zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
5 Zjednoczone Emiraty Arabskie/Dubaj
- kategoria Exim Tours: 5* - kategoria lokalna: 5*
- w dzielnicy Dubaju - Dubai Marina, przy słynnej nadmorskiej promenadzie The Walk - ok. 150 m od plaży - ok. 35 km od lotniska w Dubaju
- publiczna, piaszczysta i szeroka plaża Jumierah Marina Beach - bezpłatnie zestaw plażowy dla gości hotelu (mata, ręcznik, woda mineralna)
Pokój Superior - powierzchnia ok. 35 m2 - klimatyzacja indywidualna - TV LCD, DVD, telefon, internet Wi-Fi (bezpłatny) - mini bar i sejf (płatne) - zestaw do parzenia kawy i herbaty - łazienka otwarta na pokój (WC, wanna, prysznic, suszarka do włosów) - balkon i boczny widok na morze Pokój Club - powierzchnia ok. 36 m2 - wyposażony podobnie jak pokój Superior, dodatkowo centralny widok na morze - wliczony wstęp do klubu Millesime ze śniadaniem i przekąskami Uwaga do zakwaterowania - wspólne, duże łóżko w przypadku zakwaterowania 1 dziecka z rodzicami (na zapytanie możliwość skalkulowania dostawki) - wspólne, duże łóżko i dostawka w przypadku zakwaterowania 2 dzieci z rodzicami (na zapytanie możliwość skalkulowania drugiej dostawki)
Bezpłatne - basen na tarasie budynku - fitness club Płatne - centrum spa, masaże, sauna - sporty wodne na plaży
SelfCatering (SC) - bez wyżywienia Bed&Breakfast (BB) - śniadanie w formie bufetu. HalfBoard (HB) - śniadanie i kolacja w formie bufetu. Napoje do kolacji dodatkowo płatne. Full Board (FB) - śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadu i kolacji dodatkowo płatne.
- 2 restauracje Plantation i A.O.C. French Brasserie - bar przy basenie Infini Pool Lunge - klub nocny The Hub
- obiekt dysponuje 438 pokojami - internet Wi-Fi (bezpłatny) - centrum konferencyjno-biznesowe - www.sofitel-dubai-jumeirahbeach.com
Wszystkie hotele w Dubaju przy zakwaterowaniu pobierają od gości DEPOZYT. Wysokość depozytu zależy od standardu hotelu, opcji wyżywienia. Kwota depozytu służyć ma pokryciu ewentualnych kosztów związanych z dodatkowymi usługami typu mini bar itp. Depozyt pobierany jest w gotówce w Euro lub USD, może być także w formie zablokowanej kwoty na koncie bankowym lub karcie kredytowej. Depozyt zostaje zwrócony po rozliczeniu ewentualnych rachunków hotelowych. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich obowiązuje podatek turystyczny, który jest pobierany od Klientów bezpośrednio w hotelu w momencie zakwaterowaniu lub wykwaterowania. Opłata jest lokalnej walucie za pokój/ za noc i jest uzależniona od standardu hotelu, w jakim Klienci mieszkają: 5* - 20 AED, 4* - 15 AED, 3*/2* - 10 AED.
W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź warunki w zakładce Bezpieczne Wakacje w kraju, do którego się udajesz na https://eximtours.pl/nasze-kierunki Informujemy, że dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placy zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. Więcej o możliwych utrudnieniach na https://eximtours.pl/lp/nowe_standardy_bezpieczenstwa
Loty odbywają się samolotami rejsowymi: - na trasie Warszawa (WAW) - Dubaj (DXB) - Warszawa (WAW) liniami Emirates Airlines, na pokładzie samolotu zapewniony jest bezpłatny catering. Cena zawiera bagaż podręczny 7 kg (56cm x 45cm x 25cm) oraz bagaż rejestrowany 15-30 kg (w zależności od taryfy) - na trasie Kraków (KRK) - Dubaj (DXB) - Kraków (KRK) liniami Fly Dubai, na pokładzie samolotu dostępny jest bezpłatny ciepły posiłek, pozostały catering i napoje płatne. Cena zawiera bagaż podręczny 7 kg (56cm x 45cm x 25cm) oraz bagaż rejestrowany 20 kg. - na trasie Katowice (KTW) - Abu Dhabi (AUH) - Katowice (KTW) liniami Wizz Air, na pokładzie samolotu dostępny jest płatny catering. Cena zawiera bagaż podręczny (40x30x20). Klienci mogą dokupić dodatkowy bagaż o wadze 10 kg (55x40x23) - Usługa EXBAG - 125zł/osobę Do każdej rezerwacji istnieje także możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego o wadze; - 20 kg - 425 PLN - 32 kg - 585 PLN Uwaga! Jeżeli bagaż lub dodatkowe usługi zostaną dodane już po potwierdzeniu rezerwacji ich cena będzie wyższa Katowice (KTW), Warszawa (WAW) - Dubaj (DXB) (Enter Air) Cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 20 kg;
EXIM S.A. posiada jedną z najwyższych gwarancji ubezpieczeniowych wystawioną na 85 000 000 PLN. Gwarancja jest wystawiana na rok i obowiązuje od 31 sierpnia 2023 do 30 sierpnia 2024 roku.
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
ZJEDNOCZONE_EMIRATY_ARABSKIE
luksusowy obiekt położony przy bulwarze The Walk z licznymi restauracjami i sklepami. Bezpośrednio za hotelem rozciąga się Dubai Marina z luksusowym portem jachtowym. Bezpłatny shuttle serwis do centrów handlowych w Dubaju. Transfer z lotniska w Dubaju ok. 45 min.
oddzielona bulwarem od hotelu piaszczysta plaża. Leżaki i parasole za opłatą. Hotel udostępnia torbę z matą plażową i ręcznikiem.
nowoczesny, zaprojektowany przez światowej klasy architektów hotel o niepowtarzalnych wnętrzach tworzących atmosferę luksusu oferuje łącznie 438 pokoi. Na terenie hotelu kilka restauracji oferujących doskonałą kuchnię, liczne bary, salon fryzjerski i kilka sklepów. Na zewnątrz hotelu kompleks basenowy o regulowanej temperaturze wody. Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe przy basenie bezpłatne.
ze śniadaniem, dwoma lub trzema posiłkami: śniadania i kolacje w formie bufetu.
WIFI w lobby i w pokojach bez opłaty.
nowoczesne i komfortowe. Pokoje superior ok. 35 m2, klimatyzacja, telefon, telewizja kablowa, radio, sejf, zestaw do przygotowywania kawy/herbaty, internet, minibar, balkon z bocznym widokiem na morze. Wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów. Pokoje luxury ok. 36 m2, z łóżkiem typu king size i widokiem na morze, poza tym wyposażone jak A2A. Junior suity ok. 54 m2, z oddzielną sypialnią, widokiem na morze. Service kamerdynera oraz dostęp do VIP Club Lounge.
siłownia. Łaźnia parowa i sauna. Za opłatą zabiegi w centrum wellness.
-
5 gwiazdek.
Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie dla imprez turystyczych, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), bezpośrednia opieka rezydenta - w sezonie letnim (wakacyjnym): Kreta, Rodos, Korfu, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria (Burgas) całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir).Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.TELEFONICZNA OPIEKA W JEZYKU POLSKIMWszystkie pobyty podlegają lokalnemu podatkowi miejskiemu. Koszt to ok. 10-20 AED za noc i pokój. Podatek miejski jest płacony przy zameldowaniu / lub wyjeździe bezpośrednio do hotelu / apartamentu. Należy pamiętać, że w Zjednoczonych Emiratach Arabskich niektóre obszary są stale rozwijane. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zmniejszyć wpływ, niektóre prace mogą być widoczne lub słyszalne z hotelu. Polityka hotelu wymaga, aby każda osoba pochodzenia islamskiego/ muzułmańskiego,która chce dzielić pokój z inną osobą
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
Sofitel Dubai Jumeirah Beach
*****
Dubaj
Dubaj
DXB12112 VA
438
Hotel jest częścią promenady `The Walk`, gdzie znajduje się wiele sklepów, nowe centrum handlowe oraz liczne lokale gastronomiczne. Od publicznego odcinka plaży Jumeirah oddzielony jedynie małą uliczką.Do centrum miasta ok. 25 km, do lotniska Dubaj ok. 30 km. Kilka razy dziennie autobus do różnych centrów handlowych.
Elegancki, 31-piętrowy hotel wysokiej klasy z francuską atmosferą i pięknym wzornictwem. 2 restauracje i 3 bary oferują różne potrawy i napoje. Restauracja `A.O.C French Brasserie` z tarasem serwuje dania inspirowane kuchnią francuską oraz oferuje bufety ze świeżym chlebem. Wieczór można spędzić w `Plantation Lounge`, gdzie serwowane są lekkie przekąski i kreatywne koktajle. Na tarasie na 3. piętrze znajduje się basen, leżaki i parasole - stąd można dostać się na plażę. Hotel oferuje pakiet plażowy, w którego skład wchodzi mata plażowa, ręcznik oraz woda mineralna. Do dyspozycji Gości jest ponadto bar przy basenie, WLAN na terenie całego obiektu, niewielka strefa Wellness oferująca masaże (za opłatą), sauna, łaźnia parowa, salon kosmetyczny dla pań, jubiler oraz sklep z pamiątkami.
Śniadanie w formie bogatego bufetu w cenie. Możliwość rezerwacji z 2 posiłkami dziennie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu w restauracji `A.O.C French Brasserie` w cenie.
RA = Superior Room, ok. 35 m kw., elegancko i luksusowo urządzone. Łazienka/WC, oddzielny prysznic, suszarka do włosów, szlafrok, kapcie, Sofitel `My Bed`, TV, radio, odtwarzacz DVD, telefon, WLAN, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon z bocznym widokiem na morze. Również do samodzielnego wykorzystania.
RAA = Luxury Room, ok. 36 m kw., wyposażone jak Superior Room, z łóżkiem typu king size i bezpośrednim widokiem na morze. Również do samodzielnego wykorzystania.
KA = Junior Suite, ok. 54 m kw., wyposażone jak Superior Room, z oddzielnym pokojem dziennym i sypialnią, łóżkiem typu king size, 2 balkonami, 2 TV, stacją dokującą do iPoda, ekspresem do kawy marki Nespresso oraz serwisem kamerdynera. Świadczenia klubowe w cenie = check-in oraz check-out w salonie Club Lounge, śniadanie w salonie Club Lounge (w godz. 6-10.30) lub w restauracji, w salonie Club Lounge na 31. piętrze w ciągu dnia (w godz. 6-24) herbata, kawa i napoje alkoholowe, przekąski w południe (ok. 12-14.30), po południu herbata (w godz. 15.30-17), `Happy Hour` z wybranymi napojami alkoholowymi (ok. 17.30-19.30), przekąski wieczorne (w godz. 20-24), napoje bezalkoholowe w minibarze, późny check-out do godz. 16 w miarę dostępności. Również do samodzielnego wykorzystania.
Sport - w cenie siłownia.
Rabaty dla wczesnych rezerwacji, atrakcyjne terminy oszczędnościowe, zniżki dla dzieci, dodatkowe świadczenia w cenie - sezonowo.
Uwaga! W Dubaju - Lokalny podatek noclegowy (bed tax) w wysokości 10-15 AED za pokój/noc (w zależności od kategorii hotelu) do zapłaty na miejscu przy wykwaterowaniu.
Możliwość rezerwacji transferu z / na lotnisko. W rezerwacji należy podać nr rejsów oraz godz. przylotu i odlotu - w przeciwnym razie transfer przepada.
Zakres i opis świadczeń mogą się zmieniać w zależności od sezonu. Wiążący opis znajduje się na oryginalnym potwierdzeniu podróży organizatora.
MP406102
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
*****
DUBAI
Na terenie hotelu 2 restauracje, 2 bary, baseny odkryte, pralnia (platne), room-service (platny)
ok. 31 km od lotniska w Dubaju
· Bezplatne Wi-Fi na terenie hotelu
ok. 150 m od hotelu Marina Beach, ok. 350m od hotelu Hidden Beach
444 pokoi
Typy pokoi
POKÓJ TYPU SUPERIOR Z LÓZKIEM TYPU KING-SIZE (ok. 35m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras.
POKÓJ TYPU TWIN SUPERIOR (ok. 35m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras.
LUKSUSOWY POKÓJ (ok. 35m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras. widok czesciowy na morze i na miasto
LUKSUSOWY KLUB (ok. 35m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras.
MNIEJSZY APARTAMENT (ok. 50m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras.
APARTAMENT PRESTIZOWY (ok. 65m2) sypialnia z mala czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, lazienka (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras.
APARTAMENT OPEROWY (ok. 95m2) sypialnia z czescia wypoczynkowa, klimatyzacja, 2 lazienki (wanna lub prysznic, suszarka do wlosów), TV, mini bar, sejf, balkon lub taras z widokiem na zatoke
BB - sniadania, HB - dwa posilki lub FB - trzy posilki , sniadania, obiady i kolacje serwowane w formie bufetu.
· Plantation Restaurant and Terrace - Kuchnia sródziemnomorska i europejska
· A.O.C. FRENCH BRASSERIE - Kuchnia miedzynarodowa
· Infini Pool Lounge - Kuchnia miedzynarodowa
· The Hub - Kuchnia miedzynarodowa
Dodatkowo platne inne napoje importowane oraz wysokojakosciowe, soki ze swiezo wyciskanych owoców, napoje butelkowane, napoje energetyczne
· basen
· silownia
· centrum fitness
· centrum Spa & Wellness
· pole golfowe
· wydarzenia sportowe na zywo
· lózeczko (na zyczenie)
· opiekunka (platne)
Cena nie zawiera - opieki polskojezycznego rezydenta
*** Podane godziny serwowania posilków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej moga ulec nieznacznym zmianom, ze wzgledu na sezonowosc, sily wyzsze i inne okolicznosci.
Ze wzgledu na procedury bezpieczenstwa zastosowane w zwiazku z wirusem Covid-19 w obiekcie moga wystepowac ograniczenia w funkcjonowaniu infrastruktury hotelowej m. in. w wyposazeniu pokoi, serwisie plazowym oraz w serwisie gastronomicznym.
Administracja hotelu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w koncepcji hotelu, w tym w zestawie uslug platnych/bezplatnych bez uprzedniego powiadomienia. Prosimy o wyjasnienie informacji jestes zainteresowany z góry.
Anex Tour Poland jest częścią ANEX TOURISM GROUP (ATG). Od ponad 28 lat grupa jest jednym z wiodących organizatorów wyjazdów turystycznych na świecie oraz przykładem stale rozwijającego się biznesu.
Początki działalności w Polsce sięgają 2016 roku, kiedy to działali pod nazwą Orex Travel. Od samego początku starannie selekcjonowali i sprawdzali bazę hotelową.
W maju 2023 roku z sukcesem przeprowadzili rebranding z Orex Travel na Anex Tour.
W naszej ofercie posiadają popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Hiszpanią, Bułgarią czy Grecją. Specjalizujemy się także w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.
Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski latają z największych lotnisk: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa.
Jako pierwszy touroperator w historii oferują swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.
zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.
*****
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Emiraty Arabskie
luksusowy obiekt położony przy bulwarze The Walk z licznymi restauracjami i sklepami. Bezpośrednio za hotelem rozciąga się Dubai Marina z luksusowym portem jachtowym. Bezpłatny shuttle serwis do centrów handlowych w Dubaju. Transfer z lotniska w Dubaju ok. 45 min.
oddzielona bulwarem od hotelu piaszczysta plaża. Leżaki i parasole za opłatą. Hotel udostępnia torbę z matą plażową i ręcznikiem.
nowoczesny, zaprojektowany przez światowej klasy architektów hotel o niepowtarzalnych wnętrzach tworzących atmosferę luksusu oferuje łącznie 438 pokoi. Na terenie hotelu kilka restauracji oferujących doskonałą kuchnię, liczne bary, salon fryzjerski i kilka sklepów. Na zewnątrz hotelu kompleks basenowy o regulowanej temperaturze wody. Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe przy basenie bezpłatnie. www.sofitel.com
Ze śniadaniem, dwoma lub trzema posiłkami: śniadania i kolacje w formie bufetu.
WIFI w lobby i w pokojach bez opłaty.
nowoczesne i komfortowe. Pokoje superior (A1-2A): ok. 35 m2, klimatyzacja, telefon, telewizja kablowa, radio, sejf, zestaw do przygotowywania kawy/herbaty, internet, minibar, balkon z bocznym widokiem na morze. Wanna, prysznic, WC, suszarka do włosów. Pokoje luxury (A1-2B): ok. 36 m2, z łóżkiem typu king size i widokiem na morze, poza tym wyposażone jak A2A. Junior suity (A2-3D): ok. 54 m2, z oddzielną sypialnią, widokiem na morze. Service kamerdynera oraz dostęp do VIP Club Lounge.
siłownia.
łaźnia parowa i sauna. Za opłatą zabiegi w centrum wellness.
5 gwiazdek.
Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).
Masz pytania o Hotel Sofitel Jumeirah Beach? Zadzwoń lub napisz!
Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00