cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
1/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
2/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
3/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
4/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
5/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
6/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
7/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
8/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
9/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
10/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
11/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
12/13
Hotel Alpenhotel Garfrescha, Innsbruck
13/13
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
01.04 - 05.04
już od 3133 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
28.08 - 31.08
już od 506 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Alpenhotel Garfrescha
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Bez paszportu

Hotel Alpenhotel Garfrescha
star 3

Austria: Innsbruck
Ocena hotelu Alpenhotel Garfrescha:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Alpenhotel Garfrescha:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 01 kwietnia 2023
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 28 sierpnia 2023

Hotel Alpenhotel Garfrescha w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Miasto

St. Gallenkirch

Kraj

Austria

Cel podróży

Na południu Vorarlberg, w sercu malowniczego Montafonu jest położona urokliwa miejscowość wypoczynkowa St. Gallenkirch. Gmina położona na wysokości około 878 m zaprasza turystów na aktywny zimowy wypoczynek na rozległych górskich zboczach, wspaniale przygotowanych nartostradach i stokach do jazdy w głębokim śniegu. Miejscowość charakteryzuje się niepowtarzalną architekturą. Można w niej zobaczyć typowe dla Montafonu domu z kamienia i drewna, jak również barokowy kościół. Turyści w St. Gallenkirch mogą rozkoszować się gościnnością tej tradycyjnej miejscowości i poznawać uroki sportów zimowych w Dolinie Montafon.

Teren narciarski

Z karnetem narciarskim "Montafon Brandnertal" mają Państwo do dyspozycji 62 trasy do skialpinizmu i 297 km tras narciarskich, co zapewnia całe spektrum tras na każdym poziomie zaawansowania (patrz: region narciarski).Obie gondole: „Versettla” i „Valisera” oraz podwójny wyciąg krzesełkowy „Garfrescha” dowożą turystów do terenu narciarskiego Silvretta Montafon. Wielokrotnie wyróżniany teren narciarski obejmuje łącznie 113 km nartostrad i jest największym terenem narciarskim Doliny Montafon. „Silvretta Montafon” składa się od 2008 roku z terenów narciarskich Silvretta Nova po lewej stronie doliny Talseite przy St. Gallenkirch, Gaschurn i Hochjoch po prawej stronie doliny w Schruns, Silbertal. Idealne warunki do uprawiania sportów zimowych oraz doskonałe warunki atmosferyczne sprawiają, że urlop w tej okolicy dla każdego będzie niezapomnianym przeżyciem.Dzięki idealnej kombinacji niebieskich, czerwonych i czarnych tras każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Początkujący mogą stawiać pierwsze kroki na najdłuższej nartostradzie tego terenu (Schwarzköpfle - Dolina Valisera - St. Gallenkirch). Na 14 kilometrach trzeba pokonać różnice wysokości 1400 m. Rodziny i dzieci również znajdą coś dla siebie. Na całym terenie narciarskim w różnych miejscach zlokalizowane są tereny dla dzieci z czarodziejskimi dywanami, które pomogą najmłodszym w pierwszych szusach na śniegu. 2-kilometrowa nartostrada „44" jest natomiast zarezerwowana dla profesjonalistów!Urozmaiceniem tego terenu narciarskiego są również zabezpieczone trasy do jazdy w głębokim śniegu oraz tereny dla miłośników freeride, a także snowpark „Nike Snowpark” przy wyciągu Fredakopf z ponad 40 różnymi elementami sprawi, że serce każdego fana snowboardu zabije tutaj mocniej.Teren narciarski Silvretta Montafon jest najlepszym terenem narciarskim dla zaawansowanych i fanów freeride. W myśl zasady „BlackScorpions - oferta dla lubiących sporą dawkę adrenaliny” można tutaj zjechać siedmioma najtrudniejszymi i najbardziej stromymi nartostradami. To oferta dla narciarzy o mocnych nerwach!

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Oferty zawierające karnet narciarski w cenie oznaczone są znakiem „FREE SKI - SKIPASS W CENIE”. Należy upewnić się przed dokonaniem rezerwacji, czy wybrali Państwo ofertę z karnetem w cenie. Obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Położenie/wyposażenie

Przytulnie urządzony 3-gwiazdkowy Alpenhotel Garfrescha położony jest na wysokości 1500 m, bezpośrednio przy stoku, powyżej miejscowości St. Gallenkirch. Z obiektu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na górską panoramę Silvretta Montafon. Centrum miejscowości oddalone jest o ok. 7 km. Bezpośrednio z St. Gallenkirch można dotrzeć do obiektu kolejką Garfrescha.Do wyposażenia przytulnego obiektu należy hol, Wi-Fi (za opłatą), pokój zabaw, jadalnia, ogród zimowy, pomieszczenie do przechowywania sprzętu oraz butów narciarskich, jak i należąca do hotelu restauracja z tarasem słonecznym. Do bezpłatnej dyspozycji gości jest sauna (godziny otwarcia wg informacji na miejscu) oraz piłkarzyki, a także program animacyjny (kilka razy w tyg., wg informacji na miejscu).Ze względu na specyficzne położenie obiektu, wjazd do niego możliwy jest tylko wyciągiem krzesełkowym Garfreschabahn (ostatni wjazd o godz. 16:30, za opłatą). Zalecane jest zabranie ciepłego ubrania na podróż wyciągiem oraz 5-minut na pieszo, które dzieli górna stację wyciągu od hotelu. Bagaż może zostać przewieziony hotelowym wyciągiem towarowym (w soboty od 8:00) lub wyciągiem krzesełkowym (za opłatą). Parking dostępny jest przy dolnej stacji kolejki górskiej Garfreschabahn (z prawej strony, powyżej publicznego parkingu, za wypożyczalnią sanek Sport 2000).PokojePrzytulnie urządzone pokoje wyposażone są w łazienkę lub prysznic/WC, TV sat., telefon oraz radio.WyżywienieZawarte w cenie wyżywienie HB obejmuje bufet śniadaniowy oraz 4-daniowe menu z bufetem sałatkowym lub bufetem tematycznym na kolację. Dla najmłodszych gości przewidziane jest menu dla dzieci, natomiast w Boże Narodzenie (24.12.) podawane jest świąteczne, 5-daniowe menu.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z sauny (wg opisu)Menu bożonarodzenioweUdział w programie rozrywkowym (wg informacji na miejscu)Piłkarzyki (ograniczona dostępność)Łóżeczko dla dziecka (konieczność wcześniejszego zgłoszenia)Krzesełko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (przy dolnej stacji, tylko dla gości hotelu)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Wi-Fi (w lobby)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,70 € za osob./noc

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe(10,- €/dzień, maks. 1 pies/apart.)

Zniżki

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają:do skończonych 2 lat 100%3 do 5 lat 60%6 do 12 lat 40%od 13 lat 10%

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 25%6 do 18 lat 15%od 64 lat 5%

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB - przy zakwaterowaniu wraz z 2 osobami płacącymi pełną cenę wycieczki, pozostali uczestnicy otrzymają

do skończonych 2 lat 100%3 do 5 lat 60%6 do 12 lat 40%

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB - wszyscy uczestnicy otrzymują następujące zniżki

do skończonych 5 lat 25%6 do 18 lat 15%od 64 lat 5%

Ważne wskazówki

Wstęp do sauny dla dzieci od 6. roku życia.Goście obiektu Garfrescha mogą bezpłatnie korzystać z parkingu długoterminowego, na prawo powyżej parkingu kolejki Garfreschabahn (za wypożyczalnią sanek Sport 2000). Uwaga: pojazdy niewłaścicie zaparkowane na parkingu przy kolejce zostaną odholowane ze względu na codzienne odśnieżanie!Wjazd do hotelu możliwy jest tylko wyciągiem krzesełkowym Garfreschabahn (do godz. 16:30). Opis dojazdu do hotelowego wyciągu towarowego (jeżeli nie chcę Państwo transportować bagażu wyciągiem krzesełkowym za opłatą): w centrum miejscowości przed sklepem Intersport proszę skręcić w prawo. Dolna stacja wyciągu towarowego znajduje się przed mostem po lewej stronie.Zakaz wprowadzania zwierząt do jadalni/restauracji.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój rodzinny prysznic/WC, HB

2 pokoje sypialne połączone drzwiami lub oddzielone zasłoną

Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z łóżkiem 160 x 200 cm i TV sat.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV sat.dostawki przeznaczony są dla dzieci do 12 roku życia włącznie!

Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB

przytulne pokoje z TV sat.


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Europe Mountains

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

St. Gallenkirch

OPIS

Hotel Alpen Garfrescha oferuje niedrogie pokoje w miejscowości St. Gallenkirch. Położony 6.8 km od centrum jest dobrym wyborem na wakacje w regionie Montafon.
Strefa wellness w Hotel Alpen Garfrescha to m.in. sauna fińska.
Hotel Alpen Garfrescha jest położony w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego Montafon, w którym do dyspozycji jest 198 km tras narciarskich.

Dwójka Ekonomiczny Grand Lit

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, Dodatkowe łóżeczko dziecięce nie jest dostępne we , kategoria pokoju - economy, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 15 m², prysznic, ręczniki, telefon, telewizja satelitarna, toaleta

Dwójka Standard dla 4

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, pościel, powierzchnia 20 m², prysznic, ręczniki, telefon, telewizja satelitarna, toaleta

Standard pokój rodzinny dla 3-5

1 dostawka, 1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 salon, 1 sofa dla 2 osób, część wypoczynkowa, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - standard, ogrzewanie, papier toaletowy, pościel, powierzchnia 20 m², ręczniki, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - pokój rodzinny, wanna lub prysznic

W CENIE

PościelKolacja wigilijna - 4 daniaKolacja noworocznaPapier toaletowyRęcznikiDrink powitalnyKolacja noworoczna (opcjonalnie)Wysokie krzesło dla dzieckaŚniadania w formie bufetuObiadokolacja 3-daniowaObiadokolacja 4-daniowa z wyboremOgrzewanieŚniadania i obiadokolacjeDwa posiłki plusPakowany lunchZakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

PŁATNE NA MIEJSCU

Wynajem rowerówAkceptowane są tylko psyTaksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

ODLEGŁOŚCI

Centrum - 6.8 km.Wyciągi - 6.4 km.

WYŻYWIENIE

w Święta Bożego Narodzenia kolacja wigilijna, w okresie sylwestra kolacja sylwestrowa, drink powitalny, śniadania w formie bufetu, obiadokolacja (3 - dania), obiadokolacja (4 - dania), rodzaj wyżywienia- śniadania i obiadokolacje, rodzaj wyżywienia- dwa posiłki plus, pakowany lunch.

USŁUGI NARCIARSKIE I ROWEROWE

schowek na narty i buty, wynajem rowerów, schowek na buty.

INTERNET

WI-FI w częściach wspólnych hotelu.

USŁUGI SPA I WELLNESS

sauna fińska.

SPORT W HOTELU

taras, wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

USŁUGI DLA DZIECI

łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka, menu dla dzieci - na życzenie.

USŁUGI HOTELOWE

restauracja, bar.

ZWIERZĘTA

akceptowane są tylko psy.

INFORMACJE O HOTELU

mastercard, visa, gotówka, karty debetowe, wymeldowanie - do 10.00.

LOKALIZACJA HOTELU

centrum miasta - 7 km, lotnisko - 160 km, wyciągi - 30 m.

WARUNKI REZYGNACJI

a) do 45 dni przed datą wyjazdu koszt rezygnacji to zryczałtowana kwota 250 PLNb) od 44 do 32 dni przed datą wyjazdu, rezygnacja 10% ceny Imprezy (jednak nie mniej niż 250 PLN)c) od 31 do 15 dni przed datą wyjazdu, rezygnacja 40% ceny Imprezy (60% zwrotu)d) od 14 do 9 dni przed datą wyjazdu, rezygnacja 70% ceny Imprezy (30% zwrotu)e) od 8 do 0 dni przed datą wyjazdu, rezygnacja 100% ceny Imprezy (brak zwrotu).

WARUNKI PŁATNOŚCI

Zaliczka w wysokości 10% za rezerwację płatna w momencie rezerwacji. Pozostała kwota płatna najpóźniej 45 dni przed wyjazdem.


Europe Mountains to organizator imprez turystycznych, który powstał w 2005 roku. Specjalizuje się urlopami w kurortach alpejskich, a szczególnie ośrodkach narciarskich. Gdzie najpopularniejsze znajdują się w Austrii, Włoszech, Francji i Szwajcarii. Posiadają znakomite rekomendacje od powracających klientów. Zapewniają każdemu klientowi dostęp do najlepszych usług turystycznych – miejsc noclegowych, wypożyczalni sprzętu, instruktorów narciarstwa, dojazdu z lotniska, karnetów narciarskich. Organizator ma w swojej ofercie setki miejsc noclegowych z dojazdem własnym w takich krajach jak: Austria, Czechy, Hiszpania, Francja, Węgry, Andora, Słowacja, Chorwacja, Słowenia. Obecnie Europ Mountains posiada również szeroka ofertę na wypoczynek w naszej przepięknej Polsce w każdym jej regionie od Pomorza po Tatry w hotelach, apartamentach czy domach wakacyjnych. Wybierając ofertę organizatora klienci mogą liczyć na: - Gwarancję najniższej ceny - Brak ukrytych opłat - Zniżki dla stałych klientów - 100% bezpieczeństwa rezerwacji Misja biura podróży Europe Mountains, to umożliwienie klientom znalezienie jak najszybciej sprawdzonej oferty i przeprowadzenie sprawnej rezerwacji bez wychodzenia z domu i w najniższej cenie na rynku.

Nekera

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kraj

AUSTRIA

Położenie

 do centrum ok. 7 km, na wysokości ok. 1.500 m, tereny narciarskie bezpośrednio przy obiekcie, możliwy zjazd na nartach do obiektu. Do obiektu można się dostać tylko kolejką Garfrescha z St. Gallenkirch, ostatni kurs o godz. 16:30.

Wyposażenie

 hol z lobby, ogród zimowy, WiFi w lobby w cenie, narciarnia, jadalnia, taras. 

Wyżywienie

 z dwoma posiłkami, śniadania w formie bufetu, kolacja wybór z 4 dań, kolacja świąteczna (24.12) i sylwestrowa (31.12).

Zakwaterowanie

 pokoje dwuosobowe economy (ok. 15 m2): prysznic, WC, telefon, TV. Pokoje dwu-trzyosobowe (ok. 20 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy. Pokoje rodzinne (ok. 20 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy, dwa pokoje z drzwiami łączącymi lub zasłoną, dla min. 2 osób dorosłych i 1 dziecka. Pokoje jednoosobowe economy (ok. 15 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy. Pokoje dwuosobowe standard (ok. 20 m2): wyposażone jak pokoje dwuosobowe economy. 

Wellness

sauna.

Parkowanie

 parking płatny ok. 3 EUR/dzień. Parking dlugoterminoy znajduje sie po prawej stronie nad dziennym parkingiem Garfrescabahn (za wypożyczalnią sanek Sport 2000). Uwaga, źle zaparkowane pojazdy mogą być odholowane. Zalecany przyjazd przed godz. 16:00 (po tej godzinie wymagany kontakt telefoniczny pod nr +43 555720009)

Zwierzę domowe

psy, na zapytanie, ok. 10 EUR/dzień (jeden pies/pokój).

Kategoria Nekera

 3 gwiazdki, kategoria lokalna: 3 gwiazdki. 

Przyjazd od godz. 14

00, wyjazd do godz. 10:00

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim: Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir).Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIM

Mocne strony

- bezpośrednio przy trasach narciarskich


Wycieczka pochodzi z oferty biura podróży Nekera, polskiego touroperatora, który stawia na nowoczesne technologie i współpracuje z największymi sieciami linii lotniczych, hoteli i miejsc wakacyjnych. Tworzy je zespół doświadczonych specjalistów z ponad 25-letnim stażem w międzynarodowej branży turystycznej. Nekera w swojej ofercie ma propozycje wyjazdów do wszystkich ulubionych destynacji Polaków (około 15.000 wyselekcjonowanych hoteli) oraz zapewnia stabilne i profesjonalne wsparcie produktowe w świetnych cenach. Znaleźć tu można wycieczki zarówno do krajów europejskich (np. Grecja, Hiszpania, basen Morza Śródziemnego), egzotycznych (np. kraje karaibskie, afrykańskie czy azjatyckie), jak i regionów polskich (już ok. 700 obiektów), które w ostatnich tygodniach niezwykle zyskują na popularności. Touroperator specjalizuje się w wycieczkach typu last minute oraz all inclusive, a wszystkie oferty objęte są gwarancją najniższej ceny, niezmienności ceny, a także polskojęzyczną obsługą w systemie 24/7. Dodatkowo, zgodnie z prawem polskim i ustawą o świadczeniu usług turystycznych, odprowadza składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG). Gwarantuje więc klientom ochronę ich wpłat w przypadku jakichkolwiek nieoczekiwanych kłopotów przy świadczeniu usług. Posiada gwarancję ubezpieczeniową firmy Allianz Partners (AWP P&C S.A. oddział w Polsce) oraz jest członkiem Polskiego Związku Organizatorów Turystyki PZOT. 

Neckermann

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Region

Vorarlberg, Austria

Opis hotelu

Położenie:

 • odległość do centrum miejscowości ok. 10 km
 • odległość do stacji kolejowej ok. 50 km
 • odległość do lotniska ok. 100 km
 • Bezpośrednio przy wyciągu narciarskim

Wyposażenie:

 • taras
 • dostęp do internetu: Wi-Fi (za opłatą)

Sport i fitness:

 • piłkarzyki

Wellness:

 • sauna

Informacje:

 • zwierzęta domowe akceptowane (za opłatą)
 • Akceptowane karty płatnicze: Visa, MasterCard, American Express

Dodatkowe informacje:
Prosimy mieć na uwadze, że na miejscu mogą być pobierane dodatkowe opłaty tj. opłata klimatyczna, opłata za sprzątanie końcowe, kaucja (zwrotna). Szczegóły otrzymają Państwo na miejscu.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Neckermann, należącego do najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych w Europie – Thomas Cook Group, szczycącego się ponad 172-letnią tradycją. Na rynku polskim Neckermann zadebiutował 20 lat temu i od samego początku zajmuje stanowisko jednego z liderów wśród organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej.

Głównymi założeniami biura przy tworzeniu ofert jest innowacyjność i oferowanie usług wysokiej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów na polskim rynku. Letnia oferta Biura Podróży Neckermann obejmuje głównie kraje z regionu Basenu Morza Śródziemnego: Grecję, Hiszpanię, Turcję, Bułgarię, Włochy i Chorwację. Dostępna jest także bardzo bogata baza hoteli i apartamentów na dojazd własny praktycznie w każdym zakątku świata, także w Polsce. Zimowa oferta jest równie bogata - klienci mają do wyboru wiele atrakcyjnych alpejskich regionów narciarskich z dojazdem własnym, a oprócz tego mogą udać się na wakacje samolotem w najbardziej egzotyczne miejsca świata - Kuba, DOminikana, Meksyk, Jamajka, karaiby i wiele, wiele innych.

Wśród zróżnicowanej oferty biura warto zwrócić uwagę na aquamanię (grupę hoteli z parkami wodnymi), hotele z polskimi animacjami dla dzieci, parki rozrywki, rejsy statkami oraz ofertę fly & drive.


Mapa Hotelu Alpenhotel Garfrescha

Opinie o Hotelu Alpenhotel Garfrescha

Alpenhotel Garfrescha - możliwości zakwaterowania:

Pokój Ekonomiczny "Grand Lit"
Pokój Dwuosobowy Standard
Pokój Jednoosobowy Economy
Pokój Rodzinny Standard
Dwójka Ekonomiczny Grand Lit
Dwójka Standard dla 4
Pokój 2-osob. prysznic/WC, HB PLUS
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/WC (maks. 2 doroslych + 2 dzieci), HB PLUS
Standard pokój rodzinny dla 3-5
Pokój 1-osob. prysznic/WC, HB PLUS
Pokój rodzinny prysznic/WC, HB PLUS

Alpenhotel Garfrescha - Możliwości wyżywienia:


Alpenhotel Garfrescha - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Alpenhotel Garfrescha? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00