cellphone519195695

Z nami zaplanujesz udane wakacje!Blisko 240 000 zadowolonych klientów od 2004 roku!

 • Jesteśmy Członkiem Polskiego Związku Touroperatorów
 • money
 • PIT

Infolinia i rezerwacja pon.-pt. 8:30-20:00; sob.-nd. 10:00-18:00

Last Minute
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
1/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
2/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
3/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
4/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
5/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
6/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
7/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
8/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
9/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
10/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
11/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
12/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
13/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
14/15
Hotel Residence Le Flocon d\'Or, Alpe d\'Huez
15/15
mapakliknij aby aktywować mapę
Ocena
hotelu:
0.0 / 5
Najbliższy termin
01.04 - 08.04
już od 752 zł / os
Sprawdź
Najtańszy termin
15.04 - 22.04
już od 689 zł / os
Sprawdź
Udogodnienia hotelu Residence Le Flocon d'Or
 • Wypożyczalnia sprzętu zimowego
 • Bez paszportu

Hotel Residence Le Flocon d'Or
star 2

Francja: Alpe d'Huez
Ocena hotelu Residence Le Flocon d'Or:
0.0 / 5
Średnia z 0 opinii
Szczegóły oceny hotelu Residence Le Flocon d'Or:
 • Lokalizacja
  0
 • Hotel
  0
 • Pokoje
  0
 • Wyżywienie
  0
 • Atrakcje
  i sport
  0
 • Jakość
  do ceny
  0
Najbliższy termin
 • Termin:
 • 01 kwietnia 2023
Najtańszy termin
 • Termin:
 • 15 kwietnia 2023

Hotel Residence Le Flocon d'Or w ofercie Biura podróży:

Snowtrex

Szukasz wakacji do Francji?

zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie.

Kategoria

**

Miasto

Les 2 Alpes

Kraj

Francja

Rekomendacja

: 81 %

Położenie

Przytulny obiekt Résidence Les Balcons du Soleil znajduje się powyżej Les 2 Alpes bezpośrednio na stoku i oferuje Państwu wspaniały widok na całą wysoką dolinę Les 2 Alpes. Rezydencja rozciąga się na dwa budynki, "Flocons d'Or" i "Prince des Ecrins". Wyciąg narciarski Super Venosc oddalony jest o ok. 200 metrów. Przy dobrych warunkach śniegowych możliwy jest nawet zjazd na nartach pod sam obiekt. Najbliższe obiekty handlowe znajdują się w odległości ok. 1 km.

Wyposażenie

W obiekcie dostępna jest recepcja z Wi-Fi (30 min. /osob./dzień bezpłatnie, później za opłatą), winda i sala fitness. Do dyspozycji jest bezpłatny parking oraz garaż za opłatą (w obu przypadkach ograniczona dostępność).

Wyżywienie

Bez wyżywienia.Na początku sezonu odbywa się wydarzenie PowderWeek w Les 2 Alpes. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj.

Świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieKorzystanie z sali fitnessOpieka rezydenta (tylko podczas PowderWeek)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Akcesoria dla dzieci (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy grupowe w partnerskiej szkółce narciarskiej (na kursy 5- lub 6-dniowe)

Opcjonalnie płatne na miejscu

Bielizna pościelowa: 11,- € /osob.Ręczniki: 8,50 € /osob.Sprzątanie końcowe (oprócz kuchni): 51 - 99,- € /studio/apartament (w zależności od typu)Wi-Fi w apartamentach (tylko w apartamentach w budynku Flocon d'Or): 6,- € /dzień lub 20,- € /tydz.Garaż (ograniczona dostępność): 50,- € /tydz./samochód

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 1,65 € za osob./nocKaucja: 250,- € /studio/apartament

Zwierzęta domowe

Można przywieźć psy (45,- € /tydz., bez karmy, maks. 1 zwierzę /studio/apart., po uprzednim zgłoszeniu i z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniach, psy obronne nie są dozwolone)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Psy w obiekcie należy prowadzić na smyczy.Jeśli apartament nie będzie pozostawiony w czystości, z kaucji zostanie potrącona opłata za sprzątanie.

Dla niepełnosprawych

Dla niepełnosprawnych

4-Pers.-Appartement (Prince des Ecrins, 35 - 40 m?), OV, A4O2

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwana kanapą i TVkuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę, ekspres do kawy i tosterpokój sypialny z podwójnym łóżkiemłazienka z wanna lub prysznicem i WCbalkon

6-Pers.-Appartement (Prince des Ecrins, 42 - 50 m?), OV, A6O2

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwana kanapą i TVkuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę, ekspres do kawy i tosterpokój sypialny z podwójnym łóżkiempokój sypialny z łóżkiem podwójnym lub piętrowymłazienka z wanna lub prysznicem i WCbalkon

2-Pers.-Studio (Flocon d'Or, ca. 22 m?), OV, S2O3

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwaną kanapą i TVkuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę, ekspres do kawy i tosterłazienka z wanna lub prysznicem i WCbalkonWi-Fi

4-Pers.-Appartement (Flocon d'Or, ca. 35 m?), OV, A4O1

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwana kanapą i TVkuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę, ekspres do kawy i tosterpokój sypialny z podwójną wysuwaną kanapą lub 2 łóżkami pojedynczymiłazienka z wanna lub prysznicem i WCbalkonWi-Fi

6-Pers.-Appartement (Flocons d'Or, ca. 42 m?), OV, A6O1

pokój dzienno-sypialny z kuchnią, podwójną wysuwana kanapą i TVkuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, kuchenkę, ekspres do kawy i tosterpokój sypialny z 2 łóżkami pojedynczymipokój sypialny z łóżkiem piętrowymłazienka z wanna lub prysznicem i WCbalkonWi-Fi

Miejscowość

Les 2 Alpes

Dojazd

Kolej: Grenoble (ok. 70 km) Przelot: Grenoble (ok. 110 km), Chambéry (ok. 135 km), Lyon-Saint Exupéry (ok. 155 km), Turyn (ok. 180 km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego.W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14

00).Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF). Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Teren narciarski Les 2 Alpes

Maks. wysokość: 3560 mMin. wysokość: 1280 mWys. miejscowość: 1650 mWyciągi łącznie: 52Orczyki: 26Krzesełka: 19Gondole: 7Trasy łącznie: 200 kmTrasy zielone/niebieskie: 110 kmTrasy czerwone: 56 kmTrasy czarne: 34 km


Wycieczka pochodzi z oferty Biura Podróży Snow Trex, które specjalizuje się w ofertach wyjazdów zimowych do najbardziej atrakcyjnych regionów narciarskich w Europie i w Ameryce Północnej. Biuro Podróży SnowTrex prężnie działa na rynku międzynarodowym od 2005 roku, obecnie obsługuje turystów w 15 krajach świata.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Biuro Podróży Snow Trex ma do dyspozycji szeroką bazę apartamentów i hoteli o różnym standardzie, a także pośredniczy w zakupie karnetów narciarskich na wybrane ski regiony. Dodatkowo isnieje możliwość wypożyczenia sprzętu i wykupienia kursów nauki jazdy na nartach czy snowboardzie.

Podczas wakacji w najpopularniejszych destynacjach klienci objęci są opieką rezydentów, którzy przygotowują animacje wieczorne i zabawy na śniegu. To właśnie stanowi o wyjątkowości oferty Snow Trex.


Mapa Hotelu Residence Le Flocon d'Or

Opinie o Hotelu Residence Le Flocon d'Or

Residence Le Flocon d'Or - możliwości zakwaterowania:

Apartament 4-osob. (Flocon d'Or, ok. 35 m˛), SC
Apartament 6-osob. (Flocons d'Or, ok. 42 m˛), SC
Studio 2-osob. (Flocon d'Or, ok. 22 m˛), SC

Residence Le Flocon d'Or - Możliwości wyżywienia:


Residence Le Flocon d'Or - możliwa długość wypoczynku:


Masz pytania o Hotel Residence Le Flocon d'Or? Zadzwoń lub napisz!

Pn-pt 8:30-20:00 sob 10:00-16:00 nd 10:00-18:00