopularniejsze znajdują się w Austrii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Posiadają znakomite rekomendacje od powracających klientów. Zapewniają każdemu klientowi dostęp do najlepszych usług turystycznych – miejsc noclegowych, wypożyczalni sprzętu, instruktorów narciarstwa, dojazdu z lotniska, karnetów narciarskich. Organizator ma w swojej ofercie setki miejsc noclegowych z dojazdem własnym w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Francja, Węgry, Andora, Słowacja, Chorwacja, Słowenia. Obecnie Europ Mountains posiada również szeroka ofertę na wypoczynek w naszej przepięknej Polsce w każdym jej regionie od Pomorza po Tatry w hotelach, apartamentach czy domach wakacyjnych. Wybierając ofertę organizatora klienci mogą liczyć na: - Gwarancję najniższej ceny - Brak ukrytych opłat - Zniżki dla stałych klientów - 100% bezpieczeństwa rezerwacji Misja biura podróży Europe Mountains, to umożliwienie klientom znalezienie jak najszybciej sprawdzonej oferty i przeprowadzenie sprawnej rezerwacji bez wychodzenia z domu i w najniższej cenie na rynku.
Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Neckermann

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.


Kategoria

***

Region

Vorarlberg, Austria

Opis hotelu

Położenie:

 • odległość do centrum miejscowości ok. 10 km
 • odległość do stacji kolejowej ok. 50 km
 • odległość do lotniska ok. 100 km
 • Bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

Wyposażenie:

 • taras
 • dostęp do internetu: Wi-Fi (za opłatą)

Sport i fitness:

 • piłkarzyki

Wellness:

 • sauna

Informacje:

 • zwierzęta domowe akceptowane (za opłatą)
 • Akceptowane karty płatnicze: Visa, MasterCard, American Express

Dodatkowe informacje:
Prosimy mieć na uwadze, że na miejscu mogą być pobierane dodatkowe opłaty tj. opłata klimatyczna, opłata za sprzątanie końcowe, kaucja (zwrotna). Szczegóły otrzymają Państwo na miejscu.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.

Blog Traveligo - Wszystko o podróżach

Mapa Hotelu Alpenhotel Garfrescha

Opinie o Hotelu Alpenhotel Garfrescha

Alpenhotel Garfrescha - możliwości zakwaterowania:

Pokój 2-osob. prysznic/WC
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, maks. 2 doroslych + 2 dzieci
Pokój 1-osob. prysznic/WC
Pokój rodzinny prysznic/WC

Alpenhotel Garfrescha - Możliwości wyżywienia:


Alpenhotel Garfrescha - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Alpenhotel Garfrescha? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00