Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
1/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
2/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
3/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
4/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
5/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
6/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
7/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
8/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
9/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
10/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
11/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
12/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
13/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
14/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
15/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
16/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
17/18
Hotel San Panteleimon, Riwiera Olimpijska
18/18
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
4.4 / 5
Najbliższy termin
29.04 - 06.05
już od 3921 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
27.09 - 04.10
już od 2985 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu San Panteleimon
 • Basen odkryty
 • Klimatyzacja
 • Dostęp do Internetu
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Ułatwienia dla niepełnosprawnych
 • Bez paszportu

Hotel San Panteleimon
star 3

Grecja: Riwiera Olimpijska
Ocena hotelu San Panteleimon:
4.4 / 5
Średnia z 5 opinii
Szczegóły oceny hotelu San Panteleimon:
 • Lokalizacja
  4.7
 • Hotel
  5.0
 • Pokoje
  4.7
 • Wyżywienie
  5.0
 • Atrakcje
  i sport
  3.7
 • Jakość
  do ceny
  4.7
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 29 kwietnia 2023
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 27 września 2023

Hotel San Panteleimon w ofercie Biura podróży:

Rainbow

Szukasz wakacji do Grecji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

****

Opis oferty

 

Położenie

Hotel położony w małej, spokojnej miejscowości Panteleimonas z kameralnymi kawiarenkami i tawernami. Oddalony o ok. 3 km od centrum miejscowości Platamonas - z widokiem na masyw Olimpu, ok. 6 km od Leptokarii. Ok. 700 m od hotelu znajduje się przystanek komunikacji publicznej. Ok. 2 km od hotelu, na niewielkim wzniesieniu, znajduje się średniowieczny zamek Pantelemona. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 2 godz. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 3 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu

Plaża

Obiekt zlokalizowany ok. 100 m od szerokiej, piaszczysto-żwirowej plaży. Leżaki i parasole na plaży - bezpłatne, pod warunkiem zamówienia czegoś do picia.

Do dyspozycji gości

Hotel składa się z budynku głównego oraz 2 budynków bocznych, położonych przy basenie oraz po drugiej stronie uliczki.
Recepcja 24 - godz. z lobby, parking, winda w budynku głównym, basen zewnętrzny oraz brodzik dla dzieci (z wodą słodką) z tarasem słonecznym, pool bar. Istnieje możliwość wypożyczenia ręczników plażowych (dodatkowo płatne 5 EUR plus 10 EUR/kaucja).

Pokoje


Wyżywienie

All Inclusive: śniadania (7:30 - 09:30) w formie bufetu, lunch (13:00 - 14:30), kolacje (19:00 - 21:00) w formie bufetu. Napoje bezalkoholowe, kawa, herbata oraz lokalne alkohole: wino czerwone i białe, piwo, ouzo, brandy (11:00-22:00). Dodatkowo w barze podawane są lody.

Program sportowy i animacyjny

W sezonie hotel organizuje wieczory z muzyką (na żywo, konkurs tańca).

Internet

Internet Wi - Fi dostępny w ogólnodostępnych częściach hotelu (bezpłatnie).

Kategoria lokalna

****

Naszym zdaniem

Hotel jest doskonałą propozycją dla Klienta ceniącego spokój, z dala od dużych kurortów. Bardzo ładna, szeroka, piaszczysta plaża i wygodna formuła All Inclusive za bardzo przystępną cenę. Szczególnie polecamy ze względu na stale podnoszący się standard hotelu!

Strona www


Zakwaterowanie


Stoki


Opinie klientów


Program

Dzień Pierwszy

Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.
Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.
Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.
"

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje:
przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych, wylot wśrodę, powrót w sobotę w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych, wylot w sobotę, powrót w środę), wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje:
wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych. Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, któregowysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzień pobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.

Wycieczki lokalne

Wyciecczki fakultatywne (ceny orientacyjne, bez biletów wstępu)

ATENY 1 dzień - cena ok. 45 EUR
Zapraszamy Państwa na jednodniową wycieczkę do najważniejszego miasta w Grecji (nocny przejazd do Aten). Zobaczymy wszystkie najważniejsze atrakcje miasta. Przejedziemy koło świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Następnie zwiedzimy Akropol, gdzie zobaczymy: monumentalną bramę Propyleje, Partenon, Erechtejon ze słynnym krużgankiem Kor oraz świątynie Ateny Nike. Znakomity widok z Akropolu pozwoli nam również przyjrzeć się pobliskim wzgórzom, które w starożytności były najważniejszymi punktami otaczającymi serce Aten: Pnyks, Filopapu, Aeropag oraz rozłożonym u podnóża Akropolu - Odeonowi Herodosa Attyka i Teatrowi Dionizosa. Następnie spacer przez starożytną Agorę grecką, która począwszy od VI w. p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego Aten i dalej przez ruiny agory rzymskiej z Wieżą Wiatrów. Zobaczymy ruiny Biblioteki Hadriana i Katedrę Ateńską. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Dotrzemy do stadionu Kalimarmaro, czyli Stadionu Olimpijskiego, gdzie odbyły się pierwsze Igrzyska Olimpijskie ery nowożytnej. Wczesnym popołudniem opuszczamy Ateny. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, gdzie miała miejsce słynna bitwa Greków, pod wodzą Leonidasa, z Persami dowodzonymi przez Kserksesa. Powrót na Riwierę Olimpijską w godzinach wieczornych.
DELFY - KANAŁ KORYNCKI - ATENY 2 dni - cena ok. 110 EUR
Rano przejazd przez Tesalię i Centralną Grecję do Delf, słynnej wyroczni delfickiej. Tam zwiedzanie Sanktuarium Apollona, a w nim starożytnego teatru, stadionu, wspaniałych skarbców i miejsca, które do dzisiaj jest wielką tajemnicą - jednego z siedmiu czakramów istniejących na świecie. Zobaczymy także Marmarie, gdzie stał niegdyś Tolos - jeden z architektonicznych cudów starożytnego świata oraz Źródło Kastalijskie, w którym każdy śmiertelnik przed wejściem do Świątyni Apollina obmywał swoją glowę z grzechów. Mijając Teby - królestwo Edypa, dojedziemy do Eleusis, a dalej do Koryntu. Tam zatrzymamy się przy słynnym Kanale Korynckim, który łączy Morze Jońskie z Egejskim. Będziemy jechali malowniczą trasą, pełną wspomnień historii, gdzie odnaleziono najstarsze ślady działalności czlowieka. Późnym popołudniem dotrzemy do Aten - stolicy Grecji. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorem dla chętnych spacer po Place, najstarszej i najpiękniejszej dzielnicy Aten, gdzie znajduje się mnóstwo tawern, kawiarni i sklepów z pamiątkami. Rano, po śniadaniu, zwiedzanie miasta: Akropol (Propyleje, Partenon, Erechtejon), ruiny rzymskiej i greckiej Agory, Wieża Wiatrów, ruiny Biblioteki Hadriana, Katedra Ateńska. Na Placu Syntagma (Placu Konstytucji) obejrzymy zmianę warty przed Grobem Nieznanego Zołnierza w wykonaniu gwardzistów Evzoni ubranych w regionalne stroje. Na zakończenie przejedziemy obok Świątyni Zeusa Olimpijskiego - jednego z największych i najdłużej budowanych miejsc kultu Zeusa oraz obok Łuku Hadriana, który był granicą oddzielającą Ateny rzymskie od antycznego królestwa. Odwiedzimy stadion Kalimarmaro, czyli Stadion Olimpijski, gdzie odbyły się pierwsze nowożytne Igrzyska Olimpijskie. Późnym popołudniem powrót na Riwierę Olimpijską.
METEORY - cena ok. 30 EUR
Miejsce, do którego pragniemy Państwa zaprosić, jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Według legendy, pierwszy mnich - Atanazy, który stworzył tam pierwszą pustelnię, wzbił się na skrzydłach białego orła w przestworza i osiadł na wysokiej skale. Aby tam dotrzec udajemy się piękną trasą wzdłuż pasma Olimpu, przez największą w Grecji równinę - Równinę Tesalską, do miejscowości Kalambaka, położonej u stóp Meteorów, skąd wjedziemy krętymi serpentynami do “kamiennego lasu”. Tam zobaczymy jedyne w swoim rodzaju góry - skały, na których znajdują się klasztory „zawieszone między niebem a ziemią”. W sumie wybudowano 24 klasztory (każdy na innej skale). Do dnia dzisiejszego przetrwało tylko sześć klasztorów - cztery męskie i dwa żeńskie, z których zwiedzimy dwa, a w nich przepiękne ikony, stare rękopisy, fantastyczne freski. W Kalambace odwiedzimy wytwórnię ikon, będzie można zobaczyć jak się pisze ikony, możliwość zakupu ikon. Zespół klasztorów wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO .
OLIMP I PANTALEIMONAS - cena ok. 25 EUR
Jednodniowa wyprawa w najwyższe pasmo górskie Grecji, mitycznej siedziby Zeusa i innych bogów. Pierwszym punktem wyprawy jest wjazd krętymi serpentynami na wysokość 944 m.n.p.m., skąd rozpościerają się piękne widoki na Olimp i Zatokę Termajską Morza Egejskiego. Złożymy krótką wizytę w Litochoro, malowniczym miasteczku położonym u stóp Olimpu, a potem przejdziemy wąwozem rzeki Enipeas, którym schodzili na ziemię greccy bogowie
.
Następnie udamy się do starej, malowniczej wioski położonej na wysokości około 600 m. n.p.m. gdzie w cieniu dwustuletnich platanów zobaczymy jak wyglądało życie na Riwierze przed dziesiątkami lat. Na zakończenie odwiedziny w twierdzy zbudowanej przez krzyżowców.
WYSPA SKIATHOS - cena ok. 40 EUR
Wczesnym rankiem przejedziemy autokarem w okolice Wolos, do maleńkiego portu, skąd statek wycieczkowy zabierze nas na pełne morze. Popłyniemy wzdłuż urokliwego półwyspu Pilion i wyspy Ewii - drugiej pod względem wielkości wyspy greckiej. Celem wyprawy jest Skiathos, urocza wyspa, miejsce wakacyjnych podróży wielu turystów, gdzie klimat wyspiarski unosi się niemal wszędzie i przez moment można poczuć bajkową atmosferę. Podczas rejsu załoga zadba o to aby czas upłynął miło i wesoło, na tańcu i zabawie. Dotrzemy do stolicy wyspy - miasta Skiathos, położonego nad malowniczą zatoką i portem. Z punktu widokowego, zobaczymy roztaczający się wspaniały krajobraz na zakątki Skiathos, jak również na pobliskie wyspy. Będzie postój w Zatoce Kukunaries - Zatoce Szyszek - gdzie spędzimy około dwóch godzin na piaszczystej plaży z mieniącym się piaskiem - kontrastującym z soczystą zielenią drzew piniowych. Koukounaries to najpiękniejsza plaża na Skiathos i jedna z najpiękniejszych w Grecji.
WYSPA SKOPELOS – ok. 55 EUR
Należąca do Sporad, niewielka wyspa, położona na turkusowych wodach Morza Egejskiego. Skopelos zachwyca bujną roślinnością, tradycyjną architekturą oraz wspaniałymi plażami. Życie toczy się tutaj swoim prawdziwym, greckim rytmem. Skopelos posłużyła jako tło kinowego hitu „Mamma Mia”. Odwiedzimy m.in. Skopelos Town – stolicę oraz główny port wyspy. W centrum znajdziemy zarówno piaszczystą plażę, jak i charakterystyczną architekturę: labirynty kamiennych uliczek, niskie domki z czerwoną dachówką oraz liczne restauracje i tawerny serwujące lokalną kuchnię.
WIECZÓR GRECKI - cena ok. 25 EUR

Spotkanie z grecką kulturą, kuchnią, tańcem i muzyką. Przy kolacji złożonej z greckich potraw i orzeźwiającego wina będziemy podziwiali popisy zespołu folklorystycznego, który przedstawi tańce z całego kraju, zarówno z kontynentu jak i wysp. Oczywiście będzie okazja nauczenia się Zorby, legendarnego tańca, ukazującego duszę Greka, symbolu tego kraju, uwielbianego przez turystów z całego świata.


Uwaga!
Zamieszczone powyżej opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów. Wycieczki prowadzone są w języku polskim (przy min. 15-20 osobach w zależności od wycieczki). Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Nie ma możliwości płatności kartą kredytową.

Inne

RIWIERA OLIMPIJSKA informacje ogólne

Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.
Język urzędowy
grecki.

Waluta
EURO - można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc, w których można wymienić dolary USA.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 8 EUR woda 1l - 1.5 EUR piwo w barze od 1.5 EUR kawa w kawiarni od 1 EUR.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.50 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.
Riwiera Olimpijska
Ten kawałek Grecji nad spokojnym Morzem Egejskim słynie z doskonałej pogody i wyśmienitych plaż. Wysokie góry Olimpu skutecznie zatrzymują kontynentalne powietrze więc słońce świeci tu przez większość roku. Bliskość jednych z bardziej znanych europejskich zabytków przyciąga miliony turystów na wybrzeże północnej Grecji. Tu znajdują wypoczynek i dobrą zabawę, bo nikt nie umie się tak wspólnie bawić jak Grecy.

Paralia / Korinos
Przyciąga piękną plażą, beztroską i gwarem licznych klubów, kawiarni, dyskotek, restauracji i tawern. Jest znakomitą bazą wypadową do zwiedzania zabytków starożytnej Grecji. To doskonałe miejsce dla osób nastwionych na zabawę w nocy i plażę w ciągu dnia. Korinos jest zdecydowanie spokojniejsze, a hotele położone są przy tej samej plaży, którą można dojść do rozrywkowego centrum Paralii.


Platamonas / Nei Pori
Nowoczesny kurort pomiędzy górami i morzem. W miasteczku i okolicach kursuje kolejka turystyczna, dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas, gdzie można pospacerować wąskimi uliczkami i zwiedzić zamek. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i osób starszych, zwłaszcza ze względu na kameralną atmosferę oraz łagodne zejście do morza. Wzdłuż szerokiej i piaszczystej plaży, na której zawsze można znaleźć miejsce, rozciąga się nadmorska promenada z licznymi sklepami, tawernami i restauracjami.

Wyloty z:
Warszawy, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.
"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.


Hotel pochodzi z oferty Biura Podróży Rainbow, które obecne jest na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. To jeden z czołowych polskich touroperatorów oraz nasz bardzo ważny kontrahent, z którym prowadzimy wieloletnią współpracę. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Najmocniejszą stroną Biura Podróży Rainbow są jedni z najlepszych na rynku piloci i rezydenci – wyróżniający się nie tylko wiedzą i doświadczeniem płynącym z wieloletniej praktyki ale również pasją do podróżowania i chęcią pokazywania najpiękniejszych zakątków świata. Biuro Podróży Rainbow oferuje swoim klientom ogromną bazę atrakcyjnych wycieczek objazdowych w każdy zakątek świata, jak również posiada bogatą bazę wakacji pobytowych all inclusive w Europie i nie tylko. Aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, Biuro Podróży Rainbow stale monitoruje i sprawdza swoją ofertę pod kątem zadowolenia klientów. Nowością na sezon 2017 są Polskie Strefy - przygotowane zarówno dla dzieci jak i dorosłych centra animacyjne, prężnie działające w popularnych miejscowościach turystycznych.

Starania biura zostały dostrzeżone przez wiele poważanych instytucji, a sukces poparty licznymi nagrodami, takimi jak: Brązowe Effie w kategorii Usługi w konkursie Effie Awards 2015, Diament Forbesa, czy Róża Kolumba 2014.


Delta Travel

Szukasz wakacji do Grecji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Riwiera Olimpijska - region południowej Macedonii i północnej Tessali. Od zachodu ograniczona jest malowniczym masywem Olimpu, a od wschodu szerokimi plażami łagodnie schodzącymi do lazurowych wód Morza Egejskiego. Ten wąski pas lądu stał się popularnym mijescem wpoczynku dla mieszkańców całej Europy. Istnieje możliwość uprawiania różnorodnych sportów wodnych, przeżycia niezapomnianych chwil pełnych radości i zabawy, a na złotych piaskach plaż nawet orzeźwiający napój nabiera smaku nektaru, spożywanego niegdyś przez bogów. Po pełnym wrażeń dniu czekają na turystów liczne tawerny z pysznymi, typowo greckimi potrawami oraz wspaniałym miejscowym winem. Muzyka i taniec, które towarzyszą tym wieczorom, ukazują charakter Greków oraz ich zwyczaje.

Panteleimonas to niewielkie miasteczko turystyczne położone w sercu Riwiery Olimpijskiej, z dala od zgiełku dużych centrów turystycznych, 2 km od położonego na wzgórzu zamku w Platamonas, 5 km od Leptokari. Połączenie gór z jednej strony oraz morza z drugiej tworzy jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj można rozkoszować się wypoczynkiem przez cały rok, korzystając ze sportów wodnych oraz bliskości starożytnej Grecji.

 

HOTEL SAN PANTELEIMON ***+

 

Położenie:

w Paralia Neos Panteleimonas, w spokojnej okolicy około 200 m od centrum miejscowości, 2 km od zamku Platamonas i 5 km od tętniącej życiem Leptokarii.

 

Hotel:

3-piętrowy budynek główny z windą + budynki boczne, recepcja (sejf dodatkowo płatny), hall, kącik telewizyjny (TV SAT), restauracja z tarasem, pizzeria, kawiarnia, salon fryzjerski, basen z wodą słodką, oddzielny brodzik, taras słoneczny (leżaki i parasole bezpłatnie), bar przy basenie; akceptowane karty kredytowe: Visa, Master Card

 

Pokoje:

2, 3 lub 4 osobowe z klimatyzacją indywidualnie sterowaną, TV SAT - 1 polski program, lodówka, telefon, łazienka, balkon lub taras

 

Wyżywienie:

3 x dziennie (śniadania w formie bufetu, obiady, kolacje - bufet z 4-5 daniami i bufet sałatkowy; napoje dodatkowo płatne). All inclusive (11:00 - 22:00): śniadania i obiadokolacje w formie bufetu; serwowany lunch (najczęściej potrawy lokalne typu mousaka, pastitsio); podwieczorek (lody lub owoce); napoje i woda gazowana i niegazowana z dystrybutorów, wina lane, alkohole lokalne: ouzo lub tsipouro, koniak typu metaxa.

 

Sport i rekreacja:

duży basen i osobno brodzik dla dzieci ze słodką wodą, w sezonie muzyka na żywo (nieregularnie); na plaży boisko do siatkówki, w Neos Panteleimonas dyskoteka, kilka tawern i barów; w sąsiednich miejscowościach (Platamonas, Leptokaria) dyskoteki, puby, tawerny, wypożyczalnie rowerów i sprzętu sportowego (niektóre dostarczają sprzęt do hotelu), w Leptokarii klub płetwonurkowy (zabiera i odwozi klientów do hotelu); w sezonie animacja w języku polskim dla dzieci i dorosłych

 

Plaża:

ok. 70 m od hotelu, piaszczysto-żwirowa (dno morza również), szeroka na 6-10 m; leżaki i parasole przy barach (przy zamówieniu bezpłatnie lub wypożyczenie ok. 5-6 EUR/ komplet)

 

Cena obejmuje:

 • 9 noclegów,
 • wyżywienie wg oferty,
 • opiekę rezydenta,
 • ubezpieczenie NW, KL, bagaż,
 • podatek VAT,
 • w sezonie animacje w języku polskim dla dzieci i dorosłych.

 

Opłata stała: dzieci 0-2 GRATIS!

Opłata stała: dzieci 2-12 lat jako 3 os. 450 PLN

Zniżka: dla 4 os. 2-12 lat 250 PLN/tydz.

Zniżka: dla 3 os. w pokoju powyżej 12 lat 150 PLN/tydz.

Dopłata: pokój 1-osobowy 550 PLN/tydz.

Dopłata: All Inclusive 470 PLN/os./tydz. (dzieci do 12 jako 3 osoba-GRATIS)

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

 

Meteora - wspaniałe, ogromne, pionowe skały, a na nich klasztory, jeden ze 100 cudów świata, zapierające dech w piersiach krajobrazy! Dodatkowo wizyta w wytwórni ikon bizantyjskich. Cena ok. 28 EUR.

 

Thessaloniki - drugie co do wielkości miasto Grecji, kościoły, Biała Wieża, wspaniałe widoki na całe miasto oraz zatokę Termajską z dzielnicy Kastro. Cena ok. 25 EUR.

 

Waterland - wizyta w jednym z większych Aquaparków w Grecji, wodne szaleństwo w basenach i na zjeżdżalniach. Cena ok. 35 EUR.

 

Wieczór grecki - coś dla duszy i dla ciała. Pokaz tańców greckich z różnych regionów Grecji, dla wszystkich tańce przy dźwiękach Bouzouki, greckie potrawy i słynny napój Greka Zorby- Retsina. Cena ok. 20 EUR.

 

Ateny - całodzienna wycieczka do stolicy państwa i kolebki kultury greckiej. Akropol, Plaka- wizyta na pchlim targu, Stadion Igrzysk Olimpijskich i słynna zmiana warty przed Parlamentem to tylko niektóre atrakcje. Cena ok. 38 EUR.

 

Rejs na Skiathos - zabawa prowadzona przez kapitana statku, białe kamieniczki typowego wyspiarskiego miasteczka Skiathos i plażowanie na złotej plaży Koukounaries. Cena ok. 38 EUR.

 

Mount Athos - rejs wzdłuż zachodzniego wybrzeża Świętej Góry Athos zwanej Republiką Mnichów, podziwianie wspaniałych klasztorów terytorium, na które kobiety nie mają wstępu. Cena ok. 40 EUR.


Traveliada

Szukasz wakacji do Grecji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

3

Region

Riwiera Olimpijska

Położenie

San Panteleimon znajduje się w Grecji, na Riwierze Olimpijskiej, centralnie w Neos Panteleimon, w odległości 150 m od plaży. Zamek Platamonas oddalony o około 5 km, do Katerini jest 35 km, do lotniska w Salonikach 120 km.

Zakwaterowanie

Pokóje 2-osobowe. Pokoje mają powierzchnię 15-20 m2, posiadają balkon, TV-SAT, lodówkę, klimatyzację i ogrzewanie, telefon, szafę, łazienkę z prysznicem, wc, internet Wi-Fi.

Wyżywienie

All Inclusive oferuje - sniadania, obiady, kolacje, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.

Udogodnienia

- 2 restauracje, - Pizzeria, - Bar plażowy, - Darmowy parking, - 24-godzinna recepcja.

Sport i rozrywka

Basen, basen dla dzieci; bary, tawerny, wypożyczalnie sprzętu w pobliskich miejscowościach.

Cena zawiera - oferta na dojazd własny

- Zakwaterowanie, - Wyżywienie wg oferty, - Ubezpieczenie NNW i KL, - Parking.

Cena nie zawiera - oferta na dojazd własny

- Opieki rezydenta, - Wycieczek fakultatywnych, - Serwisu plażowego, - Kosztu dojazdów, - Wydatków własnych, - Świadczeń niewymienionych w ofercie.


Mapa Hotelu San Panteleimon
Filmy hotelu San Panteleimon:
Zapraszamy do zapoznania się z filmem z hotelu San Panteleimon
https://youtu.be/tXuxooGdoV4

Opinie o Hotelu San Panteleimon

4.7
zdecydowanie polecam

Wspaniały czysty hotel. Obsługa rewelacyjna. Jedzenie pyszne. Polecam !

POLECAM:
singlom, na romantyczne wakacje, osobom ceniącym spokój
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.7
4.9
zdecydowanie polecam

własnie wróciłem z hotelu san panteleimon było super cisza spokój jedzenia dobre pokoje czyste obsługa sympatyczna uśmiechnieta właściciel bardzo miły wesoły i przyjazny dla wczasowiczów blisko morza polecam wszystkim bo naprawdę warto jeszcze tam wrócę ja jestem bardzo zadowolony z pobytu

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, na romantyczne wakacje, osobom ceniącym spokój
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.9
4.4
zdecydowanie polecam

Hotel bardzo ładny, jedzenie dobre i każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa miła i bezproblemowa. Pokoje ładne, nowocześnie wykończone - czyściutko. Polecam to miejsce jak i opiekunów. Pani Justyna-opiekunka zawsze pomocna! Przewodnik wycieczek Pan Krzysztof cudownie opowiada o historii Grecji. Ogólnie SUPER!!! Tydzień to troszkę mało! CUDOWNIE było :)

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, singlom, wymagającym klientom
Podsumowanie: zdecydowanie polecam
4.4
4.0
polecam

Byłam w I połowie czerwca, przed sezonem. Hotel godny polecenia osobom ceniącym spokój. Kameralnie. Miła obsługa! Można porozumieć się po polsku. Jedzenie smaczne, róznorodne,dość duży wybór w napojach jak na 3*. Plaża piaszczysto-żwirowa w odległości ok 100m od hotelu, doradzam odpowiednie obowie,ponieważ brzeg z drobnych kamieni. W miejscowości podstawowe sklepy, bary, kawiarnie. W okolicy ciekawe miejsca na spacery. Dla aktywnych mozliwość wypożyczenia rowerów, skuterów, samochodów. Dodatkowy plus przy moim pobycie to szybkie i sprawne zakwaterowanie w pokojach przed rozpoczęciem doby hotelowej...Ogólnie polecam!

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: polecam
4.0
3.9
polecam

Byłam w I połowie czerwca, przed sezonem. Hotel godny polecenia osobom ceniącym spokój. Kameralnie. Miła obsługa! Można porozumieć się po polsku. Jedzenie smaczne, róznorodne,dość duży wybór w napojach jak na 3*. Plaża piaszczysto-żwirowa w odległości ok 100m od hotelu, doradzam odpowiednie obowie,ponieważ brzeg z drobnych kamieni. W miejscowości podstawowe sklepy, bary, kawiarnie. W okolicy ciekawe miejsca na spacery. Dla aktywnych mozliwość wypożyczenia rowerów, skuterów, samochodów. Dodatkowy plus przy moim pobycie to szybkie i sprawne zakwaterowanie w pokojach przed rozpoczęciem doby hotelowej...Ogólnie polecam!

POLECAM:
rodzinom z dziećmi, osobom ceniącym spokój, ekonomicznym klientom
Podsumowanie: polecam
3.9

San Panteleimon - możliwości zakwaterowania:

pokoj bungalow
1 os. pokoj standardowy
1 os. pokoj deluxe
2 os. pokoj deluxe
2 os. pokoj standardowy
2 os. Pokój Bungalow

San Panteleimon - Możliwości wyżywienia:


San Panteleimon - miasta wylotu:


San Panteleimon - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel San Panteleimon? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00