Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
 • Hotel Apart Alpinea, Austria
1 / 11
Ocena
hotelu:
0.0 / 5

Hotel Apart Alpinea
star 3

Austria
Ocena hotelu Apart Alpinea:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Apart Alpinea:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0

Hotel Apart Alpinea w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Austrii?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

***

Miasto

Fendels

Kraj

Austria

Położenie

Przytulny obiekt Apart Alpinea położony jest w miejscowości Kauns, ok. 9,5 km od centrum Feichten z różnymi sklepami. Teren narciarski w Fendels oddalony jest o ok. 7,5 km, teren narciarski Serfaus-Fiss-Ladis o ok. 15 km, a lodowiec Kaunertal o ok. 36 km. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się tylko ok. 200 m od obiektu, najbliższa trasa do narciarstwa biegowego oddalona jest o ok. 3,5 km, a tor saneczkowy ok. 3 km.

Wyposażenie

Ten rodzinnie prowadzony obiekt z własnym gospodarstwem, wieloma zwierzętami i świeżym mlekiem posiada Wi-Fi, piwnicę na narty z suszarką do butów narciarskich i miejsca parkingowe (ograniczona dostępność).

Wyżywienie

Bez wyżywienia.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcoweŁóżeczko dla dziecka (na zapytanie)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,70 € za osob./nocKeycard: 2,- €

Zwierzęta domowe

Zwierzęta domowe na zapytanie (możliwie za opłatą, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Prosimy mieć na uwadze, że apartamenty są obecnie w remoncie i przykładowe zdjęcia zostały zrobione jeszcze przed remontem.Dla dzieci do 7. roku życia włącznie nie wydaje się voucherów na karnet narciarski, dzieci jeżdżą za darmo pod opieką rodzica. W przypadku uczestnictwa w kursie narciarskim może być konieczny zakup karnetu narciarskiego na miejscu. Posiadacze 6 in 7-dniowego karnetu Kaunertal Gletscher & Fendels z wyciągów na lodowcu Pitztal Gletscher & Rifflsee mogą korzystać łącznie przez 2 dni w czasie ważności karnetu.Korzystanie z drogi na lodowcu Kaunertal Gletscher Road jest bezpłatne przy rezerwacji karnetu. Jeśli nie zarezerwowali Państwo karnetu, za korzystanie z drogi zostanie pobrana opłata.

Studio 2-osob. (ok. 35 m?), SC

odnowiony pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójnym łóżkiem, kącikiem wypoczynkowym i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, kuchenką 2-palnikową i ekspresem do kawyłazienka z prysznicem i WCbalkonWi-Fi

Studio 4-osob. (ok. 35 m?), SC

odnowiony pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójnym łóżkiem, podwójną wysuwaną kanapą, kącikiem wypoczynkowym i TVkuchnia z lodówką, kuchenką mikrofalową, kuchenką 2-palnikową i ekspresem do kawyłazienka z prysznicem i WCbalkonWi-Fi

Dojazd

Kolej: Zams (ok. 20 km)Przelot: Innsbruck (ok. 85 km), Friedrichshafen (ok. 170 km), Zurych (ok. 240 km), Monachium (ok. 285 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 10 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 10 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów są dodatkowo zabezpieczone na wypadek niewypłacalności.Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800 m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski Lodowiec Kaunertal - Fendels

Maks. wysokość: 3113 mMin. wysokość: 1325 mWys. miejscowość: 1352 mWyciągi łącznie: 13Orczyki: 6Krzesełka: 3Gondole: 4Trasy łącznie: 34 kmTrasy zielone/niebieskie: 21 kmTrasy czerwone: 9 kmTrasy czarne: 4 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.